Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama
chaczyc

Forumowicz
 • Zawartość

  287
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

24 Wspaniały

O chaczyc

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Ziemia
 • Zainteresowania
  nic
 1. Kurt BTC mocno w górę a limity dalej są na tym samym poziomie. Kranik bez problemu wypłaca. Dziś wypłaciłem na FaucetHub: 4030 satoshi.
 2. Limity nie zostały zmienione. Kranik wypłaca. W sobotę otrzymałem 4639. Obecnie jest 1806 aktywnych użytkowników.
 3. Ostatnio znowu zmiana kursu BTC wywołała obniżenie limitów. Obecnie limity to: - dla zwykłego gracza: 125 satoshi dziennie - dla gracza premium: 225 satoshi dziennie Najważniejsze, że kranik wypłaca. W czwartek dostałem 5119 satoshi na FaucetHub.
 4. W odpowiednim dziale potwierdzenie kolejnej zapłaty z obecnie najlepszy AutoSurf - ebesucher. Na wypłatę czekałem 4 dni.
 5. Zapłaciły hyip/revshare październik 2017

  Kolejna wypłata z Obecnie najlepszy AutoSurf. Wypłata zlecona 14-10-2017.
 6. Neobux - neobux.com

  Kolejny raz udało się uzbierać minimum i wypłaciłem na Payze. Wypłata Instant. Potwierdzenie w odpowiednim dziale. Stawka za gry została skorygowana. Poprzednia była pomyłką. Obecnie jest to 0.0005$
 7. Zapłaciły inne październik 2017

  Kolejna wypłata z NeoBux, który Płaci od 2008 roku. Wypłata instant (błyskawiczna - po sekundzie na koncie)
 8. Kranik działa bez zarzutu. Ostatnio nic się nie zmieniło. Kranik wypłaca. Wczoraj dostałem 5208 satoshi na FaucetHub.
 9. Neobux - neobux.com

  Od kilku dni można dostać wynagrodzenie pieniężne za spędzenie trochę czasu na graniu w proste gry. Nie wiem czy są jakieś różnice w wynagrodzeniu ale ja mam 0.005$ (pół centa) za grę. Aby dostać wynagrodzenie ze strony, która Płaci od 2008 roku trzeba spełnić w sumie dwa warunki: - grać musisz przynajmniej 2 minuty, - grę musisz zakończyć: wysyłając wynik lub kontynuować. W ciągu 24h można dostać wynagrodzenie za 250 gier. Wynagrodzenie idzie na główne konto, z którego można wypłacić.
 10. Znowu zostały obniżone limity. Obecnie limity to: - dla zwykłego gracza: 150 satoshi dziennie - dla gracza premium: 250 satoshi dziennie Najważniejsze, że kranik wypłaca. Dziś puściłem 3826 satoshi na FaucetHub.
 11. Odnośnie różnic między graczami to : gracz nr 1 (Myszka) Szybkość 120 - pojemność: 48 satoshi gracz nr 2 (Kot) gracz nr 3 (Mały pies) Szybkość 120 - pojemność: 36 satoshi gracz nr 4 (Duży pies) Szybkość 180 - pojemność: 48 satoshi Dla drugiego gracza nie wiem bo go nigdy nie używałem. Obecnie ze względu na wprowadzane limity dzienne to za zdobyte gwiazdki wymieniam na gracza nr 3. Obecnie limity to: - dla zwykłego gracza: 200 satoshi dziennie - dla gracza premium: 300 satoshi dziennie Gracz premium to taki którego kupujemy za gwiazdki. Po uzyskaniu limitu dalej możemy zdobywać satoshi, np. kopiąc ( gra: Digg) co jakiś czas dostajemy nową grę. Tak samo dodawane są reklamy do kliknięcia w zakładce Campaigns.
 12. Chętnie wytłumaczę Tobie jak się poruszać po tym kraniku ale nie wiem jakie masz dostępne przyciski. Od czasu kiedy ja zaczynałem mogło się trochę zmienić. Na pewno powinieneś mieć dostępny typowy kranik. Do tego służą dwa przyciski. Pierwszy: I'm cleaning.. - klikasz i przez 15 minut dostajesz 1 satoshi za minutę. Nie musisz czekać jak się skończy czas 20 minut tylko możesz ten czas przedłużać kiedy chcesz. Drugi - poniżej: Collect - klikasz i dostajesz tyle ile twój bohater uzbierał. Najlepiej jakbyś wrzucił rzut ekranu co masz zablokowane to powiem jak najszybciej odblokować wszystko na stronie.
 13. Neobux - neobux.com

  Od wtorku (8.08.2017) na stronie Neobuxa pojawiła się zakładka z grami. Grając będzie można coś zarobić. W tej chwili jest faza testu, która ma trwać miesiąc. Szczegóły po testach. Dostępne są różne gry typu: gry słowne, karciane, układanki czy strategiczne. Można nawet znaleźć gry typu Multiplayer. Obecnie można w nie pograć i porównać swój wynik z innymi graczami.
 14. Powiększyło się troszeczkę koryto. Stawki są na tym samym poziomie, nie jest to uzależnione od ceny BTC. W przypadku wzrostu kursu BTC jest to na duży plus. Obecnie przy logowaniu trzeba poczekać aż minie czas na dodatkowej stronie z reklamami. Dopiero później mamy dostęp do strony właściwej. Co najważniejsze strona wypłaca. Dziś wypłaciłem 5145 satoshi na FaucetHub.
 15. Neobux - neobux.com

  Przy wypłacie zawsze jest wyświetlony dostępny procesor. Jeżeli nie widać to może nie masz wprowadzonego adresu email. W ustawieniach - klikasz na górze na ikonkę klucza z śrubokrętem albo z boku masz linka Personal pod wyrazem Settings. Tam wpisujesz adres email dla procesora Payza i na dole strony zapisujesz zmiany przycisk save changes. Po 48 godzinach powinno być aktywne. Jeżeli nie to kontakt do suportu.
×