Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama
amberus

Forumowicz
 • Zawartość

  604
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana amberus w Rankingu w dniu 22 Październik 2016

amberus posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

45 Wspaniały

O amberus

 • Tytuł
  Zawodowy inwestor

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://www.zarabianieodzaraz.pl.tl

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Sky Way - www.rsw-systems.com

  ' Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją ' Czasami warto sprawdzić zanim się coś napisze. [ choć niewiadoma zawsze istnieje ]
 2. No cóż, podali oficjalną informację o zakończeniu dla nas 'zarabiania'. Szkoda, bo uważałem projekt za wart zachodu. Kasę maja wycofać, dają na to nam 5 dni. Miejmy nadzieję że inne nie pójdą w jego ślady. Swoją drogą jeśli taki kolos idzie w odstawkę zapowiada to nie ciekawe zmiany.
 3. Sky Way - www.rsw-systems.com

  Nie prościej być za pare dni na spotkaniu z prawnikami z Sky Wey ? Odbędzie się w Warszawie. Ci co mają tam kupione akcje mogą wszystkich nowości dowiedzieć się bezpośrednio. Będą omawiane najbliższe plany, prawdopodobnie padną też wstępne daty wprowadzenia swego coina. Polecam zainteresowanym
 4. Trwają prace konserwacyjne i już nie długo wszystko powinno wrucić do normy. Zamknięcie programu obecnie spowodowałoby dla firmy więcej strat niż zysku.
 5. Nie zmienia to faktu że firma działa przejżyście i tysiące ludzi zarabia w niej od dawna. Reszta w necie.
 6. Ten 'ponziak' [ przypominam - ponziak jest od 5 % wzwyż dziennie ] Ma audyt. I to chyba wyklucza go z tej 'rodziny'. To normalna firma. Pełno materiałów w necie. Też na mojej stronie. Warto poszukać.
 7. Wasza inwestycja w kryptowaluty - jakie ?

  One wszystkie mają jedną wadę jeśli idzie o zarabianie na nich. Nigdy nie wiadomo ile pójdzie % w górę. Że pójdzie to pewne. I tak dla 'świetego' spokoju warto kupić różne, proponowane przez nie których 'guru' tematu. Masz ich 20 czy 30 wykupionych ile się da to można mieć nadzieję że się zarobi. Zauważcie że mimo są nie przewidtwalne to jednak są już w tej dziedzinie milionerzy.
 8. To dawno już załatwione. Firma działa bez problemu i dołącza do niej coraz więcej ludzi. Tylko w mojej grupie obecnie ponad 200 osób. Dochodzą nowości. Zarabianie stabilne tak jak było jest do tej pory. Masa ludzi tu już zarobiła i nadal zarabia. Reszta woli % - ty. Więc ma to co chce [ najczęściej stratę ] Powodzenia tym co potrafią wybrać.
 9. Gdzie zarobić?

  Gdzie zarobić ? Gdzie 'Wy' jesteście ? Nie zauważyliście że macie tu wszystko na tacy ? Czytać i jeszcze raz czytać. A nie proponowac buxy, programy partnerskie itp. Owszem da to jakąś kasę, ale wkład pracy ogromny. Czy pamiętacie te słowa lub słyszeliście ? - 'Nie pracuj na kasę, niech ona pracuje na Ciebie' Jeśli tego nie pojmiesz to nawet tych marnych 100 $ dziennie nie zarobisz. Więc Panie i Panowie - do lektury.
 10. Wasza inwestycja w kryptowaluty - jakie ?

  Do wyboru sporo. Obecnie mam w posiadaniu ok. 1 mln szt. Nie które kupione w granicach centa. Te rokujące w/g mnie - TRX, POE, RDD, WTC i sporo innych. Na ten rok obecnie wartych zachodu jest ok 30 [ mówię tu o takich które mają wszelkie przesłanki aby wybić się sporo powyżej 500 % ] Życzę wybrania tych właściwych
 11. I wraca do normy, teraz niech trwa i daje kasę
 12. Kompletna cisza. Jeszcze 29 wypłacałem i od tej pory nic. Zero informacji.
 13. To jako zabezpieczenie. Mogą czasami o to zapytać w celu weryfikacji osoby i jej konta.
 14. Zapowiada się ciekawie. Na pokładzie narazie z startowym 100 $
 15. Wiele osób się tam wybrało więc wieści będą. Za pewne poznamy zmiany i nowości które jeszcze mają być w tym roku. Jak wiemy dom maklerski już jest zarejestrowany i nie długo rusza. Również będzie pozytywna zmiana dla osób zaczynających tu swoją przygodę od 100 $ - i im się też zacznie opłacić polecanie [ choć i do tej pory kto chciał to robił i robi tu dobrą kasę ]
×