Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Inrelix

FutureNet - tak powinien wyglądać monetyzujący Facebook - www.futurenet.club

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Szczerze, powienem zachować to jeszcze w sekrecie i tajemnicy, ale nie mogę powstrzymać się aby wreszcie podzielić się z Wami tą fantastyczną informacją.. Praktycznie nikt jeszcze o tym nie wie, praktycznie nikt nie jest jeszcze zarejestrowany.. a to pierwszy moment, kiedy rusza globalna firma o mega potencjale!

Na pewno słyszeliście o nowym trendzie zarabiania przez internet, tj. każdy może generować sobie pieniądze przez reklamy. Połączenie reklamodawców z publiką staje się coraz bardziej popularne a co najważniejsze nabiera nowego znaczenia. Tak, to prawda, że TSU było bardzo fajne. Natomiast dotyczy go zasadniczy problem, każdy zarabia 0.5-1$ dziennie.. no maksymalnie, ale to też jest wizja przyszłości 5$ dziennie.. A co by się stało, gdyby w podobny sposób każdy z nas mógł zarabiać 100 razy więcej dziennie? Co jeśli byłby to Twój dożywotni (czas istnienia firmy) dochód pasywny?
Teraz już rozumiesz dlaczego nie mogę tak dłużej czekać, mam tylko nadzieję, że nie oberwie mi się za to po głowie ale robię to dla nas wszystkich ;-)   

Firma była tworzona przez 2 lata i w moim odczuciu jest sensownym i realnym konkurentem dla Facebooka, oczywiście pod warunkiem, że będzie rozwijana we właściwy, konkurencyjny sposób, ponieważ jej potencjał jest szalony.

Czym jest FutureNet?
FutureNet to firma, która łączy ludzi poprzez social media, używa multimediów jako produktu, na którym każdy może zarabiać oraz marketing sieciowego, społecznościowego do szybkiej promocji i skalowalności. Właściwie zaimplementowane są tam wszystkie funkcje, które używamy na codzień z tym, że.. zarabiamy na tym, że my udostępnimy zdjęcia, gry, filmy, aplikacje, muzykę, dokumenty i wiele innych a użytkownicy będą je pobierali!
J
Myślę, że dobrym porównaniem z naszego podwórka byłoby połączenie chomika z facebookiem, dodając do tego marketing sieciowy aby wzmocnić wielokrotnie zarobki każdego z nas! Abyśmy wszyscy byli wolni finansowo.. 1-3$ dziennie.. no przyjemnie zarabiać dodatkowo.. Ale 50$ dziennie pasywnie to już inna bajka J Kto nie uważa, że to jest genialne!? J

Co sprawia, że może być to firma roku 2015? Markering sieciowy, nie jest tym czym na ogół jest. W standardowej formie wymaga on zaanagażowania finansowego, które tworzy frustarcję w wielu ludziach, którzy może niekoniecznie są gotowi na comiesięczne inwestycje 100$ sybskrypcji.. Co przyszykowało dla nas FutureNet? Jednorazowa wejściówka! Wpisowe za minimum 10$ i bawisz się tyle ile chcesz J Oczywiście, jeśli chcesz zarabiać więcej możesz włożyć razem nawet i 1685$ a średnią do osiągnięcia szybko wysokich efektów jest start z 100$.. Co nie zmienia faktu, że każde kolejne dochody można również zamienić na wyższą wejściówkę i zarabiać jeszcze więcej.. J
Co jeszcze sprawia, że firma jest silna? Dzieli się z 90% swoich wszystkich zysków z partnerami! Mają naprawdę genialny plan marketingowy a w szczególności co mi się podoba to matching bonus od 20 do 100% ! Dlaczego od - do? Jest to zależne od tego ile osób polecisz..

Za 1 osobę 20%,
Za 3 osoby 40%
Za 5 osób 60%
Za 6 osób 80%
Za 8 osób 100% , 
co znaczy, że jeśli Twój kolega zarobi 390$.. Ty również zarobisz 390$!!! Tutaj rzeczywiście działa zasada “pomożesz dostatecznie dużej ilości osób stać się bogaty, a sam będziesz niewiarygodnie bogatyâ€

Kolejne co mi się bardzo podoba, to, że FutureNet płaci ludziom za robienie efektywnych webinarów! Jest to do 5000$ miesięcznej wypłaty.. Tak dobrze słyszycie.

Co tu więcej mówić.. myślę, że już wszystko jest jasne ;)

Pierwsze wideo https://www.youtube.com/watch?v=zx5-I65PBS0
Drugie wideo https://www.youtube.com/watch?v=DDFO7Idagb0

Link do strony
klerni.fn.xyz ( referral niezbędny )

Wewnątrz FutureNet
J
Pozwoliłem sobie zrobić screena wewnątrz FutureNet. Po prawej stronie będzie można zobaczyć pierwsze dochody i prowizje jakie otrzymamy. Jeśli chodzi o produkty, oczywiście możecie udostępniać pliki, linki, filmy itd. Jak widać social media, marketing sieciowy i multimedia w jednym miejscu:

shMFKL.png

@edit 10.11
Swoją drogą nie spodziewałem się, że aż tak dynamicznie będzie się to rozwijało.. po pierwszym spotkaniu na którym było 9 osób, zarejestrowało się 11.. Myślę, że dość inspirujący wynik.. a raczej potwierdzający, że temat jest wart dokładnej analizy   :)

Edytowane przez pepperoniss
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Program przeniesiono do działy Hybryd.

