Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy zna ktoś serwis, który działa na zasadzie tora i oferuje płatne(podobno pewne) typy od sędziów liniowych itd, którzy znają wyniki sprzedawanych meczy?
Znajdują się tam z tego co słyszałem jakieś VI-VII ligi angielskie itp...Ale podobno można zarobić grając większym kapitałem...
Mówił mi o tym gość na siłowni, który niestety aktualnie wyjechał i nie mam z nim kontaktu przynajmniej do Maja...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba poszukać na ciemnej stronie internetu, chociaż najbardziej mnie bawią Ci co sprzedają wyniki ustawionych meczów po np. 100 zł lub 100$ - a kurs na mecz 20 do 1 - przecież takie sprzedawanie się nie opłaca =)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze to nie chce mi się wierzyć, że takie typy trafiają do internetu, nie mniej jednak mogę się mylić, w końcu w sieci tor można znaleźć dużo bardziej kontrowersyjne "informacje".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To by było zbyt piękne gdyby takie informacje wyciekały poza wąski krąg. 

Jeśli jednak ktoś coś znajdzie to niech się nie wstydzi i śmiało się tym podzieli :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest taka jedna strona:

http://bettingsky.trade/

bardzo ciężko ją znaleźć w internecie, nigdzie sie nie reklamują, strona działa na zasadzie że jest kilkunastu typerów którzy wystawiają swoje typy do sprzedaży (często są to kursy powyżej 20 tzw. ht/ft), użytkownik wybiera od kogo chce kupić i kupuje za tzw coiny 1coin=1eur, w razie gdy typ nie wejdzie otrzymujemy zwrot w wysokości 20% (od tego roku mieli podnieść na więcej), typerom można wystawiać tzw. bany gdy uzbiera daną liczbę tych banów jest automatycznie wyrzucany ze strony a jego coiny są rozdzielane pomiędzy wszystkich użytkowników, dodatkowo pod każdym typem każdy użytkownik może komentować co dodatkowo podnosi wiarygodność strony. Gdyby ktoś chciał coś więcej wiedzieć to pw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta