Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Wpolnik

[SCAM] Inwestycja w Zieloną Energię - Tylko jedna linia - one-line-online.com

Rekomendowane odpowiedzi

Video promujace projekt z NOWYM LEKTOREM!!!! :)

Firma stawia na profesjonalizm :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym zapytać o osoby które są w tym "kwadraciku" w biurze jako worldwide partner. To z tych osób będzie brana cała pula pieniężna do podziału tak na poole tak?

Im więcej osób tym większa pula pieniędzy dobrze rozumiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Śledzę wątek od początku, znam tematykę elektrowni wiatrowych na rynkyu lokalnym (Polska) i wiem, jakie niesie to z sobą niespodzianki i zagrożenia.

Krótkie podsumowanie mojego, subiektywnego oglądu sytuacji:

1/ Spółlka rejstrowana w Dubaju, pojutrze może (wcale tak być nie musi) się zwinąć i tyle ich widzieli... no i naszą wspólną kasę też; nieważne ile, ważny jest fakt;

2/ budowanie elektrowni bazyhjących na źródłach odnawialnych, niezależnie od ich specyfiki, to znaczne nakłady, kto ma odrobinę pojęcia o technologii, wie o czym piszę; nie będę przynudzał; mniej zorientowanych odsyłam do internetu i prasy fachowej;

3/ część naszej kasy jest zatem udziałem w czymś czego de facto nie ma i bardzo możliwe, że nigdy nie powstanie, ale póki co, kasę co miesiąc trzeba będzie bulić. ;)

4/ zysk, o ile się pojawi, może być zdecydowanie mniejszy niż ten podawany jako szacunkowy w prezentacjach i materiałach, albo może go nie być wcale, dlaczego? Rynek nigdy nie jest constans. Wystarczą wachnięcia cen energii i zwrot z inwestycji będzie trwał nie 5. ale np. 20 lat.

W planie są bardzo wyraźne braki. Na dobrą sprawę nie wiem na pewno, kiedy dokładnie i ile będę zarabiał dywidendy. 

Wem za to na pewno ile będę co miesiąc bulił do kasy tajemniczej firmy z niewiadomym zyskiem.

Wybaczcie, ale przeraża mnie chwilami hurrraoptymizm niektórych osób i kompletna ślepota na ewidentne braki merytoryczne.

Sorry, ale w takiej formie, to wygląda mi na pomysł kilku chłopaków, pt. "Jak nazbierać kasy od ludzi, oddać im połowę z powrotem, a z pozostałą połową to się zastanowimy co dalej..."

Dużo obietnic - mało konkretów.

Trend rynkowy -  jest ok.

Pewność zarobku - żadna.

No chyba, że ktoś ma na myśli podział kasy w ramach w/w. "piramidy". Ale rozmawiamy poważnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Robert jesli odsyłasz osoby do fachowej prasy to podaj mi proszę wyliczenia z ostatnich lat gdzie rynek zareagował jakim kolwiek nawet najmniejszym wachnięciem w tej dziedzinie w dół. To po pierwsze po drugie skoro mianujesz sie specjalista w tej dziedzinie a ja równiez za takiego sie uważam to wymieńmy merytoryczne argumenty np cene instalacji które z kazdym miesiacem staja sie tańsze poniewaz techologia używana do produkcji Paneli zwyczajnie tanieje. Spółka jest zarejestrowana w Dubaju ale nie widzę związku ponieważ KAŹDA spółka bez względu gdzie jest zarejestrowana może ogłosić upadłość te w PL również. Wyprowadz mnie z błędu jeśli się mylę. Co do tego co nam zostaje to odpowiadam Ci: Udziały w spółce celowej (SPV) która jest właścicielem danej instalacji więc pozostaje Ci część firmy z podpisanymi umowami na odbiór energii na kolejne 20 lat. To mało???. Nie musisz niczego bulic co miesiąć bo Plan Marketingowy działa niezależnie od Projektów Elektrowni. Co do jednego się z Toba zgodzę: Wahnięcia Energii: Napisałeś że wystarczą wachniecia energii żeby projekt zwrócił się nie w 5 lat a w 10 jeśli w ogóle  ale podaj JEDEN PRZYKŁ

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Śledzę wątek od początku, znam tematykę elektrowni wiatrowych na rynkyu lokalnym (Polska) i wiem, jakie niesie to z sobą niespodzianki i zagrożenia.

Krótkie podsumowanie mojego, subiektywnego oglądu sytuacji:

1/ Spółlka rejstrowana w Dubaju, pojutrze może (wcale tak być nie musi) się zwinąć i tyle ich widzieli... no i naszą wspólną kasę też; nieważne ile, ważny jest fakt;

2/ budowanie elektrowni bazyhjących na źródłach odnawialnych, niezależnie od ich specyfiki, to znaczne nakłady, kto ma odrobinę pojęcia o technologii, wie o czym piszę; nie będę przynudzał; mniej zorientowanych odsyłam do internetu i prasy fachowej;

3/ część naszej kasy jest zatem udziałem w czymś czego de facto nie ma i bardzo możliwe, że nigdy nie powstanie, ale póki co, kasę co miesiąc trzeba będzie bulić. ;)

4/ zysk, o ile się pojawi, może być zdecydowanie mniejszy niż ten podawany jako szacunkowy w prezentacjach i materiałach, albo może go nie być wcale, dlaczego? Rynek nigdy nie jest constans. Wystarczą wachnięcia cen energii i zwrot z inwestycji będzie trwał nie 5. ale np. 20 lat.

W planie są bardzo wyraźne braki. Na dobrą sprawę nie wiem na pewno, kiedy dokładnie i ile będę zarabiał dywidendy. 

Wem za to na pewno ile będę co miesiąc bulił do kasy tajemniczej firmy z niewiadomym zyskiem.

Wybaczcie, ale przeraża mnie chwilami hurrraoptymizm niektórych osób i kompletna ślepota na ewidentne braki merytoryczne.

Sorry, ale w takiej formie, to wygląda mi na pomysł kilku chłopaków, pt. "Jak nazbierać kasy od ludzi, oddać im połowę z powrotem, a z pozostałą połową to się zastanowimy co dalej..."

Dużo obietnic - mało konkretów.

Trend rynkowy -  jest ok.

Pewność zarobku - żadna.

No chyba, że ktoś ma na myśli podział kasy w ramach w/w. "piramidy". Ale rozmawiamy poważnie. 

Robert, nie możesz zapominać że jest to faza PRZED pre launch, co znaczy iż jesteśmy przed ogólnoświatową ekspansją projektu. Myślę iż nie muszę opisywać co to znaczy.

Wchodzimy do firmy jaka dopiero wszystko organizuje, postępowo wykonuje, dodaje, modyfikuje itp.

Tego tematu mogło tutaj w ogóle nie być .... mógł się pojawić za około 2 miesiące lub 4 gdy firma już miałaby WSZYSTKO w tzw. "full wypasie".

Ale jaka wtedy byłaby już struktura???

Nie przyznacie że nad nami byłoby tysiące ludzi (nawet może setki tys.) jacy dzięki założeniu tego tematu TERAZ, mogą być POD nami?

Nie każdy musi tutaj wchodzić ponieważ sama faza pre launch nie jest dla kazdego (znam to z doswiadczenia gdyż brałem udział w takim przedsiewzieciu i wiele osob z was, takze).

Wybór stoi przed kazdym.

Staramy się nawodzic przekonujące argumenty i przedstawiamy firme forumowiczom jak najbardziej prosto aby kazdy mogl przemyslec udział

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reakcja tak jak się spodziewałem. ;)

Czas pokaże, na ile projekt okaże się wiarygodny.

Kwestia zasadnicza: poszczególne kraje mają obowiązek odkupować energię odnawialną, ale nigdzie i w żadnym kraju nie jest nigdzie obiecane, ile to ma być w poszczególnych latach i jakie to będą ceny. ;)

Źyczę Kolegom powodzenia, ale przedstawiajcie projekt w należytym świetle, żeby potem nie było skarg od userów forum, jak to sięostatnio zdarzało, że ten lub ów nagadał komuś głupot, a potem płacz i zgrzytanie zębów.

Kwestia lokacji spółki założycielskiej nie jest bez znaczenia. Polski system nie ma nic do powiedzenia w kwestii spółek, np. lokowanych w Dubaju. A kwestie spółek celowych, to póki co "gruszki na wierzbie".

Rozmawiajmy, jeśli już, to okonkretach, a nie o czyichś bajaniach.

Gdyby biznes był taki pewny i zaje...., to wolałbym jako pomysłodawca projektu, zaciągnąć niskooprocentowany i w większości refinansowany ze środków unijnych, kredyt, zamiast bujać się z organizacją jakiegoś online'owego wehikułu.

Tylko proszę nie chcrzańcie, że ten czy ów, to połączenie Nelsona Mandeli i Matki Teresy z Kalkuty, co to chce nam dobrze zrobić.

Źeby była jasność: jestem entuzjastą ekologii i odnawialnych źródeł energii, tym bardziej będę się przyglądał temu co się w wątku dzieje.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie będziemy prowadzili poligonowych potyczek słownych :) .

Źyczę miłego obserwowania tematu.
Każdy umie czytać i może świadomie analizować fakty.

:cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rafale, i o to mi tylko chodzi; znasz mnie już dość długo, a na pewno na tyle, żeby wiedzieć o moim stylu działania i intencjach. ;)

Max rzetelnej informacji i jak najmniej "lania wody" i marketingowego bełkotu, z którego nic konkretnego nie wynika. Tego życzę nam wszystkim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obecnie ceny energii elektrycznej u nas nieco spadną. Natomiast to stan chwilowy i zmiana niewielka. Jak wiemy jednak od wielu lat cena prądu szybuje w górę i wcale szybować nie przestanie, to pewne.
Ja patrzę na temat z perspektywy osoby zajmującej się fotowoltaiką i biorąc pod uwagę korzystne aspekty rynku Rumunii odnośnie odnawialnych źródeł energii uważam, że plan ma spore szanse powodzenia.
Natomiast, odnośnie kwestii, że ktoś postanowił tego typu inwestycje oprzeć na MLM, nie uważam tego wcale za zły pomysł. Dla inwestora jest to dość prosty sposób na pozyskanie finansowania, w dodatku w przypadku przykładowo załamania rynku z jakiegoś powodu podzielenie ryzyka między inne osoby, które inwestowały. To trochę jak z kopaniem BTC teraz. Możemy znaleźć kilka serwisów sprzedających moc obliczeniową do kopania. Wydaje się to dziwne, bo przecież mogli by sami pokać skoro mają maszyny i zarobić więcej. Ale sprzedając moc, a nie produkt zmniejszają swoje ryzyko. W przypadku załamania kursu firma straci o wiele mniej.

Na szczęście rynek OZE w Europie jest skazany na sukces prędzej czy później :)

A licznik osób w strukturze bije :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

UWAGA UWAGA UWAGA

PIERWSZA OFICJALNA PREZENTACJA PROJEKTU " One-Line-Online-The Green Line" odbędzie się 5 stycznia o godzinie 20:00 (czas: Warszawa)
Już od dzisiaj możecie promować pierwszą konferencję i zapraszać swoich znajomych.
Wielkie wydarzenie więc obecność obowiązkowa, ale co najważniejsze zbierzmy tłumy ludzi jacy będą tam z nami!

Prezentację poprowadzi Rafał Szymański
Gość specjalny - Dyrektor na Europe One Line Online - Stephan Morgenstern
Gość specjalny - Specjalista od energii odnawialnej - Roman Ziemian

Link do prezentacji:
http://login.meetcheap.com/conference,one-line-online

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zarejestrowałem się do programu we wczesnej fazie jego rozwoju. Osoby do programu dołączają w zawrotnym tempie.
Już jest w mojej strukturze ponad 10.000.000 osób (słownie: dziesięć milionów osób). Wspaniały program!
Takiej okazji nie mogę przegapić!!! Muszę zainwestować w program, żeby zarobić ze struktury.
Aby uzyskać automatyczną kwalifikację do "Pool 1" muszę wpłacić 200€ na Bronze.
Teraz jak będę co miesiąc wpłacał po 50€ to będę miał zarobki liczone aż od 10.000.000 osób. Wspaniale.
Scenariusz jak najbardziej realny. Fajny?
To ile będę zarabiał?
20€, które idzie do struktury należy pomnożyć przez 10.000.000, a to daje 200.000.000€ (słownie: dwieście milionów Euro)!!!
Dzielimy to przez ilość Pool, a więc 10, co daje 20.000.000€ w każdej puli.
Teraz podzielimy to na 10.000.000 osób, bo w "Pool 1" są wszyscy i otrzymamy 2.00€.
Mam dziesięć milinów osób w swojej strukturze, jestem na pozycji Bronze, płacę 50€ miesięcznie i moje zarobki wyniosą 2.00€.
To może trzeba opłacić Sliber za 500€. Wtedy uzyskam automatyczną kwalifikację do "Pool 1 i 2".
To ile teraz będę zarabiał?
Jak wszyscy dojdą do tego samego wniosku, to tyle samo co z puli 1 - 2.00€.
Załóżmy, że tylko połowa wpłaci 500€. Wtedy 20.000.000€ dzielimy przez 5.000.000 osób i otrzymamy 4.00€.
To razem zarobimy 6.00€.
No to może sprawdźmy co będzie jak opłacimy Gold za 1000€. Wtedy uzyskamy automatyczną kwalifikację do "Pool 1, 2 i 3".
Załóżmy, że teraz tylko 10% wpłaci 1000€. Wtedy 20.000.000€ dzielimy przez 1.000.000 osób i otrzymamy 20€.
To razem zarobimy 26.00€.
Jeszcze nigdy nie spotkałem się z programem, który tak "robi wodę z mózgu", który wygląda tak korzystnie, a jest tak nieuczciwy.

Ja wyciągam trzy wnioski.
1. Osoby, które uzyskają kwalifikację do niższych Pool nie mają szansy na przyzwoity zarobek.
2. Ilość osób w całej naszej strukturze nie ma istotnego wpływu na nasze zarobki. Duża ilość osób tylko zachęcająco wygląda. Ważne jest ile jest osób w danej puli.
3. Zarobią tylko ci, którzy będą w najwyższych pulach, a kto tam będzie?

Sytuacja będzie nieco zaciemniona poprzez wpłaty za pakiety startowe nowych użytkowników, a więc wyższe kwoty niż 50€.
Pamiętam również, że nie trzeba wpłacać wysokich kwot. Można wprowadzić osobiście, na przykład 20 osób i pomóc im wprowadzić następne osoby. Najlepiej tyle żeby w strukturze partnerskiej było 20.000 osób.
Czyli jak sami nie rozbudujemy naszej struktury to niewiele zarobimy, a wspaniały i rewelacyjny plan wynagrodzeń na niewiele się zda.

• Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[usunięto]
Witam
Po raz kolejny wychodzi brak znajomości modelu Biznesowego całego przedsiewzięcia.
Przy takiej Liczbie osób jaka podałeś wylicz mi jeszcze Arturze jaka będzie liczba Partnerów z Pakietami wyzszymi a przecież połowa trafia w Plan Marketingowy, jak wielka bedzie liczba oddanych projektów elektrowni zakładajac że instalacja o mocy 1 MW pod klucz to koszt 1.2-1,3mln Euro przy 10 milionach partnerów i jakie środki będą zasilać dodatkowo Plan Marketingowy. 20% jakie uzyskamy z Zielonych Udziałów ( wysokość oprocentowania nie jest ostateczna i jest jedynie moim wyliczeniem opartym o doswiadczenie) stanowi godziwe oprocentowanie wkładu, pozostały zysk ze sprzedaży będzie przeznaczony na fundusz servisowy czyli jakieś 3-5% a reszta bedzie zasilać plan marketingowy, proponuję zapoznać się z projektem aby ukrócić spekulacje oraz zarzuty tworzenia Piramidalnej struktury  zasilanej tylko z wpłacanych środków swoich Partnerów. Wspomnę tylko jeszcze o partnerach  którzy są zainteresowani stricte inwestycją w energie odnawialną z ich wkładu również określony określony % zasilać bedzie Plan Marketingowy. Z poważaniem Roman Ziemian 

Edytowane przez Kris
Nie cytujemy bezpośredniej wypowiedzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze nie należy cytować posta pod postem.

Pakiet przez daną osobę zostanie raz kupiony i połowa jego wartości wejdzie raz do struktury i napisałem w swoim poście, że przez to sytuacja będzie zaciemniona.

Dojdą do struktury dodatkowe pieniądze ze zrealizowanych inwestycji. Tak wiem to, ale jak to się podzieli na dziesięć Pool i na na dziesięć milionów osób to efekt będzie podobny do przedstawionego w moich wyliczeniach.

Nie zająłem się w moich obliczeniach połową wartości pakietów startowych i wynagrodzeniem w wysokości 20% rocznie przez 20 lat. Pokazałem jedynie  wynagrodzenie ze struktury.

Proszę nie zarzucać mi po raz kolejny braku wiedzy i braku znajomości modelu Biznesowego całego przedsięwzięcia tylko wykazać na konkretnych obliczeniach i przykładach, które pokazałem jakie będą zarobki dla osób, które uzyskają kwalifikację do "Pool 1, 2 i 3".

Stwierdzam po raz kolejny, że osoby, które uzyskają kwalifikację tylko do "Pool 1" praktycznie nic nie zarobią. Wejście do programu z kwotą 200€ na Bronze nie ma najmniejszego sensu.

Edytowane przez ArturZ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze środki z wyższych puli do chwili braku ich osadzenia sa dzielone na pule już obsadzone

Po 2 nawet jak bedą juz obsadzone to są limity wypłat a przy 10.000.000 osób nadwyzka ponownie trafi do puli niższych

10.000.000 osób tylko po 50 euro daje nam miesieczny fundusz na budowę obiektów o mocy 20 MW każdego miesiąca

Nie zapominajmy o Pakietach wyższych oraz inwestycjach stricte w instalacje po potrąceniu 20% dochodu zabezpieczajacego oprocentowanie wkladów Partnerów oraz 3-5% funduszu servisowego wciąz do struktur zostaje wpompowane reszta

W najwyższych Pulach raczej nie będzie 1000 osób więc nadwyżka trafia  do nizszych Puli w postaci dodatkowych Premii. Z pewnościa jest to program ja kazdy inny gwarantujący wysokie zarobki Partnerom Aktywnym oraz Prawdziwie Pasywne Dochody na wiele lat dla każdego kogo dziasiaj nie stać aby inwestowac samodzielnie w projekty energetyczne.

Dochodzą również inne wartości chociażby ochrona środowiska dla niektórych dość ważna Arturze, ale skupmy się na korzyściach finansowych.,,,,,
Na dzień dzisiejszy nikt nie wie jaka ilość partnerów wejdzie do programu w Pakietach wyższych, inwestorów z których część środków również zasila Plan Marketingowy oraz Bezpośrednio Partnera wprowadzającego

Przedstawiam do publicznej wiadomości, przygotowaną prze zemnie spekulacje zarobków:

http://rafalszymanski.eu/Wyliczenia.pdf

Zachęcam do analizy i słuchaniu nie dokładnych przykładów wypisywanych w sieci na szybko.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety, ale Twoje dokładne obliczenia tylko potwierdziły moje "nie dokładne przykłady wypisywane w sieci na szybko".
Mało tego, nie przypuszczałem, że jest aż tak źle.
Twoje obliczenia, które dotyczą pierwszego okresu rozliczeniowego, a więc tego najlepszego, kiedy użytkownicy będą płacili za pakiety startowe
wykazują, iż osoby zakwalifikowane tylko do Puli nr 1 (Bronze) "zarobią" 9.00€.
Według Twoich obliczeń, tych użytkowników będzie 155625 na 185625 wszystkich osób zarejestrowanych w programie, czyli prawie 84%.
Osoby, które mają kwalifikację do Puli nr 1, bez względu na to , czy w swojej strukturze mają 10 osób, czy 10.000.000 osób zawsze z kwoty 50€
(miesięczna kwalifikacja) zarobią tylko 2.00€.

Powtórzę jeszcze raz: Jeszcze nigdy nie spotkałem się z programem, który wygląda tak korzystnie, a jest tak nieuczciwy.
84% osób zostanie oszukanych. Kiedy zdadzą sobie z tego sprawę nie wpłacą kolejnych 50€ na miesięczną kwalifikację i system po prostu się zawali.
Według Twoich dokładnych obliczeń:
Osoby zakwalifikowane na Siber (pakiet startowy za 500€), Pule 1 i 2 zarobią 65.25€.
Osoby zakwalifikowane na Gold (pakiet startowy za 1000€), Pule 1, 2 i 3 zarobią 234.00€
i to w pierwszym okresie rozliczeniowym.
No cóż zawsze będzie można poinformować użytkowników, że "są inne wartości chociażby ochrona środowiska..."

Ale osoby w randze 2** Diamond zarobią 137,403.00€.
I na koniec pozwolę sobie zacytować tekst @RZiemian:
"Po raz kolejny wychodzi brak znajomości modelu Biznesowego całego przedsięwzięcia",
ale teraz te słowa kieruję w Waszą stronę.
Do tej pory mogliście działać nieświadomie, choć nie bardzo mieliście do tego prawo. Teraz już macie świadomość.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:D  Artur, widzę ze w dalszym ciągu nie chcesz przyłożyć troszkę czasu, usiąść i przestudiować, temat.
Podałem przypuszczenia jakie są fajnym odnośnikiem, jak liczyć zarobki. Teraz już masz wszystko na tacy... Zmień niektóre dane i wylicz jakie będą zarobki, przykładowo gdy w PULI nr1 będzie 30% ludzi... parametry możesz zmieniać.
Wczoraj, na życzenie mojego znajomego liczyłem zaproponowane parametry przez niego i zarobki wyszły bardzo pokaźne :)
Także, twoja broszka:
"Po raz kolejny wychodzi brak znajomości modelu Biznesowego całego przedsięwzięcia",
już od ciebie sie nie odczepi :) hehe

Ogłaszam dyskusje z Arturem za zakończoną. Nikt z moich partnerów nie będzie mu odpisywał, gdyż jak widać nie ma to sensu. na początku posty Artura mobilizowały do studiowania, ale skoro on ma po prostu cel rzucać "błotem", nie ma sensu brudzić tego wątku.

P.S. Dla wiadomosci wszystkich... zapronowalem juz dawno odkupienie konta Artura, aby nie meczyl sie w tak "beznadziejne" firmie :) Jak myslicie odpisal??
:D

Jakoś konto trzyma dla siebie... ciekawe czemu :D hehe

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że warto podyskutować , Artur żeczywiście wnosi wiele ważnych i interesujących spraw do dyskusji....    zrubmy więc symulację zysków przy innych parametrach i przekonajmy się..

ale Artur ma racją ( tak podejżewam )  bo zawsze jest tak że muszą być dawcy których z regóły jest najwięcej po to by inni mieli spory zysk a ta gropa zawsze jest mniejsza tych co sporo zarobia..   tak jak z podatkami - ci najbiedniejsi ktorych jest najwiecej sa skubani najbardziej.  naturalna zeczy jest to iz ludzi na tych najnizszych kontach zawsze bedzie najwiecej i po kilku miechach wukladania 50euro beda sie orientowac ze nie ma to sesu bo maja z tego interesu kilka euro miesiecznie wiec odpadna....    jesli osoby co prubuja uciszyc Artura lekcewazac jego posty nie zgadzaja sie z nim to prosze niech tu na forum zaprezentuja swoje wyliczenia i podyskutujemu dlaczego tak czy tak czy moze inaczej i przeciez o to chodzi w dyskusji..

p.s.

przepraszam za ortografie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na temat samego programu jeszcze się nie wypowiem, chociaż na tzw. "chłopski rozum" niemożliwe jest regularne zarabianie dużych pieniędzy z tylko jednej linii  MLM - tak działa matematyka i wykazał to świetnie ArturZ.

Mam natomiast już uzasadnione wątpliwości co do profesjonalizmu osób zlecających zrobienie reklamowego filmiku - najpierw był lektor którego nie dało się słuchać (za to darmowy), więc na szybko wykupiono usługę zawodowego lektora za kilkaset złotych. Gdyby ta firma miała środki na rozruch przedsięwzięcia, to nie popełniano by takich szkolnych błędów. I w temacie błędów jedziemy dalej - jak się pisze słowo wkrótce? Bo na filmie umieszczono dziwny bohomaz: "W KRÓTCE".

Jak dla mnie to dyskwalifikacja i czytelna wiadomość, że za programem stoją jakieś gimbusy a nie biznesmeni mający pojęcie o energii odnawialnej :)

post-444-0-43879900-1388401915_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że warto podyskutować , Artur żeczywiście wnosi wiele ważnych i interesujących spraw do dyskusji....    zrubmy więc symulację zysków przy innych parametrach i przekonajmy się..

ale Artur ma racją ( tak podejżewam )  bo zawsze jest tak że muszą być dawcy których z regóły jest najwięcej po to by inni mieli spory zysk a ta gropa zawsze jest mniejsza tych co sporo zarobia..   tak jak z podatkami - ci najbiedniejsi ktorych jest najwiecej sa skubani najbardziej.  naturalna zeczy jest to iz ludzi na tych najnizszych kontach zawsze bedzie najwiecej i po kilku miechach wukladania 50euro beda sie orientowac ze nie ma to sesu bo maja z tego interesu kilka euro miesiecznie wiec odpadna....    jesli osoby co prubuja uciszyc Artura lekcewazac jego posty nie zgadzaja sie z nim to prosze niech tu na forum zaprezentuja swoje wyliczenia i podyskutujemu dlaczego tak czy tak czy moze inaczej i przeciez o to chodzi w dyskusji..

p.s.

przepraszam za ortografie

Na ten temat pislem juz wyzej.

Jezeli chodzi Kris o to co mowisz to masz absolutnie racje z tym video :). Jak tylko wszedłem do firmy, skrytykowałem tego lektora jako mało profesjonalnego.

Lektor jaki jest teraz jest moim znajomym i dlatego zaproponowalem go firmie.

Pierwszy lektor pojechal sobie z firma, poniewaz wzial ladna kase a jakosc straszna, ale firma nie winna gdyz nie znaja polskich talentow :). Pamietajcie ze nie sa to polacy

Dobrze Kris ze zwrociles uwage na blad ortograficzny, odrazu przekaze to wyzej.

Musicie pamietac ze takie uwagi sa jak najbardziej na miejscu gdyz firma jest dopiero tzw. bobasem jaki rosnie :).

Pozdrawiam.

Edytowane przez rafalszymanski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ArturZ: "zielona" do góry z wkład pracy ;)

---

Zainteresowałem się tematem kilka dni temu, gdy po raz pierwszy dostałem maila reklamowego od mojego "zagranicznego" znajomego (czasami sponsora w różnych projektach).

Gdy, tradycyjnie już, zapytałem o szczegóły i możliwości zarobkowe, nie wydumane, ale takie realne, to tak jak zwykle jasno i klarownie mi odpowiadał, tak tym razem do dziejszego dnia nie dostałem jasnej, wiążącej odpowiedzi. ;)

Nie przesądzam losu projektu, ale nie wygląda to dla mnie dobrze i tak jak nie jestem zwolennikiem ślepej wiary różnej maści guru, tak tym razem "cisza" jest dla nnie symptomatyczna.

I w tej sytuacji nawet nie będę się przypinał do reklamowych detali, bo te można w miarę potrzeb korygować/usuwać.

Euforia części forumowego Towarzystwa wokół projektu powoduje, że choć nie mam zbytnio na to czasu, to będę się mu przyglądał, podobnie jak innym lokowanym w Dubaju. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aby obliczyć zarobki w danym Pool należy ilość środków finansowych "F" wpłaconych w danym okresie rozliczeniowym do programu, podzielić na ilość Pool, czyli 10 i podzielić przez ilość użytkowników w tym Pool "Y".
Oznaczmy ilość wszystkich aktywnych użytkowników, a więc tych, którzy wpłacają 50€ na miesięczną kwalifikację przez "X".
Wynagrodzenie "W" przypadające na jednego użytkownika w danym Pool wyliczymy ze wzoru: W = F / 10 / Y
Aby wyliczyć wynagrodzenie "W" od miesięcznych wpłat kwalifikacyjnych należy do wzoru wstawić F = X x 20€
Dla Pool nr 1 mamy sytuację Y = X, gdyż wszyscy użytkownicy są w Pool nr 1.
Wobec powyższego wynagrodzenie "W" od miesięcznych wpłat kwalifikacyjnych dla pool nr 1 wyniesie:
W = F / 10 / Y = X x 20€ / 10 / X = 2€
A więc to wynagrodzenie nie zależy od ilości użytkowników w naszej strukturze, czy jest ich dziesięciu, czy jest ich 10 milionów. Zawsze wynagrodzenie wyniesie 2€.
Prościej się już tego nie da wytłumaczyć. Nie ma również o czym dyskutować.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ArturZ: spoko; nie oczekiwałem, aż tak szczegółowego wyjaśnienia. Widać mój potencjalny sponsor nie mał albo zacięcia, albo ochoty do takich wyliczeń.

Niezależnie od tego przyda się też innym "maluczkim", dla zobrazowania tematu.

Edytowane przez RobertL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lubię jak wszystko jest jasne. A tutaj plan marketingowy jest tak ułożony żeby zarobili ci najwięksi i najbogatsi. Dlatego podziękuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta