Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

ZarabiarkaPL

Money 2 Money - www.money2money.com.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Zarabiaj jako Agent kredytowy/ubezpieczeniowy. Dochód pasywny.
Program nowy i chyba najlepszy jeśli chodzi o system prowizyjny na kredytach i ubezpieczeniach.

Możesz zarabiać na polecaniu naszego programu innym osobom, które zostaną Agentami M2M a Ty otrzymasz 20% od ich zarobków ze sprzedaży i aż 10% od Agentów przez nich pozyskanych - dzięki temu otrzymujesz tzw. pasywny dochód, ponieważ pozyskani Agenci pracują na Ciebie.

Najciekawszy według mnie panel agenta i chyba jedyny w Polsce, możesz budować swoja grupę agentów i na nich zarabiać jak i sam sprzedając produkty finansowe.

np. masz 20 partnerów i każdy niech średnio zarobi 1000zł miesięcznie
Daje to kwotę 20tys.złotych ty dostajesz 20% z pierwszego miejsca polecenia daje to kwotę 4tys.złotych miesięcznie na stale nic nie robiąc.
jest jeszcze drugie miejsce polecenia na kwotę 10% także program daje ogromne możliwości.

Czym więcej aktywnych partnerów tym więcej zarabiamy. Ja dzisiaj zacząłem i mam już 6 partnerów

Najlepsi Partnerzy zarabiają nawet 140.000 zł miesięcznie.

Link do programu www.money2money.com.pl

zgoda na reflink stelcon

wejdź i dowiec się więcej! zacznij wkoncu zarabiać. Moze byc to twoja dodatkowa praca w ktorej zarobisz wiecej niz na etacie!!!

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Możesz się pochwalić jak długo należysz dot tego programu partnerskiego i ile do tej pory zarobiłeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałem z nimi współpracować ale kontakt mailowy jest T R A G I C Z N Y! Na odpowiedź średnio czekam dobry tydzień (raz się zdarzyło) a tak po 2-3 tygodnie... Mają fajne programy i oferty (w szczególności jako agent) ale co z tego jak nie odpisują ;-) Oni należą do money.pl, więc raczej wypłacalni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie wypłacalni, W tamtym roku zleciłem 12 wypłat i każda w przeciągu 14 dni na koncie. A jak masz "odznakę" wiarygodnego partnera, to wypłacą nawet po 3-4 dniach od wystawienia faktury/rachunku.

Fakt, że jeżeli chodzi o kontakt to raz odpiszą, a raz nie :) Może to wynikać ze zmian jakie zapowiadają i natłoku pracy z tym związanym, ale firma jak najbardziej zaufana i wypłacalna.

[---]

Edytowane przez Polon
spam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ten natłok pracy i zmian mają chyba od roku bo strasznie ciężko z nimi o kontakt :-( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jakie masz pytania? Współpracuje z nimi od ponad roku, więc może będę mógł pomoc?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam współpracę z M2M - jak widać na poniższym screenie jestem w programie od  17 Grudnia 2014r  - dziś zleciłem pierwszą wypłatę 1390 zł ;)

Wg. regulaminu mają czas na wypłatę 14 dni. Poinformuję jak pieniążki dotrą na konto.

93687365893643213630.jpg

Praktycznie każdy, bez żadnego wkładu własnego może tutaj zarobić od kilkuset złotych w górę - wystarczy tylko dobre podejście do tematu. 

Edytowane przez stelcon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tutaj nie chodzi o pytanie tylko o przypomnienie loginu w systemie, bo nie mogę przypomnieć hasła.

#stelcon wspolpracujesz jako agent czy wydawca?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem Wydawcą, dostałem swoją stronę w domenie     xxxx.oferty-kredytowe.pl, ale można przy rejestracji wybrać swoją domenę.

Jest dużo produktów, które można polecać, służę pomocą ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej Stelcon,

w jaki sposób pozyskujesz klientów? I jakie produkty promujesz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sądząc po jego stopce, to oferuje rejestrację w jakimś programie w zamian za podział prowizji ;-) Przynajmniej tak mi się wydaje z tego co widzę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy sposób dążący do ogólnego zadowolenia i dający $ jest dobry ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

a jak wyglada polecanie samemu sobie produktów? albo w rodzinie? bo w innym programie takie cos przechodziło z tego co kojarze?

i czym różni sie agent od wydawcy? na 1 i na 2 mozna polecac i sa takie same prowizje czy nie?

Edytowane przez senthinel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Agencie w imieniu klientów wypełniasz formularz zgłoszeniowy a na koncie wydawca masz możliwość używania banerów, linków itp jak w każdym innym programie partnerskim.

Polecać możesz znajomym, rodzinie czy samemu skorzystać z danego produktu - nie było z tym problemów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

czyli lepszy jest wydawca w dzialalnosci online? , i czyli moge zarejestrować się w tym programie jako wydawca, a potem z własnych linków referencyjnych sam na siebie konta pozakładać i zgarnąć za to prowizje bez zadnych banow itp? robił ktoś tak już?

i prowizje 20% są tylko z 1 szego poziomu poleconych czy głębiej też jakoś coś się liczy?

Edytowane przez senthinel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Zależy jaką działalność online prowadzisz. Jeżeli masz na stronie formularz, gdzie klient może zostawić swoje dane i w jego imieniu szukasz mu odpowiednich ofert to agent też jest dobrym rozwiązaniem. Chciałem kiedyś tego spróbować ale trochę niemoralne wydaje się mi, aby w imieniu klienta rozsyłać wnioski do wielu instytucji na raz. 

W programie miałem najpierw konto wydawca, później zmieniłem na Agent ale, że nie użyłem to mi konto usunęli. Teraz przy próbie powrotu do konta Wydawca nie ma z nimi kontaktu... na maile nie odpisują. Co do prowizji to nie wiem bo nie zagłębiałem temat.

Ja ze swojej strony to polecam zdecydowanie System Partnerski, gdzie nigdy nie miałem żadnych problemów, wypłaty na czas i zlicza bardzo ładnie (nawet dwa konta założyłem na siebie). Bardzo łatwo można tam operować widgetami, które same się aktualizują na naszych stronach. Używam od dawna i jest to wg mnie najlepszy program partnerski.

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no właśnie jestem już w bankierze zarejestrowany, i tak od pewnego czasu zabieram się, żeby tam zacząć działać ale natknąłem sie właśnie money2money i ponoć ma największe prowizje dlatego tam też chcę wystartować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Możesz w M2M spokojnie zrobić tak jak pisałeś. Przetestowane. Dla mnie akurat lepszą opcją jest Wydawca - z własną stroną polecającą.

Prowizje są następujące: 

1 poziom - 20 %

2 poziom - 10 %

Ale żeby taką prowizję otrzymać musisz w danym miesiącu zarobić sam minimum 500 zł.

Edytowane przez stelcon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ stelcon

mogę więc porobić konta bankowe sam na siebie, zarobić w ten sposób 500 zł albo więcej, no i polecając innym otrzymywać od nich prowizje 20% i 10% tak? 

a jeśli w danym miesiącu nie zarobię sam 500 zł, to nie dostane zadnych prowizji czy jak to wygląda?

i jak wygląda sprawa pozamykania tych kont? bo rozumiem, że większość jest bezpłatna?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli w danym miesiącu nie zarobisz sam 500 zł to nie dostaniesz prowizji z poleconych.

M2M ma w ofercie bardzo dużo produktów, więc sam wybierasz z jakich ofert skorzystasz. Racja - jest na rynku wiele kont darmowych, albo darmowych po spełnieniu jakiegoś warunku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

O jakich kontach mówisz? Produktów finansowych typu konta bankowe? Jeżeli tak to każde konto ma osobny regulamin i np w ING musisz mieć konto pół roku, w Getin Banku np 2 lata a do tego są opłaty za karty, za prowadzenie rachunków itp. Każda oferta jest inna i trzeba czytać regulamin do każdej z nich.

/edytowany.

Edytowane przez PanInwestor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Właśnie kolega trochę się myli, ponieważ żona założyła konto ING w grudniu, a w styczniu otrzymałem za to 72 zł ;)

96649958280508733045.png

Edytowane przez stelcon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

72 złote z tytułu prowizji za założenie konta w ING czy jako prowizja od partnera? Jeżeli to pierwsze to mało, bo w SP prowizja wynosi 150 złotych :-) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To akurat była prowizja za założenie konta. Konto jest zupełnie darmowe, ponieważ żona nie używa karty.  

Chodziło mi bardziej o to, że wcale nie musi mieć konta pół roku, żebym dostał prowizję.

Zapewne w SP i M2M prowizje się różnią i założę się, że za  produkt X tutaj płacą więcej, tam mniej, a za produkt Y odwrotnie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta