Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

rivenmag

APIRO - polski projekt roboty FX + system partnerski

Rekomendowane odpowiedzi

Natknąłem się niedawno na dość ciekawy projekt, na początek przytoczę (skrócony) opis ze strony Apiro:

Firma Apiro - Droga do niezależności finansowej

Projekt, który poprowadzi Cię krok po kroku do osiągnięcia pełnej niezależności finansowej. Proponujemy Ci liczne szkolenia oraz produkty inwestycyjne.

Nasza firma została stworzona przez osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynkach finansowych oraz trenerów biznesu.

Firma Apiro stworzyła innowacyjny produkt, dzięki któremu osiągasz zyski kilkakrotnie wyższe od innych produktów dostępnych na rynku. Oddajemy do Twojej dyspozycji roboty Forexowe z najlepszymi strategiami inwestycyjnymi stworzonymi i sprawdzonymi przez nas na własnym kapitale.

.

Otrzymujesz dostęp do sprawdzonego systemu biznesowego, dzięki któremu zwiększysz swoje pasywne dochody oraz wybudujesz Twoje bezpieczeństwo finansowe.

.

Pokażemy Ci krok po kroku jak to zrobić

Przede wszystkim nie musisz kupować robota by czerpać z niego zyski. Poza tym nie musisz kupować serwera VPS by wszystko działało. Część problemów i oczywiście kosztów znika.

.

„Jak już kiedyś powiedziałem naszym celem jest to, by Państwo zarabiali razem z nami. Więc nie ma sensu płacić 4000zł za 4 roboty, jeśli można te pieniądze zainwestować, a z zysków płacić dzierżawę. „

.

Poza tym, naszym zadaniem będzie dobieranie robotów, ewentualnie wymienianie czy też szybkie aktualizowanie, by działały zawsze na plus. Dodatkowo, kiedy mamy do dyspozycji 5-10 robotów na jednym rachunku to nasz portfel inwestycyjny jest bardzo dobrze zdywersyfikowany. Więc jeśli dany robot nie radzi sobie na obecnych warunkach rynkowych to inne roboty pociągną rachunek do góry.

.

.

Jakie są plusy?

- oszczędzasz na zakupie robota, czy kilku robotów 1000-4000zł,

- zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować,

- wszystko możesz przetestować na małych kwotach,

- nie musisz mieć włączonego komputera 24h ani kupować serwera VPS,

- w każdej chwili możesz zrezygnować bez ponoszenia żadnych kosztów.

.

.

Twórcy projektu:

.

Rafał Wawrzyniuk - Prezes Zarządu Apiro Sp. zo.o., twórca robotów forexowych, znakomity szkoleniowiec, inwestor, Prezes Firmy technologicznej Si-Investment Sp. z o.o.

Od 15 roku życia interesował się Giełdą, akcjami, inwestycjami, a w wieku 18 lat kupił swoje pierwsze akcje. Interesował się szkoleniami na temat giełdy i zarabiania pieniędzy. W wieku 20 lat zakończył edukację szkolną, uznając, że ogranicza jego możliwości. Był przekonany, że giełda jest jego przeznaczeniem.

Przez kilka lat zdobywał wiedzę na temat giełdy, aż wreszcie w 2010r. założył Firmę Si-Investment Sp. z o.o., co było jego najlepszą decyzją życiową, która daje mu satysfakcję i przede wszystkim stabilizację finansową.

Za najbliższy cel obrał sobie:

- miano najlepszego inwestora Polski później Świata

oraz

- zająć miejsce jednego z 10 najbogatszych Polaków.

.

Paweł Mazur - v-ce Prezes Zarządu Apiro Sp. z o.o., szkoleniowiec, twórca planów marketingowych, wizjoner.

Pierwszy biznes założył w wieku 18 lat, porzucił studia, ponieważ uznał, że nie chce uczyć się zbędnych rzeczy („Wołałem zarabiać pieniądze†- Paweł Mazur).
Przez wiele lat próbował różnych biznesów z zamiłowania inwestor szukający ponad przeciętnych stóp zwrotu z inwestycji. Twórca wielotysięcznych struktur w bardzo krótkim czasie (ponad 5000 osób w ciągu 12 miesięcy). Doszedł do wniosku, że warto połączyć inwestycje z marketingiem sieciowym, efektem, czego było powstanie projektu Apiro.

Nigdy nie pracował i nie zamierza pracować na etacie, ponieważ ceni sobie wolność i niezależność finansową, a to może mu zapewnić jedynie status rentiera.

Firma prowadzi również szkolenia w wybranych miastach, a także organizuje webinary, tutaj można spojrzeć na terminy i miejsca szkoleń: http://info.apiro.eu/szkolenia/

Osobiście z "produktem" jeszcze nie do końca zdążyłem się zapoznać, chociaż jeżeli roboty będą działały wg obietnic - nie wygląda to żle. Natomiast z racji, że temat wydaje się dość ciekawy stwierdziłem, że warto go wrzucić na forum już teraz.

Dodatkowo, projekt podparty jest fajnym programem partnerskim, dający możliwość pasywnych zysków za polecanie produktu. Sądzę, że my-forumowicze dość mocno możemy się skupić na tym aspekcie działania.

Z tego co widzę to aby skorzystać z programu partnerskiego należ zdeponować min 1000 $ na swoje konto brokerskie.
Nie jest to może wysoki próg dla inwestorów, natomiast jest to bardzo wysoki próg dla osób chcących promować projekt i zarabiać na programie partnerskim. A szkoda.

Więcej szczegółów postaram się dodać niebawem, a może ktoś z Was dopowie coś więcej do tematu - zapraszam.

Link do rejestracji: http://crm.apiro.eu/ref/11806549
Czysty link: http://crm.apiro.eu/
Strona informacyjna firmy: http://info.apiro.eu/

Film instruktażowy jak się zarejestrować:
http://www.youtube.com/watch?v=0FpHxAp0rdY

Film instruktażowy jak założyć konto u brokera:
http://www.youtube.com/watch?v=3yzrMZSpldk

Edytowane przez Robertpl
Temat przeniesiony z powodu złego działu.
  • Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już sama wiadomość, że wreszcie pojawiło się coś (mam nadzieję) ciekawego z rodzimego rynku, jest warte bliższego zainteresowania. ;)

No to pchamy wózek razem. :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokladnie xsardasr ;)

Z pewnoscia interesujacy i ambitny projekt i wielu osobom da duzo interesujacych doznan z brokerami, robotami i cala ekipa, zycze powodzenia i pewnie sam sie zainteresuje blizej calym tematem, to dosc ekscytujacy temat a widze ze mamy doswiadczenie w zespole , Pawel, Rafal, dziekujemy za udostepnianie wiedzy i systemow.  :) 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@rivernmag: podsyłaj info o webinarach (o ile to możliwe) z wyprzedzeniem. Jak widać nie zdążyłem... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@RobertL, na razie nie znam terminu kolejnego webinaru, ale jak będzie znany to też pojawi się na stronie w dziale szkoleń: http://info.apiro.eu/szkolenia/
Także od czasu do czasu, warto zajrzeć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok. dzięki za info. Dziś mega-zajęty, ale jak się trochę ogarnę, to postaram się wybadać dokładnie temat "maszyn". Nie liczę na jakiś powalający % miesięcznie z tego tytułu, ale nie w tym rzecz.

W necie masa chłamu sprzedawanego pod etykietą super-hiper-rewelacyjnych robotów, a najczęściej finalnie okazuje się, że to zwkły "szajs" i nacinanie naiwnych.

Jednego jestem pewien: prześwietlę temat na wylot. Jeśli z braku czasu mam polegać na maszynach, a te okażą się coś warte, to niech przynajmniej na tym zarobią "swojaki" a nie jacyś obcy. ;)

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Święta racja Robert :)

Podrzucam jeszcze link, pod którym można zobaczyć statystyki robotów. Może nie powala przyrost i dość spore wahania, ale przy założeniu inwestycji długoterminowej, nie najgorzej. Ale to każdy sam oceni:
http://www.myfxbook.com/members/DrogaNaSzczyt/infinity-pakiet-robotoacutew-4/739434

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wlasnie mialem pytac czy cos takiego jest dostepne, dobrze ze juz mamy do tego dostep, dzieki rivenmag, juz zaczynam studiowac. :)

Prosze sie dla mnie dowiedziec czy konto ktore juz sie ma z Ironem istniejace od dawna mozna do tego systemu podpiac oraz czy wymaga ono zmiany IB?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podejrzałem llnka, statystyk rzeczywiśćie nie powala. ;)

Ale to jeszcze nie koniec świata. Trzeba się dokłądnie temu przyjrzeć.

Wiem, że możemy liczyć w tej kwestii na @turbo i jego doświadczenie. ;)

Edytowane przez RobertL
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@turbo - oczywiście można podpiąć pod Apiro istniejące już konto w IronFX.
Natomiast z tego co wiem, to chyba trzeba zrobić podkonto, pod tym istniejącym, na którym zostaną postawione roboty.
Wtedy na konto główne będzie jedynie przelewana prowizja.

Krótki film o rachunkach pomocniczych:
http://www.youtube.com/watch?v=91vutgLl2Mw

Edytowane przez rivenmag

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Krotkie spojrzenie na dane na myfxbook i widze iz zastosowany jest bardzo dobry stosunek ryzyka do zysku, ( risk to reward ratio ) a to jest bardzo bardzo istotny element w grze.  

"czy wymaga ono zmiany IB?"

Jesli jest mozliwosc to prosze o odpowiedz osobe ( tworce badz inna osobe z ekipy firmy ) o ile sie nie myle to jest tu na forum wsrod nas.   

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@turbo - trzeba się skontaktować z opiekunem z Irona i poprosić o podpięcie pod IB 631678 (Apiro) zarejestrować się, i w zakładce moje konto jest link do założenia nowego konta w Ironie żeby było na 8 serwerze :)

Edytowane przez VivaMario007
  • Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@VivaMario007: ale pojechałeś grypsem ;) (żarcik)

Rozumiem, że jesteś osobą zbliżoną do kręgów Apiro?

Inwestorem? Osobą z supportu Frimy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak inwestorem. Będę informował o webinarach rak również starał się pomoc i odpowiedzieć w kwestiach związanych z uczestnictwem w Apiro :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzieki Viva, czy moje konto musi byc podpiete pod IB Apiro czy moge pozostac pod tym IB co mam ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A gdybym chciał zobaczyć na jakich parach walutowych graja roboty, poszczególne operacje itp to jak to zrobić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzieki Viva, czy moje konto musi byc podpiete pod IB Apiro czy moge pozostac pod tym IB co mam ?

tak jak wspominałem musi być podpięte pod Apiro (IB 631678), bo nie będzie go widać a jak nie będzie widać to nie ma możliwości podpięcia robotów :)

Kto jest Twoim opiekunem w Ironie jeżeli Karolina to wystarczy ją poprosić ?

A gdybym chciał zobaczyć na jakich parach walutowych graja roboty, poszczególne operacje itp to jak to zrobić?

To trzeba wpłacić 1000$ i obserwować :) 

Mogę powiedzieć że na chwilę obecną, działają roboty na EUR/GBP - jest to robot konsolidacyjny, robot na Dax, jest to robot skalpujący, łapiący pipsy na M5,

FTSE 100 czyli index 100 największych spółek giełdowych na Londyńskiej Giełdy, USD/JPY trendowy, robot na złoto, platyne,  i jeszcze kilka innych w sumie koło 12 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zabronione jest cytowanie bezpośrednie całego posta poprzedzającego. 

W sumie jest ok 12 ale ciągle działa około 6 a reszta reaguje jak rynek sprzyja   :)

UWAGA!!!

Broker IRON FX w dniach 7-11.03.14 daje BONUS 100% !!! Więc wpłacając min 1000$ na koncie będzie pracowało 2000$ :D

Inwestycja to raz a plan partnerski to dwa :)

Edytowane przez Robertpl
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zabronione jest cytowanie bezpośrednie całego posta poprzedzającego. 

600$ ponieważ żeby wszystkie roboty działały musi być min 1200 :)

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z Apiro od Grudnia ale znam się z chłopakami z Rafałem na tyle wystarczająco żeby wiedzieć co potrafi wykręcić zadowalające % :D  Ogólnie temat się mocno rozbuja obstawiam połowa roku jak już roboty będą trochę hulały. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta