Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama
lek

Forumowicz
 • Zawartość

  134
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralny

O lek

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Ostatnie wizyty

525 wyświetleń profilu
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Opowiadasz jakies zasłyszane "prawdy" . Windykator miał obowiązek kontaktować się z dłużnikiem minimum raz na dwa tygodnie . A jak często się z nim kontaktował , zależne było od tego jak dużo ich miał w swoim rejestrze . Jesli miał mało , to rzeczywiscie mógł kontaktować się nawet dwa razy w tygodniu - ale tylko wtedy . Zazwyczaj był to kontakt raz w tygodniu . Faktem jest , że był to raczej kontakt osobisty . W obecnej sytuacji to już historia , teraz trzeba dać PZ szansę . Ja widzę pewną poprawę w stosunku do początku stycznia , gdzie wszystko leżało na łopatkach . Obecnie mam 31% na windykacji .
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie akurat wyraźne ożywienie w spłatach . W trzy ostatnie dni spłynęło mi ponad 3 tysiące . Może to trwała tendencja
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  " Egzekutor , pepperoniss " - po czyjej stronie Wy własciwie stoicie , Pro-Zysku czy inwestorów ? Zamiast blokować wpisy tych którzy próbują cos robić , powinniscie ich raczej wspierać Offtopic. Przypominam, że na forum obowiązuje Regulamin. Jeżeli uważasz, że któraś z decyzji moderatorskich ten Regulamin narusza złoż skargę w odpowiednim dziale. Regulamin zaś wyraźnie ZABRANIA składania ofert w niewłaściwych działach. Przypominam też, ten Regulamin był przez Was akceptowany a nawet jeśli z nim się nie zgadzacie to i kat on obowiązuje. Żaden post zgodny z Regulaminem nie został usunięty a wątek ten nie jest przeznaczony do składania komercyjnych ofert. Do tego służy dział ofert.
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Na windykacji miałem już 28 % . Dzis tylko 19 %
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  W poniedziałek placówki będą rozliczone z pieniędzy . I nie będą mogły obsługiwać klientów kasowo . Ale ponoć będą otwarte do końca miesiąca .Doradcy mają informować klientów o zamknięciu placówki od lutego , będą też informowali o numerach kont dla poszczególnych przychodzących klientów .
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Pozwól , że zostanę przy swoim zdaniu .
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  A ja znam opinię jednego z komorników , który bardzo nie lubił jak trafiały do niego sprawy z KCH . Dlaczego ? Otóż prawie zawsze dług taki był przez niego praktycznie niesciągalny , albo spłacało się po 10 - 15 zł . Tak dobrze dłużnicy zostali " wycisnięci " z kasy przez windykację terenową .
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Od tego miesiąca weszła ustawa antylichwiarska . Wszystkie koszty windykacyjne zniknęły , a wszelkie opłaty które dopuszczała ustawa wpisano w umowę . Po terminie naliczano tylko groszowe koszty odsetek karnych . W takim modelu łatwo jest powiedzieć , że windykacja terenowa jest nie skuteczna . Prezes Czebotar powiedział , że windykacja terenowa sciągała tylko 15% kosztów windykacyjnych . Trudno sciągać jest cos , czego nie ma Jestes całkiem dobrym teoretykiem , ale praktyki windykacyjnej nie znasz . W przeciwnym razie nie opowiadałbys takich bajek
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Tylko ja kilka dni temu widziałem osobiscie jedno z Porsche Cayenne własnie na Towarowej 23 . Z tego wynika , że bywają pod obydwoma adresami .
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Z tego co wiem , zarząd ma biura na Towarowej 23
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  TomaszKrk napisał : "Pożyczki z tego co wiem są ubezpieczone" Pożyczki od około dwóch lat nie są ubezpieczone . silwiog napisał : "Firma przechodzi restrukturyzację, windykacja zamiast terenowej, która generowała pewnie ogromne koszty, zostanie zamieniona na telefoniczną" Windykacja telefoniczna była i jest . Dlatego nie może być zamieniona .
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Mam pytanie ogólne . Czy macie jakies niespłacane pożyczki , odkupione w grudniu przez PZ ?
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jeszcze jedno , PZ od nowego roku planuje odblokować zapisy nowych inwestorów . Widmo propozycji zakupu pożyczki raz w miesiącu , jest jak najbardziej realne . Nie pomylę się chyba gdy napiszę , ze każdy liczył , że po zablokowaniu zapisów nowych inwestorów , system stopniowo odblokuje się i zaczniemy zarabiać jak przez ostatnie 5 lat . Prawda ?
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  antyhyip Piszesz ja polityk , albo rzecznik PZ
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Oj koledzy , koledzy . . . Wpłaty ok . . . Brak pożyczek tez nie przeszkadza . . . A ja analogicznie w listopadzie , miałem zakupionych już 7 pożyczek , w grudniu zaledwie 3 . Do tyłu więc jestem jakies 2500 zł
×