Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama
JeremyCoco

Forumowicz
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O JeremyCoco

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  małopolskie
 • Zainteresowania
  hyip, it, making websites
 1. Kranik nadal płaci! Zastanawiam się co oznacza przycisk 'Give' przy refach, może będę mógł kiedyś dać tym, którzy zarejestrowali się z mojego refa jakiś mały datek. Tutaj info o wypłacie:
 2. Zapłaciły inne luty 2018

  Crypto Minig Game
 3. A no jest fajnie, mam dużo refów i coś leci, ale właśnie szkoda, że nie mogę tego jakoś skontrolować. Na przykład, żebym zobaczył sumę jaką dostałem za refa, bo w tej chwili to pokazuje to jakoś dziwnie co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości tak myślę. Jeśli chodzi o Ciebie to mam takie dane: Odpowiednio satoshi, doge i litoshi. Czy to jest Twój aktualny stan konta? Chyba nie..
 4. Kryształy są potrzebne tylko i wyłącznie do kopania kryptowaluty. Im poziom wyżej tym o jeden kryształ więcej musisz zapłacić żeby kopać ale i czas się wydłuża. Innymi słowami 10 minut kopania kosztuje 1 kryształ.
 5. Ja wypłaciłem, niedługo znowu będę, dam znać czy dalej płaci, ale raczej tak.
 6. Mi aż tak nie zależy. Bo długo zejdzie zanim się to uzbiera, a tak naprawdę stoję w miejscu, więc wolę do inwestować. A kranik jest dość obiecujący, nie zakładam, że padnie szybko.
 7. To co w takim razie zrobisz z tymi satoshi?
 8. Dokładnie tak.
 9. Dodano możliwość depozytu, który powiększa ilość HPower.
 10. Jack, jak na razie tylko misje, ale polecam Ci wykonywać, o ile masz czas, misje 1 poziomu z nimi najszybciej wbijesz HPower. Kupowanie boostów do energii i wydawanie jej na misje 1 poziomu przyśpieszy ten proces. kordianek, ja na żadnej, kopię satoshi zazwyczaj, bo za nie można kupić boosty i tak samo jak mam inną walutę to ją wymieniam na satoshi.
 11. Dowód wypłaty:
 12. Do tych poziomów nie stworzono jeszcze żadnych misji.
 13. Niestety nie. Tylko w 'Mine for real'
 14. Przechodząc po internecie, widziałem jak ludzie pisali, że właśnie coś wypłacili itd. Ja osobiście spróbuję uzbierać litecoina i wypłacić, tak aby dać dowód.
 15. [SCAM] trunbit- 25% dziennie przez 5 dni

  Minimum withdraw znowu 0.0005. Przesyłam swoje potwierdzenie, program wciąż płaci.
×