Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

maladama

GoalTycoon - www.goaltycoon.com

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

15 grudnia rusza nowa gra w przeglądarce za realne pieniądze. Będzie to manager piłkarski, wiec może kogoś z Was zainteresuje. Gra jest polaczona z inna gra. Market Glory, wiec kto ma już tam konto automatycznie może się zalogowac 15 grudnia do nowej gry. Będzie podobno możliwość przesylania pieniędzy miedzy grami. 

jeśli gra ruszy, będę tu na bierzaco starala się pisać co się dowiedziałam i o co chodzi :)

Kto zostanie lepszym managerem?? Sprobuj ze mna swoich sil :)

zapraszam:

http://www.goaltycoon.com

Gra zapowiada się calkiem fajnie, lubie nowe wyzwania :)

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety trzeba się rejestrować przez ta gre Market Glory i automatycznie będą one polczone 15 grudnia. Wtedy tez staruje manager

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeczytałem gdzieś krótkie info ze osoby posiadające (aktywne) konto w market glory będą miały znaczą przewagę na poczatku gry.Możesz coś więcej na ten temat przeczytać, jak to będzie wyglądać ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Server dziś ruszył, ale póki co nic nie można zrobić poza wpłatą realnej gotówki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

można już się logować i poklikać po koncie. jeszcze nie wiem do końca o co w tym chodzi. póki co ustawiłem sobie skład (prawie) i strategię;>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to zaczynamy :) jeśli będzie się pojawialo jakies info o i jak, to będę pisala na bierzaco. Proszę także Was jak macie jakies spostrzeżenia i uwagi to piszcie. Razem może cos madrego wyklikamy ;)

[spam]

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

załozyłem konto a market glory ale nie mogę sie tymi samymi danymi zarejestrować w GoalTycoon o co biega?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

załozyłem konto a market glory ale nie mogę sie tymi samymi danymi zarejestrować w GoalTycoon o co biega?

logujesz się na stronie marketglory, prawy górny rog masz przeniesienie do menadzera :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mój nick maladama, druzyna zwie się Ruch Chorzow :))

no to będziemy mieli derby, bo ja gram Katowicami;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mogę sobie poradzić wpisuje nazwę druzyny i potwierdzam regulamin i wyskakuje mi:  "Please fill this form and Have fun "

Ok już mam. Nie można używać Polskich znaków. Falubaz Zielona Góra do boju :)

Edytowane przez zeluzg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

marcin82, no to bedzie ciekawie.

Pisales ze ustawiles druzyne, a jak to zrobiles bo ja wchodzę w line up i nic tam nie mogę ustawiac :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ustawia się w tactics. wybierasz ustawienie całego zespołu i można przeciągać piłkarzy między pozycjami... niestety trzeba też chyba jednocześnie patrzeć właśnie w line-up i jest to ogólnie średnio wygodne;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

siemka, oprócz taktyki i treningow nie działa nic także trzeba poczekac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

skład po ustawieniu i tak się nie zapisuje z tego co widze ;/

liga 3.1 Acid Dogs ;)

Edytowane przez wojownik
Cytat bezpośredniej wypowiedzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak dla mnie póki co tak gra wygląda niestety na wielki niewypał;/ interfejs jest bardzo niewygodny, zabugowany i w dodatku wygląda mi na to, że bez inwestycji nie da się w zasadzie pograć. szkoda, bo tematyka akurat dla mnie bardzo interesująca....

no ale jeszcze jej nie skreślam. będę obserwował w jaką stronę to idzie

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mnie rowniez tematycznie gra odpowiadałaby ale teraz za bardzo nie ma jak pograć. A inwestowanie aby pograc mija sie chyba z celem. Za darmo tez powinna byc taka mozliwosc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się, że póki co mamy grę we wczesnej fazie beta - dlatego jeszcze dużo rzeczy nie działa. Z tego co rozpoczęcie sezonu ma być bodajże 15 stycznia i wtedy wszystkie niezbędne opcje powinny już działać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie można znaleźć link polecający i gdzie można sprawdzić osoby które sie już zapisały ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie można jeszcze. Ta opcja ma być aktywna dopiero po 15 stycznia tak jak oficjalny start gry. Rejestracja jest możliwa jeszcze chyba tylko przez marketglory wiec jedynie tam zobaczysz kto się zarejstrowal ostatnio. Do tego wszystkie produkty sprzedawane w GT będą produkowane w marketglory.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wpisuję nazwę drużyny, zaznaczam, że zapoznałem się z zasadami gry, klikam register i ... nic.

(Nazwa drużyny nie ma polskich znaków)

Ma/miał ktoś też taki problem ?

Edit : udało się, może mieli jakieś problemy techniczne.

Edytowane przez TylkoApator

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wygląda na to że oficjalny start gry został przesunięty na 15 lutego.

Ale jeśli ktoś chce to można sobie zbierać kapitał w MarketGlory a później go przelać do GT. Wszystkie produkty które będą dostępne w GT są produkowane w MG wiec można pod tym katem zakładać również biznesy już teraz. Jednak tu trzeba być ostrożnym bo póki GT nie ruszy to zbyt będzie minimalny na takie towary a i koszty produkcji ciężko oszacować bo brak jest podstawowych danych na ten temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

SPAM

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gra wreszcie ruszyła ale wciąż wiele opcji jest jeszcze nie dostępnych.  W tym tygodniu zostały rozegrane pierwsze mecze wreszcie i wygląda na to że powoli gra będzie się rozkręcała. Zapowiada się całkiem ciekawie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich graczy i forumowiczów, widzę że temat tej gry trochę rusza się powolutku. Ja gram już drugi sezon i mnie się ta gierka nawet podoba. Co do rejestracji nie trzeba rejestrować się przez Marketglory, można bezpośrednio na stronie gry albo przez czyjegoś reflinka. Jak kogoś interesuje poradnik z kilkoma uwagami i wskazówkami to można poczytać sobie na blogu http://managergoaltycoon.blogspot.com/ , pozdrawiam managery

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta