Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

ZarabiarkaPL

Money 2 Money - www.money2money.com.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

:offtopic:

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam znajomego zarabiającego w tym programie, ale jest kilka opinii o programie. Co sądzicie o Money2Money? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---]

Jak dla mnie jeden z lepszych programów partnerskich. Szybkie rozliczenia, bez żadnych nieporozumień. Jeżeli wiesz jak działa mechanizm związany z prawidłowym wysłaniem wniosku nie powinieneś mieć nigdy powodu do kontaktu z ich supportem. (no chyba ze instytucja finansowa która współpracuje z m2m zawali jakiś temat...) Generalnie polecam ;)

Edytowane przez vojtec
Cyt. bezp. wyp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, znalazłem ogłoszenie na fb i gościu karze mi założyć konta w II etapie "wprowadzenia":

"W sumie ma być 6kont, jeżeli masz już któreś z listy to pomiń je i przejdz do następnego.
Jeśli masz pytania do tego etapu, pisz do mnie.

Pamiętaj, żeby konta zakładać dokładnie z tych linków, które Ci podałem. Jeżeli zrobisz to inaczej, etap uważam za niewykonany i nie będziemy mogli kontynuować współpracy."

Mam rozumieć, że leci w kulki ze mną? Założyłem już 3 konta, chce ktoś mi doradzić co mam dalej robić? :/
Edytowane przez Kosiorro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---]

Generalnie to teraz pracujesz na polecającego..on Ci daje linki i zakładając te konta on zgarnia prowizję, później dochodzą jeszcze pożyczki. W sumie to różne są taktyki czy strategie zarabiania w tym programie, ja np. polecam taką, że polecający zarabia z 300zł, a polecony ok.1000zł (ciężko wskazać dokładne sumy, bo parę rzeczy na to wpływa). Przestrzegam przed staniem się "jeleniem", a więc wzięciem wszystkich możliwych pożyczek i założeniu wszystkich możliwych kont z linków polecającego.. to już głupota - lepiej zrobić to ze swoich linków :)

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jeden z starszych i lepszych PP. Ale jak widać wielu nie potrafi z niego korzystać. To biznes jak każdy inny. Więc podstawa to wiedza a nie domyślanie się. Wszystko macie w swym panelu wystarczy czytać z zrozumieniem. [ nie pracuję już w tym ] Ale zarabiać się da, warunek to etyka i postępowanie w/g wytycznych firmy a nie własnego 'widzimisię'. Konta będą zawsze potrzebne, a umiejętne korzystanie z tego PP może generować dochody przez wiele lat. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej,

mam taki sam problem jak niektóre osoby wcześniej w tym temacie. Chłopak przez, którego założyłam konto na money2money ( w dniu dzisiejszym zresztą) napisała mi, że mam założyć konta z jego linków. Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

m2m to naprawdę fajna sieć afiliacyjna, dzięki niej można zarobić nawet nie polecając nikogo. Jednak zawsze szokuje mnie to, że ludzie łapią nowych partnerów do struktury i nawet nie tłumaczą im zasady działania tego projektu, tylko od razu wysyłają linki do założenia kont - byleby szybko tylko zarobić.. Zakładając konta z linków polecającego pracujesz na niego, on dostaje za to kasę, równie dobrze mogłabyś założyć te konta ze swoich linków i sama zarobić. Jak założysz konta to dostaniesz pewnie listę innych darmowych produktów finansowych, pytanie czy łaskawy polecający pozwoli Ci złożyć jakieś wnioski z Twoich linków, czy może wszystko będziesz musiała zrobić dla niego, a potem żeby zacząć zarabiać to powie Ci: werbuj tak jak ja i też zaczniesz zarabiać :) 

Za prowadzenie większości kont bankowych się płaci, dlatego będziesz musiała je od razu zamknąć, bo narazisz się na koszta, nie wiem czy o tym wspomniał Ci polecający..

Z własnego doświadczenie napiszę, m2m to świetny projekt, tylko trzeba zrozumieć jego zasadę działania. Trzeba uważać na wielu naganiaczy, którzy chcą sami jak najwięcej zarobić, bo tu chodzi o to kto na jednej osobie zarobi więcej czy polecający czy polecony. Ja stworzyłem taką strategię, że zdecydowanie więcej zarabia polecony, polecający sporo mniej, a w pierwszej kolejności tłumaczę o co w tym projekcie chodzi - zasadę działania ..a polecony ma tak naprawdę wolną rękę... a nie masz tutaj 6 kont i je natychmiast załóż, bo jest taka zasada 6 kubków... no ludzie, ludzie. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do działania kont nie musiał tłumaczyć. Pracuje w finansach także wiem na czym to polega. Co do rozumienia funkcjonowania, to właśnie staram się zrozumieć i wydawało mi się, że ów osobnik choćby trochę wytłumaczy mi co i jak, ale niestety nie wytłumaczył i teraz jestem trochę w kropce, czytam, ale nadal wielu rzeczy nie wiem :( Rozumiem, że to on zarobi jeśli założę te konta przez jego linki, ale nie ukrywam też, że byłoby mi łatwiej gdyby ktoś choć trochę mnie wprowadził.

Edytowane przez Whoosie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

[---] spam

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

M2m dziala i da sie zarobic - wiem, bo sama dzialam.

[---] spam

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej, zarejestrowałam się tu bo jestem na tym samym etapie co wiekszosc tu piszących.  5 osób na fcb napisało mi dokładnie ten sam łańcuszek, że zarobki w tydzień 1-2 tys. Ale trzeba przejść przez etapy, żeby mogli mi pokazać jak to zarobić. Oczywiście się zarejestrowałam z polecenia jednego z takich mądrych i jak doszło do drugiego etapu gdzie chciał zakładania  przeze mnie 6 kont bankowych, zaprzestałam w to brnąć i zostałam jedynie z otwartym kontem na M2M i żadnymi innymi informacjami co dalej, więc szukam gdzie się da jak zacząć. Chętnie dołączę do osób, które mają na to jakiś pomysł i pomogą jak krok po kroku przejśc przez same początki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta