Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama
housemaster

VIP
 • Zawartość

  1691
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

80 Wspaniały

O housemaster

 • Tytuł
  Weteran

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://www.en.bitearn.in/

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  BDG / PL
 • Zainteresowania
  Jak zdobyć i pomnażać BTC...
 1. Earn.com | Zarabiaj od 1 USD oferty i rejestracje

  Jeszcze dwie uwagi. 1. Żeby zarabiać należy się zweryfikować, np. e-mail i wypełnić profil. 2. Żeby dostawać ankiety ICO trzeba zaznaczyć, że się lubi ICO.
 2. Witam, Nie wiem czy zauważyliście, że ostatnio leci ICO za ICO, tokeny za tokenami, a gdyby kurcze ktoś chciałby nam zapłacić za oglądanie tego wszystkiego... NO TO JEST KTOŚ TAKI Jest to rodzaj portalu społecznościowego, który płaci za rejestrację, weryfikację, podłączenie portali społecznościowych oraz ODBIERANIE E-MAILI i wypełnianie ankiet. Najniższa stawka to 1 USD i szczerze mówiąc jest to dobry łatwy pieniądz. Wystarczy się zarejestrować np. FB i dobrze jest posiadać adres Ethereum (ale nie na Coinbase tylko zaciągnięty) Ostatnio codziennie przychodzą ankiety z zaproszeniami do ICO (najczęściej to 3 pytania, adres Ether do darmowych tokenów, rejestracja w grupie telegram i potwierdzenie chęci uczestnictwa). Generalnie portal się rozwija i jest tam coraz więcej ludzi przez co coraz częściej pojawiają się reklamodawcy ze świata tokenów, krypto, itp... Wypłaty idą na BTC, no. Coinbase Link do programu: earn.com/housemaster/referral/?a=w62eny3c1l9oo57b
 3. Dyskusja na temat kursu BTC

  Jest czas żeby nachapać się na kranach...
 4. Dyskusja na temat kursu BTC

  To chyba futures, ale to chyba nie ma większego sensu, bezpośredni handel daje większy zysk.
 5. Będzie pewnie chwile zawis, pisałem o tym wcześniej. 680 USD za przelew to złodziejstwo. Nazwałbym to samozaoraniem BTC. Jakby nie było do czwartku się sprawa powinna rozwiązać. @Kane Mi się zdarzyła blokada na jednym z kont, też bez wyraźnej przyczyny. Zastanawiam się czy nie chodzi o VPN... W każdym razie pozytywnie BCH się rozszerza, a w sumie to kit w czym płacą, bo i tak na jedno wychodzi.
 6. Faucet Moon BCH - www.moonb.ch

  No i mamy kolejny w kolekcji...
 7. Dyskusja na temat kursu BTC

  Mamy rollercoaster ktoś prognozował poziom 8-9 k
 8. BitCore [BTX] - wprowadzenie

  Wygląda na to, że świat ma spore oczekiwania w stosunku do Bitcore, a oto przykład, na tej stronie można zasilić kartę, zapłacić rachunki lub wykonać przelew na konto za pomocą kilku wiodących kryptowalut niestety tylko w Australii, ale wśród nich pojawia się... ...i jest różowo...
 9. Od dzisiaj zmiana waluty - wypłaty z uwagi na potworne ceny transakcji BTC będą realizowane w Bitcoin Cash. Waluta jest oczywiście w zestawie walut na Coinbase czyli w zasadzie nie ma problemu. Obsługują ją też wszystkie giełdy. Daniel napisał, że cena transferu 35000 USD na konto Coinbase wyniosła 685 USD, co jest wartością nieuzasadnioną i osobiście wolałby te 685 USD rozdać w bonusach.
 10. BitCore [BTX] - wprowadzenie

  Z tego co dziś usłyszałem airdrop pochodzi z pierwszego portfela/adresu BTX. Jeżeli moje umiejętności wyszukiwania mnie nie mylą to chodzi o ten adres i tę inicjującą transakcję. https://chainz.cryptoid.info/btx/address.dws?1M7bKnVfLh8S5szEuRgnxSARBumsC6UQPn.htm Kiedy środki się wyczerpią to się skończy, natomiast patrząc na wyniki i rosnącą geometrycznie moc obliczeniową nie potrwa to długo. W każdym razie czekamy z niecierpliwością na dodanie do Bitcomatów. Z tego co się dowiedziałem szanse są duże, gdyż specyfikacja techniczna jest najlepsza ze wszystkich czołowych walut. Natomiast założyciele (Szwajcarzy co jest dość istotne) planują wstawić chmarę Bitcomatów i terminali do Niemiec, gdzie jeszcze ich zbyt dużo nie ma. Zdaje się, że czeska firma połakomi się na takie rozwiązanie i jest to jeden z sygnałów poza airdropem dla opcji kop-kup-3maj, nie sprzedawaj.
 11. BitCore [BTX] - wprowadzenie

  Dodaję najnowszą speckę na początek grudnia 2017
 12. Zaobserwowałem strasznie niepokojącą rzecz. Ludzie bawią się w to głównie w pracy. Przez Święta i Nowy Rok nabiło mi ledwo 70 tys. z refów, a od 3.01 jak poszli do roboty od razu 30 tys. w 2 dni. Oj nieładnie!
 13. Dyskusja na temat kursu BTC

  No i tak wygląda państwo opresyjne. Kontrabanda i element wywrotowy, który chce zarobić na tajemniczym procederze kopania BTC, czyli czymś, co nie jest jeszcze oficjalnie nielegalne, a pewnie zdelegalizowane zostanie, bo nie ma tego jak opodatkować na pińcet plus. No ale 300 Antków to już spora farma się szykowała. Swoją drogą spotkałem się już też z bardzo negatywnym podejściem niektórych osób w kwestii „bogacenia” się na krypto. Generalnie krypto biznesmeni są elementem podejrzanym.
 14. BitCore [BTX] - wprowadzenie

  Trzeba mieć na swoim portfelu, szczerze mówiąc nie zagłębiałem się w pochodzenie premii, natomiast wiem, ze były jeszcze tzw, snapshoty, czyli przydziały monet uzależnione od BTC, ale to już było na początku listopada, stąd w szczegóły nie wchodziłem, bo to przeszłość. Wiem, że społeczność jest bardzo ambitna i pracuje organicznie, stąd obecnie pracują nad dodaniem waluty do Bitcomatów i szukają intensywnie rozwiązań płatniczych. Jakby nie było myślę, że może coś z tego dobrego wyniknąć...
 15. BitCore [BTX] - wprowadzenie

  Tak to jest premia, mająca na celu promocję kopania lub kupowania, bo warunek to 1 BTX na portfelu.
×