Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Moyy

Program lojalnościowy w sieci detalicznej, a jego promocja?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to widzicie? Co waszym zdaniem jest najbardziej skuteczną formą promocji tego typu programów lojalnościowych. Głównie spotkam się z kampaniami mailowymi, ale ostatnio wpadł mi w ręce raport z którego wynika, że kampanie SMS są dużo bardziej skuteczne chociażby na płaszczyźnie % wiadomości, które zostaną odczytane - jest to w sumie logiczne telefon każdy ma prawie zawsze przy sobie. 
Chodzi mi o całkowite połączenie danego programu z powiadomieniem SMS czyli po zakupie - SMS dziękujemy Twoja ilość punktów to tyle i tyle. Jest promocja - SMS o promocji ewentualnie jakiś kod - też z tego co piszą chociażby na TideMobile wynika, że takie rozwiązania są jak najbardziej możliwe. Ogólnie sporo fajnych koncepcji jest. 
Pytanie dotyczy, czy ktoś z tego typu wysyłek SMS korzystał, a jeśli tak to jakie były tego skutki? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Źeby korzystać z tego typu usług trzeba mieć baze klientów którzy podali numer telefonu :) Takie rozwiązanie jest dobre tylko i wyłącznie wtedy kiedy już skorzystali z Twoich usług i przy tym podali numer. Korzystając z bazy numerów pochodzących z kosmosu możesz sobie zrobić tylko antyreklame. Podsumowywując - owszem taka reklama jest skuteczna ale tylko do poinformowania ludzi o nadchodzących promocjach lub wydarzeniach. Gdyby do mnie przychodził jakiś spam na komórkę to zastrzegł bym sobie wybrane numery, natomiast że raz na 2 miesiące kebabiarnia wyśle mi SMSa z pozdrowianiami to to nie jest uciążliwe a nawet potrafi rozbawić ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja korzystałem ale już z gotowych formularzy do zapisów, aby subskrybent po zapisie na email dostał również powiadomienie na sms, że zaczynamy za 15 czy tam ileś minut, a chodziło o zaproszenie na webinar(prezentacje na żywo)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Budowanie listy mailingowej to w dzisiejszych czasach standard odchodzący coraz bardziej w stronę budowania tele-listy. jednak w przypadku promowania produktów z sieci detalicznej (kosmetyki, spożywka, chemia, suplementy) najlepszym sposobem będzie utworzenie własnego kanału na YouTube związanego z tematem i po prostu nagrywanie filmów związanych z branżą i pozycjonowanych na słowa kluczowe związane z Twoją stroną, na której znajduje się twoja oferta. Każda kolejna promocja, to kolejny film. do tego obowiązkowo kanał na google+ . Filmy i kanały na google+ się najszybciej pozycjonują :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SPAM

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta