Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

1szymon4

[Faucet] Free Bitcoin - darmowe bitcoiny co godzinę - www.freebitco.in

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystasz że skryptu na automatyczne zbiera co godzinę? Czy o jakim skrypcie mówisz?

To że claimy spadają to związane z cena btc (mówię tu o podstawowych a nie tych bonusowych).

Pytanie mam przy okazji, korzysta ktoś z tego "bonusu" na multiply? Jak to dokładnie działa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Np masz bonus 1000sat klikasz że chcesz go, odrazu z twojego konta znika 1000sat i jest dodawane do bonusu czyli masz 2000sat musisz obrócić w multiply 25 razy tą kwotą czyli zagrać łącznie za 50000sat że by dostać ten bonus z tym że jeden zakład nie może przewyższać 10% w tym wypadku co opisuje to 200sat tz może ale do bonusu liczy się tylko 200sat.. Tak łopatologicznie ale wydaje mi się że dobrze wytlumaczylem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli żeby dostać dodatkowe 1000satoshi, muszę obrócić kwota dwa razy wyższa (moje 1000 i bonusowe 1000) aż 25 krotnosc jej wartości? Trochę chyba mało opłacalne i szansa na sukces jest też niewielka 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, dostajesz wszystko co wykrecisz na plus 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 6.07.2018 o 07:37, wolfim napisał:

Korzystasz że skryptu na automatyczne zbiera co godzinę? Czy o jakim skrypcie mówisz?

To że claimy spadają to związane z cena btc (mówię tu o podstawowych a nie tych bonusowych).

Pytanie mam przy okazji, korzysta ktoś z tego "bonusu" na multiply? Jak to dokładnie działa?

Pisałem o skrypcie do firefoxa rozwiązującym co godzinę captcha i uruchamiającym roll. Łączy się z bazą
na 2captcha.com gdzie mam konto. Chyba nie tylko ma to związek z ceną BTC. Kurs spadał ostatnio, więc
powinno być więcej satochi w podstawowej wygranej a jest mniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam zawsze tak że jak główna nagroda wynosi 0.031 BTC to dostaje 31 satoshi za free roll. Dodatkowo dziennie dostaje 136 satoshi z zakładki EARN BTC ( co kilka dni zwiększa się o 1 satoshi ). Rewardsy zbieram i nie wydaje ich + biorę udział co tydzień w loterii ( Ok. 400 biletów ). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 10.07.2018 o 16:20, Rejuvenate napisał:

Ja mam zawsze tak że jak główna nagroda wynosi 0.031 BTC to dostaje 31 satoshi za free roll. Dodatkowo dziennie dostaje 136 satoshi z zakładki EARN BTC ( co kilka dni zwiększa się o 1 satoshi ). Rewardsy zbieram i nie wydaje ich + biorę udział co tydzień w loterii ( Ok. 400 biletów ). 

I nic więcej nie robisz? Widocznie masz wymaganą kwotę na koncie skoro w "earn btc" coś jest. Ciekawe czy jak uzbieram taką kwotę jak napisali, to też będę dostawał jakieś odsetki w zakładnce Ern BTC. U mnie obecnie za podstawowy free roll jest 26 satochi ale to pewnie jeszcze pozostałość po mojej wpłacie i wykupieniu ticketów. Z każdym dniem ta kwota stopniowo maleje, choć te 26 sat się utrzymuje już jakiś czas. Przed tą operacją jak już pisałem miałem za roll 10 sat zaledwie. Ostatnio znów mogłem wykupić za punkty bonus RP 100%, choć nic nie robiłem. Co chwila to jakaś zmiana u nich. Bilety kupujesz za punkty? A czemu akurat 400?

turboonostrilvision: To zależy do ilu się zwiększyła i czy coś robiłeś by tak było (świadomie bądź nie).

Edytowane przez hjk3dwer

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wygrane ZAWSZE zależą od aktualnej ceny BTC. najwyższa wygrana to zawsze 200$ i tak 10-krotnie mniej na każdy niższy próg. Wiec mówienie, że teraz wam urosło a teraz wam spadło, moim zdaniem pozbawione jest sensu.

Wiem, że przez jakiś czas wprowadzili na stronie coś, co zmniejszało najniższą wygraną o połowę, jeśli się nie korzystało z multiply czy nie kupowało biletów na loterię, ale obecnie nie widzę już tej funkcji.

Earn BTC działa jak powinien, każdy kto uzbiera wymaganą kwotę będzie pasywnie zarabiał od tego jakieś satshi dopóki nie wypłaci kwoty oczywiście.

A czemu akurat 400?

Prawdopodobnie taka liczba mu wychodzi za granie + może jacyś poleceni ;) Ja na obecną chwilę mam już około 500 z tego tygodnia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 godzin temu, wolfim napisał:

Wygrane ZAWSZE zależą od aktualnej ceny BTC. najwyższa wygrana to zawsze 200$ i tak 10-krotnie mniej na każdy niższy próg. Wiec mówienie, że teraz wam urosło a teraz wam spadło, moim zdaniem pozbawione jest sensu.

Wiem, że przez jakiś czas wprowadzili na stronie coś, co zmniejszało najniższą wygraną o połowę, jeśli się nie korzystało z multiply czy nie kupowało biletów na loterię, ale obecnie nie widzę już tej funkcji.

Earn BTC działa jak powinien, każdy kto uzbiera wymaganą kwotę będzie pasywnie zarabiał od tego jakieś satshi dopóki nie wypłaci kwoty oczywiście.

Prawdopodobnie taka liczba mu wychodzi za granie + może jacyś poleceni ;) Ja na obecną chwilę mam już około 500 z tego tygodnia

Ale to nie ma znaczenia co obniża najniższą wygraną, ważne jest, że ją obniża (bądź obniżało bo obecnie nie spada poniżej 26 sat).
Więc to nie jest kwestia sensu bądź nie - to tylko obserwacja efektu. Mi jak już pisałem urosło zaraz po wykupieniu wymaganej ilości ticketów. Bywa też tak, że ktoś nieświadomie sobie podniósł najniższą wygraną gdy przypadkowo spełnił
warunki. Jak już pisałem wcześniej i jak sam to potwierdzasz - nie tylko od kursu BTC zależy najniższa wygrana. A o tej tajemniczej funkcji o jakiej piszesz nie każdy musi wiedzieć. Liczy się efekt - śmiesznie niska najniższa wygrana u jednych a wyższa u innych.

A odnośnie 400 biletów, to brzmiało jak instrukcja - stąd moje pytanie dlaczego akurat tyle i co to właściwie daje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bilety dostaje z grania i poleconych, na stronie mam jakieś 0.012 BTC i stad 4% earn BTC ;)

jeśli chodzi o free roll to niektórzy tutaj mieli dwa razy mniejszy ode mnie i to było dziwne bo ja zawsze mam 1000x czy 10 000x ? mniej niż  główna wygrana 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale widać też, że "dużymi" kwotami obracasz. Bet za 1000, a wygrana 110000 (czyli 110 gier), pomijając jeszcze 15 staoshi za każdy roll :D Wyszedłeś na swoje? I masz jakąś "strategię" gry, czy po prostu gracz jak leci? jaki procent masz ustawiony?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy wie że nie ma sposobu na multiply jak grałem strategiami to zawsze w minus teraz tylko kręcę po każdym darmowym rollu 10 razy bez żadnych zmian w ustawieniach i tyle że by nie być za bardzo zachłannym. Moim małym sukcesem jest ten jackpot i podwyższenie podstawowej wygranej do 128sat więc narazie jest ok zobaczymy jak długo będzie "dawać".. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta