Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock Extension Detected!

 

sketch-logo.png

 

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

 

Reklama
JeremyCoco

Forumowicz
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O JeremyCoco

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  małopolskie
 • Zainteresowania
  hyip, it, making websites
 1. Małe odświeżenie, płaci cały czas.
 2. Zapłaciły inne maj 2018

  CryptoMiningGame
 3. Bo działają dla hpowera od 1000+ jak doładujesz 200HPower to mnożysz to przez performance index i wtedy masz zysk , czyli 200 z performance plus 1000 na starym przeliczniku przed premium.
 4. Tak to prawda, ale niekoniecznie zabawa się skończyła. Z samych misji robiąc je, zarobisz na wypłatę pewnie w jakieś dwa tygodnie. Wypłacone coiny polecam zainwestować. Bo powyżej 1000hpower przelicznik się zmienia i będziesz wykopywał więcej niż do tej pory.
 5. Kranik nadal płaci! Zastanawiam się co oznacza przycisk 'Give' przy refach, może będę mógł kiedyś dać tym, którzy zarejestrowali się z mojego refa jakiś mały datek. Tutaj info o wypłacie:
 6. Zapłaciły inne luty 2018

  Crypto Minig Game
 7. A no jest fajnie, mam dużo refów i coś leci, ale właśnie szkoda, że nie mogę tego jakoś skontrolować. Na przykład, żebym zobaczył sumę jaką dostałem za refa, bo w tej chwili to pokazuje to jakoś dziwnie co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości tak myślę. Jeśli chodzi o Ciebie to mam takie dane: Odpowiednio satoshi, doge i litoshi. Czy to jest Twój aktualny stan konta? Chyba nie..
 8. Kryształy są potrzebne tylko i wyłącznie do kopania kryptowaluty. Im poziom wyżej tym o jeden kryształ więcej musisz zapłacić żeby kopać ale i czas się wydłuża. Innymi słowami 10 minut kopania kosztuje 1 kryształ.
 9. Ja wypłaciłem, niedługo znowu będę, dam znać czy dalej płaci, ale raczej tak.
 10. Mi aż tak nie zależy. Bo długo zejdzie zanim się to uzbiera, a tak naprawdę stoję w miejscu, więc wolę do inwestować. A kranik jest dość obiecujący, nie zakładam, że padnie szybko.
 11. To co w takim razie zrobisz z tymi satoshi?
 12. Dokładnie tak.
 13. Dodano możliwość depozytu, który powiększa ilość HPower.
 14. Jack, jak na razie tylko misje, ale polecam Ci wykonywać, o ile masz czas, misje 1 poziomu z nimi najszybciej wbijesz HPower. Kupowanie boostów do energii i wydawanie jej na misje 1 poziomu przyśpieszy ten proces. kordianek, ja na żadnej, kopię satoshi zazwyczaj, bo za nie można kupić boosty i tak samo jak mam inną walutę to ją wymieniam na satoshi.
 15. Dowód wypłaty: Dowody wypłat należy umieszczać w dziale "Zapłaciły".
×