Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
verdaan

Forumowicz
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutralny

O verdaan

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Ostatnie wizyty

168 wyświetleń profilu
 1. Sky Way - www.rsw-systems.com

  @Aquario niestety nie mam nigdzie kopii tego filmu by ponownie udostępnić Film był częścią artykułu: https://ethanvanderbuilt.com/2017/11/21/skyway-capital-scam-yes-opinion/
 2. Na ostatnim All About Das tak się chwalono, że UN zaprasza pana Mathiasa na swoje konferencje. Dziwnym trafem UN się od tego odcina: (wycinek odpowiedzi którą od nich otrzymałem): As far as I'm aware, the Blockchain For Impact is a private entity and it is not a legal part of UN. I have no knowledge of how 'delegates' were selected, but it seems natural to assume that they were not invited by UN if UN is not the organizer.
 3. Jedno i drugie ma coś mniej lub bardziej wspólnego z trudnością obliczeń, to im wystarczy. W sumie mogę im pomóc i podrzucić wykres krzywej wannowej, co prawda dotyczy on częstotliwości awarii urządzeń ale do prezentowania przyszłej ceny dascoina nadaje się idealnie.
 4. @placeboPL chodzi chyba o spot KNFu z bańką w tytule. Tylko coś słaba ta bańka na dascoinie, który ma chyba najniższą cenę w historii
 5. A wczoraj jeszcze pan Okoński twierdził ze cena będzie dużo wyższa (3:25), a tu taka przykra niespodzianka na giełdach. Dzięki temu też w przyszłości niby licencje będą się bardziej opłacać niż zakupy na giełdzie (szkoda, że wprost nie dopowiedział, że w tej chwili tak nie jest). Również niski volume na giełdzie został wytłumaczony: "Im mniej danej kryptowaluty na giełdzie, tym lepiej [...] jeżeli jest ona użyteczna.[... ] Tutaj mamy DasPay, smart kontrakty ...".
 6. @nefar ale przecież Hodża obiecał
 7. http://www.nasaa.org/45121/state-and-provincial-securities-regulators-conduct-coordinated-international-crypto-crackdown-2/ coś chyba nie pyknęło z tym ich KYC AML XYZ i innymi procedurami które miały zapewnić zgodność z wszelkimi regulacjami prawnymi, włącznie z tymi w USA. Kiedy głośne wejście do Ameryki?
 8. Ponad 80 tysięcy bankomatów? Hodża ostatnio o tysiącu mówił, szybko poszło. W tym tempie szybciej postawią 60 mln daskomatów niż wypuszczą DasPay.
 9. Komentarz pana Hodży pod jego filmikiem na YT ("Na gorąco z Londynu. DasCoin na giełdach"): W sumie miło, że się przyznał na czym się teraz zarabia w netleaders.
 10. Sky Way - www.rsw-systems.com

  Pan Vanderbuilt umieścił video o Sky Way: https://www.youtube.com/watch?v=eT19VX98-s8
 11. @cacc drugi punkt to chyba w sumie nic dziwnego, czy to na początku projektu (ktoś pamięta pewnego kołcza promującego kabuto coiny licencją niby za milion złotych, którą jak się później okazało otrzymał za darmo?), czy też już w trakcie/pod koniec - właściciel i tak na tym nie straci bo dla niego to tylko wpis w bazie danych, a może akurat ktoś się złapie i wpłaci świeżą gotówkę
 12. Post FB z wczoraj czy przedwczoraj, krótko po załamaniu ceny dascoina, "cisza wśród eksperto-trejdero-masterów kryptowalutowych aj jaj jaj" - no jeden taki ekspert już wrócił do futurenetu i siedzi cicho w temacie kryptowalut, póki nie przeczytałem komentarzy to myślałem że on o dascoinowych piewcach mówi. Ten kod na github to tak jak już wspomniano jakaś kpina, jeśli to ma być ten niesamowity blockchain dascoina to nie rozumiem co tam niby zostało zmienione przez pana Dąbka, przecież to kopia graphene. Kolejny punkt - jeśli dascoin używa kodu graphene praktycznie 1:1 (plus ten ich niby ściśle tajny dodatkowy kod), to co jest niby takiego rewolucyjnego w technologii dascoina? To wszystko już było - graphene miało już 48 releasów, z czego ostatni w maju 2017, a pierwsze sięgające 2015 roku. Ten kod to tylko jakaś atrapa i chwalenie się nim to żart. Mogli się nie ograniczać, skopiować kod Ripple i twierdzić, że mają kod który powstał we współpracy z bankami. Dodatkowo dziwnym jest, że w tym ich repozytorium git praktycznie nie ma żadnego commita, co kompletnie nie współgra z changelogiem który w repozytorium się znajduje. Nie wersjonują kodu lokalnie, tylko na potrzeby udostępnienia stworzyli repozytorium do którego wkleili pliki i tyle czy jak?
 13. Tak swoją drogą, zakładając różowe okulary i przyjmując że tak się stanie, DasPay ujrzy światło dzienne i będzie można w ten sposób płacić - po jakim kursie będzie transakcja rozliczana? Sklep chce w końcu USD/PLN/..., więc jak to będzie rozliczane? Czy płatność będzie powodowała wystawienie oferty sell na giełdzie po takim kursie, by szybko ona zeszła, czy będziemy Daspayem przelewać DASC do netleaders a oni potwierdzać dostępność środków operatorowi terminala? A oni coiny sprzedadzą na giełdzie gdy kurs będzie dla nich zadowalający? Skupować wszystkie DASC przy każdej płatności? To by chyba spowodowało manko w kasie, w końcu nawet netleaders nie ma nieograniczonych środków.
 14. Dascoin ma blockchain 3.0, nie 2.0 ... pewnie dlatego go nie można zobaczyć że tym ludziom nie wstyd... fakt bycia na liście sponsorów dla tych panów jest równoznaczny ze współpracą dascoina z AOL i innymi sponsorami. Drodzy netleadersi, dołączcie do sponsorów Światowego Dnia Młodzieży, a będziecie mogli się pochwalić współpracą z samym papieżem (a może i wyżej)! https://www.youtube.com/watch?v=Y8oPMr0e1Ag
 15. futuro-coin/Futuro forked from dashpay/dash Jedyny ich commit do repozytorium tego forka to "Initial commit" gdzie nie widać zbytnio niczego oprócz zmiany "Dash" na "Futurocoin". https://github.com/futuro-coin/Futuro This branch is 1 commit ahead, 322 commits behind dashpay:master. W sumie nie trzeba więcej komentować... --- edit: wczytałem się w kod i jest jeszcze parę malutkich zmian w kodzie jak np inny numer portu przy połączeniach, ale wszystko to wygląda jakby użyto jakiegoś generatora czy skryptu do zmiany nazwy dasha na inną. W plikach są adresy do innych repozytoriów na githubie - te, które miały w nazwie "dash" zostały zmienione na futurocoin, tym samym w swojej obecnej formie nie działają i zwracają 404 (chociażby w pliku doc/release-process.md) - o ile sforkowano z głównego repozytorium dasha to nie sforkowano powiązanych repozytoriów. Nawet nie byłoby to prawdopodobnie konieczne, po co w takim razie te (błędne) zmiany adresów? Gdyby ktoś to naprawdę manualnie zmienił to by przecież nie wstawiał nieistniejących URL. Nie dam sobie ręki za to uciąć ale szczerze mówiąc nie jestem pewien czy da się ten kod w obecnej formie w ogóle skompilować, a też nie chcę poświęcać całego wieczoru na czytanie diffa
×