Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

@Trex A gdzie ja napisałem, że jestem pod kreską lub mam żal do kogoś?

Tylko dlaczego wypłaty z Fast Track Queue zostały zamrożone? Odpowiedź jest prosta - nie ma na to pieniędzy w programie i dlatego dla mnie to trup.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@pijanica; Nie napisałem, że masz, ale, że 'Jeśli jesteś 'pod kreską' to rozumiem, że możesz mieć żal', a to subtelna, choć zasadnicza różnica. ;)

'Tylko dlaczego wypłaty z Fast Track Queue zostały zamrożone? Odpowiedź jest prosta - nie ma na to pieniędzy w programie i dlatego dla mnie to trup' - A to już temat na inny wątek. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakaś totalna 'maniana' z logowaniem do PV. Wszystkie parametry logowania wpisuję tak jak zwykle od lat, a tu odmowa dostępu raz za razem.

Maile z resetem hasła nie dochodzą, dalsza procedura odzyskiwania taka popieprzona, że brak mi słów.

Jak u Was wygląda sytuacja? Wszystko 'lata' jak należy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie tez, wczoraj sie logowalem pierwszy raz od okolo dwoch miesiecy i bez zadnych problemow, zarowno w PV jak i w MTV.

Probuj inna przegladarka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ok., dzięki za info ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cholera, aż przykro patrzeć na stare naliczenia gdy w jednej z grup dziennie było 1,5$ a teraz jest 0,04$ ;c

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hej

Mam problem okazało się że klikam na osobę na którą bym nie chciała. Da się to zmienić? Jeśli nie to czy da sie swoje BAPS-y przesłać na nowe konto? Pomocy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

możesz przesłać 15500 BAPs ale tylko komuś ze swoich poleconych

Chcesz pomóc swoim poleconym zacząć w PaidVerts? Pokaż im jak by zwiększyć ich poleconą aktywność poprzez wysłanie im aż do 15500 BAP używając naszej PIF opcji!
*5% prowizji jest pobierane z wysłanej ilośći i możesz wysłać tylko 15500 BAP dla każdego z poleconych. Twój polecony otzyma emaila z linkiem by zaakceptować PIF. Jeżeli nie zaakceptuje w ciągu 48 godzin, wysłane BAPy będą zwrócone do Ciebie (minus 5% prowizji). Prowizje są bezzwrotne!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez mbank
      Nazwa programu: Brilfund

Minimum inwestycyjne: 10$

Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, PerfectMoney, AdvCash, Payeer

Wypłaty (manualne/aut/instant): manualne
      Plany inwestycyjne:
      9% dziennie przez 15 dni lub plany "after":
      130% after 10 days
      150% after 15 days
      220% after 20 days
      500% after 30 days

Inne plany wydają się być mało prawdopodobne do zrealizowania.
      Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Postanowiłem przedstawić świeżutki programik opierający się na inwestycjach w kamienie szlachetne. Program posiada green baar, DDOS. Dostępne social media to telegram, tweeter i facebook. System afiliacyjny nie powinien wyssać wielkiego kapitału z programu. Program pojawił się na wielu monitorach jako paying, w tym na ISA. Popularny również na MMGP. Osobiście proponuję pierwszy plan 9% dziennie, to najmniejsze ryzyko utraty całości kapitału. Zapraszam do inwestycji.
      Mój depozyt:

Link:

https://brilfund.com/?ref=mbank
    • Przez HerossiK
      Nazwa programu: DogeMiner.net

Minimum inwestycyjne: 10$
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, DogeCoin, PerfectMoney, AdvCash, Payeer
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant, 0.1$ (2$ dla kryptowalut)
      Plan inwestycyjny:

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Stosunkowo nowy temat, właściciele poszli w strone historii kopania DogeCoina.  Po wejściu na stronę ujrzymy charakterystycznego pieseła, który zachęca do inwestycji. Radzę zmienić w panelu z lewej strony język z ruskiego na angielski. Osobiście na wejście do programu skusiłem się z powodu dodania programu do ISA, myślę, że jakieś dwa kółka uda się wykręcić. Naliczenia dzienne, wypłaty instant. Póki co wszystko śmiga jak w zegarku
      Mój depozyt:

Link do rejestracji!
    • Przez lordzuk
      Nazwa Programu: HashMania.net

Plany inwestycyjne: 8.33% dziennie
      Minimum inwestycyjne: 0.0015 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut.): manualne(0.0001)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 23.05.2018. Program daje 8.3% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek Strona dobrze przygotowana i mam podejrzenia ze to jest program admina titanmine co swoja drogą dał ładnie zarobić Za samą rejestracje mamy bonus 150GH. Program dobrze przygotowany , unikalny skrypt SSL(greenbar) od comodo . Program ref 6-3-1 (moc dodawana do naszej) . Jestem w programie za 0.03 BTC
    • Przez cryptoinvestment
      ALTITUDE SOLUTIONS

DATA POWSTANIA: 21.05.2018 - DZISIAJ, ŚWIEŻY TEMAT
      PLANY INWESTYCYJNE:

MINIMUM INWESTYCYJNE: 10$
      AKCEPTOWANE SYSTEMY PŁATNOŚCI:

WYPŁATY: INSTANT, MIN. TO 0$, DLA BTC I LTC 10$
      PROGRAM PARTNERSKI:

OPIS PROGRAMU:
      Program dopiero co wystartował. Przyciągnął moją uwagę, bo wygląda jak Laser Online, który działał dosyć długo.
      Być może jest to program tego samego admina, w sumie plan się zgadza. Całość wygląda dosyć dobrze.
      Strona jest dopracowana i doinwestowana. Legenda też oryginalna - tworzenie oprogramowanie dla inżynierii kosmicznej.
      Film promocyjny:
      Skrypt indywidualny, pewnie ten sam na którym był Laser.
      Dane techniczne:

Statystyki (na obecną chwilę) - wydaje się, że szybko przybywa inwestorów:

LINK DO REJESTRACJI - https://altitude.ac
      MÓJ DEPOZYT:

• Przez cryptoinvestment
      TAURISE.COM

Data powstania: wg. papierów 27 luty 2018, ale program jakby aktywny trochę później - nie mam jak tego sprawdzić.
      Pierwszy film na YouTube powstał 26 marca.
      PLANY INWESTYCYJNE: naliczenia od pon. do pt. o godz. 17.00
      W planach Beginner i Standart można mieć tylko 1 otwarty depozyt.
      W planie Sociable można kilka na max. 5 000$.
      W planie Family można kilka na max.  20 000$
      W innych planach można mieć dowolną ilość depozytów.
      W planach od Beginner do Royal zwrot depozytu następuje po zakończeniu planu.
      W planie Sociable codziennie zwracane jest 4% depozytu.
      W planie Family codziennie zwracane jest 2.5% depozytu.
      W planie Server wypłata następuje po zakończeniu planu.

MINIMUM INWESTYCYJNE:  30$
      Należy najpierw załadować konto, a dopiero później wybieramy plan inwestycyjny i wykupujemy go z balansu.
      AKCEPTOWANE SYSTEMY PŁATNOŚCI:

WYPŁATY: manualne od kilku minut do 48h, od 1$ (na procesor wybrany przy wpłacie)
      W przypadku Bitcoin minimalna kwota będzie minimalną kwotą transakcyjną w systemie, czyli 30$.
      PROGRAM PARTNERSKI:

BONUSY ZA STRUKTURĘ:

OPIS PROGRAMU:
      Program śledzę od jakiegoś czasu. Lubię takie ruskie wynalazki na indywidualnym skrypcie, bo często działają przez jakiś czas i coś można zarobić.
      Jak widać strona jest dostępna w języku polskim oraz paru innych językach.
      Tu podoba mi się to, że pierwszy plan jest tylko na 10 dni, wprawdzie roboczych, ale jednak to krótki okres depozytu.
      Mój plan to parę kółek w tym krótkim planie i obserwowanie rozwoju programu.
      Film promocyjny w j. polskim:
      Jeśli chodzi o legendę, to rzekomo firma tworzy/posiada własną technologię produkcji koparki ASIC.
      Na stronie jest nawet dokument rzekomo potwierdzający licencję:

Poza tym inwestycje firmy to działalność inwestycyjna i również mają rzekomo licencję:

Kolejny sposób w jaki firma zarabia to wg. nich mining:

Ich zalety to jak deklarują:
      Nasze zalety
      Nasz model biznesowy obejmuje ciągłą analizę rynku innowacyjnych technologii oraz kreatywne myślenie każdego z członków naszego zespołu. Dzięki temu już na etapie planowania możemy być o krok dalej, niż nasza konkurencja. Stały napływ zewnętrznych inwestycji od naszych partnerów z całego świata pozwala nam rozwijać się wielokrotnie szybciej, niż konkurencja i nie ograniczać się przez określony budżet. Ambicje naszych pracowników wzrastają wraz z każdym nowym osiągnięciem, a jako przykład możemy z dumą przedstawić naszą nową koparkę ASIC Miner ECO Solar v.2.00. Koparkę, która pokazała światu, jak przyjazne dla środowiska i wydajne może być urządzenie do kopania. Jest produkowana zgodnie z najwyższymi standardami, wyjątkowo przyjazna dla użytkownika i naprawdę nie ma sobie równych wśród swoich odpowiedników. Taurise wykorzystuje różne strategie marketingowe mające na celu uzyskanie jak największego uznania wśród firm produkujących urządzenia do wydobywania, zaczynając od klasycznych reklam po elementy marketingu wielopoziomowego: wszystko to, aby jak najszybciej spopularyzować ASIC Miner ECO Solar v.2.00 na całym świecie. Tak piszą o sobie:
      O nas
      Taurise to doskonały przykład na to, jak młodej firmie w krótkim czasie udało się zostać jednym z największych dostawców najwyższej jakości sprzętu do kopania, dzięki kreatywnym i innowacyjnym pomysłom. Nasza historia rozpoczęła się, gdy dyrektor naczelny, Robert MacKay, który był dobrze prosperującym mężczyzną, zaryzykował i zainwestował 1 000 000 dolarów w rozwój innowacyjnej technologii kopania w oparciu o naturalne chłodzenie i baterie słoneczne o dużej mocy.
      Ogólnie to wygląda to ciekawie, choć oczywiście należy to traktować z dystansem, ale jednak legenda jest całkiem przyzwoita i może przekonać inwestorów.
      Na stronie jest też sklep z koparkami, co też jest nietypowe i może wpłynąć na "zaufanie" inwestorów:

Firma jest zarejestrowana w Szkocji:

Co do danych technicznych wszystko fajnie wygląda, jest EV SSL:

Domena (włączony WhoisGuard oczywiście, reszta standard):

Wygląda to ciekawie, więc wbijam i dodaję temat, być może komuś też się spodoba.
      -= LINK DO REJESTRACJI: www.taurise.com =-
      MÓJ DEPOZYT:
      Na początek wbijam za 150$ w pierwszy plan Beginner, a myślę jeszcze nad drugim depozytem w plan Standard.

Jak widać można też dodać środki do już trwającego depozytu. Nie wiem jak to działa i nie wiem czy będę testował, ale zapewne resetuje to licznik.
      Wg. FAQ:
      Złożyłem/am depozyt, ale zmieniłem/am zdanie i chciałem zarobić więcej. Czy mogę dodać środki do istniejącego depozytu?
      Tak. Większość naszych ofert inwestycyjnych na to pozwala. Co więcej, w niektórych przypadkach Twój zysk zostanie zwiększony nie tylko ze względu na wzrost depozytu, ale także dlatego, że Twoje oprocentowanie dla nowo utworzonej kwoty depozytu może wzrosnąć.