Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
lek

Forumowicz
 • Zawartość

  190
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutralny

O lek

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  świętokrzyskie

Ostatnie wizyty

707 wyświetleń profilu
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  boczek1988 Dawno listu chyba nie wysyłałeś Nadawca potrzebny jest przy liście poleconym . W tym przypadku wysyłamy bez nadawcy . Piszemy poniekąd w imieniu Kredyty-Chwlilówki ( Nobiles 2) . Tak jak Ci radzi "" Pepik78 "" Ja już wysłałem w sumie 43 . Dziś kolejne dwa , bo kolejni klienci wykrzaczyli się . Póki co nie wysyłałem jeszcze drugi raz do tego samego klienta .
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  To niech się "DOJNA ZMIANA" zajmie firmą GatBack , albo SKOK-ami , tam zdecydowanie lepsze będą mieli wyniki U mnie dziś pojawiła się pierwsza sprawa ze statusem "POSTĘPOWANIE EGZEKUCYJNE " . Umowa powierniczego przelewu wierzytelności jest z datą 28.02.2017 rok . Mam dwie sprawy ze stycznia i jedną z 23.02.2017 roku , ale tam wciąż widnieje status " POSTĘPOWANIE SĄDOWE "
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie już kolejny miesiąc większych wpływów . Czerwiec zamknął się wzrostem o 15 % . Nie liczę tu całej zamkniętej pożyczki ( 3600 zł ) , bo wtedy wzrost byłby 30 procentowy . Traktuję tę wpłatę jako jednostkową , choć w kwietniu też taką miałem , wtedy to było 4600 zł . Zysk i wpływy w czerwcu osiągnęły najlepsze od pół roku miesiące : grudzień 2017 ( gdzie jeszcze działała windykacja i otwarte były placówki terenowe ) i styczeń 2018 ( gdzie otwarte były jeszcze placówki terenowe ) . Należą się Pro-Zysk -owi podziękowania , że w końcu ich działania windykacyjne przynoszą wymierne efekty Swoje trzy grosze dołożyłem , bo po 41 listach ( od RENOVATIO ) wysłanych do klientów , 7 osób wpłaciło mi do dziś 16 rat na kwotę 3860 zł . Z kilkunastoma klientami mam kontakt telefoniczny i stale monitoruję ich wpłaty . Przypominam kiedy trzeba , że rata nie wpłynęła . Do dziś odzyskałem 28 % środków z grudnia - wtedy miałem zainwestowane najwięcej . Oby tak dalej
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Atmosfera to tam zawsze była miła . Firma zawsze dbała o wysokie standardy . Czyli uważasz , że około 30 osób w Call Center pracuje . Tak ? ( Nie chodzi mi tu o pracowników biurowych )
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  RENOVATIO Widziałeś te 30 osób na Call Center ? Bo ja mam informacje od osoby która również była na spotkaniu w centrali , ale na początku roku i naliczył w sumie w kilku pokojach kilkanaście osób .
 6. Wysłałem info na priv

   

 7. Cześć,

  Będę wdzięczny za podesłanie szablonu pisma  jakie wysłałeś do swoich dłużników, być może też to zrobię. k.nowak@arte.pl.

  Dziękuje i pozdrawiam,

  Krzysiek

  1. LG1290

   LG1290

   Otrzymałem meila, dzięki

 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Napisz na priv . Podaj tam swojego maila . Wyślę Ci .
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Na półmetku miesiąca , zanosi się na kolejny wzrost wpłat i zmniejszenie spraw windykacyjno - sądowych . Jak dotąd wpływ jest już na poziomie 70 % ubiegłego miesiąca , a sprawy z opóźnieniami ( sąd , windykacja ) spadły z 63 % do 56 % . Nie liczę tu spłaty w tym miesiącu całej pożyczki 3600 zł , bo to sprawa jednostkowa , choć w kwietniu również miałem spłatę całej pożyczki , wtedy to było 4600 zł . Cztery wpłaty miałem zaksięgowane w piątek , A PIERWSZY RAZ TRZY WPŁATY ZAKSIĘGOWANO MI W SOBOTĘ . Kolejna osoba wpłaciła pierwszy raz od grudnia i to 800 zł , zakładam , że to po wysłanym liście informującym przeze mnie w maju . W moim przypadku można już mówić o trwałej poprawie ściągalności od kwietnia . Do dziś odzyskałem 26 % środków z grudnia , gdzie miałem zainwestowane najwięcej .
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie póki co ( przed połową miesiąca jeszcze ) podobnie jak w miesiącu ubiegłym - czyli dobrze . Tak na poziomie lutego , czyli pierwszego miesiąca gdy już zamknięte były wszystkie placówki . A dziś pięć wpłat na sumę 1100 zł czyli około 20 % wszystkich wpłat z czerwca . Ale to efekt 10-tego ( wypłaty , emerytury , renty ) .
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jest takie przysłowie : P . . . . . . . . . s z wozu , koniom lżej Wiem , wiem mało merytoryczny wpis , ale nie mogłem się powstrzymać Gdyby tak nasz ulubiony moderator , który ma niewątpliwie dużą wiedzę , potrafił ją przekazać w taki sposób , aby nie otwierał się scyzoryk w kieszeni . . . Ech , pomarzyć zawsze można
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Udało się w maju powstrzymać ( pierwszy raz od początku roku ) systematyczny spadek wpływów miesięcznych . W stosunku do kwietnia jest wzrost o 8 % . Jest też o kilka procent więcej niż w marcu i niewiele mniej niż w lutym . To na pewno wpływ starań Pro-Zysk , ale swoje trzy grosze również dołożyłem . Mam tu na myśli listy od "" rennovatio "" wysłane do dłużników - razem 41 sztuk . Nie mam pewności stuprocentowej , że to właśnie po tych listach niektórzy zaczęli płacić , ale od początku roku nie płacili nic , nie reagowali na moje telefony , sms-y , a po wysłaniu listu informującego 4 osoby wpłaciło 8 rat na sumę 1900 zł . Od początku roku zamknęło mi się 6 pożyczek , a mimo to mam wzrost . Trzeba to docenić . Mam nadzieję , że trend lepszych wpływów od ubiegłego miesiąca ( gdzie spadek był tylko o 4 % ) zostanie utrzymany .
 13. Cześć, jak zdobyłeś telefony do swoich dłużników, ja mam tylko do tych, których odwiedziłem i mi podali?

  Dziękuję i pozdrawiam, Krzyssiek

   

 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja właśnie analizuję prawie każdą wpłatę którą mogę , a mam dużo więcej niż 40 pożyczek . Z większością klientów mam kontakt i te wpłaty mam możliwość skonfrontować . Jedyne co zauważyłem u siebie , to potrącenie przez PZ kilkudziesięciu złotych w dwóch , trzech opóźnionych wpłatach . A propos wpłat . Maj u mnie zapowiada się lepiej niż poprzednie miesiące . To miła niespodzianka , ale na podsumowanie miesiąca poczekam jeszcze dwa dni .
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jeśli znalazłeś ciekawy projekt i odzyskana kasa już pracuje , to na pewno po dwóch latach Twój sposób okaże się najlepszy . Ja póki co te 20 % wpłaciłem na 2,5 procent do banku . To tylko tak na przeczekanie i znalezienie lepszego biznesu . Bo te 2,5 % tylko na 4 miesiące . Co prawda jest pewna inwestycja na co najmniej 24 % w skali roku i to z gwarancjami , ale póki co obserwuję i czekam . Bo firma mała i po zimnym prysznicu z Pro-Zysk każdą złotówkę oglądam z wszystkich stron zanim ją włożę w jakiś ryzykowny biznes .
×