Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Recommended Posts

Witam,

W zwiazku z zapytaniami o ten typ narzedzi podaje http://www.myfxbook....rovider/1030160 do konta ktore jest sygnalodawca, trading na nim rozpoczalem, podpialem copiera, trade copier za pomoca ktorego bede mogl przeslac sygnal z tego konta fxcm na inne konta mt4, bede to testowal na 2 kontach live na poczatek z malutkim kapitalem aby sie przekonac czy system sie spisze jak nalezy.

Day trading i swing trading.

Glownie majors na poczatek.

Mozliwosc podpiecia wielu kont powinna byc dostepna po pelnym uruchomieniu narzedzi, jak wyjdzie zobaczymy.

:)

Do przetestowania tego systemu zapraszam kazdego, nawet z kontem demo, nic Cie to nie bedzie kosztowac, wystarczy ze otworzysz nie wygasajace konto demo a ja podepne je dla Ciebie do systemu sygnalow.

Stosowane na tym koncie zagrania bede rowniez publikowal w miare mozliwosci jako sygnaly na tej grupie FB.

Tak to wyglada po zamknieciu dzisiaj.

09_10_14.png

Hej, a moglbys opisac w miare prosto, krok po kroku jak podpiac MT4 do tego systemu? Konto na myfxbook juz mam od jakiegos czasu. Ale co dalej?

tia

No to mam problem. Z kont demo juz 'wyroslem'. Jako konto demo uzywam konta rzeczywistego bez depozytu. Bo broker go nie zamknie po miesiacu i ma chyba najwieksza ilosc intrumentow na rynku.
Rozumiem, ze jak podam Ci dane do tego konta to nie wplacisz tam kasy i nie zaczniesz zarabiac? ;)

P.

Nie na ironfx i nie bylo mc bo nie bylo tam nigdy depozytu. Po prostu zalozone konto rzeczywiste bez depozytu.
To jak, nada sie czy zakladac gdzies demo z depozytem?

P.

Czekam zatem na informację , jak skończysz. Co do grupy na fb to od dziś wyświetla mi się "zawartość chwilowo niedostępna" , zmieniłeś ustawienia na prywatną i trzeba jakoś dołączyć ?

Tak, prosze wyslac zapytanie o przylaczenie do grupy i dac mi znac to sprawdze czy da sie dodawac osoby do grupy nadal, jesli nie bedzie sie dalo to zmienie link na inna grupe.

Dzis pracowalem nad innymi tematami i prawie nie gralem na koncie master.

10_10_14.png

@chichot, Twoje konto jest juz podpiete

test_10_10_14.png

Super ,dziękuję :)

Co do przyszłych i przeszłych transakcji można tu komentować czy nie bardzo? (Na dwóch zaistniałych ten plus niekoniecznie przekroczyłby koszt prowizji na realnym koncie ,u tego brokera widzę że nie mam podanych)

@turboonostrilvision
Napisz prosze na jakiej zasadzie to ma dzialac.
Mam te konto demo miec uruchomione i jak pojawi sie jakas otwarta pozycja, to ja otworzyc na drugim koncie real u mnie, czy jak?

p

bufi, to w pelni automatyczny system sygnalow, zlecenia sa kopiowane na konta klientow bez potrzeby jakiejkolwiek ich ingerencji badz trzymania wlaczonego konta, nic nie musisz robic na podpietym koncie.

Nie polecam kopiowania sygnalow, raz z uwagi na to iz to dobro intelektualne nalezace do mnie, dwa ze moge grac metoda koszykowa i obawiam sie ze moze byc ciezko nadazyc za strategia, szczegolnie dla osob ograniczonych czasowo badz z niskim poziomem wiedzy o rynku. 

Trade copier zostal przetestowany ubieglej nocy i teraz jest kolejna transakcja otwarta, wyglada na to iz wszystko dziala elegancko.

Jesli komus nie dziala jak trzeba prosze pisac.

Kolejne chetne osoby prosze o otwieranie kont tylko w walucie $.

Ok rozumiem, ze to tylko tak dla zabawy. W kazdym razie u mnie dziala. Jedna transakcja nocna zamknieta na plusie i teraz jedna otwarta na edku walczy :)

P.