Powód w tym nagraniu - szczególnie część od 3 minuty.

https://www.youtube.com/watch?v=QqNN1ACeuHU

Obejrzałem wszystkie filmiki wyprodukowane przez Futurenet. 

Przeczytałem Twój opis zmieszczony zarówno tutaj jak i na MMG.

Przejrzałem Regulamin.

Przejrzałem stronę internetową, na którą kieruje link z Twojego posta...

I ciągle nie wiem co tu jest produktem...

Z czego niby mamy otrzymywać ten pasywny dochód skoro "wejściówka" jest jednorazowa a do tego jeszcze po spełnieniu cyklu generuje kolejną pozycję w matrycy.

Póki co wszystkie dostępne informacje to typowa papka marketingowa. Nie wiem w czym miałby konkurować z Facebookiem, bo posiadanie kilku z jego funkcji to na pierwszy rzut oka trochę za mało a niczego nowego w zasadzie nie widać...

No, chyba, że tą innowacją jest biznes w pudełku bez żadnego ryzyka, w którym zarabiamy sprzedając kolejnym futurenetowiczom biznesu w pudełku bez żadnego ryzyka, itd., itp...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Abyśmy wszyscy byli wolni finansowo.. 1-3$ dziennie.. no przyjemnie zarabiać dodatkowo.. Ale 50$ dziennie pasywnie to już inna bajka J Kto nie uważa, że to jest genialne!? J

TAK jest niech caly swiat zalozy konta i wszyscy bedziemy zyc z reklam ! zniknie bieda ze swiata to jest genialne!  Pytanie po co te 10$ na wstepie(max 1685$, )? Jakbym im zalezalo na jak najwiekszej liczbie odbiorcow by zrobili darmowe konta. 

PS: jesli by naprawde sie zarabialo po "chociaz" 5$ dziennie, to bym wykupowal znajomym co 2 dni konta....... A nie prosil ich zeby sami wplacali. Juz firm "zarabiajacych" z reklam bylo setki i wszystkie byly zwyklymi ponziakami ktore predzej czy pozniej padły.
Widze ze ostro wziales sie za promowanie tego czegos z "nieba"    http://www.goldentalk.com/threads/futurenetclub-futurenet-club.85914/

Edytowane przez fixu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nawet bardzo ostro to promuje: http://www.moneymakergroup.com/Futurenetclub-Futurenet-t481384.html&pid=1109027470?do=findComment&comment=1109027470

Abstrahując od realności i powodzenia tego projektu chciałem się zarejestrować jednak obecnie rejestracja nie jest możliwa.

Edytowane przez ArturZ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na kazdym forum 1 post..... Wiec albo ktos sie o tym czyms sam dowiedzial w co watpie bo takie rzeczy czlowiek sie z for dowiaduje, pewnie jest stworzona by wyciagnac hajs od ludzi i dowidzenia :)

"Firma była tworzona przez 2 lata i w moim odczuciu jest sensownym i realnym konkurentem dla Facebooka" 

jakis dowod na to ze "firma" byla tworzona 2 lata? 

Domain Registration Date: 2014-09-25T10:54:11Z   - "bicz" pls.....  stronka stworzona miesiac temu , ale tworzyli firme 2 lata? :)

Results for futurenet.club :

Domain Name: FUTURENET.CLUB
Domain ID: D738439-CLUB
Sponsoring Registrar: Key-Systems, LLC
Sponsoring Registrar IANA ID: 1345
Registrar URL (registration services): http://www.key-systems.net
Domain Status: ok
Registrant ID: FAI141388756
Registrant Name: Futurenet INC
Registrant Organization: Futurenet INC
Registrant Address1: Trust Company Complex
Registrant Address2: Ajeltake Road
Registrant City: Majuro
Registrant State/Province: Ajeltake Island
Registrant Postal Code: MH96960
Registrant Country: Marshall Islands
Registrant Country Code: MH
Registrant Phone Number: +77.89456
Registrant Email: futurenetclub@gmail.com
Administrative Contact ID: JLG2622432362
Administrative Contact Name: James Gaskin
Administrative Contact Organization: Futurenet INC
Administrative Contact Address1: Trust Company Complex
Administrative Contact Address2: Ajeltake Road
Administrative Contact City: Majuro
Administrative Contact State/Province: Ajeltake Island
Administrative Contact Postal Code: MH96960
Administrative Contact Country: Marshall Islands
Administrative Contact Country Code: MH
Administrative Contact Phone Number: +77.89456
Administrative Contact Email: futurenetclub@gmail.com
Billing Contact ID: ASC1165940827
Billing Contact Name: Administratie Shared Contact
Billing Contact Organization: Networking4all B.V.
Billing Contact Address1: Postbus 15320
Billing Contact City: Amsterdam
Billing Contact State/Province: Zuid-Holland
Billing Contact Postal Code: 1001 MH
Billing Contact Country: Netherlands
Billing Contact Country Code: NL
Billing Contact Phone Number: +31.207881030
Billing Contact Email: administration@networking4all.com
Technical Contact ID: JLG2622432362
Technical Contact Name: James Gaskin
Technical Contact Organization: Futurenet INC
Technical Contact Address1: Trust Company Complex
Technical Contact Address2: Ajeltake Road
Technical Contact City: Majuro
Technical Contact State/Province: Ajeltake Island
Technical Contact Postal Code: MH96960
Technical Contact Country: Marshall Islands
Technical Contact Country Code: MH
Technical Contact Phone Number: +77.89456
Technical Contact Email: futurenetclub@gmail.com
DNSSEC: unsigned
Name Server: NS1.NETWORKING4ALL.COM
Name Server: NS2.NETWORKING4ALL.NET
Name Server: NS3.NETWORKING4ALL.ORG
Created by Registrar: Key-Systems, LLC
Domain Registration Date: 2014-09-25T10:54:11Z
Domain Expiration Date: 2015-09-24T23:59:59Z

Edytowane przez fixu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już był taki projekt, miały być fantastyczne możliwości, codziennie wystarczyło obejrzeć 30 reklam, a tylko coś dolarów na koncie nie było za to :) 

A produkt jest jeden. Wpłaty kolejnych osób, czego nie neguję i mam nadzieję, że tutaj będzie można zarobić, a na razie postoję sobie z boku i popatrzę. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy to przypadek, czy zbieg okoliczności, ale dopiero teraz zauważyłem, na zamieszczonym screenie, znajome nazwisko (mnie kojarzące się bardzo negatywnie): Stephan Morgenstern.

A więc: Somnium Network oraz One-Line-Online. Czyżby i tu był on współtwórcą tego biznesu?

Edytowane przez ArturZ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Domena leży na niemieckich serwerach, choć to zbyt mała poszlaka do kategorycznych wniosków.

Ciekawostką jest to, że domena tego biznesu na długie lata wykupiona jest przed miesiącem ledwo na rok...

Hehe... Ale chyba trafiłeś...

Bo na screenie jest też Roman Ziemian... Czyżby projekt był zasilany zieloną energią z budującej się elektrowni?

To już raczej nie jest przypadek...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawia mnie adres tej wspaniałej firmy: 

TRUST COMPANY COMPLEX
AJELTAKE ROAD
AJELTAKE ISLAND
MAJURO
MARSHALL ISLAND
MH 96960

Może to przypadek, a może inspiracja ze stopki hyipforum???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Równolegle do swojego biznesu offline rozwijam projekt, któy swoim rozmachem, zaangażowanym kapitałem, perspektywami rozwoju, spektrum obecnych i planowanych działań bije na gołowę ww. temat, a i tak łatwo nie jest.

Mnie nie przekonuje, nie wróżę projektowi powodzenia, ale może się mylę... ;)

Edytowane przez ScamKiller

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Adres firmy w zasadzie mnie nie dziwi. Typowa jurysdykcja pod podatki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To też dla mnie jest zrozumiałe.

Gdybym podejmował podobną inicjatywę, też postarałbym się o lokalizację offshore.

Natomiast podobnych projektów było już kilka, żaden z nich nie wytrzymał próby czasu i skończyło się na obietnicach i w większości przypadków na straconej kasie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tu pełna zgoda. Tym bardziej, że konstrukcyjnie program jest przypomina EMGOLDEX, gdzie zarabia  się wyłącznie z matrycy, tj. naganiania do biznesu, a nie na świadczeniu usług czy sprzedaży produktów. Ba nawet pseudoproduktu w tym programie nie widać...

To kolejny po trafficmonsoon program ostro promowany praktycznie wyłącznie w Polsce. Zaiste, intrygujące to...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Robert, Peppe, czy Waszym zdaniem na Wyspach Marshalla nie ma innego adresu gdzie można zarejestrować firmę niż Trust Company Complex??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Pioter

Pewnie, że znajdziesz inne adresy. Tylko wg mnie to nie robi żadnej różnicy. Ani nie zmniejsza a ani nie zwiększa wiarygodności firmy. Tę musi zdobyć czym innym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Pioter: lokacja firmy jest mi doskonale obojętna, mogłą by być nawet w Polsce, dlaczego nie?

Mamy się czym pochwalić na arenie międzynarodowej i to w wielu dziedzinach, dlaczego nie mógł by u nas powstać jakiś zaawansowany technologicznie projekt o ogólnoświatowym zasięgu?

Problem jest właśnie w tym, że jest to dla mnie projekt wtórny i ma symptomy SCAM-u.

Może się mylę, czas pokaże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teoretycznie już się można rejestrować, ale zarejestrować mi się nie udało.

W 3 /4 kroku należy wybrać rodzaj członkostwa: Member $10, Basic $25, Gold $50, Exclusiv $100, Sapphire $500 i Royal $100.

Darmowego członkostwa w tym portalu nie ma, czyli trzeba kupić kota w worku.

Po wybraniu rodzaju członkostwa automatycznie jesteśmy przeniesieni do wyboru sposobu płatności:

Credit Card - Netteler, EgoPay, Perfect Money ???

Cash - WesternUnionCredit, Netteler,

Other - WesternUnionCredit, polecenie przelewu,

Signup Key - BitCoin ???

Bez względu na mój wybór, po naciśnięciu "PAY" wyskakuje: "Whoops, looks like something went wrong."

Nie widzę najmniejszych szans, aby przy takim sposobie rejestracji ten portal mógł odnieść choćby najmniejszy sukces. Osoby niedoświadczone przerwą swoją rejestrację na 1/4 lub 2/4 kroku. Aby portal odniósł sukces rejestracja musi być prosta i dostępna dla każdego, to jest również dla darmowego użytkownika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Próbowałem, doszedłem do kroku 1/4:

Registration not possible Registration is not possible at this moment.
Please ask your sponsor to pay upfront for your registration, or wait for official launch. Sorry for your inconvenience. 

Swoją drogą, wszystkie filmy promujące program na YT mają w sumie mniej wyświetleń niż ten wątek na forum, czy to nie jest ciekawe???

Za to inny poważny problem jest (?) rozwiązany (?)

W zakładce Company:

ruyyw3.jpg

Chyba pierwszy raz panowie podają  informację wymaganą przez przepisy prawa tak łatwo, że aż się wierzyć nie chce, że to prawda...

Edytowane przez Pioter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Biorąc pod uwagę to co pisał autor wątku...

Szczerze, powienem zachować to jeszcze w sekrecie i tajemnicy (...) Praktycznie nikt jeszcze o tym nie wie, praktycznie nikt nie jest jeszcze zarejestrowany.. 

...to raczej nie jest dziwne, że program który był ukrywany i obleczony tajemniczością jestestwa swego, ma niemal zerowe zainteresowanie ludzkości świata tego.

Ponadto widzę że są jakieś problemy z rejestracją. To by też wyjaśniało dlaczego praktycznie nikt nie jest jeszcze zarejestrowany...

Może autor wątku, jako wtajemniczony w sekret i tajemnicę, mógłby co nieco rozjaśnić, no chyba że to tajemnica...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witajcie, jest zniecierpliwienie ale spokojnie, już pozwalam sobie rozwiać pewne wątpliwości, które pojawiły się po drodze i które są oczywiście naturalne. Tym razem bardzo dokładnie wszystko wyjaśnię i pokażę geniusz tego projektu.

"Przejrzałem Regulamin.
Przejrzałem stronę internetową, na którą kieruje link z Twojego posta...

I ciągle nie wiem co tu jest produktem..."

Prawdopodobnie nie do końca dobrze się wyraziłem, za co chcę przeprosić.
Produktem są multimedia. Jest to serwis na którym można udostępniać jakiekolwiek pliki, dokumenty. Specjalnie zarejestrowali się na Wyspach Marshala aby nie było problemu z tym co będą udostępniać ludzie.. Jest to serwis taki jak 4shared, dawny rapidshare, uploaded, chomikuj itd.

Co go wyróżnia? 

Gdy ludzie dzielą się plikami, zaczynając na swoich zdjęciach, filmach, grafikach, tutorialach innych dokumentach itd.. robią to na ogół po to aby zarabiać pieniądze. Używają adfly'a i temu podobnych serwisów internetowych aby zmonetyzować ruch, który korzysta z jego plików. Nagraliśmy bardzo śmieszną sytuację w tramwaju i chcemy się tym podzielić.. Wrzucamy szybko do sieci, a traffic ludzi, który chce go zobaczyć bądź pobrać generuje mu zyski poprzez reklamy adfly'owe.

Reasumujac:

Aby doszło do wyżej wymienionej sytuacji potrzebujemy 
a) Serwisu na którym udostępniamy pliki np. 4Shared.
b) Serwisu na którym podzielimy się linkami do pliku np. exsite.pl czy popularne forum
c) Serwisu, który pozwoli nam zmonetyzować ruch np. adfly.
..d) Ewentualnie witryny typu pecetowiec do oglądania filmów ;-)

Wynik: 

Uploader:
- Czerpie korzyści z reklam z adfly'a
- Nie udostępniałem filmów na ekino itd. więc ciężko mi powiedzieć czy uploader coś na tym zarabia? To już Wy możecie dopowiedzieć.
- .. w sumie to wszystko

Konsument:
- Pobiera film - na ogół z ograniczoną prędkością
- Ogląda film, napisałbym na ogół ale to już bardziej przeszłość, więc "czasem" z limitami

A teraz FutureNet:

a) Pozwala udostępniać wszelkiego rodzaju pliki (oczywiście z zastrzeżeniem, że są jego własnością i posiada do nich prawa autorskie),
b) Pozwala reklamować się nimi poprzez społecznościówkę - popularne i potrzebne rzeczy łatwo się wybiją poprzez like'i, udostępnienia, komunikację między znajomymi itp. Ponadto osobiście proponowałem zastosowanie tablicy jako newsfeeda niczym exsite.pl. Resztę znajdziemy w kategoriach oraz wyszukiwarce.
c) Przed pobraniem dołącza reklamę, która monetyzuje ruch uploadera.
d) Pozwala oglądać treści np. filmy bez ściągania ich i bez jakichkolwiek limitów..  
e) Czerpać korzyści finansowe z samego oglądania treści np filmów - z tego co wiem w trakcie wprowadzania

i teraz najmocniejsze:

f) POBIERAĆ PLIKI BEZ LIMITU PRĘDKOŚCI! 
g) ZARABIAĆ na zapraszaniu kolejnych klubowiczów (genialny plan marketingowy), którzy nie tylko będą korzystać ze wszystkiego powyżej ale również będą powiększać giełdę plików. 

Ponadto :

FutureNet jest rozprowadzany przez marketing sieciowy aby móc szybko osiągnąć skalowalność 
.. bo rynek na pliki jest całkiem duży.. 
www.ebizmba.com/articles/torrent-websites

Dzięki temu firma tworzy jednocześnie dodatkowy dochód dla uploaderów, którego nie było nigdy wcześniej. 10% pieniędzy z puli marketingu sieciowego tworzy giełdę plików. Każdy udostępniający może zażądać określoną przez siebie kwotę np. 20 gr. za każde pobranie najnowszego filmu, który wyszedł. 
Druga osoba, która chce przyciągnąć do siebie uwagę może udostępnić ten sam plik za 19 gr.
Wtedy pierwsza osoba może obniżyć cenę do 18 gr. itd. aż do momentu osiągnięcia wartości rynkowej produktu. 

Wraz z rejestracją i minimalną jednorazową opłatą 10$ ( dla porównania http://www.4shared.com/premium.jsp?ref=nfooter - są to miesięczne opłaty nie jednorazowe )
Otrzymujemy MediaPoints, które pozwalają nam pobierać pliki. Natomiast z racji, że w chwili obecnej FutureNet jest nastawiony na bardzo dynamiczną ekspansję globalną, stąd jest ich ograniczona ilość w zamian za konkretną opłatę. Proponuje tym samym pozyskanie dodatkowych MediaPoints i dalej pobieranie/oglądanie bez limitów w zamian za poinformowanie o tym fantastycznym serwisie swoich znajomych, którzy zapewne też będą zainteresowani aby przez jednorazową opłatę korzystać bez ograniczeń.
Jest to zapętlające się koło, ponieważ tym samym networkerzy, czyli Ci, którzy nie tylko chcą pobierać czy oglądać bez ograniczeń, zarabiają na tym i całkiem sensowne pieniądze.

W chwili obecnej i aż do 1 lutego (data ustalona przez założycieli) jest to okres na zrzeszenie szalenie dużej ilości networkerów globalnie, którzy będą chcieli zbudować sieć osób nastawionych na zarabianie.. po to aby po tym dniu, kiedy to...
Zostanie wprowadzone DARMOWE KONTO, które UWAGA... Będzie mogło pobierać jakiekolwiek pliki ZA DARMO BEZ LIMITÓW PRĘDKOŚCI! (jedynym ograniczeniem będzie wydajność serwerów). Już w chwili obecnej rozmawiają z Chińskimi firmami posiadającymi potężne DataCenter. 
Odpowiadając na kolejne pytanie skąd pieniądze na takie serwerownie? Pomijając początkowy wkład własny oraz abstrachując od tego, że jest o niebo łatwiejsza promocja to niby po co do tego czasu firma opiera się o marketing sieciowy? :)
W tym miejscu nastąpi niebotyczna skalowalność właśnie dzięki odpowiednio przygotowanemu podłożu w postaci wielu dystrybutorów, którzy zarabiają już dzięki polecaniu kolejnych dystrybutorów i platformie FutureNet!

..tak.. to mniej więcej na tyle

~~~~~~~~~~~~~~

"TAK jest niech caly swiat zalozy konta i wszyscy bedziemy zyc z reklam ! zniknie bieda ze swiata to jest genialne!"

A życie jest piękne i kwiatki kolorowe :)
Dochód nie będzie wynikał z magicznych sztuczek ale logicznego, poukładanego działania każdego z nas.
Natomiast dochód pasywny o którym jest mowa, wynika z budowania sieci, którą zaczynamy tworzyć my, a później rozchodzi się bardzo daleko i szeroko, na co później nie mamy wpływu, tak jak to wygląda w każdym marketingu sieciowym, który ma świetny produkt. W tym przypadku opieramy go o innowację, która ma odrobinę zrewolucjonizować rynek pobierania i udostępniania plików, więc informacja może rozchodzić się z prędkością światła -> dochód pasywny.

~~~~~~~~~~~~~

"Chciałem się zarejestrować jednak obecnie rejestracja nie jest możliwa."

Odpowiedziałem na to pytanie w 1 poście, natomiast administrator usunął ten kawałek tekstu i potraktował jako spam

Co do rejestracji i oficjalnego otwarcia, wiem, że w każdej chwili będzie to gotowe a cały system będzie mógł ruszyć. Napiszę posta od razu po otwarciu rejestracji.

~~~~~~~~~~~~~

"stronka stworzona miesiac temu , ale tworzyli firme 2 lata?"

Niezdecydowanie założycieli firmy co do nazwy.
Uwierz mi Fixu, sam mam grupę programistów i tworzę bardzo duży, zaawansowany projekt. Wiem ile czasu tworzy się takie rzeczy i nie jest to jeden miesiąc ;-) możesz być przekonany. FutureNet był realizowany właściwie dłużej niż 2 lata, koncepcja itd. Natomiast sama kwestia bardzo intensywnego programowania ponad rok.

~~~~~~~~~~~~~

"Mamy się czym pochwalić na arenie międzynarodowej i to w wielu dziedzinach, dlaczego nie mógł by u nas powstać jakiś zaawansowany technologicznie projekt o ogólnoświatowym zasięgu?"

Niestety Polska nie tworzy aż tak sensownych warunków do tworzenia globalnych biznesów opartych o marketing sieciowy. Pomijając trudności w nawiązaniu do udostępnianych plików lub znacznie uproszczoną księgowość.

~~~~~~~~~~~~~

Skąd to wszystko wiem?

Poznałem właścicieli osobiście. Wcześniej przez jednego z moich partnerów biznesowych i udziałowca mojej firmy. Dla mnie najważniejsze jest aby Ci z którymi nawiązuję współpracę mieli serce oraz umysł na właściwym miejscu. To jest klucz do odpowiedniego biznesowego podejścia oraz silnych relacji, bez których nie można mówić o żadnym biznesie, a w szczególności stabilnym, ba, globalnym..
W założycielach firmy wyczułem właśnie to co jest dla mnie najważniejsze tj. szczerość, poszanowanie, zaufanie, transparentność - gra w otwarte karty, doświadczenie biznesowe, które też przekłada się na całkiem pokaźny zespół programistów i osób, które tworzą to za kulisami oraz zainwestowany sensowny kapitał wraz z jeszcze sensowniejszym zapasem. 
Uważam, że są to informacje poufne, stąd „o założycielachâ€, „kapitaleâ€, „zespole†itd. oddam głos samym założycielom.. J 

Dlaczego się zaangażowałem?
Polecam to, nie dlatego bo wierzę w ten biznes, ale dlatego bo wierzę w tych ludzi. Jest to moja ocena, ponieważ w moim odczuciu biznes budują ludzie i buduje się z ludźmi. 

@edit
Widzę naprawdę brak cierpliwości ;-) skoro jest informacja, że Stephan i Roman są założycielami, fantastycznie. Natomiast niech to oni powiedzą kilka słów o sobie. 
Stephanowi podałem dłoń, wiem, że jest to osoba, która wie co robi i mówi.
Z tego co wiem w całym życiu miał jeden nieudany projekt, natomiast analizowałem GreenLine'a osobiście i w moim odczuciu (pomijając, że założycielem jest ktoś inny), to projekt jest realizowany z założeniami, które były? Elektrownia powstaje, w tempie uzależnionym przez Unię (dotacje). Z tego co słyszałem to pod koniec listopada nastąpi sprawdzenie przez koordynatorów akcji i nastąpi przejście do kolejnego etapu..
Klapą okazał się źle sprzedany genialny marketing, który spowodował, że ludzie żyjąc amerykańskim snem chcieli zarabiać z dziury ozonowej nie robiąc nic ;-) 
Z kolei Roman to osoba, która całe życie opierała się o biznes tradycyjny, w czasie kiedy budował FutureNet, zdecydował, że aby zrealizować to rzetelnie przyjrzy się od strony praktycznej marketingowi sieciowemu. Natomiast po szczegóły proponuję rozmawiać z nimi nie ze mną. Niech sami opowiedzą swoją historię i zbudują w Was swoje zaufanie. 
Moim tylko skromnym wnioskiem jest, że ludzie kochają plotki a oczernianie kogoś w internecie jest bardzo proste i przyjemne, totalnie bezkarne, w szczególności nie znając ludzi prywatnie.

Większość ludzi wchodzi w biznesy, gdzie totalnie nie znają ludzi, tylko otoczkę, która dobrze się prezentuje. Tracą wtedy setki, tysiące zł czy $. Nie wiedzą dlaczego.. (mają pecha). Pamiętam, że gdy rozmawiałem z jednym z moich wtedy potencjalnych partnerów, a byli to ludzie z renomowanej firmy, która w bardzo krótkim okresie czasu zyskała sporą popularność. Nikt natomiast nie wiedział kto stoi za kulisami (nikt nie interesował się).. Gdyby wiedzieli to co ja zdołałem się dowiedzieć (osobowość), zdołaliby przewidzieć, że ich pieniądze znikną w takim samym tempie w jakim je zaangażowali. 
Moja propozycja dla każdego to stosować zasadę Warrena Buffeta, analiza fundamentalna :) Także ludzi z którymi się współpracuje.. bo co z tego, że ktoś Ci powie "jestem dobrym mechanikiem samochodowym, ekspertem elektroniki samochodowej. Kocham motoryzację i mam silne zainteresowania tą branżą..." jeśli może mieć duże doświadczenie w mechanice i elektronice samochodowej, ponieważ otwierał elektroniczne zamki i kradł samochody ;-) to także pasuje do opisu. Bez dokładnego poznania się, niewiele można zdziałać.

To chyba na tyle :) Troszkę się napisałem..
Pozdrawiam Was wszystkich i zapraszam do wspólnej udanej pracy :)
Edytowane przez Inrelix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---]

i teraz najmocniejsze:

[---]
g) ZARABIAĆ na zapraszaniu kolejnych klubowiczów (genialny plan marketingowy), którzy nie tylko będą korzystać ze wszystkiego powyżej ale również będą powiększać giełdę plików. 

No, właśnie.... Cały Twój wywód prowadzi więc do prostego wniosku, że w ramach opłaty $10, 25$, 50$, 100$, 500$ czy 1.000$ otrzymujemy nie żaden produkt do tej zapłaty przypisany lecz jedynie pozycję w odpowiedniej do zaangażowane kwoty matrycy zaś nasze "wynagrodzenie" zależne jest wyłącznie od dalszej ekspansji tychże matryc a nie od sprzedaży jakichkolwiek usług bądź towarów...

Funkcjonalności serwisu, o których piszesz nie są sprzedawanym produktem, co moim zdaniem jasno wynika z Twoich wyjaśnień :)

Bez nich nie byłoby w ogóle tego konkurenta Facebooka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
No jak.. Peppe proszę przeczytaj mój post jeszcze raz..
Głównym produktem, który kupujesz za "wejściówkę", jest platforma plików z której możesz korzystać. Pobierasz pliki bez limitów prędkości! Chyba nie myślisz, że to jest za darmo? :) Firma ze swojego AŹ 10% dochodu przeznacza jeszcze sporą część właśnie na DataCenter abyś Ty mógł ciągnąć pliki tak szybko jak tylko kable Twojego łącza będą wstanie się nagrzać.. Poza tym dołączą wkrótce profesjonalne narzędzia marketingowe i szkoleniowe, filmy studyjne itp. co również jest produktem, który otrzymujesz w ramach wejściówki.

Ponadto FutureNet w ramach dużego kontrahenta chińskiego, myśli nad stworzeniem przestrzeni dyskowej dla każdego na użytek prywatny.. Właśnie w nawiązaniu do wejściówki.. Im wyższy pakiet tym większa powierzchnia dyskowa. 

Właśnie te wszystkie funkcjonalności, które opisuję to jest PRODUKT! Szalenie dobry produkt :) 

Doskonale rozumiem to podejście, ponieważ teraz i aż do 1 lutego chcą zrzeszyć dystrybutorów, którzy w okresie kiedy usługa będzie za free, bardzo mocno napędzi to promocję.. przy jednoczesnym pozyskaniu finansów na opłaty serwerowe.. A będzie to szalenie koszto-generujące. Wyobraź sobie, że nagle wszyscy mogą pobierać z Twoich serwerów bez ograniczeń.. Marketing sieciowy to idealna wręcz mieszanka na stworzenie rewolucji tego segmentu rynku.

@edit 17:20

Otrzymałem informację, że rejestracja jest otwarta :)

Dostałem również informację, że trwają prace nad uproszczeniem formularza rejestracyjnego na niedługą przyszłość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że to jest za darmo, bo dowiedziałem się tego do Ciebie :)

Zostanie wprowadzone DARMOWE KONTO, które UWAGA... Będzie mogło pobierać jakiekolwiek pliki ZA DARMO BEZ LIMITÓW PRĘDKOŚCI! (jedynym ograniczeniem będzie wydajność serwerów). Już w chwili obecnej rozmawiają z Chińskimi firmami posiadającymi potężne DataCenter.

To nie produkt sprzedawany za 10$, 25$, 50$, 100$, 500$ czy 1.000$. To niezbędna funkcjonalność platformy...

Ja się pytam co dostanę za:

1) 10$,

2) co za 25$, 

3) co za 50$,

4) co za 100$,

5) co za 500$ a 

6) co za 1.000$.

I póki co dostaję odpowiedź, że to co w lutym dostanie każdy za darmo plus możliwość zarobku z matrycy z wpłat tych, którzy zechcą także zarabiać z wpłat kolejnych chcących zapłacić za produkt dostępny za darmo - możliwość zarobienia nie uzależnioną od wielkości sprzedaży produktu firmy lecz od ilości nowych dystrybutorów i wartości wykupionych przez nich pakietów...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że to jest za darmo, bo dowiedziałem się tego do Ciebie :)

To nie produkt sprzedawany za 10$, 25$, 50$, 100$, 500$ czy 1.000$. To niezbędna funkcjonalność platformy...

Ja się pytam co dostanę za:

1) 10$,

2) co za 25$, 

3) co za 50$,

4) co za 100$,

5) co za 500$ a 

6) co za 1.000$.

I póki co dostaję odpowiedź, że to co w lutym dostanie każdy za darmo plus możliwość zarobku z matrycy z wpłat tych, którzy zechcą także zarabiać z wpłat kolejnych chcących zapłacić za produkt dostępny za darmo - możliwość zarobienia nie uzależnioną od wielkości sprzedaży produktu firmy lecz od ilości nowych dystrybutorów i wartości wykupionych przez nich pakietów...

Aaa.. no i widzisz, wreszcie zrozumiałem co do końca nie jest jasne. Dziękuję za zwrócenie uwagi, bo najwyraźniej to ja popełniłem błąd źle przekazując swoją myśl. Pozwól, że napiszę, ponieważ chcę wreszcie osiągnąć wspólne porozumienie :)

Przeciwnie, nie jest za darmo, to jest właśnie produkt.

Za 10 - 25 - 50 - .. - 1000$ otrzymujemy:

a) MP (Media Points), które używamy do pobierania plików, coś jak transfer na chomikuj.

10$ = 100MP

25$ = 250MP

50$ = 500MP

..

1000$ = 10.000MP

1MP = 1cent.

Dlaczego? Ponieważ:

- 10% z obrotu -> wolny rynek plików 

- 90% z obrotu -> marketing sieciowy

Domniemam, że jeśli proporcje wydadzą się złe, nie będzie problemu ich odrobinę zmienić..

Za chwilę dodadzą:

b) Narzędzia marketingowe i szkoleniowe, do promowania biznesu..

oraz 

c) Przestrzeń dyskową w chmurze, do użytku prywatnego, coś jak GoogleDrive. Im wyższy pakiet, tym więcej przestrzeni.

Natomiast nie ma co ukrywać, że najważniejszym i kluczowym produktem jest podpunkt a)

Co zmieni się od 1 lutego?

Zostanie dodane konto, nazwijmy je freemium, przez które będziemy mogli pobierać pliki za darmo i bez ograniczeń prędkości.

Co nie zmienia faktu, że konto dla networkerów, nazwijmy je affilacyjne nadal będzie istniało..

Szczerze nie odpowiem Ci czy konto affilacyjne też będzie mogło ściągać za darmo, czy MP dalej będzie funkcjonować.. 

Jeśli nie, tj. MP zostanie usunięte, to produktem stanie się przestrzeń dyskowa w chmurze z profesjonalnymi narzędziami do promocji, ale i tak każdy będzie wiedział dlaczego to promuje.. ponieważ celem jest stworzenie międzynarodowej platformy wymiany plików bez ograniczeń prędkości. Jeśli dla konta freemium zostanie utrzymana opłata jednorazowa w postaci np. 10$, zamiast standardowej comiesięcznej subskrypcji a dopiero rejestracja powyżej 25$ zamienia konto na affilacyjne, ale bez względu na to i tak pobierasz bez limitu i do bólu, za darmo to wydaje się być sensowne :) 

Co tracą konta freemium? Wszystkie affilacyjne, zarobią dzięki freemiowcom, którzy będą rejestrowali się z jednorazową opłatą, udostępniali i pobierali ( z tego co wstępnie słyszałem, planujemy wprowadzić do planu marketingowego zyski z reklam oglądanych przez ludzi pobierających pliki uploaderów.. ).

Myślę, że można by nas nazwać budowniczymi tej platformy.. ale to jest logiczne, traffic z nikąd się nie weźmie ;)

Mam nadzieję, że udało mi się rozwiać wątpliwości. Jeśli jeszcze nie śmiało pytaj.

@edit

Natomiast jeśli chodzi o marketing bardzo dokładnie opisany lub przedstawiony na filmach, jak kto woli ;)

http://futurenet.club/images/magazine/magazinepdf.pdf

http://futurenet.club/watch/video

Edytowane przez Inrelix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co go wyróżnia? 

Gdy ludzie dzielą się plikami, zaczynając na systemach operacyjnych, kończąc na najnowszych filmach i grach.. robią to na ogół po to aby zarabiać pieniądze. Używają adfly'a i temu podobnych serwisów internetowych aby zmonetyzować ruch, który korzysta z jego plików. Wychodzi nowy film Niezniszczalnych, ktoś szybko organizuje kinówkę i w moment ma ruch osób, który musi to pobrać lub przynajmniej zobaczyć na stronach typu pecetowiec.

A w regulaminie mamy:

REGULAMIN FORUM

Osoby zamieszczające posty, które naruszają prawo lub dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ZAKAZY:

7. Publikowania linków, ofert oraz innych treści związanych z nielegalnymi (pirackimi) skryptami i programami.

ADMINISTRACJA FORUM MA WYŁ

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta