Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

wantwrite2014, po roku program może po prostu już nie istnieć, zresztą przy takich naliczeniach jest to niemal pewne.

PS. Wysłałem Ci na prywatną wiadomość instrukcję tworzenia sygnaturki (koperta w prawym górnym rogu).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok , ja napisałem to trochę żartobliwie chciałem zobaczyć waszą reakcję ,ale faktycznie obliczyłem to i przez 21 stopa zwrotu wynosi 150 procent co w skali roku daje 2500 %  , właśnie jak długo taki program typu adbrook czy HQRevshare może długo działać i kiedy bedzie syngał ,że należy się wycofać? zauważyłem ,że teraz powstaje sporo tzw długoterminówek czyli po starcie nie są duże naliczenia może administratorzy zmienili politykę i naśladują TM , chociaż i tak dają stope zwrotu dużo wyzsza , jaką przyjąc strategię inwestowania może przez miesiąc reinwestować cała zainwestowaną sume , a potem 90 procent?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe rozwiązania tutaj piszecie.. z tymi kontami bankowymi faktycznie muzę się wczytać, dzięki!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sposobów na zarabianie jest wiele buxy itd. Możesz tez zarabiać na premium sms lub CPS

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może Traffic Monsoon? Przy 500 zł nie będziesz zarabiać 600 zł miesięcznie, ale przy tej kwocie można zakupić 3 AdPacki po 50$ (wyjdzie oczywiście trochę więcej niż 500 zł - zależy od aktualnego kursu $) i inwestować, aż do momentu, kiedy osiągniesz miesięczny zysk na poziomie 600 zł.

Po 55 dniach masz od 1 AdPac - 10%, czyli zarabiasz 5$. Przy 3 AdPac - 15$. Mało, prawda? I t dopiero po 55 dniach. Ale zyski można reinwestować. Tzn., zakupując 3 AdPack na Twoje konto każdego dnia wpływa 3$ (1 AdPack - 1$). Po 17 dniach masz na koncie 51$ i możesz zakupić kolejny AdPAck. Od tego momentu masz już 4 AdPack i wpływy na konto, każdego dnia to 4$. I procedura jest dokładnie taka sama. Po 15 dniach masz kolejna 50$ i kupujesz kolejnego AdPack i masz już 5. Wpływy są już na poziomie 5$. I dalej tak samo. AdPack pracuje przez 55 dni, a następnie wygasa.

Ile AdPack musisz mieć, aby miesięcznie mieć 600 zł? 6 AdPack.  Wówczas te 6 "paczek" generuje 6$ każdego dnia, 6$ * 3.7 zł * 30 dni ~~ 660 zł.

Im więcej masz takich AdPacków, tym większe generujesz zarobki. Wypłacać możesz każdego dnia na PayPal.

Nie ma tu miejsca, aby opisywać całą filozfię tego programu [spam] ale pozwala zarabiać na reklamach, polecaniu i kupowaniu.

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaproponowana przez kolegę strategia jest mało realna i korzystna wyłącznie dla sponsora...

Nie polecam jej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To albo kolega nie wie o czym pisze, albo nie potrafi liczyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ależ doskonale wiem o czym piszę... Liczyć zaś potrafię doskonale. Mam też jeden feler. Nie powtarzam złotych myśli tylko liczę i z wyników obliczeń wyciągam wnioski...

Wkładając w TrafficMonsoon 500 pln i reinwestowanie do czasu aż miesięczne dochody wynosić będą 600 zł miesięcznie to robienie dobrze wyłącznie polecającemu i prosta droga pożegnania się z włożoną w program kasą...

Czas może przeprosić się z arkuszem kalkulacyjnym i zrozumieć istotę i zasadę działania programu i procenta składanego a nie mamienie zyskami 660 pln miesięcznie z inwestycji 500 zł i mitycznych 6 paczek o ROI 110%... 

Warto też pamiętać, że cyferki w backoffice programu to jeszcze nie zarobek a zwykłe cyferki...

Nadal proponowanej startegii nie polecam. Jest zgubna...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odnoszę wrażenie, że jednak nie potrafisz liczyć, no chyba, że faktycznie arkusz kalkulacyjny znam tak niedoskonale, tak jak ty doskonale potrafisz liczyć. Tobie nie wychodzi, mnie i innym wychodzi.

Jeżeli dobrze wiesz, albo i nie wiesz, dla ciebie sponsor (?), a dla mnie osoba polecająca, zarabia kilka % od osoby bezpośrednio pod nią.

Jeżeli masz naście osób pod sobą, i większość kupuje, to zarabiam - całkiem nieźle. Jeżeli większość ogląda reklamy, również zarabiam. Kupuję paczki i zarabiam. Ryzyko jest wyłącznie moje.

Pytanie brzmiało: "Na miesiąc bym potrzebował zarobić coś w granicach 600 zł. Budżet na inwestycje to 500 zł jednorazowo." I jest to do zrobienia z tym programem, strategia jest klarowna i łatwa do wdrożenia. A tym bardziej, gdy reinwestujesz zyski, po wypłaceniu wkładu. Jeżeli będzie taka potrzeba, to z przyjemnością wkleję skan wypłat z TM, z każdego dnia przez cały tydzień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Arek73, na to idzie, że ja też nie potrafię liczyć :<

Czyli wrzucam do programu $150, więc kupuję 3 paczki i inwestuje do momentu, aż będę miał 600 pln zysku każdego miesiąca?

Ile to zajmie miesięcy, a może lat?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz zainwestować tyle, ile chcesz. Tzw. "paczka", czyli AdPack, kosztuje 50$. Po 55 dniach wygasa i zysk wynosi 10%, czyli 5$ (55$ = 50$ + 5$). Każdego dnia z 1 AdPacka jest dopisywane do konta 1$.

Analogicznie kupując 3 AdPacki, koszt 150$, każdego dnia dopisywane są 3$.

Przy 3 AdPackach:

Po 5 dniach na koncie jest 15$, po 10 dniach 30 $... po 17 dniach 51$. W tym momencie można dokupić kolejny AdPack, który zaczyna "pracować".

Z wpłaconych (własnych) pieniędzy zakupiłeś 3 "paczki" (150$), z uzyskanych wpływów 1 paczkę.

W tym momencie masz już 4 AdPacki, które każdego dnia generują 4$.

Kolejną "paczkę" możesz kupić, gdy zgomadzisz kolejne 50$ - 14 dnia jest 52$. Kupujesz 1 "paczkę"

Ł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powtórzę po raz kolejny:

Przedstawiona przez Ciebie strategia jest korzystna wyłącznie dla sponsora.

Kolega mniej lub bardziej świadomie pomija fakt, że naliczenia w znacznej mierze należy przeznaczyć należy na reinwestycję a co za tym idzie dochrapanie się z 3 paczek takiej ich ilości by pozwalały na wypłatę 180$ (660 pln) miesięcznie zajmie lata świetlne.

W całym tym okresie zarabiał będzie wyłącznie sponsor a zainwestowane przez usera środki będą cały czas w paczkach poza zasięgiem usera.

Kolega po prostu szuka jelenia... I trzeba to jasno i wyraźnie powiedzieć...

Dla przykładu: Po 312 dniach reinwestowania z 3 paczek w dyspozycji usera znajduje się 20 paczek, które w najlbiższych 55 wypracują 590$. Czyli gdyby po 312 dniach już nie reinwestować zysk wyniósłby 440$. Czyli, biorąc pod uwagę cały rok uczestnictwa w programie) średnio 37$ miesięcznie. Czyli ledwo niecałe 140 pln.

By miesięcznie móc zarabiać 180$ trzebaby całość naliczeń reinwestować przez kolejny rok.

Twoja propozycja sprowadza się do tego, by zainwestować 550 zł w TrafficMonsoon, nic nie wypłacać, klikając przez 2 lata i po 2 latach cieszyć się miesięcznymi dochodami z TM w wysokości 660 zł. Oczywiście wcześniej zyski realizował będzie sponsor :)

Kolega szuka jelenia...

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak wiem, to nie jest wątek TM :)

To ja to z grubsza widzę tak:

3 paczki kosztują $156,00

3 paczki po ~ 40 dniach z reinwestycji dają 6 paczek

od tego momentu przestajemy reiwestować i tylko wypłacamy:

1* 3 paczki wygasną 55 dnia

2* 4 paczka wygaśnie 72 dnia

3* 5 paczka wygaśnie 85 dnia

4* 6 paczka wygaśnie 94 dnia

Do wypłaty łącznie będzie $178-2%=~$174

174-156=$18

Edit:

Aby z 3 paczek zrobić zysk ok. $140 miesięcznie potrzeba ok. 730 dni. Potem wystarczy reinwestować jedynie 91%, a wypłacać 9% i ma się do końca życia (programu) ww. $ :)

Edytowane przez brtkn3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3 Paczki kosztują 150$, bo jedna paczka kosztuje 50$. W przypadku, gdybyś nie reinwestował generowanych wpływów z tych 3 "paczek", to po 55 dniach (cykl  życia AdPacka) wypłacasz 55 x 3 = 165$. Ale jak pisałem możesz za uzyskiwane wpływy dokonywać zakupów "paczek", nowych, ponieważ każdego dnia są dopisywane są do rachunku wpływy generowane z dochodów:

1 AdPack - 1$ dziennie - po 50 dniach można kupić kolejny AdPack, który zaczyna "pracować" przez 55 dni

2 AdPack - 2$ dziennie - po 25 dniach można kupić kolejny AdPack, który zaczyna "pracować" przez 55 dni

3 AdPack - 3$ dziennie - po 17 dniach można kupić kolejny AdPack, który zaczyna "pracować" przez 55 dni

5 AdPack - 5$ dziennie - po 10 dniach można kupić kolejny AdPack, który zaczyna "pracować" przez 55 dni

10 AdPack - 10$ dziennie - po 5 dniach można kupić kolejny AdPack, który zaczyna "pracować" przez 55 dni

---

@brtkn3

od tego momentu przestajemy reiwestować i tylko wypłacamy:

1* 3 paczki wygasną 55 dnia zysk 15$ (z wpłaconych pieniędzy)

2* 4 paczka wygaśnie 72 dnia zysk 55$ (z wygenerowanych pieniędzy)

3* 5 paczka wygaśnie 85 dnia zysk 55$ (z wygenerowanych pieniędzy)

4* 6 paczka wygaśnie 94 dnia zysk 55$ (z wygenerowanych pieniędzy)

Do wypłaty łącznie będzie $178-2%=~$174 NIE

do wypłaty zysk: 15$ + 55$ +55$ + 55$ = 180$

6x55$ = 330$

330$ - 150$ = 180$ - wygaśnięcie ostatniej paczki

A do moderatora: nie chce mi się pisać, jak chcesz możesz mnie wywalić z forum. Jeleni nie szukam, nikogo nie namawiam, każdy jedzie na własny rachunek. Było pytanie - jest odpowiedź. Jeżeli moderujesz tak, jak doskonale liczysz...

W tym wątku nikt merytorycznie nie wypowiadał się jako moderator. Nie jest to wątek o jakości moderowania. Jeśli masz zastrzeżenia możesz otworzyć wątek w dziale skargowym. Tutaj stanowi offtop.

Nikt też tutaj nie wyrzuca nikogo z tego powodu, że ma takie czy inne poglądy.

Na ra!

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@brtkn3

Widzę, że nasze obliczenia się zgadzają :)

@Arek73

Przepraszam jeśli czujesz się urażony tym co napisałem, że szukasz jelenia... Po Twoim ostatnim poście wiem, że albo sponsor Ci bajek nagadał albo źle go zrozumiałeś.

Niestety... Piszesz brednie!

do wypłaty zysk: 15$ + 55$ +55$ + 55$ = 180$

6x55$ = 330$

330$ - 150$ = 180$ - wygaśnięcie ostatniej paczki

A skąd Waćpan wziął te  

6x55$ = 330$

To, że masz 6 paczek to nie znaczy, że one wypracują 330$. Część z nich popracuje bowiem tylko kilka dni i da "zarobić" po 2% od 50$ nie przez 55 dni jak raczysz liczyć a zaledwie przez z 9 dni...

6 paczek wg Twojej strategii uzyska się w 66 dniu od pierwszego zakupu i jeśli w tym dniu zaprzestaniesz reinwestowania to te 6 adpcaków wypracuje tylko 189$, co daje "zysk" po 120 dniach (wtedy wygaśnie 6) ledwo 39$... 

39$ zysku w 4 miesiące...

Ktoś CI bajek nagadał albo czegoś nie rozumiesz...

Nie wystarczy jak papuga powtarzać, że "zarobisz" - bo są naliczenia, że wygasa ale nie wyciągać konsekwencji z faktu, że nalicza i wygasa...

To proste obliczenia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serio?

A skąd wziąłeś to 6*55, przecież 6 paczek będzie Ci pracować raptem 15 dni.

Do momentu osiągnięcia 6 paczek robisz 100% reinwestycji, więc NIE masz żadnego zysku.

6*15=90

Potem 3 paczki pracują 17 dni

3*17=51

Potem 2 paczki 13 dni

2*13=26

A ostania paczka 9 dni

1*9=9

90+51+26+9=$176

No i 3 paczki kosztują $156 (fee procesorów), a nie $150.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no ja się nie dziwię, że potem ludzie mają wielkie zdziwko, że ich oszukano w internecie jak liczyć nie umieją:)

A najśmieszniejsze jest to, że tacy niedoinformowani ludzie nie mają problemów z szukaniem poleconych, bo naopowiadają bajek w które sami wierzą i łąpią człowieka, a on kolejnym bajki wciska;d

Co do TM to albo wchodzisz na ponad 50 paczek albo polecasz to innym, chociaż polecanie ludziom wejścia na kilka paczek to takie troszke nie fair, i jeszcze pisanie takich bzdur ze 6 paczek to 660 zł co miesiąc:D owszem jest 660 zł co miesiąc, ale tylko i wyłącznie obrotu, czyli pustych cyferek na monitorze

jak ma się 500 zł to jest wiele więcej programów revshare które dają nie 110% a 150% gdzie z 500 możesz w miarę realnie zrobić 700 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Arek73

Chwila 500pln inwestuje, potem przez chyba tam zakładałeś 4 miesiące 100% reinwestycji. A potem już piękne 8 miesięcy zwrotu 660 miesięcznie :)

Dobra to ile mi tego ROI wyjdzie ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Podepnę się do tematu,

mając określoną kwotę pieniędzy powiedzmy 1500 PLN gdzie to ulokować i jakie ryzyko by trzeba zaakceptować aby ta kwota stale rosła powiedzmy w tempie 10% (i tu pytanie w jakiej skali z jakim ryzykiem jeżeli miesięcznym to ryzyko na pewno będzie duże nawet bardzo duże a jeżeli rocznym to nie powinno być powalające)

i można założyć jeżeli inwestycja była by w miarę pewna to z czasem można by rozważyć zwiększenie jej wielkości

szukam raczej z braku czasu bardziej pasywnego dochodu - co proponujecie?

Pozdrawiam

Piotr

Edytowane przez PiotrM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spam

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to napisz tu coś więcej gdzie można dobrze zarobić, bo pewnie nie tylko ja jestem ciekawy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wiesz 10-100$ to dużo i małozależy przy jakim ryzyku i jakim wkładzie

otwarty jestem na wszystkie propozycje które przeanalizuje i jeżeli będą dobrze umotywowane to wszystko będzie do ogarnięcia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

strategia dająca zarobić bez wkładu własnego?podoba mi się  :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta