Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

slivek

W co zainwestować 40k zł?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie było to samo. Jedna duża firma - niemalże monopolista w rejonie. Ale od 2 może 3 lat zaczęły się pojawiać pomniki innych firm lokalnych na cmentarzu. A dziś widać, że ludzie wolą iść do tych mniejszych niż do monopolisty, bo pomników "innych" przybywa co dzień. Nie wiem czy to coś znaczy, ale zauważyłem u siebie takie zmiany po prostu.
Natomiast ja mówiąc o firmie pogrzebowej miałem autorski pomysł, na pewną rewolucję w tym temacie. Ale to nie temat na publiczną konwersację. Z różnych względów pomysł porzuciłem, ale nie wykluczam, że za jakiś czas do niego wrócę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

znalezienie niszy, gdzie nie ma konkurencji to jest rozwiązanie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

znalezienie niszy, gdzie nie ma konkurencji to jest rozwiązanie :)

Nie koniecznie, jak by każdy miał takie podejście to 3/4 firm, biznesów by nie miało miejsca, bo przecież kto pierwszy ten lepszy... Jest dużo czynników na które składać się może sukces w danym kierunku, w tym przypadku mówiąc o zakładach pogrzebowych. Dobra reklama, marketing, konkurencyjne ceny, szersza oferta i można tak jeszcze z parę wymienić. Myślę, że kierunek fajny bo zawsze, będzie zapotrzebowanie na te "usługi", pozostaje dobry biznes plan, odpowiedni kapitał, trochę wytrwałości i głowę na karku.  Źyczę powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O widzę kolega też z Lublina ;) Co do firmy pogrzebowej to rzeczywiście ma dość silną i niezagrożoną pozycję. Ja bym poszedł w innym kierunku niż firma pogrzebowa. Jak znajde trochę czasu to ci podeślę na PW.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, firma STYKS nie zagrożenie opanowała rynek. Świadczy o tym nawet miliony zł, które byli gotowi przeznaczyć na budowę krematorium, ale nie dostali pozwolenia.(Ich firma mieści się obok cmentarza Majdanek, ze względów historycznych nie uzyskali pozwolenia) Ale sumy mówią same za siebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Nie wiem jakiej stopy zwrotu oczekujesz może zainteresuje Cię inwestycja w waluty bezpieczne raczej istnieje małe prawdopodobieństwo utraty  dużego kapitału i np dla przykładu dla wkładu  40.000 dla różnicy kursowej  2 gr masz zysk 800-opłaty na walutomacie kolo 240 zł.

Edytowane przez Sirius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Przyłączam sie też do dyskusji ( sam mialmbym 30k do zainwestowania) , myslalem nad koparkami do kryptowalut ale nie wiem czy juz za pozno nie jest.... Ktos ma jakies pomysly? Moze jakis sprzet na wypozyczenie ;>   Mysle tez nad kupnem akcji KGHM-u bo po pierwsze sa tanie a po drugie z 30 tyś w rok mialbym dywidendy ok 2.5 zł jak przeliczylem na ten rok. tj ~ 8.5% w skali roku , mało ;> :)

Edytowane przez fixu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ koparki do kryptowalut to obecnie ciężki temat. Sam miałem kilka i zrezygnowałem na rzecz handlu samym Bitcoinem. Jeżeli myślisz o koparkach opartych na GPU to musisz pamiętać, że biorą one sporo prądu oraz wytwarzają jeszcze więcej ciepła. Teraz lato, upały przed nami to pasuje mieć pomieszczenie klimatyzowane. Osobiście bym odradzał. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Acz pod kopanie warto obserwować kursy kryptowalut opartych na algorytmach niż scypt i SHA256, bo tam może przyjść opacalność kopania... Kupować dzisiaj bym nie radził...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest kilka opcji i musisz dobrać odpowiednią dla Ciebie.

Jeśli chcesz zainwestować te pieniądze to po pierwsze zgłębiłbym szczegółowo bardziej konkretne pomysły, byś miał lepszy pogląd na całość. Przejdź się/zadzwoń do jakiegoś doradcy i powiedz, że zależy Ci na ochronie i pomnażaniu kapitału, zobaczysz jakie wyjścia on Ci przedstawi - następnie podpytaj kolejnych kilku i zawsze pytaj o zdanie na temat porady ostatniego, ponieważ niejednokrotnie patrzą po prowizji, a nie dobru klienta i dlaczego coś jest lepsze, a coś gorsze.

Nie wiem, dlaczego skłaniasz się ku biznesowi, skoro chcesz bezpieczeństwa kapitału? Chcesz założyć biznes - super - ale zrób coś na czym się znasz, a nie na czym być może zarobisz. Wydasz kasę na start, reklamę i g....o z tego, bo nie będziesz pracował z pasją, szybko się zniechęcisz, tym bardziej, że efekty przychodzą po jakimś czasie i kasa pójjjdzie, szybciej niż gdziekolwiek indziej. Może coś w kierunku wykształcenia? Zdobytego doświadczenia? Bądź jeśli faktycznie coś chciałbyś robić i wiesz, że lubiłbyś to robić, wpierw liźnij danego tematu żebyś nie był zielony.

Tutaj sprawdza się też definicja, że czasem warto zrobić krok w tył, żeby następnie pójść dwa do przodu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Najbezpieczniejsza inwestycją i najlepszą na świecie jest inwestycja w grunty inwestycyjne

spam

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na wszystkich można stracić i nie ma czegoś takiego jak bezpieczna inwestycja. Sama działka jest warta tyle, za ile ją sprzedasz :)

Ponadto wyżej kolega mówi o jednokrotnej wpłacie 40.000zł, a nie wpłacaniu takiej kwoty rokrocznie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Metale szl. i grunty nigdy w historii nie straciły na wartości.

za 40 000 zł mozesz kupić jak już pisałem dzięki pewnej firmie nawet 3 działki warte kazda po 100 000 zł, bo firma umozliwia posiadanie aktu własnosci już od opłacenie 15% wartosci działki.

NIe ma lepszej inwestycji. Cna gruntów inwest. rocznie  daje zysku ok 20% , wiec kupujesz działkę za 100 000 zł sprzedajesz działke , za 10 lat po 300 000 zł  i masz 200 tys zł zysku, o 5 latach nie płacimy podatku. Zauwaz,ze za 2 lata jest otwarcie rynku dla zagranicy, wiec ceny wzrosną dodatkowo. po 10 latach masz 200 tys zł zysku dzielisz na 10 lat i wychodzi rocznie 20 000 zł :) a już nie wspomnę o przekształceniu, bo moze wyjść wtedy 800 000 zł zysku, bo grunty budowlane są 4 razy droższe średnio

[spam]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

20.000 : 12 = 1600 zl miech, heh psi pieniadz ;), ja z 40000 poszedl bym w opcje binarne i forex oraz hyipy i programy partnerskie, do tego kursy i szkolenia, mysle ze dobrze ulozony biznes plan i inwestycje z zimna glowa gdzie emocje ida na bok to w ciagu 2 lat mozna pomnozyc ta kwote dziesieciokrotnie. Zakladanie firmy z taka kwota mija sie z celem, pozatym trzeba miec mega poukladane w bani zeby nie skonczyc jako bankrut

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakby to bylo takie latwe jak sie mowi 40 tysna forex, hyipy a w 2 lata bede mial 400 tys..... jakby tak bylo to bysmy mieli samych milionerow niestety tak to dziala ze jedni musza tracic aby drudzy dostawali .... a nie łatwo jest zostac tym co "dostaje" i to jeszcze z takim zwrotem... 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest to mozliwe, trzeba robic wszystko z glowa na karku, do tego potrzebna jest wiedza i jeszcze raz wiedza potem doswiadczenie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opcje binarne i forex to bardzo trudne rynki szczególnie dla początkujących inwestorów. Na pewno warto spróbować inwestować na takich instrumentach ale małe kwoty i bardzjie traktować to jako cenne doświadczenie i naukę. Sam trochę kasy na opcjach binarnych straciłem ale jestem mądrzejszy i bogatszy  w nowe doświadczenie, a one są bezcenne w drodze do finansowej niezależności ;)

Jeśli ktoś nieumiejętnie inwestuje w nieruchomości też traci i na pewno powie Ci to nie jeden bardziej doświadczony inwestor z tego forum.

Wg mnie na Twoim miejscu część zainwestował bym właśnie w rozkręcenie jakiegoś biznesu może dać zarobić ale na pewno na 100% da Ci dużo cennej wiedzy praktycznej, a część w coś bardziej stabilnego może z troche mniejszym zyskiem np. fundusze inwestycyjne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest to mozliwe, trzeba robic wszystko z glowa na karku, do tego potrzebna jest wiedza i jeszcze raz wiedza potem doswiadczenie

no własnie... Ale ja tego nie posiadam :P mysllaem bardziej nad czyms co mozna kupic moze zarabiac pieniadze i w kazdej chwili mozna sprzedac np: garaz, jakies narzedzia, maszyny Veddingowe czy cos takiego, nie posiadam wystarczajacej wiedzy do grania na gieldzie forex czy to hyipy itp do tego potrzeba rozeznania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Ja ze swojej strony chciałbym polecić inwestycje w rynek kapitałowy/ forex. Zbliża nam się wielki debiut chińskiej spółki Alibaba.com na nowojorskiej giełdzie, która da zarobić 30-80%. Szybko i łatwo można zacząć inwestować na stronie etxcapital.pl (Bardzo niskie spready , żadnych prowizji, oraz brak opłat za swap). 

spam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Puscic jedna transakcje na eur/usd z ryzykiem ustalonym na okolo 6 % kapitalu a mozesz podwoic kapital w ciagu 2 miesiecy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

inwestycja w lokaty w banku to raczej nie inwestycja ^^ gdzie  inflacja i utrata wartości pieniądza w czasie kompletnie zjada zyski  z obecnych lokat i jeszcze troche ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Absolutny pewniak, to zakup dziesięcioletnich obligacji greckich, wycenianych obecnie  na 8%-9% rocznie. Są to obligacje rządowe, gwarantowane przez państwo, więc nie ma tu żadnego ryzyka. W razie czego reszta Unii zrzuci się na to, aby podtrzymać wiarygodność Grecji, a co za tym idzie wiarygodność całej strefy euro. Zrzucą się na to także kraje, które nie są w strefie euro, które nawet wg sondaży społecznych nie chcą być w tej strefie, ale rządzący tymi krajami wiedzą lepiej co dla społeczeństw jest bardziej korzystne. Widząc to, jak szybko i bezpiecznie mogą zarabiać na swoich obligacjach Grecy (no, prawdę mówiąc nie tylko Grecy, w zasadzie każdy) stałem się nagle gorącym zwolennikiem przystąpienia do strefy euro. Przecież i my moglibyśmy wypuszczać obligacje o dziewięcioprocentowej, a co tam, nawet o piętnastoprocentowej stopie zwrotu rocznie. Mielibyśmy wtedy całkowicie bezpieczny i legalny swoisty Amber Gold. Wystarczy tylko skopiować grecko-unijny schemat dojścia do tak wspaniałych wyników. Mając  doskonałych (najlepszych w Europie) ekonomistów, mając obiektywne i przychylne sprawie media (TVN,TVP,Polsat), mając oddanych sprawie polityków z kilku wiodących formacji politycznych, możemy mieć nadzieję, że i nam dadzą szansę na takie zarobki.

A  opinie w stylu http://dwagrosze.com/2014/10/zarobic-9-rocznie.html  niech sobie wsadzą. Przecież jesteśmy Europejczykami.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta