Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjmijmy że nie. Ktoś z głową mnie pogrążył ale odbijamy od tematu.

Ktoś Cię z głową pogrążył?

Przecież kilkanaście minut wcześniej pisałeś, że kupiłeś ruch na stronę, a na pytanie "gdzie go kupiłeś" nie odpowiedziałeś... Tu cytat:

Na internecie można kupić wszystko.

Ja kupiłem ruch na stronę i jak się okazało w jaki sposób jest on dostarczany to już sam widzisz.

Byłem zadowolony z efektów. Nie myślałem że to z multikont. Myślałem że gościu sprzedaje po prostu wyświetlenia.

Admin musiał dokładać z własnej kieszeni, ponieważ użytkownik za promowanie dostawał 10 razy więcej punktów niż wydał reklamodawca. Więc normalne, że ten serwis długo by nie pociągnął. Poza tym większość użytkowników promowało ptp na podobnych stronach, a kilka dostało bany.

Admin nie musiałby nic dokładać z własnej kieszeni, gdyby nie kilku użytkowników, którzy postanowili reklamować swoje linki ptp zupełnie za darmo zakładając multikonta w tym "wolominiak" (87 kont) oraz "misiekxxxl" (21 kont).

Odnośnie promowania na podobnych stronach, to tak, większość ruchu pochodziła ze stron, których linki ptp promował chociażby misiekxxxl w Surf4web.eu i mi to w zupełności nie przeszkadza (o ile nie jest to ruch botów), a bany były tymczasowe za próby oszustwa, które po poprawieniu skryptu tak, żeby nie dało się go zbyt łatwo oszukać zostały zdjęte.

Co z ludźmi którzy kupili konta np. Ultimate by zarobić, a teraz nie mogą wypłacić ani centa? Zapewne czują się poszkodowani i oszukani jak ja. Dostałeś kase i zaminales możliwość zarobku. Tak się nie robi, a przynajmniej nie z dnia na dzień. Gdybym wiedział to bym ani ultimate ani bipow nie kupil i nie namawiał na to innych.

Powinien byc zwrot chociazby za ulepszenie konta.

Możliwość wypłaty wróci za 4-5 dni, jak tylko skończę modyfikować skrypt i będziesz mógł nadal zlecać wypłaty (instant) na Payeer, czy PM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja pieniądze za zakupiony ruch odzyskałem.

Gdybyś do sprawy podszedł po ludzku i napisał o co chodzi a nie próbował wyłudzić dane teleadresowe (że niby wygrałem nagrodę)
image.jpg

wtedy może pomógł bym ci dopaść tego człowieka a tak się mecz z oszustem bo pewno to nie wszystkie jego konta i nie ostatni wałek.

Nie widzę powodu żeby tobie lub serwisowi surf4web.eu pomagać gdyż serwis odchodzi do lamusa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kleju93 - Ja najbardziej to poleciłbym ci w regulaminie  dopisać , że np. ruchu z Azji nie akceptujesz i że jeśli będziesz dostarczać taki ruch , to mogą polecieć bananki :)   .  To jest główny powód dla którego masz problem z botami , gdyż rosyjskich jak i innych azjatyckich surfów jest na pęczki i nie wiadomo który surf leci na botach lub wszystkie . Ostatnio sam zauważyłem że coraz częściej mam w wyświetleniach PTP napis ( brak danych ) sprawdziłem kto to nabija , napisałem do takiej osoby , i aktualnie już prawie wróciłem do normalności . Jak dla mnie to ptp mogłoby zostać , tylko po prostu wystarczyłaby wzmianka w regulaminie że z takiego i takiego kraju ruchu nie akceptujesz , a jeśli pomimo tego ktoś będzie tak robił , to może się liczyć z blokadą konta . Proste :)

Edytowane przez loryn22258

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli ktoś nie chce miec ruchu z danej strony czy kraju to wystarczy zablokować z nich wejścia i po sprawie.

ps. za wczoraj nie nabiło ptp? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To co, już po surf4web? Ani wypłat, ani nic innego nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ważne że kupno pkt za sms się pojawiło :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak tam się program trzyma?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzymać się trzyma tak jak widać.

Szkoda tylko że nie płaci :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś jedna z najlepszych polskich stron tego typu ale bez ptp to już nie to samo :cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uczciwi użytkownicy potrafią zarobić w Surf4web.eu, no chyba, że ktoś zakłada po kilka kont, a później płacze, że konto zbanowane, albo, że środki zostały wyzerowane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kleju93 i co znowu RIP serwisu??

Wiedziałem ze jak się pojawia "promocja" to zwiastuje to kolejny koniec. Ciekawe ile razy ludzie dadzą się jeszcze nabrać Sad

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta