Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

bimpolska

Big Idea Mastermind Polska - bigideapolska.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

logo.png

Czym jest Big Idea Mastermind?

BIM, którego twórcą jest Vick Strizheus, jest jedynym w swoim rodzaju w pełni zautomatyzowanym systemem marketingowym, który jest odpowiedzialny za wygenerowanie $710,000 w 28 dni. (Zarabianie takich kwot było prawie niemożliwe przed powstaniem Big Idea Mastermind). BIM samo w sobie jest w 100% darmowym systemem, który otrzymujesz po przyłączeniu się do Empower Network. (<- kliknij, aby dowiedzieć się więcej o EN).

Dołączając do Big Idea Mastermind Polska otrzymujesz pełny dostęp do systemu marketingowego BIM w języku polskim oraz wsparcie najfajniejszego zespołu w branży (zostań jego częścią!), którego w intencjach leży, byś mogł realnie zacząć zarabiać 5000zł miesięcznie w ciągu pierwszych 30-90 dni od rejestacji.

Jest to pierwszy tego typu system na rynku polskim, do którego masz teraz szansę uzyskać dostęp. Big Idea Mastermind sprawia, że zarabianie przez internet staje się dużo łatwiejsze, niż kiedykolwiek było to możliwe. Natomiast, jeśli masz już doświadczenie w zarabianiu online, BIM pozwoli Ci wejść poziom wyżej, abyś mógł zarabiać więcej, niż myślałeś, że jest w ogóle możliwe. Uzyskaj dostęp, ustaw swój system i wystartuj! (formuła 3 prostych kroków).

Nasza wizja jest prosta. Big Idea Mastermind jest czymś więcej, niż zarabianiem kolejnego dolara.

Naszym celem jest zmieniać życia, pomagać innym odnosić sukces, osiągnąć wolność finansową i prowadzić styl życia, o którym inni tylko marzą!

Big Idea Mastermind jest JEDYNYM systemem, który w szybki i prosty sposób umożliwia kompletnemu nowicjuszowi zacząć zarabiać przez internet. Nawet przy minimalnych umiejętnościach technicznych będziesz w stanie to robić.

Następnym krokiem jest przyłączenie się do Empower Network -> automatycznie do Big Idea Mastermind.
Prowizja za pojedyńczą sprzedaż może wynosić od $25 do $4,625.00!

Pamiętaj, że pieniądze i tak wydasz, więc dlaczego nie zainwestujesz ich w siebie, by zupełnie odmienić swoje życie w 2014roku.

Już teraz możesz przyłączyć się do czegoś WIELKIEGO!

Big Idea Mastermind jest już DOSTĘPNE!

Grupa BIM Polska jest już DOSTĘPNA na facebooku!

Uwaga: Zanim otrzymasz dostęp do grupy zamkniętej BIM Polska na Facebooku, musisz być członkiem EN/BIM.

„Przewiduję, że zespół BIM będzie najbogatszym zespołem online. Rozwalimy system!â€

- Vick Strizheus

Zarejestruj się, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś, ponieważ nie chcemy, żebyś za kilka miesięcy/lat żałował, że podjąłeś złą decyzję i NAWET NIE SPRÓBOWAŁ

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najbardziej mnie razi to osoba, która zarobiła 3 miliony dollarów a nie stać ją na porządną strone internetową lub dobry filmik w lepszej jakości - a nie rozmazana twarz jak na starej nokii :)
Nie ma tu praktycznie żadnych konkretów tylko "czy chciałbyś" "czy marzyłeś" - wszystko się powtarza jak główne pytanie w filmie na kanale discovery =)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety filmy straciły na jakości poprzez wielokrotne edytowanie (min. dodawanie napisów PL), oczywiście oryginalne filmy Vicka są w jakości full HD.
Czym dokładnie jest Empower Network i jakie oferują produkty można się dowiedzieć w tym temacie.

Konkrety, czyli rzeczy, które otrzymuje się po przyłączeniu do BIM zamieścimy jutro.

Pozdrawiam,

BIMPolska

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W takim razie czekam na info:) Będę śledzić temat z zainteresowaniem bo zaintrygował mnie pierwszy filmik.

Tylko mam nadzieje, że te narzędzia będą darmowe - zgodnie z obietnica!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bimpolska, czy Ty możesz powiedzieć o tych "trzech rzeczach" - krokach, w celu zarobienia pieniędzy z pierwszego filmiku, czyli:

- czy system pomógł Ci wygenerować zyski - doświadczenie,

- czy te kroki, etapy są według Ciebie przedstawione w jasny sposób. 

Moja styczność z tym systemem była jakiś czas temu, jednak bez ostatecznego skorzystania, teraz kto wie. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Vick Strizheus jest wg mnie najlepszym obecnie trenerem(?) marketingowym. Nie można się do niego odnosić oglądając jedynie króciutki filmik reklamowy, trzeba zobaczyć to co Vic ma do powiedzenia w  jakimś merytorycznym odniesieniu. Jego filmy/kursy to esencja tego, co potrzebne jest do marketingu internetowego. Prowadzone ze swadą, z dużą liczbą konkretnych przykładów, czasem wręcz pokazywane wręcz w "zwolnionym tempie", co oczywiście nie odnosi się do tempa narracji, a do jakości przekazu, zrozumiałego nawet dla początkującego adepta marketingu. Vic jest świetny, wg mnie jest lepszy w przekazywaniu wiedzy niż Tim Robbins czy Frank Kern, choć oczywiście trzeba wziąć pod uwagę różnice w charakterze przekazywanych informacji. Mnie ciekawi, czy BIM Polska to działalność konsultowana z Vickiem Strizhousem, czy też raczej oddolna inicjatywa jakiegoś polskiego pasjonata BIM. Nie chodzi mi o jakieś formalne potwierdzenia, raczej o to, czy w ramach BIM Polska będą spolszczone  wszystkie dostępne filmy/kursy Vicka, czy też zapału starczy na spolszczenie jedynie kilku modułów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Bimpolska, czy Ty możesz powiedzieć o tych "trzech rzeczach" - krokach, w celu zarobienia pieniędzy z pierwszego filmiku, czyli:

- czy system pomógł Ci wygenerować zyski - doświadczenie,

- czy te kroki, etapy są według Ciebie przedstawione w jasny sposób. 

Moja styczność z tym systemem była jakiś czas temu, jednak bez ostatecznego skorzystania, teraz kto wie. ;)

Na rynku anglojęzycznym z powodu bariery językowej niestety wyniki były znikome (kilka osób na pakiet basic). Na rynek PL dopiero wchodzimy i jesteśmy głęboko przekonani, że BIM przyjmie się tutaj bardzo dobrze. Robiliśmy rozeznanie w innych państwach i takie podejście do tematu - przetłumaczenie na ojczysty język, było strzałem w 10! W marketingu sieciowym mamy spore doświadczenie i biorąc pod uwagę fakt, że EN jest aktualnie najszybciej rozwijającą się firmą mlm na świecie to jesteśmy pewni, że dzięki BIM jesteśmy w stanie zrobić 'małą' rewolucję w Polsce. Oczywiście potrzebny nam do tego zespół i dlatego to forum jest pierwszym na którym zamieściliśmy jakiekolwiek ogłoszenie.

Vick Strizheus jest wg mnie najlepszym obecnie trenerem(?) marketingowym. Nie można się do niego odnosić oglądając jedynie króciutki filmik reklamowy, trzeba zobaczyć to co Vic ma do powiedzenia w  jakimś merytorycznym odniesieniu. Jego filmy/kursy to esencja tego, co potrzebne jest do marketingu internetowego. Prowadzone ze swadą, z dużą liczbą konkretnych przykładów, czasem wręcz pokazywane wręcz w "zwolnionym tempie", co oczywiście nie odnosi się do tempa narracji, a do jakości przekazu, zrozumiałego nawet dla początkującego adepta marketingu. Vic jest świetny, wg mnie jest lepszy w przekazywaniu wiedzy niż Tim Robbins czy Frank Kern, choć oczywiście trzeba wziąć pod uwagę różnice w charakterze przekazywanych informacji. Mnie ciekawi, czy BIM Polska to działalność konsultowana z Vickiem Strizhousem, czy też raczej oddolna inicjatywa jakiegoś polskiego pasjonata BIM. Nie chodzi mi o jakieś formalne potwierdzenia, raczej o to, czy w ramach BIM Polska będą spolszczone  wszystkie dostępne filmy/kursy Vicka, czy też zapału starczy na spolszczenie jedynie kilku modułów.

W 100% się z Tobą zgadzamy, Vick jest genialnym szkoleniowcem. Dlatego postanowiliśmy przetłumaczyć jego szkolenia i stworzyć BIM Polska (Vick zawsze powtarza "kop własną studnię trafficu"). Niestety tłumaczenia są bardzo czasochłonne, a jest nas tylko dwóch, więc przetłumaczenie wszystkich filmów zajmie trochę czasu, ale zrobimy to jak najszybciej.

Mamy dość obietnic ze strony firm z którymi mieliśmy styczność w przeszłości, dlatego postanowiliśmy wziąć sprawę w swoje ręce i zająć się osobiście tym projektem.

W następnym tygodniu planujemy zrobić pierwszy webinar na którym opowiemy dokładne plany rozwoju BIM Polska i na który oczywiście serdecznie zapraszamy.

P.S. Zgodnie z obietnicą, do pierwszego postu zostały dodane 'konkrety'.

Edytowane przez bimpolska

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za odpowiedź. Czyli to dopiero początek, wszystko zaczyna się rozkręcać.

Na ten moment - poznany przez Ciebie materiał - jak oceniasz kwestie merytoryczne systemu, porad, wskazówek ?

Chętnie wezmę udział w webinarze, zamawiam miejsce w pierwszym rzędzie.  ^_^

Nota bene kwestie marketingowe masz w małym paluszku. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dziękuję za odpowiedź. Czyli to dopiero początek, wszystko zaczyna się rozkręcać.

Na ten moment - poznany przez Ciebie materiał - jak oceniasz kwestie merytoryczne systemu, porad, wskazówek ?

Chętnie wezmę udział w webinarze, zamawiam miejsce w pierwszym rzędzie.  ^_^

Nota bene kwestie marketingowe masz w małym paluszku. ;)

Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z tak dokładną 'instrukcją obsługi', Vick praktycznie prowadzi Cię 'za rękę'. Każdą swoją technikę przedstawia kliknięcie po kliknięciu, więc nawet osoby nie mające umiejętności technicznych bez problemu sobie poradzą. Jednakże BIM to nie tylko szkolenia techniczne, a przede wszystkim rozwój osobisty i to tak naprawdę nas najbardziej przekonało do tego projektu. Tak jak wspomniał wcześniej 'cynus1' Vick jest jednym z najlepszych marketerów, a jak uczyć się to od najlepszych :cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Kiedy będzie przetłumaczone trzecie wideo? Kiedy będzie można do Was dołączyc?

OK! Już wiem, dostałam maila, dzięki.

Edytowane przez frania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedy będzie przetłumaczone trzecie wideo? Kiedy będzie można do Was dołączyc?

OK! Już wiem, dostałam maila, dzięki.

Dziękujemy za informację i kolejne potwierdzenie, że system działa bez zarzutu.

Już wkrótce kolejne nagranie będzie dostępne, a wraz z nim możliwość przyłączenia się do naszego zespołu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli człowiek konkretny i stawiający temat w jasny sposób. Ok, dziękuję za odpowiedzi.  ^_^

Jak będzie znana data webinar' u - obecność aktualna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hmm czyli zeby dojsc do bim trzeba byc w empower nawork czy jak to robic po kolei? czy dolaczam do bim i jestem w empower? poprosilbym prosta odpowiedz a nie naokolo no i ze wszystkimi kosztami jakie sa bez zbednych manipulacji, mam zamiar dojsc wiec jak ktos dobrze wytlumaczy to pewnie do jego zespolu wbije 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

hmm czyli zeby dojsc do bim trzeba byc w empower nawork czy jak to robic po kolei? czy dolaczam do bim i jestem w empower? poprosilbym prosta odpowiedz a nie naokolo no i ze wszystkimi kosztami jakie sa bez zbednych manipulacji, mam zamiar dojsc wiec jak ktos dobrze wytlumaczy to pewnie do jego zespolu wbije 

Dostęp do BIM otrzymujesz za darmo w momencie przyłączenia się do Empower Network poprzez link referencyjny któregokolwiek z partnerów BIM (Vick planuje wprowadzić opłatę comiesięczną, ale osoby, które dołączą do zespołu przed wprowadzeniem tej opłaty będą miały BIM za darmo). W naszej, polskiej wersji póki co nie przewidujemy opłat za korzystanie z systemu, jednakże, aby otrzymać dostęp do polskich tłumaczeń trzeba zapisać się do Empower Network poprzez link referencyjny kogoś z zespołu BIM Polska. 

Podsumowując:

- Aby otrzymać dostęp do BIM+BIM Polska wystarczy, że zapiszesz się do EN z linku osoby, która już jest w BIM Polska.

- Całkowite koszta na najniższym pakiecie EN to $25/msc (basic) + jeżeli chcesz promować EN (a tym samym BIM) potrzebujesz licencji sprzedażowej która kosztuje $19,95/msc.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie na nie odpowiemy na #skype: bimpolska

Uwaga!

Już w środę (26/02/2014) o godzinie 19:30 (UTC/GMT +1) odbędzie się pierwszy webinar naszego zespołu na który serdecznie zapraszamy.

Link do webinaru:

KLIKNIJ TUTAJ

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, NIE MOŹE Cię zabraknąć na tym wydarzeniu!

"Don't Be A Wussy, Just Get In…"

- Dave Wood (co-founder of Empower Network)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a jak dolaczyc do bim jesli juz jestem w empower network? da sie czy juz nie? bo slyszalem ze to tylko jedno z wielu szkolen oferowanych w ramach apkietu podstawowego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie masz możliwości przyłączenia się do BIM, jeżeli nie jesteś zapisany pod osobę z zespołu BIM. Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu i otrzymać dostęp do BIM Polska znajdź osobę, która jest w naszym zespole i poprzez jego link referencyjny zarejestruj się w Empower Network. Proszę sprecyzuj ostatnie pytanie, bo nie do końca rozumiemy o jakie szkolenia chodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

generalnie chodzi o to ze dolaczajac do empower ma sie dostep do szkolen typu: jak promowac biznes itp? tak? bo slyszalem ze wszystkie systemy mozna miec tylko wystarczy sie zarejestrowac na najtanszy pakiet np prosperity team, light and love tak? i czy to prawda ze bim opiera sie na platnej reklamie czy sa to raczej głównie darmowe metody promocji?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

EN oraz BIM oparte są na szkoleniach z rozwoju osobistego i marketingu, ponieważ są to dwa nierozłączne elementy tego biznesu. Praca nad samym sobą powinna być równie ważna, jak nie ważniejsza, niż praca nad biznesem. Każdy zespól, czy to jest BIM, Prosperity, Light n' Love, Guru Eaters, ma swój dodatkowy system szkoleniowy oraz marketingowy i, aby otrzymać do wybranego z nich dostęp należy zarejestrować się w EN poprzez link referencyjny osoby z wybranego zespołu (jednocześnie można należeć tylko do jednego zespołu). BIM  jest oparty na darmowych, jak i na płatnych metodach promocji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

okej rozumiem:) bo pisalem z typkiem ktory mowil ze wszystkie szkolenia bim prosperity itp mozna miec jak tylko sie zarejestruje do EN a mógłbym sie dowiedziec w skrocie na czym one polegaja i czyms ie od siebie roznia te zespoly? no i czy bim jest bardziej na platnej reklamie oparty czy na darmowym promowaniu?  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli biznes dla bardzo ambitnych , wręcz profesjonalistów  w zarabianiu w najbardziej zagmatwanych programach. Widzicie tu jakąkolwiek szansę dla szarego Kowalskiego.? To w takim razie kto napędzi tą kasę.?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

okej rozumiem:) bo pisalem z typkiem ktory mowil ze wszystkie szkolenia bim prosperity itp mozna miec jak tylko sie zarejestruje do EN a mógłbym sie dowiedziec w skrocie na czym one polegaja i czyms ie od siebie roznia te zespoly? no i czy bim jest bardziej na platnej reklamie oparty czy na darmowym promowaniu?  

Każdy z zespołów ma swojego lidera i system szkoleniowo-marketinowy. W przypadku BIM jest to Vick Strizheus, który aktualnie jest #1 na tablicach wyników EN w prawie każdej kategorii. Odnośnie reklamy wszystko zależy od Ciebie. Dużo szkoleń jest opartych na darmowych technikach promocji. W BIM Polska dodatkowo otrzymujesz program do tworzenia listy mailingowej za darmo. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się pod tym linkiem.

Czyli biznes dla bardzo ambitnych , wręcz profesjonalistów  w zarabianiu w najbardziej zagmatwanych programach. Widzicie tu jakąkolwiek szansę dla szarego Kowalskiego.? To w takim razie kto napędzi tą kasę.?

Wręcz przeciwnie, system ten został stworzony specjalnie z myślą o osobach, które nie mają doświadczenia oraz umiejętności technicznych, więc 'szary Kowalski' poradzi sobie bez problemu. Jednakże nie jest to biznes w którym metaforycznie dostajesz rybę, a jutro nie masz co jeść, lecz biznes w którym otrzymujesz wędkę wraz z instrukcją obsługi, abyś sam mógł złowić rybę kiedy i gdzie chcesz ;) Także zapraszam na tę stronę po więcej informacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już jutro (środa 11.03.2014) o godzinie 19:30 zaprezentujemy system szkoleń marketingowych, które pozwolą zamienić porażkę w biznesie online w sukces.

Wyjaśnimy co takiego wyjątkowego jest w naszym systemie i jak może on pomóc każdemu w marketingu internetowym niezależnie z jaką firmą aktualnie współpracujesz.

P.S. Jutro w tym poście udostępnimy link do strony na, której odbędzie się hangout.

Do zobaczenia jutro.

Link do hangout: http://bigideapolska.pl/hangout

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam takie małe pytanie.Skoro podalem maila i obejrzałem te 3 filmiki to jeszcze nie jestem zarejestrowany co nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam takie małe pytanie.Skoro podalem maila i obejrzałem te 3 filmiki to jeszcze nie jestem zarejestrowany co nie?

Nie jesteś, sam musisz się zarejestrować. W kolejce czekają na Ciebie kolejne maile. Cierpliwości ;)

Na dniach otrzymasz maila po którym będziesz miał możliwość przyłączenia do zespołu BIM Polska.

W kolejce róznież czeka na Ciebie film wyjaśniający plan prowizyjny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oki.No to dzisiaj na tym ala webbinarze mam kilka pytań co do tego cuda :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.