Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie zarobić ? Gdzie 'Wy' jesteście ? Nie zauważyliście że macie tu wszystko na tacy ? Czytać i jeszcze raz czytać. A nie proponowac buxy, programy partnerskie itp. Owszem da to jakąś kasę, ale wkład pracy ogromny. Czy pamiętacie te słowa lub słyszeliście ? -  'Nie pracuj na kasę, niech ona pracuje na Ciebie'  Jeśli tego nie pojmiesz to nawet tych marnych 100 $ dziennie nie zarobisz. Więc Panie i Panowie - do lektury. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

SPAM + OT

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 12.01.2018 o 09:34, amberus napisał:

Gdzie zarobić ? Gdzie 'Wy' jesteście ? Nie zauważyliście że macie tu wszystko na tacy ? Czytać i jeszcze raz czytać. A nie proponowac buxy, programy partnerskie itp. Owszem da to jakąś kasę, ale wkład pracy ogromny. Czy pamiętacie te słowa lub słyszeliście ? -  'Nie pracuj na kasę, niech ona pracuje na Ciebie'  Jeśli tego nie pojmiesz to nawet tych marnych 100 $ dziennie nie zarobisz. Więc Panie i Panowie - do lektury. :)

:afro:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gracie na gieldach kryptowalut?  Co myslicie na temat Coindeal.com? Chyba sa nowi i chcialabym pozbierac opinie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A może tak zamiast ' wynalazków' to czytać co inni piszą. I najważniejsze - jedynie ten co nie myśli szuka ' złotego ' biznesu. Ten co myśli szuka człowieka który zarabia w necie od lat. Jedynie taka osoba jest w stanie Wam konkretnie podpowiedzieć co warto a co nie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sposób na zarobki i ' ciężką ' żmudną robotę. Chyba że ktoś talent i uruchomi wszelkie możliwe narzędzia jakie są obecnie dostepne. Dawno temu w tym pracowałem  [ branża finansowa , wytargałem przez 3 lata jakieś 140 tys zł ] i dałem spokój. Siedziało się w necie po 12 godz. Teraz te wyniki osiąga się łatwiej gdzie indziej. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, amberus napisał:

I najważniejsze - jedynie ten co nie myśli szuka ' złotego ' biznesu. Ten co myśli szuka człowieka który zarabia w necie od lat. Jedynie taka osoba jest w stanie Wam konkretnie podpowiedzieć co warto a co nie. 

Nie tak do końca...

Wg mnie nie wystarczy znaleźć człowieka który od lat zarabia w necie i słuchać jego rad. Były przecież przypadki, że naganiacze naganiali do programów, które jedną nogą już padły, a mimo to oni nadal wstawiali ludziom wizje zarobku. Samo kryterium tego, że ktoś zarabia w necie od lat, to trochę za mało jak dla mnie. 

Ponadto na samym początku przygody z zarabianiem w różnych programach, to zalecałbym przestudiować podstawy takiego zarabiania niekoniecznie w towarzystwie jakiegoś lidera, samemu też da się radę. Na tym forum jest trochę ciekawych poradników i tematów.  Wówczas, będąc uzbrojonym w podstawową wiedzę, można iść dalej i mieć większą szansę, że uda się rozpoznać jeśli ktoś będzie próbował wciskać kit. 

19 minut temu, amberus napisał:

Teraz te wyniki osiąga się łatwiej gdzie indziej. :)

Czyli gdzie? :)

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

' Polon ' - faktycznie zapomniałem dodać rzeczy istotnej która dla mnie jest już naturalna od dawna.  - Nawet jeśli znajdziemy taką osobe co nam pomoże to oczywiście i tak sami mamy obowiązek sprawdzić wszystko ile się to tylko da. Tak powinni postepować wszyscy , mówić konkretnie. Taki a taki biznes robie, ale Ty go sprawdź, i jeszcze powiedzieć o zagrożeniach itp. A co - wyrwać w ten sposób ' berło ' z rąk 'łapaczy'  Biznes to nie łapanka a świadome decyzje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

[SPAM]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

SPAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te firmy mają audyt ? Sa rejestrowane jako podmioty gospodarcze ? Jeśli nie to ryzyko wiadome. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, - Twój bije wszystkich na głowę :D Taki tekst na forum o zarabianiu to już nie tylko odwaga - ale brak informacji co on prezentuje. Poczytaj co tu robimy i dla czego. W czym wielu jest a co omija. Potem reklamuj 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć jestem nowym użytkownikiem, od kilku miesięcy interesuje się kryptowalutami. Czy ktoś z was  mógłby powiedzieć co sądzi o masternode na Polisie. Jakie są  problemy w obsłudze?. Czy rzeczywiście daje zysk 50 dolarów dziennie?.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam i dlatego się tu zarejestrowałem ten temat bardzo mi pomógł ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta