Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi moderatorze zostalem ostrzezonyza spamowanie  ja tylko ostrzegam ludzi ktorzy chca kopac Btc  w takich kopalniach jak Bitminer ,startminer czy tez bitprominer aby nie inwestowli swoich zarobionych piniozkow bo to oszusci wiem bo sam poplynelem inwestujac u nich  Dziekuje za zrozumienie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że 2000 dolarów za bitcoin to była bariera psychologiczna i silne wsparcie teraz jest jest najlepszy moment na wejście tym bardziej że pojawiła się w końcu zielona swieca czekam tylko na potwierdzenie kolejnej wzrostowej swiecy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drogi moderatorze zostalem ostrzezonyza spamowanie  ja tylko ostrzegam ludzi ktorzy chca kopac Btc  w takich kopalniach jak Bitminer ,startminer czy tez bitprominer aby nie inwestowli swoich zarobionych piniozkow bo to oszusci wiem bo sam poplynelem inwestujac u nich  Dziekuje za zrozumienie

Czy to znaczy, ze ich wcześniej nie sprawdziles? Przeciez po samym wpisaniu w googlach wyskakuja same recenzje i oceny mówiące o scamie. To zwykłe ponzi nie mające nic wspólnego z cloud miningiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na forum jeśli dobrze poszukać zawsze się znajdzie dobra forma zarabiania. Wielu starszych użytkowników wie gdzie szukać, i w co wejść z większą kwotą. Wiadomo że popularne są 'hyipy' i wielu dają finansowe zadowolenie, ale żeby mieć pewność dochodu na dłużej to musimy szuakć i sparwdzać praktycznie każdą nowa ofertę. Wszyscy tu zarabiamy i każdy ma nie tylko wiedzę ale i swój sposób na to.  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że 2000 dolarów za bitcoin to była bariera psychologiczna i silne wsparcie teraz jest najlepszy moment na wejście tym bardziej że pojawiła się w końcu wzrostowa swieca i potwierdzenie wzrostowa swieca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Doszliśmy do oporu 9000 PLN za bitcoin który zaczyna się łamać 10000 w zasięgu kilku dni.

Albo godzin :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli mnie pamięć nie myli to BTC już był po 10.000 zł. Teraz być może są dwie opcje - ludzie sprzedają, bo boją się kryzysu, a Ci "więksi" ryzykanci - kupują ile się da.

Natomiast sam kurs przez w ogóle ostatni miesiąc dla mnie jest zagadką. Co rusz coś dziwnego się dzieje z BTC. Moim zdaniem teraz nie jest najlepszy okres "na wejście" w obliczu wielkich zmian...

Panowie jak się okazało z tym Snapchatem na giełdzie? :) Jakaś relacja?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem że był na 10000 ale mnie nie interesuje co było tylko to co będzie !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

SPAM

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Book-3.2.png.1a918c0ff0d4aa8d2ee99d61ae5a3d75.png 

ZOSTAW PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ
Chcę Was Uświadomić, 
że Zarabianie w Internecie, 
Daje o Wiele Większe Możliwości,
niż Tradycyjne Formy Pozyskiwania Przychodów.
Twój System Biznesu

System Biznesu Internetowego Bez Inwestycji. Program Partnerski na rynku od 2004r. Ponad 90 tys. osób zarabia dzięki temu systemowi. 

Co nam daje taka forma biznesu?

Swoboda w wykonywaniu pracy.

Wysokie wynagrodzenie.

Zdobywanie nowych umiejętności, oraz rozwój mentalny.

Trwały Własny Biznes, dzięki któremu zyskasz Pasywny Dochód.

DOŁĄCZ DO SYSTEMU, BY TO ZYSKAĆ!!!

Twój System Biznesu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bylem tam, wersja Free nie dziala, wyplaty nie wychodza. jak dla mnie fake, scam... nie zamierzam ulokowac kasy do planow komercyjnych bo nie ma gwarancji.

pozdrawiam

R.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta