Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

ewaaniol

[SCAM] GWW - Grupa Wzajemnego Wsparcia - darowizny - www.gww24.eu

Rekomendowane odpowiedzi

jutro machnem strone w paincie w 5 minut, skopiuje jakiś tekst o darowiznach z innego programu i dodam na forum - bo widzę, takie badziewa cieszą się dużą popularnościa :) 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Są zmiany na stronie programu,wygląda ona teraz zdecydowanie lepiej.Powstał już również profil na Facebooku:

https://www.facebook.com/pages/Grupa-Wzajemnego-Wsparcia/305925506227866

Edit: Wiadomosć ze Skype: "Szanowni Uczestnicy projektu GWW

Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie powstającym projektem GWW. Domyślamy się, że jesteście bardzo zainteresowani na jakim etapie są prace nad serwisem, dlatego chcemy Was poinformować, że jesteśmy w ostatniej fazie testów, które wypadły bardzo pomyślnie i co bardzo Nas cieszy.
Obecnie pozostały już detale do zakończenia prac zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym.
W związku z tym bardzo prosimy o okazanie jeszcze odrobiny cierpliwości, gdyż robimy wszystko, aby ostatecznym terminem startu był 31 marca 2014 r. Chcemy dopracować wszystko i pod każdym względem, abyśmy wszyscy w pełni mogli cieszyć się tym projektem.
Na bieżąco będziemy przesyłać kolejne informacje dotyczące projektu GWW.
P.S. Wiadomość została przesłana do Liderów, dlatego bardzo prosimy o przekazanie jej osobom rekomendowanym przez Państwa. Dziękujemy."
Edytowane przez investor2013

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@investor2013

Jesteś jednym z tych "Liderów" tego projektu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wystartowal juz ten program?Jakos cisza...

Do końca tego tyg. ma ruszyć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem i nigdy nie byłem liderem żadnego projektu.Zacytowałem wiadomość z czata Skype programu GWW którą mógł zobaczyć każdy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Start jest podobno 31 marca - czy warto do niego dołączyć? Mam na myśli czas rejestracji bo na stronie głównej jest formularz rejestracyjny, jak się to ma do startu?

W regulaminie czytamy:

W momencie rejestracji uczestnik darczyńca, wyraża zgodę na umieszczenie i przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, zgodnie z warunkami określonymi w Polityce Ochrony Prywatności oraz wyraża zgodę na zgodne z funkcjonowaniem programu przekazanie numeru konta bankowego wraz z imieniem i nazwiskiem innym uczestnikom programu w celu przekazania darowizny.

Gdzie jest ta Polityce Ochrony Prywatności bo znaleźć jej nie mogę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo jej niema... Kiedyś pewnie będzie. Tylko gdy admini chcą być anonimowi to trudno jest to zrobić full legal...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy programach darowiznowych admini w zasadzie powinni czuć się dość bezpiecznie i nie ukrywać swojej tożsamości o ile nie wprowadzają w błąd co do zasad działania programu. Jeśli rejestruje stronę przez protectora to już śmierdzi krótką linią dla potrzeb admina i jego bliskich...

Tego programu jeszcze bym nie skreślał, ponieważ zarejestrowany jest w domenie .eu, która nie podaje danych osób fizycznych rejestrujących domenę i są jeszcze zapowiedzi (w które osobiście powątpiewam, choć zawsze mogę się mylić) co do mlmowego pochodzenia osób stojących za projektem.

Póki co brak PP bardziej traktowałbym jako niedociągnięcie a nie jako jakiś negatywny sygnał...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jutro program ma wystartować więc skończy sie gadanie a zacznie sie działanie.Twórcę programu poznały osoby które były na prezentacji na żywo tak jak pewna moja znajoma ze Skype.Stwierdziła że to kulturalny pan po 50-ce.Webinarów ma jednak nie być,stawiają na prezentacje w terenie twierdząc że one są najskuteczniejsze.Liczba prezenterów ma wynosić nawet około 100 w całej Polsce.Widać w tym MLM-we korzenie bo przecież w tym biznesie stawia sie na kontakt bezpośredni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ruszyć ma a dalej mało informacji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w jaki sposób ma ten program sie otworzyc bedzie jakis webinar?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otwiera sie w ten sposób że osoby które sie zarejestrowały dostaną jutro maila i być może sms że można sie już zalogować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
[...]

Póki co brak PP bardziej traktowałbym jako niedociągnięcie a nie jako jakiś negatywny sygnał...

Dziękuję za wyjaśnienie :)

Może faktycznie coś z tego będzie i okaże się, że będzie lepiej niż w Podzielmy się.

Dałem szansę i się zarejestrowałem, strona nie wymaga podawania danych wrażliwych jak PESEL itd. więc mogę spróbować.

Edytowane przez Forsberg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś dostał maila testowego ??  na pocztę Gmail ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie. Ale ponoć wczoraj do tych co rejestrowali się na samym początku doszły jakieś maile testowe i nie wiem właśnie czy to na gmail nie przychodzi bo np ja nie dostałem teściowa dostała i jej znajomi też. Więc nie wiem czy czasem nie będzie problemu z Gmailem .. .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moze mnie ktos dodac do czatu GWW?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

G-a podaj mi swojego skypa na PW to Cie dodam.

Nikt nic jeszcze nie dostał na @@@ - nie siejcie zamętu.... Jutro będą rozsyłane maile. 

Edytowane przez Flymen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

- czy moze ktoś potwierdzić czy faktycznie jest problem odbiorem informacji od GWW na  - skrzynkę  gmail?? 
i trzeba na potrzeby programu założyć inną???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Flymen juz mnie ktos dodał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

- czy moze ktoś potwierdzić czy faktycznie jest problem odbiorem informacji od GWW na  - skrzynkę  gmail?? 

i trzeba na potrzeby programu założyć inną???

Tak, polecam na interii  :D  :D  :D  :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Forsberg - proszę Cie ... nie znam lepszej poczty od gmaila to był sarkazm....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta