Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Daniel1978

Forumowicz
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Daniel1978

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Ankieta PZ

  3. pytanie powinno mieć odpowiedzi - tak i nie jako razem odpowiedź , ponieważ różnie to bywa, czasem tak , czasem nie
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Specjalnie nie dają
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Żeby się nie okazało ze jak knf się za to weźmie to już żadnych spłat nie będzie
 4. [PożyczkoPosiadacz] Podatki

  Czy ktoś pomoże , jak rozliczyć premie z polecania , wiem ze na PIT 36 lub 37, ja 37 bo żadnej innej działalności nie prowadzę . Od tego tez się oblicza 19% podatku do zapłacenia ?
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Tak naprawdę to niech się one ściagają nawet i 3 lata lub 5 , byle się ściągnęły
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Z tych ostatnich pożyczek co były udzielane , a co nie są odnotowane żadne wpłaty , to raczej będzie ciężko . PZ udzielał ich bylekomu , łapał prowizje i sprzedawał nam , to przypuszczam ze jakieś patole bez pracy wiec nawet windykacja terenowa pewnie nic tu by nie pomogła , a komornik raczej nic nie ściągnie . ( obym się mylił )
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Na niektóre płatności nie doczekamy się niestety nigdy
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U każdego to różnie wyglada ze spłatami , to widać nawet na przykładzie u jednej osoby , a mająca kilka kont na członków rodziny
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  windykacja na pewno by była lepsza jeśli samemu by się to robiło , a e-sąd itd. to trudno powiedzieć . Na pewno opłaty wtedy po naszej stronie , a procedura jak ma trwać tak trwa, samemu by szybciej się troche doprowadziło
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Spotkania są cały czas organizowane , tylko trzeba zadzwonić i się umówić , ale nic nowego raczej nie wnoszą . „Nawijają makaron na uszy „ , i tak od grudnia . Ale może trzeba im truć , to może przyłożą się do roboty, chociaż bardziej korzystne jest dla nich windykacja sądowa , e- sąd itp.
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Dokładnie widać , że najgorsze są pożyczki udzielane w ostatnim okresie działalności kch , tzn. były dawane bodajże każdemu , kto przyszedł do biura po pożyczkę, dostawał . U mnie na koncie stare pożyczki na 72 pożyczki 26 w windykacji. U żony dopiero co założone konto w pro zysku - na 8 pożyczek 7 w windykacji .
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Czyli teraz możemy się rozliczać na wariancie 2 , mimo że wcześniej się rozliczaliśmy inaczej. Czy to nie będzie kolidowało z wcześniejszymi rozliczeniami ?
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  A można wiedzieć który łódzki ? Bo ja mam II us Łódź bałuty
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Do renovatio - Jak coś już mogło spłynąć, rata, jak zakup w lutym to dopiero pierwsza rata za 2 miesiące ?
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Moja sugestia na spotkanie się z zarządem przeszła bez echa . No trudno. Dużo osób zadaje tu pytania do PZ , co również pozostaje bez odpowiedzi. PZ udziela na forum jakieś info raz na jakiś czas , zupełnie nie mające odzwierciedlenie z rzeczywistością. Już lepiej by było chyba zadzwonić na infolinie i się spytać o różne rzeczy , niż się produkować na forum, bo ludzie z PZ i tak przeważnie nie odpowiadają , a jak odpowiedzą to nie na temat. Ja na przykład wciąż nie jestem pewny , czy samodzielna windykacja i odebranie papierów z PZ nie byłaby lepszym rozwiązaniem , patrząc i słuchając niektórych , którzy twierdzą ze maja kontakt z dłużnikami . Wiec jeszcze raz ponawiam prośbę do Was o spotkanie się z zarządem i wywalczenia lub nie zmian w cesji powierniczej i zbadanie czy call center i inne metody PZ „dają „ radę . Wcześniej jeśli trzeba ponowna składka na prawnika i do przodu.
×