Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock Extension Detected!

 

sketch-logo.png

 

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

 

Reklama
Lucky13

Forumowicz
 • Zawartość

  107
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O Lucky13

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  silesia
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jestem nadal pozytywnie nastawiony i wierzę że działania PZ doprowadzą do wygaszenia programu inwestycyjnego w sposób satysfakcjonujący obie strony bez zbędnych dodatkowych czynności i problemów.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Dokładnie tak
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Niestety ale jest to bardzo trafne pytanie. Szczególnie dotyczy ono ostatnich miesięcy działalności KCH.
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Sprawdzałeś czy nie ma tej wpłaty w historii? Niestety ale na swoim portfelu też mam niepokojące zjawisko . Raty które były na 5 maja wiele pożyczek spłacających się regularnie nagle ma brak wpłaty do dzisiaj. To samo było 30 kwietnia kilka pożyczek regularnie spłacanych nagle brak wpłaty. Mam nadzieję że wpłaty nie są przetrzymywane. Co do samej sytuacji z grudnia wszystkie tłumaczenia ok za wyjątkiem jednej, pożyczki udzielane w ostatnich miesiącach które odkupiliśmy prawie w większości się nie spłacają . Przypadek ?
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jest to bardzo trafna uwaga niestety. Nie chodzi tu teraz o brzmienie samej umowy, w kontekście wszystkich działań, spotkań i tego co było przedstawiane może to wyglądać trochę inaczej . Jestem nadal pozytywnie nastawiony i liczę na sensowne działania ze strony firmy Nobiles w interesie swoim i inwestorów, a nie swoich kosztem inwestorów. Temat TV i jakichkolwiek reportaży to bzdura totalna. Nie ma w tym żadnych korzyści dla inwestorów. Firma ma się skupić na odzyskiwaniu pieniędzy a nie na innych dodatkowych tematach.
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie widzę tego na swoim portfelu. Być może macie 15% więcej na pożyczkach które się nie spłacały, ale w kwietniu doszły kolejne przeterminowane. Zostały jeszcze 2 dni ale będzie cud jeżeli wynik spłat będzie podobny do marca a o 15% to można pomarzyć - przynajmniej u mnie. Portfel przeterminowanych powiększył się o 7% przez ostatnie 30 dni.
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie widzę prawie żadnego efektu na cesjach powierniczych (spłaty przedsadowe po wypowiedzeniu umowy) po za tym że ich przybywa, mam ich naprawdę sporo. Co mnie martwi to to że w kwietniu wzrosła ilość przeterminowanych pożyczek które spłacały się reguralnie do marca włącznie - czyli nie mówimy tu o klientach którzy nie wiedza gdzie płacić . Cieszę się że PZ zaprzeczył przypuszczeniom że działania zmierzają do jak największej windykacji sądowej teraz czekam na efekty które to potwierdzą.
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Dziennikarze maja to do siebie że zawsze działają w pierwszej kolejności w swoim interesie .Nie widzę w tym żadnych korzyści dla inwestorów. Z drugiej strony mam nadzieje że zarząd Nobilesu w chwili obecnej nie postrzega cierpliwości inwestorów jako ich naiwności . Wierze że P. Zawisza doprowadzi jak najszybciej do sytuacji satysfakcjonującej inwestorów .
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Czy firmy windykacyjne działają również w temacie pożyczek do których zostały podpisane umowy cesji powierniczej ? Na etapie wypowiedzenia umowy i windykacji przedsadowej ?
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jest wątek odnośnie podatków. Prośba do moderatorów o przeniesienie tego do właściwego działu.
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Masz powyżej.
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Niestety ale osoby które płaciły regularnie włącznie z marcem u mnie również przestają spłacać.
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jeżeli masz możliwość to zrób kopię tej wpłaty może być potrzebna. Trzeba to dobrze sprawdzić czy nie było jakiejkolwiek pomyłki .Jest to jednocześnie bardzo niedobra wiadomość jeżeli jest to prawda. Nie rozumiem po co i w jakim celu przy tym całym zamieszaniu miałyby być zmieniane jeszcze konta ? Jeżeli nawet to powinno być w okresie przejściowym księgowane z obu kont, a wpłaty na „stare konto” monitorowane z ponownym kontaktem do klienta który nie zmienił numeru . Czekam jako inwestor na odpowiedz w tym temacie od PZ. Zadzwoniłem przed chwilą na infolinię KCH. Otrzymałem informację że rachunki podane w umowach są cały czas obowiązujące. W momencie "windykacji" (nie wiem co to znaczy czy windykacja = cesja powiernicza) jest wysyłana informacja z nowym numerem wpłat ?Jednak zarówno wpłaty na jeden i drugi rachunek są cały czas księgowane. Taką otrzymałem informację, ale byłbym wdzięczny za potwierdzenie tego przez PZ. Bardzo niepokojący jest fakt o którym pisze Slawko1979 , nie wyobrażam sobie aby z jakiejkolwiek przyczyny wpłaty były przetrzymywane , mam nadzieję że jest to tylko jakaś pomyłka.
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Czy pożyczka klienta o którym piszesz jest na umowie cesji powierniczej ?
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Prozysk wrzucił na forum kopie pisma wysyłanego do klientów figurował tam rachunek i firma Nummus Finance o ile pamietam . Pierwszy raz słyszę że numer konta był zmieniany , trzeba na spokojnie tą informację zweryfikować . Pytanie do Prozysk: Czy wpłaty są dokonywane na rachunki podane w umowach które otrzymywali klienci biorąc pożyczkę ? Były jakiekolwiek zmiany rachunków do wpłat? Proszę o odpowiedź.
×