Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama
Lucky13

Forumowicz
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O Lucky13

 • Tytuł
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  silesia
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ewidentnie widać że część z tych co płaciła albo ma problem techniczny z zapłatą na rachunek bankowy (starsi ludzie którzy płacili do okienka KCH) albo wstrzymali wpłaty celowo zakładając że jak jak firmy nie ma to może nie trzeba spłacać. W obu przypadkach może pomóc jedynie działanie firmy , oprócz telefonów moja propozycja to: Wysłanie listem zwykłym (nie poleconym- bo Ci co nie chcą płacić nie odbierają a tutaj jest szansa że przeczytają ) wyłącznie do klientów, którzy nadal nie wpłacają na rachunek bankowy dokładnej informacji z ilością i wysokością spłat na gotowych drukach wpłaty (rozwiązałoby to może problem ludzi starszych) + przypomnienie że właścicielem pożyczki nie są KCH i brak wpłat 3 rat spowoduje uruchomienie procedury ściągania przez komornika.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie 41% portfela na czerwono na dzień dzisiejszy. Jeżeli przyjąć model że pożyczki byłyby nadal odkupowane to jest 37% . Średni % na czerwono w okresie przed komunikatem o braku odkupu to był przedział pomiędzy 18 a 26% w zależności od tygodnia.
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Do Prozysk: Proszę o informację na jakim etapie są działania dotyczące cesji powierniczych i jakie to będą działania ? . Minął miesiąc od pierwszych wysłanych umów. Nie widzę po swoim portfelu żadnego efektu. Otrzymałem właśnie część podpisanych umów z 32 wysłanych , figuruje na nich podpis ale nie wiadomo kogo, brakuje moim zdaniem załącznika w postaci pełnomocnictwa do podpisywania umowy w imieniu właścicieli. Według informacji które usłyszałem na spotkaniu z zarządem ponad połowa miała spłacać się przed terminem po wypowiedzeniu umowy wraz z wezwaniem przedsądowym do zapłaty.
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Do tego co napisał Irrusian jestem sceptyczny, ale nie wykluczam. Najlepiej udać się na spotkanie i poprosić o wgląd w umowę dotyczącą zewnętrznego Call-center. W przypadku jej braku lub odmowy możemy dalej ten wątek ciągnąc...i nie koniecznie na forum. Do Prozysk: Proszę o informację na jakim etapie są działania dotyczące cesji powierniczych i jakie to będą działania ? Minął miesiąc od pierwszych wysłanych umów. Nie widzę po swoim portfelu żadnego efektu. Nie otrzymałem żadnej z 32 wysłanych umów cesji powierniczych. Notabene mam nadzieję że otrzymam je wraz z załączonym pełnomocnictwem osoby podpisującej w imieniu spółki jeżeli nie jest to jeden z właścicieli. Uważam że jest to bardzo ważna uwaga, która nie wymaga dużych nakładów a mogłaby zwiększyć skuteczność w kontakcie a tym samym poprawieniu ilości spłat rat od pożyczkobiorców.
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Bardzo dziękuję za odpowiedź .
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jeżeli tylko są takie sygnały to trzeba szukać przyczyny i usprawnić jak najszybciej "system"
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Miałem przez swojego znajomego inną informację dotyczącą pożyczkobiorcy którego zna - miał telefon i otrzymał pismo. Absolutnie nie zamierzam negować tutaj wcześniejszych wpisów ale nie wydaje mi się aby pożyczkobiorca który wstrzymał spłaty przy wizycie wierzyciela zwierzał się co do telefonu czy pisma. Jeżeli ja byłbym na jego miejscu widząc co się dzieje z pozycji klienta odnośnie zamknięcia firmy KCH spróbowałbym nie płacić a w czasie wizyty wierzyciela udałbym oczywiście zdziwionego ... Biorąc pod uwagę wcześniejsze super rewelacje które nie miały później pokrycia jestem sceptyczny co do sprawy infolinii ale trzeba to rzeczywiście sprawdzić . Bardzo proszę PZ o odpowiedź dotyczącą infolinii czy faktycznie nie można się dodzwonić, czy infolinia w ogóle działa? Jeżeli problemem jest numer 801... to prosiłbym jak najszybciej ten problem rozwiązać np. podając alternatywny dodatkowy numer. Rozumiem że w firmie jest mega gorący okres w związku z ogłoszeniem złożenia wniosku upadłości ale liczę na szybką odpowiedź która rozwieje nasze wątpliwości w temacie infolinii i rozwieje niepokój inwestorów. Szczerze mówiąc po zamknięciu punktów nie za bardzo wyobrażam sobie model działania jeżeli dłużnik nie miałby żadnej możliwości kontaktu. Co do spłat to widzę poprawę na moim portfelu jest widoczny wzrost spłat od czasu zamknięcia punktów KCH. Cesji powierniczych wysłałem 32 sztuki, kolejne 12 pojawiło się dzisiaj - nie widzę żadnego efektu windykacji . W tym trudnym okresie rozwiązaniem jest bieżąca informacja na temat pojawiających się wątpliwości dlatego jeszcze raz proszę o odpowiedź na forum lub na platformie PZ .
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ten tydzień po 2 dniach mam tyle samo spłat co przez cały poprzedni. Wiec ilość spłat rat jest zdecydowanie większa. Z drugiej strony jest po 10 -tym miesiąca i zawsze w tym okresie był największy % spłat. Ilość cesji powierniczych z dnia dzisiejszego jest faktycznie bardzo duża .
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Kolejny super znawca któremu wysypała się teczka z dobrymi radami ale dopiero po zwolnieniu...
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Tydzień 5 - 9 luty wpłaty mniejsze o 40%. Jeżeli chodzi o sprzedaż to osobiście się wstrzymuję. Dzisiaj kolejne emocje spowodowane komunikatem o upadłości , szczerze mówiąc nie jestem zdziwiony . Mam nadzieję że sytuacja będzie się powoli prostować .
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  A od kiedy mniej więcej (miesiąc) były udzielane ?
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  I jaka z tego tytułu bedzie korzyść dla inwestorów ? Nie widzę powodu na chwilę obecną niepotrzebnego podgrzewania atmosfery , chyba że chodzi o wywołanie paniki i wyprzedaży na giełdzie co niektórzy juz próbowali robić . Trzeba dopracować umowę cesji powierniczej i procedury z tym związane przy zachowaniu zdrowego rozsądku a nie generowaniu dodatkowych problemów i niepotrzebnych emocji które nikomu nie wyjdą na korzyść . Dlatego jeszcze raz proszę PZ o przyjrzenie się i poprawienie procedury podpisywania umów jeżeli tego to wymaga. Spłaty rat w tym tygodniu zauważalnie wzrosły . Po zakończeniu tego tygodnia podam jak to wyglada % w stosunku do poprzednich 2 tygodni na moim portfelu.
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Mam nadzieję że ktoś z PZ czyta to forum. PZ proszę zwrócić uwagę na procedurę podpisywania tych umów. Umowy powinny być podpisane w sposób czytelny. Jeżeli podpisuje pełnomocnik to do umowy powinno być podpięte pełnomocnictwo również z czytelnymi podpisami. Wymagania powinny dotyczyć obu stron a nie tylko inwestorów. Poniżej instrukcja obsługi z zakładki pomoc: "......Po wygenerowaniu umowy, należy ją wydrukować w dwóch egzemplarzach, podpisać czytelnie (podpis na ostatniej stronie jako „Cedent”) i przesłać oba egzemplarze na adres spółki. Jednocześnie należy przesłać również podpisany czytelnie wydruk umowy przeniesienia praw majątkowych dla danej pożyczki (podpis na ostatniej stronie jako „Nabywca”)(Rys. 4 – „umowa1”).
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  https://kredyty-chwilowki.pl/ Pojawiło się info. Chyba wczoraj . Na FB też. Rozmawiałem dzisiaj ze znajomym u którego ktoś w rodzinie jest klientem KCH. Miał podobnież telefon z informacją i otrzymał pismo z numerem konta do wpłat.
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Tak . Taki zapis jest w umowie.
×