Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

loryn22258

poszukuję inwestora/grupy inwestorów

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję inwestorów na okres od 1- 30 dni .

Inwestycje które przyjmuję muszą być w krypto walucie - dogecoin . inwestycja się zamknie gdy będę miał 50 000 dogecoin . 

tą krypto walutą będę obracać na giełdach z dźwignią i na ruletce .

Ruletkę przetestowałem na ponad 40 000 kombinacji , i póki co przynosi ona zyski .

UWAGA!!! 

Jest możliwość utraty inwestycji w którymś dniu , jeśli będzie utrata zbyt duża , to zwracam 50% inwestycji z własnej kieszeni i to jest zagwarantowane .

Oferuję profit w ciągu dnia około 0,5-2% , depozyt można wypłacić po 24h .

Na razie inwestycja jest na 50 000 dogecoin , za jakiś czas zwiększę inwestycje do np. 100 000 lub 1 000 000 dogecoin

można się ze mną kontaktować przez skype ( na skypie podaje numer telefonu i wy dzwonicie , lub wy podajecie numer telefonu a ja dzwonie) , pw . Skype mam podany w swoim profilu na forum .

Zapraszam .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że tera ciężko będzie znaleźć jakąś grupę inwestorów po ostatnich zajściach...

• Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dodatku tutaj jest mowa o inwestycji tylko i wyłącznie w kryptowalutach a jak wiemy są one kompletnie anonimowe. 

Zastanawiam się, dlaczego mogąc uzyskać 0.5-2% dziennie nie obracasz własnym kapitałem + dorzucać wyrobione odsetki? 

50.000 doge to jest jakieś 350pln - nie tak wiele przecież :-) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wiem ale stworzyłem to dla osób które chcą zarobić trochę , + jeżeli inwestycja się nie powiedzie to ja oddaje 50% kwoty zainwestowanej , sam obecnie obracam około 300 000 dogecoin co dziennie i szukam inwestorów którzy będą chcieli dorobić trochę

oczywiście ja daje profit około 0,5%-2% ale ja mam z tego o wiele większy procent.

Siedzę w tym od 2 lat , najpierw bitcoin potem dogecoin , i jak na razie na sporym plusie . , jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dodatku tutaj jest mowa o inwestycji tylko i wyłącznie w kryptowalutach a jak wiemy są one kompletnie anonimowe. 

Zastanawiam się, dlaczego mogąc uzyskać 0.5-2% dziennie nie obracasz własnym kapitałem + dorzucać wyrobione odsetki? 

50.000 doge to jest jakieś 350pln - nie tak wiele przecież :-)

hmm... patrzę na kurs i wychodzi mi ze 50 000 DogeCoin to jakieś 40zł... sam mam jakieś 30 000 w QoinPro i wiem że to jest nic nie warte...

w sumie to mógłbym je tu wrzucić do tej niby grupy i dać 100% reinwestycji i niech sie rozmnaża a kurs idzie w górę ;)

źródło: http://kryptokursy.pl/DOGE

Edytowane przez Rejuvenate

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nieduża kwota a co do zysku to mogę się dogadać na może troszkę większy ale to na skypie(lub telefon)

Edytowane przez loryn22258

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wolałbym tu oficjalnie w temacie np.

Plan 1

Wkład: do 50 000 DogeCoin

Zysk: 1,5% dziennie

Ryzyko: utrata 50% depozytu

Plan 2

Wkład: od 50 000 do 250 000 DogeCoin

Zysk: 2% dziennie

Ryzyko: utrata 50% depozytu

Myślę że jakby udało Ci sie rozmnożyć moje 30 000 do 40 000 w 20 dni przy 100% reinwestycji to zdobyłbyś kolejnych inwestorów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

możemy spróbować tylko potrzebuje skontaktować się z tobą na skype bo jestem na nim prawie 20/24h a tu nie zawsze mam czas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może się nie znam ale przy ryzyce utraty 50% wolałbym zagrać w kasynie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jadę na tym koniu ze jestem pierwszy który tu zainwestuje i loryn choćby miał dołożyć ze swoich to i tak da mi zarobić zeby zachęcić innych :D

A jeśli jutro napisze ze przegrał wszystko to przynajmniej ostrzegę innych forumowiczów ;)

ps: zaden Skype... wyślij mi wiadomość z Twoim numerem portfela DOGE i jutro przelewam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja może by i wrzucił parę dogów, bo kisi mi się coś koło 300,000 niepokoi mnie jednak coś innego

tą krypto walutą będę obracać [---] na ruletce .

Ruletkę przetestowałem na ponad 40 000 kombinacji , i póki co przynosi ona zyski .

Przecież ruletka to czysty hazard, z przewagą kasyna...

Więc jakie są proporcje między grą a ruletką?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na ruletce masz 3 kwadranty , kolor i 1-18 liczb

ja obstawiam doge na zasadzie 0.001 doge na pierwszy kwadrant w którym masz liczby 1-12 jeśli wygram do dostaje zakład x3 , a jeśli przegram to zwiększam stawkę o 300% czyli x4 wczoraj mój zysk na obrocie 50 000 doge na ruletce dał wynik około 25 000 dogecoin , potem od wypłaciłem zysk i dalej nie grałem ze zdrowego rozsądku by nie stracić

47 574 zakręcenia na ruletce mam teraz

A co do zysku to on jest zmienny i jednego dnia obrót może być na poziomie 1% zysku ogulem a w innym dniu może to być nawet 50-60% zależne jest to od kursu na giełdzie . Jeśli w danym dniu widzę ze na giełdzie zarobię więcej jak 4% to środki z ruletki przelewam na giełdę i tam zarabiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ok, wysłałem 27 500, będziesz codziennie pisał o "naliczeniach" ? czy raz na tydzień ?

Rozumie ze jestem testerem i na dniach przedstawisz oficjalne plany ? np. ile DOGE idzie na Hazard a ile na giełdę ? i czy inwestor może wybrać bardziej lub mniej agresywny plan :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cały czas czekam , zobacz ile masz potwirdzen w przelewie i napisz 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wysyłam przez QoinPro a tam niema potwierdzenia póki co... tam są chyba manualne wypłaty więc trzeba czekać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zainwestowałem 10 000 dogecoin w ruletkę , po kilku sekundach wychodzę z profitem 3 059 doge , a więc Rejuvenate ma dziś zysk na poziomie 2% czyli 600 doge a ja mam zysk w wysokości ~`8% czyli 2 459 dogecoin

naliczenia zysku będę podawać na bieżąco lub co 2 dni w zależności ile będę miał czasu

wrzuciłem swój zysk tj. 2 000 dogecoin w ruletkę i po 15 zagraniach wypłaciłem 2 534 dogecoin co w sumie daje mi na dziś zysk w wysokości

3 025 dogecoin czyli ponad 10%

zainwestowałem 30 000 dogecoin w gre na freedoge.co.in i mój profit w sumie z wczorajszym dniem to 66 647 doge czyli twój zysk Rejuvenate to 600 doge a ja się zadowalam zyskiem w wysokości ponad 60 000 doge czyli ponad 200% . 

Załączam screen z wypłat wczorajszych i dzisiejszych 

11438850966953009633.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To przy takich przebiciach powinieneś zaoferować większy procent lub zagwarantować ubezpieczanie 100% depozytu a nie 50% jak jest teraz :) Zrób jakieś własne plany bo póki co opieramy się o moje przykładowe :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

twoja inwestycja to 27 500 doge a maksymalna teraz to 150 000 doge , czyli jeszcze potrzeba 122 500 doge .

, oferuje 70% zwrotu depozytu jeśli będzie przegrana z byt duża i to jest zagwarantowane .

zysk na poziomie od 0.5% do 3% dziennie . 

Depozyt można wypłacić po 24h 

zapraszam

UWAGA!!!!

Nowa oferta !!!!

inwestycja BTC

szukam inwestora na 1-10 dni na kwotę 1 000 000 satoshi czyli 0.01 BTC 

zmienny dzienny zysk na poziomie 0.5% do 5%

jeśli inwestycja się nie powiedzie to zwracam 50% kwoty zainwestowanej i to jest zagwarantowane 

depozyt można wypłacić po 24h

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znakiem tego, to żadna inwestycja tylko hazard kończący się zwykle utratą całości środków, Nie dziś to za tydzień...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

masz racje ale jeśli grasz rozsądnie i kończysz w odpowiednim monecie to masz 95% szansy ze zarobisz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wręcz przeciwnie teoria gier mówi wyraźnie, że w dłuższej perspektywie czasu prawie na pewno stracisz. Te gry nie są grami o sumie zerowej lecz z przewagą kasyna. Nie istnieje więc żadna strategia na przechylenie szali na stronę gracza. Co najwyżej możliwe jest opracowanie strategii niwelującej przewagę kasyna. Przewaga jednak ciągle jest po stronie kasyna, bo takie są reguły gry...

Do gier o sumie zerowej i tych z przewagą kasyna póki gracz jest na plusie i gra dalej jak ulał pasuje przysłowie: Nosił wilk razy kilka - ponieśli i wilka. A w zasadzie poniosą...

IMHO lepszym rozwiązaniem na składkową inwestycję jest zebranie funduszy na uczciwy skrypt z grą właśnie z przewagą kasyna. W zasadzie dzięki graczom, takim jak teraz Ty jesteś, będzie się w dłuższej perspektywie do przodu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

może zacznę od tego że z giełdy i hazardu żyję od około 4 lat może masz racje ale nie całkowitą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Całkowitą. Twierdzenie, że istnieje system na wygranie w grze, która z założenie zakłada przewagę kasyna jest utopią :)

Giełda to insza inszość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzisiaj zarobiłem 60 000 doge więc rozdzielę to na zysk po 2% dziennie na twoją inwestycję w ten sposób będę pewien ze gram już czystym kapitałem dla siebie przez około 25 dni 

edit. kolejne 20 000 dogecoin zainwestowane w popularną strone freedoge.co.in i astronomiczna wypłata na ponad 49 000 doge

oto screen

50935094610729938907.jpg

UWAGA!!! 

Potrzebna inwestycja na okres 2 dni na kwotę 100 000 doge .

100% gwarancji zwrotu depozytu z zyskiem po 2 dniach wynoszącym 4% 

inwestycja idzie na giełdę , 

ofert nie można połączyć 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.