Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama




housemaster

VIP
 • Zawartość

  1665
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana housemaster w Rankingu w dniu 19 Sierpień

housemaster posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

80 Wspaniały

O housemaster

 • Tytuł
  Weteran

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://www.en.bitearn.in/

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  BDG / PL
 • Zainteresowania
  Jak zdobyć i pomnażać BTC...
 1. Dyskusja na temat kursu BTC

  Cana satoshi niebezpiecznie zbliża się do centa USD. Prawie 0,0002 USD.
 2. Po usunięciu dwóch kranów obcięta runda 6 klików za 200 satoshi osiągnęła dziś 12,5 grosza. Każda zakończona przedwczoraj runda za 12,3 grosza o której pisałem jest dziś warta 17,5 grosza i rośnie
 3. Liczę pierwszą lepszą rundę 64+50+28+22+38+26+10+17 = 255 | 0.00000255 x 48 400 (bitmarket) = 0,123 PLN Wyszło więcej niż liczyłem pisząc wczoraj...
 4. Dyskusja na temat kursu BTC

  Ostatnio wypróżniłem się przy 6000. Teraz więcej nie sprzedaję...
 5. Przecież satoshi to 0.00000001 BTC, jak się trochę uzbiera to możesz sprzedać jak normalny Bitcoin, choć moim zdaniem chyba lepiej potrzymać. Natomiast co do wartości to nie spadła z rundki 200-250 satoshi (z 8 kranów) nadal masz tyle samo w PLN co było, bo cena BTC wynosi dziś 46 500 PLN. Wyjdzie od 9,5 do 12 groszy za 8 klików. Czyli 60 kilka groszy za godzinę klikania co 10 minut. Chyba, że połowę klików robisz co 5 minut to zysk dojdzie do 80 groszy.
 6. Dyskusja na temat kursu BTC

  No jak się dobrze przyjrzeć to miesiąc do miesiąca jest kurcze 54%, więc pomysł z denominacją wypłaty w dolarze jest doskonały. Można by na tym naprawdę ładny uczciwy HYIP zrobić i rzeczywiście kulać dopóki kurs jest wzrostowy. Szanse na sukces są 50%.
 7. Można. Oni leją na CoinBase, bo na adres e-mail jest bezpłatnie, tyle. Ale BTC możesz wysłać gdzie chcesz. Natomiast dla tych, którzy narzekają na naliczenia proponuję zajrzeć na freebit.co.in, jest 17-18 na godzinę, tu schodzi 200-350 z rundki, którą można przelecieć 6x na godzinę. To jest 7,5 do 12,5 grosza x6 czyli średnio 50 groszy za godzinę. Licząc dniówki wychodzi po 4 zeta dziennie x 30 dni 120 złotych. No i najlepsze - 120 złotych zarobione w październiku jest już warte 185 złotych, a 120 z października 2016 1850 PLN Żyć nie umierać.
 8. Bitcoin - Stało się! Bańka pękła!

  Hmm, mimo wszystko tym razem już nie sprzedaję. Czekam, aż stanę się bogaty.
 9. Bitcoin - Stało się! Bańka pękła!

  Popieram i wydaje mi się, że jednak magiczne wzrosty BTC mogą mieć dość naturalne podłoże rynkowe. W sumie mamy do czynienia z bardzo ograniczoną ilościowo walutą, jest jej tylko trochę ponad 20 milionów. Szum medialny jaki się zrobił w związku z 1000% rok do roku powoduje, że wiele osób dziennie dowiaduje się o istnieniu BTC i upraszczając „wchodzi w ten biznes”. Nie wnikając dlaczego powodują, że zasoby się kurczą i cena rośnie. Reakcja mediów ma miejsce właśnie w tym momencie, gdyż miesiąc temu zanotowano tę magiczną liczbę czyli wzrost z 700 na 7000, a od tego czasu zrobiło się 10 a nawet 11 stąd promocja trwa i zatacza coraz większe kręgi. Ostatnio nawet zadzwoniła do mnie moja mama z pytaniem czy nie wiem gdzie kupić Bitcoin, bo widzieli w telewizji, że ładnie procentuje. A skoro się politykom nie podoba to musi być coś wartego posiadania.
 10. Tak jest wszędzie, generalnie się nie opłaca, ciągle obniżają, ale jak już złapiesz kasę to w rok możesz mieć na niej nawet 1000% i wtedy każde głupie 30 dolców złowione z trudem na DAO zamienia się w 360... Tak się wychodzi na autoreferowaniu, masz bana przyjacielu, ale nie martw się, na jednym z kont mam to samo. Jak się dobrze przyjrzysz to pewnie też masz usunięty adres do wypłat. I życzę powodzenia z dodawaniem, nie wejdzie.
 11. Inwestycja w kryptowaluty, pytanie

  Bitcoin staje się coraz bardziej użytkowy, więc temat wewnętrznej pustki zaczyna upadać. Zresztą gdybym nie słuchał Buffeta to byłbym w tym roku 1000% do przodu. Jednak wszystko zależy od tego na jaki czas ma być ta inwestycja, można brać to czysto spekulacyjnie, ot tak. Osobiście obserwuję BTC i kupuję go podczas spadków, które na mój gust są sztucznie kreowane właśnie w tym celu, a sprzedaję w momencie gdy przebija najwyższą granicę. BTC gwałtownie spada obecnie 2 razy w miesiącu o około 1000-1500 USD poniżej najwyższego zanotowanego poziomu. Czyli jest od 12-17% zysku 2x w miesiącu.
 12. Mam radę dla wszystkich zamęczanych przez obrazki weryfikacyjne captcha i tych którzy rzuciliby pracę i zmienili DAO na pracodawcę, gdyby za każdym razem pojawiał się od razu zielony ptaszek. Wiedza bazowa Re-captcha działa w zakresie konta google lub przeglądarki. Wstawia plik cookie monitorujący działanie i klasyfikujące użytkownika jako człowieka, spammera lub bota. W zależności od tego co wykrywa zaczyna wrzucać nam obrazki weryfikacyjne (dla re-captcha jesteśmy spammerami). Tutaj skorzystamy z ułomności ograniczającej działanie do konta Google. Co robić Można skorzystać z możliwości założenia kilku kont google, gdyż wystarczy przelogować się na inne konto Google, żeby Re-captcha musiała zacząć swoje badania przez cookie od początku. W pierwszej karcie (którą należy otworzyć jako pierwszą i pozostawić otwartą) otwieramy sobie google.pl i logujemy się na pierwsze konto. Otwieramy kolejną kartę i przechodzimy do digitalsów i otwieramy 8 kart. Klikamy na razie bez obrazków pierwsze re-captche. Uwaga kiedy pojawi się pierwsza weryfikacja obrazkowa nie klikamy żadnych obrazków, przeładowujemy kartę i wracamy do pierwszej karty. Przelogowujemy się na drugie konto i boom znowu re-captcha są bez weryfikacji obrazkowej. Najlepiej przelogowywać się co kilka zaznaczeń np. 8 lub 2x8 i korzystać z kilku kont (na google z pamięcią haseł do 2 kliknięcia). Lepsze to niż prawidłowe zaznaczanie obrazków i patrzenie jak 6 x z rzędu odrzucili nasze zaznaczenia jako nieprawidłowe, choć były ok.
 13. Wyłącz adblocker, lub użyj innej przeglądarki.
 14. @DrZajkoo To już nie działa, admin się zorientował i zablokował przenoszenie iFrame, muszę to wyciąć, ale jak działało to było wygodne...
 15. Nie, support generalnie niewiele wie. Potwierdzenie przyjdzie od razu przy wypłacie.
×