Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście , za darmo nie ma nic , a czas to pieniądz , jak wiadomo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

najbardziej podoba mi sie podsumowanie "kogo trzeba sprzedac" :) strategia 100$ na dzien bez wkladu wlasnego toz to lepsze niz staranie sie o status uchodzcy w Niemczech :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ty nie uciekasz przed wojną więc i tak byś statusu uchodzcy nie dostał, a wracając do tematu , trzeba sprzedawać kogoś czy coś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SPAM

Multi konto 

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam serdecznie,

jestem nowym na forum stad moja prośba. Szukam PP typu TradeBit oferujacych sprzedaż produktów z rozliczeniem po przez PayPal. Z dziękuję za informacje. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spam

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SPAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mając określoną kwotę pieniędzy powiedzmy 1500 PLN gdzie to ulokować i jakie ryzyko by trzeba zaakceptować aby ta kwota stale rosła powiedzmy w tempie 10% (i tu pytanie w jakiej skali z jakim ryzykiem jeżeli miesięcznym to ryzyko na pewno będzie duże nawet bardzo duże a jeżeli rocznym to nie powinno być powalające)

i można założyć jeżeli inwestycja była by w miarę pewna to z czasem można by rozważyć zwiększenie jej wielkości

szukam raczej z braku czasu bardziej pasywnego dochodu - co proponujecie?

Cieżko przy kwotach poniżej kilkunastu tysięcy o pasywny dochód. Można pomyśleć o maszynach vendingowych, ale tutaj też potrzebna praca. Ja się skłaniam do kupna garażu za ok. 40 tys, wynajem rocznie ok 3600. Ok. 9% zwrotu.

Edytowane przez AntekR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kto i gdzie za garaż płaci 300 zł miesięcznie netto?

Edytowane przez GiGa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

We Wrocławiu to ok. 200zl\mc, zakładam że w stolycy jest drozej, może cena dobija do 300. Dużo zależy jeszcze od lokalizacji samego garażu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spam + umieszczenie form kontaktu

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to napisz tu coś więcej gdzie można dobrze zarobić, bo pewnie nie tylko ja jestem ciekawy...

Bitcoiny, grupowa inwestycja w hyip (a nie na zasadzie - wesprę sponsora a potem sam bedę szukał jeleni). Ogólnie jest dużo sposobów ale mało takich przy których nie trzeba cieżko pracować. Więc już z definicji nie są one pasywnym dochodem. Prawdziwy pasywny dochód to mając miliony inwestycje w obligacje, albo udzielanie pożyczek - ale ogólnie wszystko się sprowadza do zasady z pokera - żeby dużo zarobić trzeba mieć duży kapitał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kto i gdzie za garaż płaci 300 zł miesięcznie netto?

W Krakowie to normalna cena.

Edytowane przez AntekR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, sprawa jest taka: Na Paypalu mam ok. 20$ i chciałbym to jakoś zainwestować, najlepiej przez jakąś stronę typu hqrevshare. Nie musi być to nie wiadomo jak szybki zysk, jednak żeby był (oczywiście w miarę możliwości) pewny. Proszę jednak o "poradę" dla nowicjusza, gdzie ulokować niewielką sumkę, by sobie spokojnie "pracowała" i żeby mieć pewność, że nic się nie posypie. Czy hqrevshare to nie jest zbyt ryzykowny pomysł (gdyż jak widziałem, pomimo, że widnieje tutaj jako SCAM, to sporo użytkowników nadal zgłasza regularne wypłaty)? Jeśli tak, to co innego może być warte uwagi? Czy jak zdobędę większą sumkę (powiedzmy 200-300$ [kiedyś... :P ]), to dalej zostać na "mniejszych" kwotach, czy przejść na np. TraficMonsoon (co do którego widziałem również sporą podzielność opinii) lub inny? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Pokeram nie można składać depozytów przez PP niestety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spam + offtop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja na zachętę do zapoznania się z regulaminem przyznam małą nagrodę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie zarobić ? No dobre - a zauważcie gdzie jesteście. Czy nie warto prześledzić wątki i wybrać sobie program ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wtam serdecznie. Osobiscie popieram wypowiedzi uzytkownika Arek73. Sam jestem w TrafficMonsoon i jestem bardzo zadowolony:) Wszystko jednak o czym pisaliscie jest przedstawione w troszeczke niewlasciwym swietle. Zeby przedstawic komus marketing/sposob zarabiania w internecie, trzeba wziac taka osobe na Skype i POKAZAC na wspoldzielu wszystko po kolei oraz przeprowadzic krotka prezentacje. Pisanie na forum ukazuje tylko pewne mozliwosci zarabiania w firmie, w ktorej jestesmy i wywoluje niepotrzebne emocje. Najwiekszym plusem bycia w takich firmach sa wynagrodzenia za WYNIKI pracy, a nie za godziny czy tez stala pensja jak w normalnej pracy. Piszac powierzchownie o zaletach firmy na roznych formach psujecie jej reputacje. Tak jak napisalem wyzej, trzeba sie umowic na spotkanie i wyjasnic krok po kroku jak firma dziala, jakie sa korzysci z bycia czlonkiem w tej firmie, jak wygladaja zyski z prowizji, kiedy i jak mozna wyplacac pieniadze itp, wiec dlatego sadze, ze przedstawianie firmy w kilku slowach na forach, dodajac jeszcze pare cyfr jest nie tyle co nieprofesjonalne ale NIESKUTECZNE.

W kazdym razie jesli ktos bylby zainteresowany badz chcialby kontynuowac ten watek, to zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta