Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

makao

Dyskusja na temat kursu BTC

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat ponieważ myślę że będzie przydatny, wprowadzi mniejszy chaos w dyskusje.

Kurs BTC jest głównie kierowany dwoma aspektami jeden to panika :) a drógi to newsy, jeśli chodzi o systemy techniczne warto sugerować się falami elliotta, problem w tej technice jest taki że czesto nie wiadomo gdzie się jest :P

elliott.jpg

Następny aspekt to newsy i tutaj trzeba po prostu szybko ocenić i reagować, ja osobiście najbardziej lubię strategię podążania za trendem najlepiej mi ona pasuje.

Obecnie mamy kurs w granicach $1000 i moim zdaniem na ten czas jest to sporo, taki poziom pewnie jest spowodowany początkiem roku i plotkami o wejściu jakiegoś fundusza na btc oraz wprowadzeniu eksperymentalnie btc na FB oraz jakieś firmy ktora wydaje gry (już nie pamiętam) ale radzę być rozważnym i kontrolować sytuacje obecnie ja siędzę na fiatach (dolcach) i czekam na przebicie ATH lub spadek.

zapraszam do dyskusji :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem zdania ,że 'grube ryby' uczyniły sobie z BTC świetne narzędzie do  zarabiania poważnych pieniędzy , a ich główną ( oczywistą) strategią jest manipulacja faktami i spekulacja , ale 'ameryki' chyba nie odkryłem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

newsami to ciężko manipulować, ale to prawda grube ryby mocno spekulują na tym rynku, dlatego trzeba iść za nimi a nie walczyć :)

e/

kurs dzisiaj nurkuje w dłu, $1000 na ten moment to za dużo, podejrzewam że przez kilka dni będzie raczej nurkował.

e/ Taobao  odpowiednik naszego alleqo zakazało handel z wykorzystaniem btc a to był jedyny sposób by zasilić giełdę btcchina więc może być grubo w dłu 

Edytowane przez makao

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mamy ponownie trend up ze wzgledu na nową w sumię nie taką nową giełdę w chinach Huobi, która daje możliwość chinczykom zasilenie konta na giełdzie jenami, ja wszedłem wczoraj w ltc jak było 24 i w sumę już jestem na plusie 2 oczka 

w chwili obecnej ja obecnie zostaję na ltc i czekam na rozwój zdarzeń ale trzeba być ostrożnym ponieważ wiecie jak to jest z chinami.

Edytowane przez makao

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tej giełdy możemy przesyłać pieniądze na swoje konto bankowe czy na jakiś procesor płatniczy typu PayPal itd?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i tak i tak ale lepiej na procka i wtedy sprzedać po prostu $ na konto bankowe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kurde, strasznie ostatnio nudno nic się nie dzieje, mam nadzieje że w końcu coś się ruszy, wczoraj na btc-e była dziwna sytuacja ktoś zjadł 1000 btc ale nic to nie dalo, po 30m kurs znowu spadł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no dokładnie, ja zauważyłem ze największe spadki czy wzrosty dochodzą gdy na btc jest bardzo dużo krypto waluty, wiąże to się zapewne z ilością osób chętnych do zakupu czy sprzedaży, bo tak jak tu przy 1000btc jak ktoś kupi to zaraz pewnie ktoś uzupełni, teraz jest około 7000 a w największych szczytach, widziałem około 136000btc natomiast ltc ponad 1mln .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak, tylko konsolidacja to najgorsza rzecz bo tylko dolary się kiszą, oby tylko nie było jak rok temu że po bańce przez 4-5 miesięcy nic się nie działo dużego 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przydałoby się żeby kurs spadł do 100 zł i wzrósł do 3000 tys. W tych kryptowalutach akurat wszystko jest możliwe ale można tylko i wyłącznie spekulować;p  Ciekawe czy do końca stycznia Chińczycy naprawdę zrzucą dużo bitcoinów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

twierdzisz iz tendencja będzie wzrostowa..?:) fajnie ze zrobiłeś takie co, jak się spełni to ci flachę postawie Turbo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to nie dział ofert ,po za tym jak kurs taki atrakcyjny ,to sprzedaj na polskiej giełdzie a nie się ogłaszasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

teoria z uzyciem EW padła, w sumie po piątkowcyh spadkach liczyłem na ostry dłu a tu kurde korekta i co tu robić :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tutaj można tylko spekulować niestety,już był fajny moment jak btc bylo na poziomie 755 dolców na btc-e i myslalem ze bedzie dalej spadać a tu niespodzianka zaczęło rosnąc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tylko problem jest taki że bez ostrego dołowania ciężko będzie iść w górę, jeszcze mt.goxa świruje bo różnica pomiedzy innymi giełdami jest za duża a wolume niskie jak nigdy i teraz nie wiadomo na jaką giełde patrzeć 

e/ kurde zmarnowałem okazje miałem wejść w nmc lub ppc jak bylo po 5 ale jednak nie weszedlem a teraz z 6 nmc

tak btw fajnie wyglada mt.gox 975 a bitstamp 805 ($170) przeciesz to 20% jakies jaja ludzie juz totalnie nie wiedzą ktora gielda jest prekursorem

Edytowane przez makao

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OSTRZEŹENIE !!!

Bitcoin może zostać zmieciony z rynku , ponieważ banki (SWIFT) i Fbi i inne Policje na świecie mogą keyloggerami ukraś BTc z komputerów ponieważ mają specjalistów żeby wyczyścić konta , poprzez zawładnięcie komputerem ofiary , oraz skupić je i zniszczyć może to spowodować straty zależy jakie kto miał obroty. Np. po 3000zl 1 BTC ktoś sprzedał za 3k auto dziś ma o wiele mniej a jeśli to będzie koniec to lipa. MT GOX - już prawie upadło , APPLE wypowiada wojnę krypto walucie i ma wprowadzić swojego iCon z rodziny kryptusów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawiam sie kto to takie ploty rozsiewa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hahha wydziliście dzisiejszą akcje na btc-e cena z $600 na 1 minute spadła do $100, ktoś albo się pomylił albo był pijany  :P tak nawiasem to ładne spadki a wszystko przez goxe, do czasu kiedy Goxa nie wyrazi twardego stanowiska nie inwestowałbym chyba że macie doświadczenie ja tam lubię grać na spadkach :)

EMJ za dużo matrixa  :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta