Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Inrelix

FutureNet - tak powinien wyglądać monetyzujący Facebook - www.futurenet.club

Rekomendowane odpowiedzi

ech, tych piramidowych wątków jest tak wiele, że firmy nawet pomyliłem. Rzeczywiście. Nigdzie się nie przenosili.

Czy ja wiem? Byłby sens w tworzeniu giełdy "zewnętrznej" dla futuro? Ten twór już jest na yobit. Myślę, że już nie byłoby pola do manipulacji ceną tego scam coina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy jest sens ale w "tych" przedsięwzięciach zupełnie naturalnym jest wszelkiego rodzaju udawactwo czasami wspierane ruchami maskującymi. O ile mnie pamięć nie myli to FuturoNet ma na koncie udawanie giełdy czy kantora po tym jak kupił jakiś niewielki kantorek.

O ile też mnie pamięć nie myli nie tak dawno, bo chyba we wrześniu super hiper wiadomością udowadniającą wspaniały, szybki i wielki rozwój tej firmy był zakup kantoru Cryptoins. Zdaje mi się, że ten kantor to już historia... W każdym bądź razie certyfikat SSL już nie żyje a kantorka, przynajmniej pod starą domeną, już nie ma...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 20.02.2018 o 12:25, pepperoniss napisał:

Dostałem kolejnego PW od mecenasa reprezentującego organizatora dyskutowanej w tym wątku piramidy finansowej. Chętnych zapraszam do interesującej lektury

Szkoda, że taka krótka. 

Pan mecenas chyba nie wie, że piramida finansowa kwalifikuje się już w 50% wypłacanych prowizji z wpłat. Nie musi to być 100%. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie Pan mecenas też myśli że naiwnych nie sieją sami się rodzą.Tak to czasami bywa z mecenasami.Może warto by było przekazać wiadomości od pana mecenasa odpowiednim urzędom żeby były świadome jak to się dziś ludzi przekonuje że białe jest czarne a czarne białe.:police::D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już to kiedyś pisałem. Mecenas pisze w oparciu o stanowisko mandanta a nie wyraża swojego prywatnego. Taka jego rola.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Hmm... nowa jakość zarabiania w Futureadpro. Całkiem nowatorska metoda rozwiązująca problem skąd wziąć kasę na zakup adpaków. Chyba pierwszy raz widzę coś takiego, a przynajmniej w przestrzeni publicznej internetu.

Otóż  na pewnym blogu na blogspocie o nazwie "pasywni"  autor oprócz mnóstwa papki marketingowej i różnych obliczeń potencjalnych zysków, dzieli się również swoim pomysłem skąd wziąć kasę na adpaki.

4jpg_qnnhxep.jpg

Ok, w tym momencie wiemy, że nie trzeba będzie wyciągać kasy z kieszeni aby kupić adpaki. A więc skąd ją wziąć? Ano stąd:

4jpg_qnnhxsh.jpg

Jak widać pomysł jest wręcz genialny: sprzedać niepotrzebne graty z domu i w zamian kupić adpaki :) No cóż lepsze to, niż brać pożyczki lub kredyty, aczkolwiek realizując ten plan, tak dla pewności wpierw sprawdziłbym, czy te niepotrzebne z mojego punktu widzenia graty są także niepotrzebne innym domownikom :)

Edytowane przez Polon
  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm... A druga połowa niepotrzebnych gratów zostaje na Fundusz Gwarancyjny?

Swoją drogą pomysł przedni...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mówi wam coś piyasa?

Nie?

Mi też...

Ale spieszę donieść, że to wielki sukces Futurenet... Właśni ogłoszono wejście smoka na tę platformę. Tzn. wejście futurocoin na piyasa.net?

Słyszał ktoś o tej giełdzie?

Nie?

No cóż... Chyba można na niej kupować futurociny za liry, ale nie włoskie, bo tych już nie ma a tureckie...

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

faktycznie....  wygląda na potężną giełdę....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 6.03.2018 o 12:15, pepperoniss napisał:

Mówi wam coś piyasa?

Nie?

Mi też...

Ale spieszę donieść, że to wielki sukces Futurenet... Właśni ogłoszono wejście smoka na tę platformę. Tzn. wejście futurocoin na piyasa.net?

Słyszał ktoś o tej giełdzie?

Nie?

No cóż... Chyba można na niej kupować futurociny za liry, ale nie włoskie, bo tych już nie ma a tureckie...

Becoming a member of Piyasa.net is free and after creating your membership you can directly start recommending Piyasa.net platform to your friends and start receiving income , from the company profit , for all the trading activities of your friends on the platform according to the bonus plan.

zaczynam się gubić w tym... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

SPAM + OT

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Tymczasem użytkownik portalu wykop.pl .....

Otrzymał wezwanie do usunięcia wpisu dotyczącego futurocoin. 

Niestety nie umiem dodać zdjęcia.  Wszystko tutaj : 

https://www.facebook.com/zdelegalizowaccoaching/?ref=br_rs 

http://tradingjam.pl/fundacja-trading-jam-sprawdza-kancelarie-prawna-rafal-kufieta/

Edytowane przez magicnoland
błąd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli, że Pan Kufieta jest taksówkarzem? A czy ktoś wie czy Futurenet nadal urzęduje we Wrocławiu tam gdzie mieściło się wcześniej One Line Green Line?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, firma już całkowicie jest poza Polską, możesz sie umówić na spotkanie w PL ale oddziału nie ma żadnego u nas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo ciekawy filmik o piramidach finansowych.Miedzy innymi o Futurenet : 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ostatnio przyjrzałem się kanałowi Damian Żukiewicza na YT. Widać już desperację w naganianiu. Każe już brać kredyty, rzucać prace itp ale już z takim smutnym wyrazem twarzy. Widać, że coś złego się dzieje. :cheesy:

Komentarze ma niestety wyłączone a szkoda bo mogłoby być ciekawie.

Na szczęście jego młodsza, bardziej kulturalna kopia tego nie zrobiła i dzięki temu można się dowiedzieć takich oto rzeczy. :o Jak widać chłopaki dobrze zdają sobie sprawę, że to wszystkio funkcjonuje na zasadzie piramidy czyli muszą być nowe środki bo inaczej program nie będzie działać. Widocznie 10 reklam dziennie jednak nie daj takie ekstra kasy za siedzenie w domu. Jednak ten szef i jego praca na etacie chyba nie jest taka zła.  :blink::cheesy:

Futurenet Piramida.png

Edytowane przez Paolinski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta