Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Gość policeman

mBank

Rekomendowane odpowiedzi

Gość policeman

Najprawdopodobnie najlepszy bank pod względem opłat.

4 rodzaje kont indywidualnych: eKONTO eMAX eMAX plus izzyKONTO

Prowadzenie rachunku: we wszystkich rodzajach 0zł

Wydawanie karty VE do rachunku: do eKONTO 0zł; eMAX 36zł; izzyKONTO 0zł

Przelew dowolny do innego banku (Internet): jedyne 0,5zł

Oprocentowanie: eKONTO 0.50%; eMAX 1.50%; eMAX plus 3.60%; izzyKONTO 0.50%

Kilka dni temu mBank rozszerzył swoją ofertę o konta walutowe i o przelewy zagraniczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość policeman

mBank zostaje pierwszym wirtualnym operatorem sieci komorkowej.

Koszt jednej minuty rozmowy to 0,66 zl, SMS kosztuje 0,20 zl a MMS 0,40 zl. Oplata za transmisje danych wynosi 0,10 zl za 100 KB. mBank mobile rozpoczal swiadczenie uslug 13 grudnia br. Klienci banku moga liczyc na 10-proc. znizke i inne upusty zwiazane z korzystaniem z jego usług.

Wiecej informacji znajdziecie na mobile.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przelew dowolny do innego banku (Internet): jedyne 0,5zł

Aktualnie opłata ta jest już zniesiona i wszystkie przelewy sa bezpłatne zatem prowadzenie konta i wykorzystywanie najpopularniejeszych jego funkcji (prowadzenie konta, przelewy wychodzące, karta debetowa i wypłaty w bankomatach) jest już całkowicie darmowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tej zmiany mi brakowalo do doskonalosci :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę odkopuję, ale nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie.

Dlaczego praktycznie wszyscy co udzielają się w wątku wymiany walut posiadają mbank?

To najlepsze rozwiązanie pod względem opłat prowadzenia rachunku online i karty płatniczej?

Czy może są jakieś inne jeszcze powody dlaczego forumowicze lubią tak mocno akurat ten bank?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jednym z głównych powodów są koszty. Do 31 sierpnia 2011 roku mBank był w 100% darmowy. Od tej daty wprowadzono opłatę w wysokości 2 PLN miesięcznie za kartę płatniczą. W najbliższym czasie pojawi się na rynku dość spory konkurent - Alior Sync. Być może wtedy sytuacja ulegnie delikatnej zmianie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo jest znany, dużo ludzi go ma i wpłaty z rachunku na rachunek przechodzą błyskawicznie :)

Ale ja korzystam już z ofert innych banków jeżeli chodzi o codzienne użytkowanie. Mbank został w tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie mogę się podpisac pod wpisem WIlczek, w chwili obecnej to co oferuje mbank oferuje chyba większość banków konkurencji, przy czym mają niekiedy instrumenty których mbank dla odmiany nie posiada.

Jeśli chodzi o mnie to w chwili obecnej do "codziennego" życie używam generalnie milenium.

W mbanku dobre są ostatnio wprowadzone przelewy błyskawiczne czyli zintegrowanie z bluecashem, poza tym stosunkowo łatwo uzyskać w nim kartę kredytową czy też linię kredytową na wysokie sumu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zamierzam założyć konto w kolejnym banku czyli mbanku, i mam kilka pytań czy przelewy natychmiastowe w mbanku działają również np w święta, sylwester itd osoby które korzystają już dłuższy czas z tego banku miały jakieś problemy z dostępem do konta typu awarie serwisu itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam , jak najbardziej ci polecam bank - mbank. Nie ma żadnych problemów , przelewy natychmiastowe działają znakomicie , Polecam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Założyłem dzisiaj konto w punkcie mbank czekam na umowę do podpisania i kartę płatniczą, mam nadzieje że będę zadowolony z tego banku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powinieneś być zadowolony. Ja mam konto w mbanku już 4 lata i jak dotąd spisuje się bez zarzutów. Przelewy dochodzą bardzo szybko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze wiedzieć bo szczególnie zależy mi na tych przelewach ekspresowych z mbanku aby pieniążki do klientów trafiały po kilku minutach :) liczy się czas i płynność trzeba zadbać o klienta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mbank jest solidny. Korzystam od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Szybkie przelewy, atrakcyjne produkty oszczędnościowe, ładne graficznie karty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Z doświadczenia nie ale z rozmów z innymi wiem ze mbank jest spoko puki nie pojawi się problem - a konkretnie powinni oddac jakąś kase klientowi (awaria bankomatu, wpłatomatu , bezpodstawne pobranie jakichś pieniedzy z konta ) to wtedy jest prawdziwa przeprawa i walka o swoje .

Kuzyn wpłacał 15 000 do wpłatomatu , ten zaczą świrować a na koncie zaksięgowało tylko 12 000 . Telefonów na infolinie wykonał chyba z 20 a kase oddali po 5 miesiącach - jak twierdzili mają procedury których obejść nie mogą . Kilka innych historii o ponaddzwiękowej szybkości mbanku w załatwianiu tego typu spraw mozna znaleść w sieci .

Osobiście mam juz konto w Mbanku od kilku lat i w zasadzie współpraca jest wzorowa , może poza telefonami z jakimiś kompletnie nieinteresującymi mnie ofertami przynaj,mniej raz w tygodniu . I dzwonią akurat kiedy nie mam ochoty z nimi gadac . Na szczeście dzwonią z warszawskich numerów i z zasady tych połączeń po prostu nie odbieram .

Dobrze wiedzieć bo szczególnie zależy mi na tych przelewach ekspresowych z mbanku aby pieniążki do klientów trafiały po kilku minutach :) liczy się czas i płynność trzeba zadbać o klienta.

Jeśli zależy ci na expresowych przelewach to lepiej założyć obok Mbanku jeszcze Synca . Sorbnet w mbanku kosztuje 35 zł a Sync daje 10 darmowych na miesiąc . Z tym dojściem kasy w kilka minut to także bym się zbytnio nie podniecał bo jest gdzieś w sieci tabela jak śmigają sorbnety i pomiedzy pewnymi bankami wcale "ponaddzwiekowo" nie jest szczególnie w wekendy.

Edytowane przez max2000

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie do osób wypłacających kase z polskiego konta zagranicą, jakie konto polecacie? Szykuję się do Anglii i póki nie mam konta w ich banku (a nie chce biegać w gotówką przy sobie cały czas), chce wypłacać kasiurkę z konta polskiego. Wiem, że mBANK oferuję założenie konta eMAX w walucie GBP plus karta do tego konta (30zł/rok), czy ktoś z forumowiczów używał takiego konta i może powiedzieć coś więcej jak to działa w praktyce? walute obcą kupujemy w kantorze mBanku czy np. w jakimś eKantorze? W ASyncu walute można kupować w ich Alior eKantorze po całkiem korzystnym kursie, ciekaw jestem jak to wygląda w mBanku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moi znajomi w wiekszości zakladają w UK konta HSBC - zdaje sie najbardziej wywazona oferta pod względem techniczno/kosztowym - przelewy na polskie rachunki też w przystępnej cenie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mbank jest jak najbardziej solidny mam tam konto już kilka lat i nie napotkałem jeszcze żadnych problemów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No jasne mbank jest najlepszym bankiem w Polsce nie ma lepszego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeśli chodzi o konto oszczędnościowe to moge polecić skok Wolomin, min kwota wpłaty to 300 zł a oprocentowanie do 5,8 jak dla mnei to duzo biorąc poduwagę oprocentowanie wszytskich środków na koncie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Czy te minimum 300zl to miesiecznie jest?

Edytowane przez Damian

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mbank wypada z każdą zmianą gorzej.. płatne wypłaty z bankomatów to spore przegięcie..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta