Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jeszcze przed wyjazdem chciałem ostrzec wszystkich przed nieetycznym promotorem "Pietruszką". Tworzy wokół PV i MTV sztuczną otoczke, która w przyszłości może nieźle namieszać ludziom w życiu (jak wiadomo niektórzy nawet kredyty biorą na inwestycje). Nie wiedziałem gdzie to napisać więc piszę tutaj dla potomnych. Został wyrzucony z grupy za to, że KŁ

Edytowane przez MrKB
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze zarabia na poleconych a ty mu wszystko niszczysz. Może on uważa że to nie jest piramida finansowa heh.... :) Ośmieszył się

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Tworzy wokół PV i MTV sztuczną otoczke, która w przyszłości może nieźle namieszać ludziom w życiu (jak wiadomo niektórzy nawet kredyty biorą na inwestycje)" - niezależnie od źródeł przychodu i wyjątkowej jak na projekty zarobkowe online, konstrukcji, MTV/PV traktuję/klasyfikuję w kategorii HYIP i tak do tego podchodzę. Zgadzam się, że tworzenie aury długowieczności na bazie tego, że projekt jest podparty papierem zarejestrowanej spółki, może spowodować wielkie szkody w przypadku osób, które zaczną traktować go podobnie jak, jak np. akcje rejestrowych spółek.

W moim przypadku pieniądz zaangażowany w program pochodzi w 100% z operacji online i w żaden sposób nie na wpływu na moją kondycję fianansową. Zachęcanie ludzi do inwestowania pieniędzy pochodzących na przykład z kredytu bankowego, lub brak reakcji na taki pomysł z czyjejś strony (głównie w odniesieniu do sponsora) jest dla mnie szarlatanerią. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, wszyscy wiemy, że Jo ma "łeb jak sklep" ale nie można niedoinformowanym ludziom wciskać ciemnoty. U nich na grupie jest kółko uwielbienia, nie można negatywnej wypowiedzi napisać bo odrazu ban :) Gdy "świeża" osoba wejdzie i zacznie czytać to wszystko to może mieć złudne przeświadczenie na temat programu. I to mi się nie podoba. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Przecież PV/MTV nie jest piramidą finansową" - program jest wyjątkowo przejrzysty i transparentny w kontekście przepływów finansowych, jednak w dalszym ciągu nikt z nas obecnych na forum nie jest adminem projektu i nie może wydawać jakichkolwiek gwarancji w kwestii jego trwałości. Jeśli ktoś próbuje takie osądy wydawać, dając jakiekolwiek gwarancje w czasie, stosuje świadomą manipulację i takich zawodników radzę zdecydowanie unikać.

Edytowane przez ScamKiller
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie będę już tutaj pisał konkretów ale kiedyś napisałem na jednej grupie Piotrka jak zatrzymać część kasy. Oczywiście dostałem upomnienie gdyż sam zainteresowany by dostał mniej pieniędzy z poleconych. Widocznie dba tylko o swój portfel.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja przypomnę że osoba o tym samym nicku "pietruszka" (na MMG) promowała również inny program Trafficmonsoon. I na naszym forum osoba przedstawiająca się tym samym nazwiskiem co w screenie, delikatnie mówiąc - w niezbyt przyjazny sposób promowała właśnie ten program http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/12361-trafficmonsoon-adpack-50-roi-110-trafficmonsooncom/page-8&do=findComment&comment=313256

Dlatego radzę uważać na tego typu osoby.

Wątek nie wygląda na skargę, a raczej ostrzeżenie więc przenoszę do bardziej odpowiedniego działu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie śmieszą te jego zabiegi, podam pare przykładów.

Ad.1 

Na konkurencyjnym forum w stopce ma MOJE projekty (wątpie, żeby PaidVerts, TrafficMoonson i jakiś badziew należały do niego. Choć może to jakieś zaburzenia dlatego może nam zagwarantować że to nie są piramidy finansowe :D).

Ad.2

Wywalanie wszystkich negatywnych opinii, i negatywnych PYTAŃ.

Ad.3

Chamskie zagranie, na jednej z jego stron jest "rotator" linków polecających. A cóż to jest w teorii? a no taki cudowny skrypt pozwalajacy zarobić całemu teamowi który pracował nad stroną. A cóż to jest w praktyce? Link polecający Aggasiego za każdym odświeżeniem  :uglystupid2:

Podsumowywując - taaak gość jest mega uczciwy ;)

Edytowane przez MrKB
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co wiem to jest współtwórcą TM więc się nie dziwię ze tak to promuje... 100% pewne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja jestem współtwórcą Microsoftu  :grin:  Jeśli to faktycznie jest prawda to czemu tego nie promuje swoją "gębą" jak ja ?  :knuppel2:  To tylko moje odczucia ale jak PV padnie to ten cały szajs posypie się z góry na dół  -_-

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

PV padnie już za moment, zaobserwowałem prawidłowość, która wielokrotnie sprawdziła się w przeszłości - zaczynają tam wpłacać ogromne pieniądze ludzie "z łapanki"; nie mający zielonego pojęcia o tym czym grozi angażowanie znacznych środków w piramidzie finansowej...
Też już słyszałem o kredytach na PV i zastawianiu domów niestety...
Chciwość ludzka jest jak ocean.
Na mój nos wiosny PV nie doczeka na 100%, a może to być duuużo wcześniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

co do pietruszki to potwierdzam działa bardzo nieetycznie

kiedys w czasach AHP jeden pan założył grupe AHP polska( czy cos w tym stylu), zaprosił między inymi pietruche, który zaczą się udzielać itp itd tak, że w końcu dostał uprawnienia admina na grupie, a gdy AHP zaczęło upadać admin założyciel napisał ze projekt podupada, ma się coraz słabiej itp, na to pietrucha usunał go z grupy za 'zdrade AHP' sam natomiast dalej nakrecal ludzi na inwestycje, bo to świetny zarobek bedzie na AHP( w momencie jak były naliczenia po mniej niż 1% dzienniei spadały) , wiec jesli ktos jeszcze ma ochote współpracować z takim kolesiem proszę bardzo ale na swoją własną odpowiedzialnośc

poza tym mam styczność z paroma osobami które weszły pod niego do pv czy digadz i z tego co mówią ma je kompletnie w d..., zero pomocy itp

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Polon

To stąd ta nagonka na hyipforum po jego grupach ;) Jak każdy wie, takie zachowania tutaj nie są tolerowane to trzeba grupke owieczek odciągać od prawdziwych informacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@senthinel: "poza tym mam styczność z paroma osobami które weszły pod niego do pv czy digadz i z tego co mówią ma je kompletnie w d..., zero pomocy itp" - dziwna zbieżność... do mnie też od czasu do czasu trafiają osoby z różnymi problemami... (co prawda nie tylko, ale między innymi) zgadnijcie od kogo...? ;)

Edytowane przez ScamKiller
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem się nie odzywać, bo mimo tego, że z naszego forum kolega @pietruszka wyleciał nie z mojej przyczyny a z powodu multikonta, fakt, że w wątku TrafficMonsoon nie potrafił w sposób rzeczowy odnieść się  do moich pytań spowodował, że stałem Jego wrogiem publicznym nr 1.

W swojej krótkiej karierze na naszym forum zdążył posunąć się do gróźb wobec mnie, gdyż ośmieliłem się nie wychwalać pod niebiosa nachalnie promowanego przez Niego programu. Oczywiście po banie łgał jak z nut, że Jego wypowiedzi były tutaj cenzurowane. Co oczywiście jest bzdurą, bo każdy kto mnie zna i zna zasady obowiązujące na tym forum doskonale wie, że cenzury tutaj nigdy nie było i nie będzie...

No cóż, pewnie dla kolegi @pietruszka wizja merytorycznej dyskusji, analizy za i przeciw programu, i widmo @pepperonissa było aż tak wielkie, że poza stworzeniem facebookowych grup Trafficomonsoon Polska, Paidverts Polska, Digadz Polska oraz odpowiednich stron blogowych promujących jego reflink wraz z wizją świetlanej przyszłości bez ryzyka z uczestnictwa w promowanych przez Niego programów, doznał olśnienia i stworzył własne forum o zarabianiu...

Cieszę się, że moja osoba nadała Mu sens życia:
2psepmu.png

Administracji tego forum, życzę powodzenia.

Dla naszego konkurencja jest czymś pozytywnym. Zmusi nas do jeszcze lepszej pracy...

Tymczasem forum kolegi @pietruszka musi się dużo nauczyć, bo ju od początku wprowadziło cenzurę, choćby wyrzucając do kosza post dotyczący paidverts z powodu zbyt małej ilości informacji o programie... Zwolnione miejsce mógł zająć ktoś inny... 

Ale początki są zawsze trudne...

Ja nie mam nic przeciwko ekspansywnemu promowaniu programów, jak to czyni kolega @pietruszka. Wszak reklama jest drogą do sukcesu.

Czy jednak metody stosowane przez NIego, o których piszecie, są co najmniej niestosowne. I pół biedy w promowaniu własnego reflinka. Za dobrą pracę należy

się dobra płaca... Gorzej, że sposób prezentacji projektów w oderwaniu od ich rzeczywistej zasady funkcjonowania a nawet w zakłamywaniu rzeczywistości jest dla mnie nie do zaakceptowania.

Mam jednak nadzieję, że obecne zawirowania wokół Paidverts i Digadz dadzą Mu trochę do myślenia i w trosce o własną twarz nie będzie w przyszłości unikał nazywania rzeczy po imieniu...

Czego Jemu i złowionym przez Niego poleconym szczerze życzę na ten Nowy Rok

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki uprzejmości jednego ze znajomych miałem okazję zapoznać się z zasadami funkcjonowania zamkniętej grupy kolegi @pietruszka vel Piotr Agassi Ch.
Zaiście, jak koledzy wcześniej pisali metody promocyjne tegoż promotora są iście wysublimowane...

Regulamin owej grupy w zasadzie pozwala na wyrzucenie z grupy każdego...
Ot choćby punk 11 regulaminu grupy zabrania na ten przykład NARZEKANIA i SPEKULOWANIA pod groźbą banicji. Co więcej w praktyce zabrania nawet samodzielnego myślenia, bo admin w regulaminie poleca uczestnikom grupy "Nie wyciągaj wniosków ze swej wiedzy bo możesz mieć niepełną."
O tym jaką wiedze ma Piotr @pietruszka Agassi Ch. - za chwilę...

Oczywiście Regulamin jest wyłącznie dla innych... Nie dla samozwańczego mentora. 
Wyciąg z Regulaminu Grupy:

5. ZABRANIA się reklamy innych systemów zarabiania.
6. ZABRANIA się promowania własnych linków referencyjnych bez zgody Administratora.
8. ZABRANIA się zamieszczania linków do stron internetowych na których można znaleźć reflinki.

Oczywistą oczywistością jest, że Piotr @pietruszka Agassi Ch. wyraził sobie zgodę na zamieszczenie swojego reflinka w grupie stąd zupełnie nie dziwi, że jedynym reflinkiem dostępnym wewnątrz grupy jest Jego reflink. Tego więc nie można się przyczepić, bo Regulamin na to pozwala...

Dziwnym jednak trafem Piotr @pietruszka Agassi Ch.  utworzył post off-top admin, w którym komentarz zamieścić można po uzyskani Jego zgody a który służy do spamowania uczestników grupy reflinkami admina do innych programów... Ostatni komentarz, wyemitowany przez Twórcę grupy brzmi:

KAŹDY KOMENTARZ TU PISANY NIE PRZEZ ADMINA = BAN!!

Swoją drogą zastanawiam się czy codmin nie ma podstaw regulaminowych do wywalenia Piotra @pietruszkę Agassiego Ch. z grupy z złamania punktu 5 i 8 regulaminu...

Tym bardziej, że zamordyzm jest widoczny także w innych miejscach...
Grupa posiada dwa ciekawe wpisy:
OSTRZEŹENIA ZA NARUSZENIA REGULAMINU - 2 ŹÓŁ

• Lubię 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wspomniany w temacie promotor nawet udzielił się na forum MTV i pochwalił działania Joela:

JO great job - do not read the comments of people who have no idea about managing such a large project !!

@UP

Po przeczytaniu chciałem to skomentować, ale szczerze to zabrakło mi słów do tego, co ten kolega pietruszka wyprawia i wypisuje...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z internetowych promotorów dodam pewnie znanego http://www.drlieven.com/ do kolekcji ludzi parapetów :)

Oj tak - pamiętam go jeszcze z czasów jak działał BB a gdy chylił się ku upadkowi to spamował na grupach o innych programach a nawet była spora grupka osób, która go wychwalała pod niebiosa ;-)

#pepperoniss

Sam osobiście mam małą grupę DigAdz Polska i myślałem, że nawiązujesz właśnie do niej ale z tego co widzę, to on faktycznie ma taką samą założoną. A wracając do tego konkurencyjnego forum, to własnie widzę, że został on moderatorem. Ciekawe kiedy zostanę na nim ukarany za negatywne wpisy o PV :D

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cytowane wcześniej wpisy pochodzą z facebookowej grupy "Paidverts Polska"...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki poinformowaniu mnie przez zeno13 - któremu chciałbym podziękować (nie miałem pojęcia co tu się wyrabia) podjąłem chyba najwłaściwsze kroki.

Przepraszam których dotkneła dana sytuacja i życzę wszystkim wesołego nowego roku :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gratulacje dla administracji wspomnianego wcześniej forum za szybkie załatwienie sprawy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zaś chcę przeprosić Administrację forum zarabiamy.org za niesłuszne posądzenie, że forum zostało stworzone przez kol. @pietruszka. W błąd wprowadził mnie post zamieszczony w screenie z poprzedniego mojego wpisu i skrót myślowy :)

Pozdrawiam i życzę sukcesów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do meritum wątku - pełna zgoda.

Nie kumam jednak poobocznej kwestii, pt. założyciel forum, rozumiem, że Waść omawiany tutaj, nie jest założycielem/właścicielem forum podawanego powyżej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jest. Administrator forum się do mnie odezwał i po interwencji @zeno13 odebrał koledze @pietruszka uprawnienia moderatoskie na swoim forum. 

W błąd co do właściciela forum wprowadził mnie sposób prezentacji tego forum przez kol. @pietruszko w grupie facbookowej, gdzie napisał, że niedługo zaproszą uczestników grupy na nowo powstające forum bez psychopatycznych moderatorów typu pepperoniss. Błędnie uznałem, że jest On twórcą tego forum

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta