Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Wpolnik

[SCAM] Inwestycja w Zieloną Energię - Tylko jedna linia - one-line-online.com

Rekomendowane odpowiedzi

I trzeba pamietac ze narazie o projekcie wiedza glownie polacy i to mala grupka :).

ZAraz prezentacja!

Jesteśmy juz po pierwszej prezentacji :):)
Koledzy z wschodu zaczynają sie interesować :)
Wiec struktura nabierze niewiarygodnego tempa juz lada moment!
Warto wchodzić

Oto prezentacja jaka dzisiaj się odbyła, dotycząca Planu Marketingowego:
http://rafalszymanski.eu/video.php

Nie ma tam żadnych ref linków itp więc moderatorzy nie mają mieć nic przeciwko. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam na pokładzie tego niezwykłego przedsięwzięcia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czym to w ogóle jest. Globalny system odnowy życia na ziemi ?

Edytowane przez goldendayone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dopiero co się zarejestrowałem do programu a już mam pod sobą 4 osoby :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem pod wrażeniem ilości osób w strukturze... ten przyrost daje do myślenia!

A dzięki prezentacji temat stał się o wiele jaśniejszy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dynamika rosnie!:)
Tylko w caigu ostatniej godziny przybylo 10 osob!

kolejne 11 osob!! :) hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem w programie niespełna 3 dni a już pode mną zarejestrowało się 61 osób.

Widać bardzo duże zainteresowanie programem, który tak naprawdę ruszy 1 kwietnia 2014r.

jakby nie było każdy chce być jak najwyżej :) Zapraszam więc do przyłączenia się :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

adrick1197@  Do kwietnia płacisz tylko 30euro. Następnie w kwietniu wykupujesz pakiet startowy za min 100euro.

Oczywiście nie można zapomnieć o co miesięcznej kwalifikacji za 50euro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

trzeba napisac iz 50 Euro kwalifikacji jest obowiazkiem do otrzymywania prowizji z struktury.
Te 50 Euro jest podzielone na 2 czesci, tzn 25 Euro idzie w marketing, a 25 Euro jakie placisz miesiecznie idzie na twoje akcje elektrowni i na przestrzeni okolo 20 lat bedziesz otrzymywal profit

Natomiast do otrzymywania dywidendy z udzialow elektrowni, kwalifikacja nie jest potrzebna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba pprzyznać że tempo rejestracji jak na pre launch pre launchu jest zadowalający. Zarejestrowalem się dziś rano a tu już 33 osoby w strukturze. Miejmy nadzieję że to tylko przed smak tego co nas czeka od stycznia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co to jest Total team partner? Jest może jakiś kalkulator przedstawiający zarobki? Chodzi mi o takie coś. Zakładam, że nikogo nie znajduję, kupuję pakiet za 200 euro i co miesiąc płace dodatkowe 50 euro. Ile musze mieć aktywnych osób pod sobą z całej struktury aby wychodzić na czysto każdego miesiąca. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pracuje nad spekulacja zarobkow, ale nigdy, nikt (nawet admin) nie jest w stanie przewidzieć zarobków ludzi. Wynika z unikalnego planu zarobkowego. Proponuje popatrzeć na prezentacje planu.

Przypominam o promocji pre launch: http://one-line-online.com/files/presentation/promotion%20PL.pdf

Razem z Romanem (czlowiekiem jaki wprowadzil informacje do Polski) udało nam się wpłynąć na małą modyfikację promocji pre launch!
Do tej pory, kwalifikacje trzeba bylo osiagnac do 1 kwietnia i wtedy otrzymalibysmy promocyjny bonus, ktory odpowiadalby naszej pracy (przykladowo Ipod czy tez 500 Euro).

Dzieki modyfikacji, kazdy kto dosiegnie jakiegos wymogu z promocji pre launch, już na przelomie styczen/luty otrzyma to co przewiduje promocja!!! (przykladowo 500 Euro za to ze ma grupe z 100 osob).
Jezeli od lutego do kwietnia osiagnie kolejny próg kwalifikujacy go do wyzszej nagrody, otrzyma roznice!! (w backoffice musicie patrzec na srodkowy licznik)

Modyfikacja dotyczy tylko bonusu pienieznego za budowe grupy, nie mylic z bonusem rzeczowym za bezposrednich zaproszonych!

Postanowlismy to zmienic aby ludzie jak najszybciej zobaczyli iz firma realnie placi pieniadze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@rafalszymanski, skąd wziąć kod  dla refa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sprawie kodu musisz pisać do swojego sponsora, lub do jednego z liderów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też zastanawia mnie to co napisał @Panda, miesięcznie płacić trzeba dość sporo zainwestować, a korzyści finansowe mogą nie być współmierne do wkładu własnego. Oczywiście też jestem nastawiony pozytywnie nastawiony, ale chciałbym mieć pewność zarobku :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba pamiętać o tym ze miesięczny tzw abonament nie jest kupowaniem czegoś wymyślonego lub nam nie potrzebnego, jak to bywa w wielu firmach MLM.
Inwestujesz pieniądze w cos za co przez kolejne około 20 lat będziesz otrzymywał regularny dochód pasywny (rozbity na comiesięczne wypłaty).
W schemacie działania można to przyrównać do polisy inwestycyjnej (chociaż samej polisy nikomu nie polecam! :) ). Każdego miesiąca płacisz na przyszłość :), ale JUŹ KROTKO po oplącie będziesz z tego zarabiał.

Nie liczyłem jeszcze, oczywiscie dochodu z struktury.
Moim zdaniem świetna idea do niezależności finansowej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety, ja nie jestem pozytywnie nastawiony do programu, a właściwie z każdym następnym przemyśleniem jestem do niego nastawiony coraz bardziej negatywnie
i to co najmniej z 3 powodów.
Na początek jeszcze tylko poinformuję, że zarejestrowałem się do programu jako jeden z pierwszych, opłaciłem 30€ i mam w strukturze w momencie pisania tego tekstu 169 osób - tylko co z tego?

1. Pierwszy powód to skład personalny osób stojących za programem.
W październiku zeszłego roku przystąpiłem do programu, MLM "Somnium-Network oraz Somnium-Games" biznes gier komputerowych online. Program wprowadziłem na Hyipforum.
Miałem to "niebywałe szczęście", że do programu mogłem dołączyć jako jeden z pierwszych, zanim cały świat się o nim dowie. Będę na samym szczycie struktury.
Mało tego, jeszcze w Prelanchu, miałem możliwość dołączyć jako Founder. Skorzystałem z tego i wykupiłem 2 konta po 300€ każde, bo przecież
"Setki milionów ludzi gra codziennie w internecie. Jest to gigantyczny rynek z którego można czerpać korzyści."
Założycielem i prezesem "Somnium-Network oraz Somnium-Games" był Stephan, a program wprowadził do Polski Roman.
No to mamy powtórkę z rozrywki. Wszystko brzmi jakoś tak podobnie, tylko firma nie jest zarejestrowana w Salzburgu w Austrii, tylko w Dubaju.
Piękne miejsce i na pewno "bardzo pomoże" w staraniu się o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej,
a jak jeszcze we wniosku aplikacyjnym w biznes planie podamy, iż jednym ze źródeł finansowania inwestycji są środki pochodzące ze struktury MLM to każdy na pewno da pieniądze.
Bez podania jakiegokolwiek powodu, po kilku miesiącach w pierwszej połowie lutego, jeszcze przed prawdziwym startem programu, firma ogłosiła bankructwo.
Straciłem zainwestowane 600€, a moi poleceni kolejne kilkaset Euro.
Jaka była przyczyna bankructwa, nie wiem do dnia dzisiejszego. Po prostu nikt już nigdy nie miał czasu, aby się ze mną spotkać i wyjaśnić.

2. Około rok temu miałem spotkanie z grupą biznesmenów, którzy zaproponowali mi wejście do biznesu, który miał polegać na budowie ferm wiatrowych.
Biznesmenów tych przyprowadził do mojej firmy Roman.
Propozycja współpracy polegała na wykupieniu udziałów przyszłej inwestycji - elektrowni wiatrowej. Były pakiety po 10.000 PLN lub 20.000 PLN, nie pamiętam dokładnie.
Można było kupić dowolną ilość pakietów. Z zainwestowanych pieniędzy miałem czerpać zyski po około 20% rocznie, przez 20 lat.
Aby taka inwestycja miała jakiś sens to należało zainwestować jak największą kwotę. Po analizie stwierdziłem, że nie wejdę do programu, gdyż dopiero po okresie 5 - 6 lat
będę mógł odzyskać zainwestowane środki i to tylko w przypadku gdy wszystko pójdzie zgodnie z planem. O dofinansowaniu z Unii Europejskiej też była mowa.
Stwierdziłem, że ryzyko jest zbyt duże. Nie byłem programem zainteresowany rok temu to i teraz, kiedy mam więcej informacji, nie bardzo jestem.
Tym bardziej, że należy miesiąc w miesiąc dopłacać po 50€ z których połowa będzie do mnie wracała najszybciej po 5 latach. A jak coś nie wyjdzie?

3. Rewelacyjny plan wynagrodzeń z którego właściwie nic nie wynika.
W tabeli "Die Karrierepositionen und Pool Qualifikationen" w ostatniej kolumnie "Qualification - Personal group / partners" jest podana ilość osób.
Czy jest to ilość osób, która będzie generowała nam zyski? Chyba nie będziemy zarabiali ze struktury do nieskończoności?
Załóżmy, że do programu wejdzie 1000 osób. Każdy wpłaci 1000€, a więc "Gold" i nikogo nie wprowadzi do programu.
Gold kwalifikuje nas do wynagrodzeń z Pool 1, 2 i 3. Dzielimy więc wpłacane co miesiąc 50€ na 50%, 40% i 10%. 40% idzie do struktury, czyli 20€.
Następnie dzielimy 20€ na 10 części. Do każdego Pool trafi 2€. Teraz te 2€ dzielimy na ilość osób, czyli w założonym przypadku na 1000.
W Gold dostajemy wynagrodzenie od 10 osób? Jeżeli tak to 3 x 10 x 2€ / 1000 = 0.06€.
Czy ja coś źle liczę? Mam nadzieję, że tak. Bo jakoś kiepsko to wygląda.

Na koniec jeszcze o produkcie MLM One-Line-Online. Co nim jest? Akcje elektrowni?
Jeżeli jestem w MLM na przykład z suplementami lub kosmetykami to dostaję produkt, który mogę zużyć.
Jeżeli produkt mi nie odpowiada to rezygnuję z danego MLMu, a jeżeli mi odpowiada to kupuję nadal i ewentualnie polecam innym.
Wtedy struktura się rozbudowuje, a ja mogę zacząć dodatkowo zarabiać.
Jeżeli wchodzimy do MLMu tylko po to aby zarabiać, a produkt nas nie interesuje i jest on "kupowaniem czegoś wymyślonego lub nam nie potrzebnego" to ja dziękuję za taki MLM.
Wtedy to nie MLM, a piramida finansowa.

Tak więc powoli żegnam się z moimi wpłaconymi 30€. W porównaniu do straconych wcześniej 600€ to i tak niewiele.

Edit!

Po napisaniu tego tekstu już miałem telefon i kilka elementów dotyczących punktu 3 wyjaśniło się.

Podobno zarobki mają być z całej struktury do nieskończoności. Ostatnia kolumna to niezbędna ilość osób wprowadzona przez nas i naszych poleconych i przez ich poleconych i tak dalej niezbędna do osiągnięcia naszej pozycji Pool.

Tak więc w przykładzie, który podałem zarobki wyniosą: 3 x 1000 x 2€ / 1000 = 6.00€.

Edytowane przez ArturZ
  • Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dobrze ze umiesciles ten post Artur, dzieki temu mamy teraz temat do dyskusji, a tym samym mozliwosc lepszego poznania projektu.

Ad.1
Nie znam twojego projektu, wiec nie bede o nim pisal. Z drugiej strony nie jest to odpowiednie miejsce do dywagowaniu tego tematu.  Powiem tylko jedno, Stephan nie jest właścicielem One Line Online, a firma jak już napisałeś jest zareejstrowana w Dubaju, co zgodnie z moja wiedza ABSOLUTNIE nie wpływa na dofinansowania europejskie.

Ad.2

Myślę ze ten postępek Romana nie jest niczym złym :), a wręcz przeciwnie gdyż facet zajmuje sie biznesem i ma doświadczenie w dziedzinie paneli foto-galwanicznych (zajmuje sie nimi juz wiele lat).

Ad.3

Niestety twoje spekulacje co do zarobków sa absolutnie nie prawdilowe.

Mianowicie te 20 Euro o jakich piszesz z kwalifikacji musisz POMNOŹYĆ razy 1000 osob!
To daje 20 000 Euro! Dopiero teraz mozesz podzielic to na 10 puli co daje 2000 Euro w kazdej puli.
Gdy podzielimy to na 1000 osob, wychodzi 2 Euro dla każdego, czyli 6 Euro z 3 puli.
Oprócz tego, takiej sytuacji nigdy nie bedzie, gdyz nie możliwe jest aby wszyscy brali prowizje z tej samej ilosci puli. Kolejna sprawa to nowe startery jakie będą sie pojawiały i daja o wiele większe obroty.
Jednym slowem musze przygotować swoja, dopracowana spekulacje dzieki jakiej wszyscy zrozumieją na jak wielkie zarobki można tutaj liczyć.
Gdy zrozumiecie jak dziala Plan Marketingowy bedzie normalny wniosek iz zarabiamy z CALEJ struktury.

Jezeli chodzi o produkt to moim zdaniem jest o wiele lepszy produkt niz wspomniane przez Artura suplementy czy kosmetyki, gdyz produkt daje nam pasywny zarobek.... i jak zawsze jestem uczulony gdy ktos z góry twierdzi iz cos jest piramida finansowa, tak naprawdę nie zdając sobie sprawy czym jest piramida!! Artur, proponuje abyś trochę poczytal wyznacznik tego terminu.
Jezeli podoba ci sie kupować soczki, nikt nie broni, ale ja nie nazywam twoich soczkow piramida.

Bardzo dobrze ze pojawił sie tutaj ten wpis który ożywia dyskusje i jak najbardziej sie tego spodziewałem wiec sam jestem zadowolony iz ktos zmusza nas do analizy sytuacji :). Bravo.

Edytowane przez rafalszymanski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Arturze przykro mi że nie jestes pozytywnie nastawiony do całego programu. Postaram sie w miarę możliwości odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania które wynikaja z braku rzetelnej informacji oraz nieznajomości Planu Marketingowego.

1: Skład personalny bo zapewne chodzi Ci o moja osobę oraz Stephana Morgenstern oraz projekt Somnium w którym aktywnie działałem jak równiez w innych w których równiez działałem i działam nadal. Somnium upadło to prawda ale uwierz ja również straciłem tam Pieniądze może nie tyle co Ty bo w 6 mc aktywnego działania tez swoje zarobiłem ale straciłem  6 miesiecy rzetelnej pracy na rzecz tej firmy,  czasem bankrutują nawet najlepiej zapowiadajace sie projekty Rynek gier jest świetnym rynkiem i nadal uważam że idea była świetna lecz przebicie sie w świecie potężnych firm działającym na tym rynku pewnie było ponad siły i mozliwości Somnium. Najwięcej stracił właściciel firmy jak to zazwyczaj bywa i Ty jako przedsiebiorca powinienes to wiedzieć. Ze Stefanem działałem również w projekcie LEO który nadal działa i ma sie dobrze Rejestracja odbywała się przez kody rejestracyjne podobnie jak w One Line a płatności również odbywały sie na konto Stephana bo również był liderem na Europę to dzieki LEO Które założył Dann Anderson wcześniejszy prezes zarządu SITE TALK w którym aktywnie działasz a o którym mozna wiele przeczytać w internecie ( nie korzystnie pozytywnie) Stephan poznał Davida który docenił jego 26 letnie doswiadczenie oraz to jakim jest człowiekiem. Ale to moga wiedzieć tylko osoby które zadały sobie trud poznania go.  Czy to że W LEO rejestracja odbywała się w taki sam sposób a pieniądze za kody szły na konto Stephana Morgenstern Lidera na Europę to RÓWNIEZ ZNACZY ŹE BYLA TO POWTóRKA Z ROZRYWKI??? W którą był zaangażowany Założyciel SITE TALK Dann Anderson?

Co do Dofinansowania Przez EU projektów to kolejny brak wiedzy o modelu Biznesowym One Line. Mimo że Inwestorem i Firma Zlecającą jest One-Line to każdy pojedynczy projekt elektrowni będzie spółką celową działajacą na terytorium danego kraju Np Rumunii w tej spółce każdy Partner posiadający Zielone Udziały będzie fizycznym posiadaczem udziałów tej spółki a ta jako wywodząca się z terytorium EU ma prawo do dofinansowania co do kredytowania to nie bedzie ono potrzebne bo One Line jak narazie robi wszystko za własne Srodki bo nie sądzisz Chyba że 200 osób po 30 euro sfinansowało już pierwsze lokalizacje dobór i umowy z firmami deweloperskimi, IT i wiele innych Dodam równiez że teśrodki dużej częśći ( nie wiem w jak dużej części będą przeznaczone na pierwsze wynagrodzenia dla swoich aktywnych Partnerów w Styczniu, nast w Lutym oraz końcowe rozliczenie Ofert specjalnej w kwietniu) . Co do Spotkania i osobostego poinformowania Ciebie o zakończonej działalności Somnium to bardzo Cie przepraszam mnie również to dotknęło i nie mogłem sie jakiś czas otrząsnąć bo jak juz wspomniałem byłem z tym projektem bardzo emocjonalnie zwiazany i dużo serca w niego włożyłem. 

2.

Jak wszystkim powszechnie wiadomo od wielu lat działam w branży energii odnawialnej również w modelu rozproszonym.  To z tego powodu David i Stephan poprosili mnie o pomoc na terenie Europy wschodniej gdzie dzięki swojej pracy posiadam w branży rozliczne kontakty Biznesowe, równiez w Rumunii gdzie powstanie Pierwszy projekt Elektrowni Fotowoltaicznej. Dokumentacja instalacji bedzie udostępniona na stronie. Roczne oprocentowanie jakie było i jest proponowane dla Takich inwestorów w Polsce to na dzień dzisiejszy około 14-16% Takich firm w PL są dziesiatki. To że One Line oparła swój produkt o Energie Odnawialna bardzo mnie cieszy ponieważ na tym polu swietnie sie odnajduję i uważam że jest to idealny produkt. lokalizacja w Rumunii gdzie na dzień dzisiejszy obowiazuje subwencja ( dopłata) 6 zielonych certyfikatów jest wręcz wymarzona z tego powodu Firma może swoim Partnerom zaoferować tak wysoki zwrot.

Niestety, ja nie jestem pozytywnie nastawiony do programu, a właściwie z każdym następnym przemyśleniem jestem do niego nastawiony coraz bardziej negatywnie
i to co najmniej z 3 powodów.
Na początek jeszcze tylko poinformuję, że zarejestrowałem się do programu jako jeden z pierwszych, opłaciłem 30€ i mam w strukturze w momencie pisania tego tekstu 169 osób - tylko co z tego?

1. Pierwszy powód to skład personalny osób stojących za programem.
W październiku zeszłego roku przystąpiłem do programu, MLM "Somnium-Network oraz Somnium-Games" biznes gier komputerowych online. Program wprowadziłem na Hyipforum.
Miałem to "niebywałe szczęście", że do programu mogłem dołączyć jako jeden z pierwszych, zanim cały świat się o nim dowie. Będę na samym szczycie struktury.
Mało tego, jeszcze w Prelanchu, miałem możliwość dołączyć jako Founder. Skorzystałem z tego i wykupiłem 2 konta po 300€ każde, bo przecież
"Setki milionów ludzi gra codziennie w internecie. Jest to gigantyczny rynek z którego można czerpać korzyści."
Założycielem i prezesem "Somnium-Network oraz Somnium-Games" był Stephan, a program wprowadził do Polski Roman.
No to mamy powtórkę z rozrywki. Wszystko brzmi jakoś tak podobnie, tylko firma nie jest zarejestrowana w Salzburgu w Austrii, tylko w Dubaju.
Piękne miejsce i na pewno "bardzo pomoże" w staraniu się o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej,
a jak jeszcze we wniosku aplikacyjnym w biznes planie podamy, iż jednym ze źródeł finansowania inwestycji są środki pochodzące ze struktury MLM to każdy na pewno da pieniądze.
Bez podania jakiegokolwiek powodu, po kilku miesiącach w pierwszej połowie lutego, jeszcze przed prawdziwym startem programu, firma ogłosiła bankructwo.
Straciłem zainwestowane 600€, a moi poleceni kolejne kilkaset Euro.
Jaka była przyczyna bankructwa, nie wiem do dnia dzisiejszego. Po prostu nikt już nigdy nie miał czasu, aby się ze mną spotkać i wyjaśnić.

2. Około rok temu miałem spotkanie z grupą biznesmenów, którzy zaproponowali mi wejście do biznesu, który miał polegać na budowie ferm wiatrowych.
Biznesmenów tych przyprowadził do mojej firmy Roman.
Propozycja współpracy polegała na wykupieniu udziałów przyszłej inwestycji - elektrowni wiatrowej. Były pakiety po 10.000 PLN lub 20.000 PLN, nie pamiętam dokładnie.
Można było kupić dowolną ilość pakietów. Z zainwestowanych pieniędzy miałem czerpać zyski po około 20% rocznie, przez 20 lat.
Aby taka inwestycja miała jakiś sens to należało zainwestować jak największą kwotę. Po analizie stwierdziłem, że nie wejdę do programu, gdyż dopiero po okresie 5 - 6 lat
będę mógł odzyskać zainwestowane środki i to tylko w przypadku gdy wszystko pójdzie zgodnie z planem. O dofinansowaniu z Unii Europejskiej też była mowa.
Stwierdziłem, że ryzyko jest zbyt duże. Nie byłem programem zainteresowany rok temu to i teraz, kiedy mam więcej informacji, nie bardzo jestem.
Tym bardziej, że należy miesiąc w miesiąc dopłacać po 50€ z których połowa będzie do mnie wracała najszybciej po 5 latach. A jak coś nie wyjdzie?

3. Rewelacyjny plan wynagrodzeń z którego właściwie nic nie wynika.
W tabeli "Die Karrierepositionen und Pool Qualifikationen" w ostatniej kolumnie "Qualification - Personal group / partners" jest podana ilość osób.
Czy jest to ilość osób, która będzie generowała nam zyski? Chyba nie będziemy zarabiali ze struktury do nieskończoności?
Załóżmy, że do programu wejdzie 1000 osób. Każdy wpłaci 1000€, a więc "Gold" i nikogo nie wprowadzi do programu.
Gold kwalifikuje nas do wynagrodzeń z Pool 1, 2 i 3. Dzielimy więc wpłacane co miesiąc 50€ na 50%, 40% i 10%. 40% idzie do struktury, czyli 20€.
Następnie dzielimy 20€ na 10 części. Do każdego Pool trafi 2€. Teraz te 2€ dzielimy na ilość osób, czyli w założonym przypadku na 1000.
W Gold dostajemy wynagrodzenie od 10 osób? Jeżeli tak to 3 x 10 x 2€ / 1000 = 0.06€.
Czy ja coś źle liczę? Mam nadzieję, że tak. Bo jakoś kiepsko to wygląda.

Na koniec jeszcze o produkcie MLM One-Line-Online. Co nim jest? Akcje elektrowni?
Jeżeli jestem w MLM na przykład z suplementami lub kosmetykami to dostaję produkt, który mogę zużyć.
Jeżeli produkt mi nie odpowiada to rezygnuję z danego MLMu, a jeżeli mi odpowiada to kupuję nadal i ewentualnie polecam innym.
Wtedy struktura się rozbudowuje, a ja mogę zacząć dodatkowo zarabiać.
Jeżeli wchodzimy do MLMu tylko po to aby zarabiać, a produkt nas nie interesuje i jest on "kupowaniem czegoś wymyślonego lub nam nie potrzebnego" to ja dziękuję za taki MLM.
Wtedy to nie MLM, a piramida finansowa.

Tak więc powoli żegnam się z moimi wpłaconymi 30€. W porównaniu do straconych wcześniej 600€ to i tak niewiele.

Edit!

Po napisaniu tego tekstu już miałem telefon i kilka elementów dotyczących punktu 3 wyjaśniło się.

Podobno zarobki mają być z całej struktury do nieskończoności. Ostatnia kolumna to niezbędna ilość osób wprowadzona przez nas i naszych poleconych i przez ich poleconych i tak dalej niezbędna do osiągnięcia naszej pozycji Pool.

Tak więc w przykładzie, który podałem zarobki wyniosą: 3 x 1000 x 2€ / 1000 = 6.00€.

Odpowiedz na pytanie 3

Plan Wynagrodzeń jest od dzisiaj dostepny w języku polskim teraz wystarczy tylko sie z nim zapoznać, jeśli są pytania to naklepiej skontaktowac sie z liderem napewno odpowie na wszystkie pytania.

Zarabiamy ze struktury w nieskończoności mechanizm będzie szczegółowo omówiony na Webinarach oraz w prezentacji Power Poin która równiez wkrótce bedzie dostępna na stronie w zakładce Informacje.

Pytanie 4

Produktem są udziały w spółce celowej produkującej energie elektryczna ( każda instalacja to nowa spółka celowa) produkt jaki każdy z nas potrzebuje każdego dnia i każdego dnia go używa nawet jeśli nie ma tego swiadomości ( przypomina się przy płaceniu rachunku z prąd ) produkt z rządową gwarancja odkupienia w chwili wyprodukowania, produkt zapewniający stały stabilny wzrost oraz dochód ( ceny energii rosną każdego roku) Znasz Arturze lepszy produkt??? Czy jest to sok za 500 zł? Produkt One-Line jest obiektywnie jednym z sensowniejszych produktów jakie ostatnio poznałem. Myslę że tą odpowiedz uzasadnia różnicę w naszej opinii jeśli chodzi o przydatność produktu. Zielona Energia ma również inne aspekty o których nie napisałeś Arturze.

Jedna farma o mocy 1MW  daja nam Bilans oszczędności przez 20 lat 460 tys drzew 48 milionów litrów wody 16.5 miliona kilo Co2 Network to nie tylko pieniądze mimo że są bardzo ważne i napędzają działania Network to również zmiana świadomości.

Pozdrawiam Wszystkich Partnerów One Line Online Marketingu jednej Linii! Takiej dynamiki rozwoju nie miał jeszcze nikt!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lepiej nikt by tego nie ujął :)

Wspomnę tylko o protokole z Kioto. międzynarodowe porozumienie dotyczące przeciwdziałania globalnemu ociepleniu. Został wynegocjowany na konferencji w Kioto w grudniu 1997.

Ponad 190 państw podpisało umowę o kupowaniu KAŹDEJ ilości energii ekologicznej!
Wiec mamy produkt jaki zawsze sie sprzeda!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Absolutnie nie było moim zamiarem negowanie całego zamierzenia One-Line-Online. Po prostu zauważyłem wielkie podobieństwo do Somnium i czułem się w obowiązku, aby poinformować wszystkim o tym fakcie.
Zgadzam się, że bankructwo jednej firmy nie przekreśla możliwości, osób za to odpowiedzialnych, na działanie w innej firmie. Może nawet z korzyścią, bo są bogatsi o zdobyte doświadczenie.
Natomiast można zbankrutować i choć spróbować coś wyjaśnić, albo można schować głowę w piasek. Prawie rok to chyba dużo czasu, aby się otrząsnąć. Przeprosiny przyjęte.

Co do drugiego punktu mojej wypowiedzi zgadzam się że: "postępek Romana nie jest niczym złym". Nigdy tak nie twierdziłem. Stwierdziłem, że "nie wejdę do programu, gdyż dopiero po okresie 5 - 6 lat
będę mógł odzyskać zainwestowane środki". W przypadku 14% - 16% będzie to jeszcze dłuższy okres. To jest moje stanowisko i nikt nie musi się z nim zgadzać.
Ponadto całkowicie inaczej będę odbierał inwestycję w już zrealizowany i funkcjonujący obiekt w Rumunii, a zupełnie inaczej w jakąś firmę w Dubaju.

Co do punktu trzeciego mojej wypowiedzi to edytowałem post o 12:24 i dopisałem nowe obliczenia jeszcze przed postem @rafała, który został zamieszczony o 12:37, a więc 13 minut później.
Jednocześnie przeprowadzając obliczenia stawiałem znaki zapytania i napisałem "Czy ja coś źle liczę? Mam nadzieję, że tak".
Przynajmniej nasze wyliczenia pokryły się i wynik jest taki sam. Zgadzam się, że jest nieprawdopodobne, aby przykładowa sytuacja miała miejsce, ale przynajmniej pokazuje sposób wyliczania wynagrodzenia.
Czekam więc i przyglądam się rozwojowi programu, życząc aby odniósł sukces. Z polecaniem go jednak się wstrzymam.
Natomiast jeżeli chodzi o moją ewentualną inwestycję to do kwietnia jeszcze sporo czasu i bardzo wiele może się wydarzyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla kazdego z nas ta malutka dyskusja poszla na korzysc, wiec dzialamy dalej :).
Juz na poczatku stycznia, prawdopodobnie 5, odbedzie sie pierwsza oficjalna prezentacj projektu w jezyku Polskim :).
Firma i liderzy przykladaja wielkiego wysilku aby wszsystko bylo dopracowane!

Edytowane przez rafalszymanski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta