Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Egzekutor

Specjalna oferta dla inwestorów z hyipforum! Zmniejsz koszt wykupu pożyczki o 1%!

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga! Dzięki rejestracji na naszym forum możesz zmniejszyć koszt zakupu pożyczki o 1%. Wystarczy, że nie byłeś/aś wcześniej inwestorem w systemie Pro-Zysk oraz wyślesz informacje poprzez formularz kontaktowy. Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą i wskażemy dalsze kroki. Prosimy więc nie kontaktować się bezpośrednio z Pro-Zysk jeżeli chcesz skorzystać z tej propozycji.
Od każdej zakupionej pożyczki w przeciągu 6 miesięcy od zapisania się do systemu oferujemy zwrot 1% w przypadku jednoczesnego założenia wskazanego konta bankowego z naszego linka polecającego. Szczegóły po wypełnieniu formularza.
Jeżeli nie skorzystasz z zapisu do banku, również możesz liczyć na zwrot, ale niższy bo 50%.

Pro-Zysk (dawniej Pożyczkoposiadacz) jest marką należącą do firmy Nobiles 2 s.c. z siedzibą w Tychach. Zarabianie w systemie polega na zakupie udzielonych przez Pro-Zysk pożyczek. Pożyczkobiorca spłaca pożyczkę ratalnie wraz z odsetkami, które w całości trafiają do Uczestnika (odsetki to czterokrotność wysokości stopy kredytu lombardowego NBP).
Jeżeli pożyczkobiorca nie spłaca pożyczki, to po trzeciej niespłaconej racie Pro-Zysk odkupuje ją od Ciebie zgodnie z zapisami w umowie.

Szczegółowa recenzja Pro-Zysk

Aby móc skorzystać ze zwrotu, należy podać następujące dane poprzez formularz kontaktowy:

1. Imię

2. Nick na forum

3. Miejscowość

4. Nr telefonu i najlepsze godziny do kontaktu

5. Deklarowana kwota inwestycji

6. Adres e-mail do kontaktu

7. Chęć założenia konta bankowego (wymagane w systemie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

ja jestem uczestnikiem Pożyczkoposiadacza i chciałbym także odzyskiwać cały jeden procent PCC-3 ? Dlaczego oferta jest skierowana tylko dla nowych uczestników? Czy My aktywni uczestnicy jesteśmy gorsi???

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że Wszyscy będą traktowani równo:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każda promocja ma również swój cel marketingowy, a celem promocji jest pozyskiwanie nowych klientów dla PP, którzy do tej pory nie zwrócili uwagi na PP albo którzy oczekiwali wyższego zwrotu. Stąd taka a nie inna forma promocji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli posiadasz już konto ING i nie skorzystasz z zapisu, również możesz liczyć na 50% zwrot zapłaconego podatku PCC.

W jaki sposób mogę odzyskać te 50% zapłaconego podatku?

Jestem użytkownikiem PP od ponad roku, także konto w ING też zakładałem już dawno.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta oferta jest skierowana tylko do nowych inwestorów w PP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodatkowa informacja:

Wszyscy nowi inwestorzy Pro-Zysk, którzy podpiszą umowę do końca roku, są zwolnieni z darowizny przez pierwszy rok inwestycji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko fajnie, szkoda tylko, że KCH dba o nowych uczestników, a olewa starych.. Mnie jako inwestora szczerze nie interesują nowe nazwy, gadżety itp.. a interesuje mnie czysty zysk. Który przez spadek stóp procentowych drastycznie zmalał, a szykują się kolejne obniżki.. Miałem w planach pod koniec tego roku znacznie podnieść poziom alokacji, ale spadek stóp pokrzyżował moje plany, ja i pewnie wielu starych inwestorów wstrzyma się z inwestycją nowego kapitału. Źadne zmiany nazwy i akcje marketingowe tu nie pomogą i szczerze wątpię, że napływ nowych inwestorów tu coś pomoże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co wiem, to Pro-Zysk przygotowuje odpowiedź na ewentualne kolejne obniżki stóp, czekaj więc cierpliwie na ten rodzaj promocji, który dotyczy również "starych" inwestorów.

Ta promocja jest skierowana tylko do nowych na ten moment, prosiłbym więc aby dyskutować tylko o ramach tej promocji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Jestem zainteresowany zalozeniem konta. Czy jest szansa na zalapanie sie na promocje zwiazanej z zerowa darowizna przez pierwszy rok?  Spoznilem sie kilka dni ale moze da sie cos wykombinowac ;)

Czy promocja zwiazana ze zwrotem 1% PCC jest takze aktualna?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Promocja jest aktualna, aż do odwołania.

Promocja dla nowych uczestników (brak darowizny w pierwszym roku) została przedłużona do końca lutego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypełniłem formularz, co dalej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj wieczorem wysłaliśmy odpowiedź. Sprawdz maila i np skrzynkę spam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w Jaki sposób odbywa się  zwrot 0,5% ? przed opłaceniem PCC czy juz po? Do kogo się zgłasza przydzielone kwoty pozyczek i na jakiej zasadzie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zwrot odbywa sie w ciagu okolo miesiaca czasu od wykupienia pozyczki. Zglaszac nie trzeba, wszystko odbywa sie automatycznie, jedynie zapytamy na PW lub mailowo o pewne dane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem dopiero po rejestracji na forum. Będę zakładała konto na PZ przez polecenie.

Konto już mam założone w ING Banku.

Czy promocja zwiazana ze zwrotem 1% PCC jest także aktualna i będzie mnie obowiązywać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli nie zakladasz konta ING to promocyjny zwrot wynosi 0.5%.

Nalezy jednak najpierw wypelnic formularz i czekac na dalsze kroki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Czy oferta jeszcze działa? Chciałem się zapisać ale po wypełnieniu formularza otworzyła się strona z informacją, że nie znaleziono tego czego aktualnie szukam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj, tak jest aktualna, aczkolwiek kilka dni temu musiałem wyłączyć formularz ze względów bezpieczeństwa.

Skorzystaj proszę z formularza kontaktowego i podaj dane z formularza ręcznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wysokość oprocentowania czyli  czterokrotność stopy lombardowej to zysk w skali roku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, ale to tylko część zysku. W ciągu tygodnia opublikuję recenzję ze szczegółami.

Ten temat służy jednak tylko dyskusji o samej ofercie, pytania o sam program prosiłbym więc zadawać w folderze dyskusyjnym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Ja juz dwa lata temu byłam inwestorem w Pro-Zysk i zrezygnowałam. a teraz zastanawiam się nad ponownym przystąpieniem. tak ze nie mogę skorzystać z promocji.

Pozdrawiam Gasza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ty już nie, ale np. ktoś z Twojej rodziny już może.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam mam pytanie teraz jest promocja 100zl za zalozenie konta w ing banku slaskim czy jesli zaloze konto za waszym posrednictwem wciaz otrzymam premie 100zl ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.
Obydwa systemy ze sobą nie kolidują - tzn. założenie konta przez nasz link umożliwia zdobycie premii 100 zł od ING Banku Śląskiego, o ile oczywiście konto dotyczy nowego Klienta Banku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez ProZysk
      Pragniemy poinformować, że zmieniliśmy nazwę z PożyczkoPosiadacz na Pro-Zysk w dniu 17.11.2014.

O planach związanych ze zmianą informowaliśmy przy okazji konkursu na nową nazwę w okresie wakacji.

W modelu biznesowym nasza platforma nie zmieniła się. 

Mamy nadzieję, że zmiana przypadła Wam do gustu.

pozdrawiamy
      zespół Pro-Zysku
    • Przez adaczy1
      U Sowy przy obiedzie mówili że od jutra stopa lombardowa 3%
    • Przez ProZysk
      Rozdajemy upominki

Aby otrzymać upominek należy:

- dołączyć do społeczności na Google+ LINK - dla pierwszych 25 osób
      lub
      - udostępnić ten post post na swoim FB >> LINK  - dla 50 pierwszych udostępniających

Następnie należy wysłać informację o tym na maila upominek@pozyczkoposiadacz.pl.

W tytule maile wpiszcie K003,  a w treści informację o tym, czy jesteście z nami na Google+ (link do swojego profilu w G+), czy na Facebooku (link do swojego profilu), i w której z placówek chcielibyście odebrać upominek (lista placówek).

UWAGA! Na Wasze maile czekamy tylko do 19.09.2014r.!

PS   poprawiliśmy linki na wniosek moderatora
      PS2 nie jesteśmy zainteresowani pozyskiwaniem lajków za pieniądze
    • Przez ProZysk
      Ogłaszamy konkurs na nową nazwę dla naszej platformy finansowej! Do wygrania są atrakcyjne nagrody: iPad mini oraz cyfrowe aparaty fotograficzne marki Canon; łączna pula nagród wynosi ponad 3 000 złotych.  Zapraszamy wszystkich forumowiczów do wzięcia udziału w zabawie.

Data rozpoczęcia konkursu: 18 sierpnia 2014
      Data zakończenia konkursu: 15 września 2014
      Rozstrzygnięcie konkursu: 1 października 2014

Zadanie konkursowe: wymyśl nową nazwę dla systemu sprzedaży pożyczek

By wziąć udział w zabawie należy do 15 września przesłać maksymalnie pięć propozycji nowych, atrakcyjnych nazw dla systemu sprzedaży pożyczek przez formularz zamieszczony na stronie www.wymysl-nazwe.pl. Prace konkursowe oceni jury, które zwycięską nazwę ogłosi 1 października. Autor najlepszej pracy otrzyma iPad mini, a kolejne miejsca otrzymają aparaty cyfrowe marki Canon. Konkurs jest otwarty dla wszystkich pełnoletnich osób. Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdują się pod tym adresem: www.wymysl-nazwe.pl
      Właściciele spółki zdecydowali się na zmianę nazwy platformy PożyczkoPosiadacz, ponieważ od dłuższego czasu odbierali sygnały, że obecna nazwa wprowadza w błąd i jest mylnie kojarzona.