Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

slivek

W co zainwestować 40k zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o rozsądne propozycje, wszelkie hyipy,mlm,bukmacherka - odpada. Zarówno długo jak i krótko terminowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ziemia, surowce, rozwój w kierunku forex, utworzenie dobrze zdywersyfikowanego portfela spółek na giełdzie,fundusze inwestycyjne.

Edytowane przez Sirius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja znam osobę, której od dawna pożyczam kasę. procent nie jest zabójczy, ale mam 1000% pewności zwrotu kapitału i zarobku. mam wszelkie możliwe zabezpieczenia. jako dywersyfikacja inwestycji, które pojawiają się na tym forum jak najbardziej mi odpowiada :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://partner.disign.pl/

Firma polska z Kalisza 4-6% na miesiąc, możesz firmę sprawdzić osobiście

Wkład min 5K a jak Ci się sprawdzi zawsze możesz dołożyć

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@slivek widzę że nikt nie potraktował Cię poważnie więc postaram się Ci pomóc. Na początku zastanów się jak duże ryzyko chcesz podjąć i jaki zysk osiągnąć (określenie celu). Następnie musisz zbudować sobie portfel oparty na minimum 5 instrumentach (jeśli chcesz żeby inwestycja była i krótko i długo terminowa minimum 2 z tych instrumentów muszą mieć możliwość wyjścia w rozsądnym czasie). 

Na początek może być DesingPartner lecz to inwestycja o dużym ryzyku, do tego możesz dołożyć jakiś program firm pożyczkowych np pozyczkoposiadacza, + inwestycja w fundusze (najlepiej samemu przez darmową platformę np mbanku), + obligacje skarbowe, korporacyjne (tu musisz wyszacować ryzyko), + jakiś instrument na którym się znasz i masz o nim wiedzę np forex. No i zawsze warto inwestować w siebie, to zawsze się opłaca ;)

Edytowane przez NEOne
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@slivek widzę że nikt nie potraktował Cię poważnie

Skąd ten wniosek? Dla przydania splendoru swojej propozycji?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście dobrze jakby to była małop ryzykowna inwestycja,biznes. Proszę nie pisać do mnie PW z namową do wejścia w różne hyipy i tego typu programy,ponieważ w pierwszym poście wyraźnie napisałem,że to nie wchodzi w grę. Niektóre fajne opcje przedstawiliście na PW,ale w dalszym ciągu nie jestem przekonany do czegoś konkretnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uruchomienie sklepu i jego promocja w sieci, za takie pieniądze można sporo zdziałać reklama + pozycjonowanie (przemyślane), jak się sklep rozbuja to może generować przyzwoite dochody, jeżeli w branży mebli to z pomocą firmy oferującej dropshipping odchodzi mnóstwo kosztów stałych i początkowych [usunięto]

Edytowane przez Kris
Usunięto link reklamowy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak,ale ja się na tym nie znam,a nie Chcę stracić bezmyślnie pieniądze. (Nie twierdzę,że się nie da na tym zarobić,ale poprostu na tym się nie znamrną,dlatego ciężko bym miał z tym biznesem,chyba,że łatwo to ogarnąć)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejnym rozwiazaniem jest rozwazenie inwestycji w konto pamm, zyskowne o niskim progu wejscia, to forex ale nie trzeba sie znac by zaczac zarabiac. Wejscie od $500, mozliwe jest tez zarabianie posiadajac wlasny system automatycznego zarabiania, tez niski prog wejscia, ok $500, w zasadzie bezobslugowe, sprowadza sie do sprawdzenia emaila z akcji na koncie i zarzadania raz w miesiacu wyplaty, a akcja jest non stop :)

To oczywiscie opcja forexowa do wspomnianej wczesniej wieloprogramowej dywersyfikacji. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak się ma sprawa z bezpieczeństwem?Są osoby, które inwestują większą kasę w konto pamm forex?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiscie, tak z $40K. Jesli to juz wieksza kasa dla Ciebie. :)

Sa opcje bardzo bezpieczne, sa i gwarantowane. :)

Miesieczne zwroty rzedu 4-15%.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gwarantowane zyski słownie? Napisz coś więcej turbo, bo pewnie dużo osób zna historię pewnego pana Roberta (FxInvestmentQuality Aggressive) i jest zrażonych do PAMM. On przecież oferował niezawodny system na forex i popłynął z pokaźną sumą.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Istnieja rozne mozliwosci, o ich szczegolach rozmowy troche trwaja, na forum tylko ogolnikowo temat jest poruszany, choc o koncie pamm jest temat na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Załatw kredyt i zainwestuj w nieruchomość, kupuj ziemie itd. Chociaż i tak najlepszy jest MLM bo budujesz sieci, a tu zawsze liczysz tylko na siebie :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie jest takie proste. Kupić nieruchomość to nie trudność oraz zdobyć kredyt (jak dla mnie), ale weź potem sprzedaj tą ziemię,nieruchomość.itp. Tu się zaczynają schody. Co do MLM to odpada.Jak pisałem w 1poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak nie HYIPy to będzie ciężko. Sposoby znam ale dla Ciebie nie są dopuszczalne..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, osobiście polecam inwestycję w garaż. Za 40 tys. zł a nawet mniej bo dokładnie za 25-35 tys. w Lublinie (zadający pytanie w opisie lokalizacji wpisal Lublin więc do tego miasta się odnoszę) można kupić już garaż (przy super super okazji nawet i dwa za 40 tys.), a następnie go wynająć za 200 zł na miesiąc. Czyli przy kwocie zakupu 35 tys. co miesiąc masz 0,57% co rocznie daje Ci 6,84%. Kokosy to nie są ale zawsze coś.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak, tylko nie liczysz podatków i opłat np. za prąd.
Sam mam garaż i opłaty z nim związane to prawie 500 pln rocznie.
Dochodowość tego biznesu bardzo wtedy spada...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opłaty za prąd ponosi najemca więc nie mam tu kosztów, co do podatków to od najmu osoba fizyczna może odprowadzać podatek w wysokości 8,5%, pozostaje jeszcze podatek od nieruchomości ale jego wysokość jest inna w każdej gminie czyli kwestia do sprawdzenia. W takim mieście jak Lublin można spokojnie 200 zł na czysto co miesiąc uzyskać z najmu garażu. Moim zdaniem podana kwota 500 zł rocznie opłat jest zawyżona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz rację, w każdym mieście a nawet dzielnicy jest inaczej. Jednak około 250 pln miesięcznie to suma dość wygórowana za garaż. Jeśli Tobie zostaje 200 pln na czysto, to szacun i pilnuj tego biznesu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta