Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak. 

Włożył 60$ i sam zeznaje, że wypłacił minimum 2920$.

Reszta to naliczone wirtualne pieniążki, które teraz pracują jako adpacki...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Typ nie ma żadnych skrupułów, nie liczy się z nikim i niczym...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hehe... To jeszcze nic...
Kilka dni temu ogłosił, chyba wzorem Bystrzanowskiego, strategię Milion $ dla każdego...

Strategia - jak zarobić 1.000.000$ w ciągu roku z Traffic Monsoon

Tak sobie zwykłem ostatnimi rozmawiać przez Skype z właścicielem TM (Charlesem Scoville'm)..
Ostatnio rozmawialiśmy o tym jak skalkulować i zmaksymalizować zyski w programie Traffic Monsoon i doszliśmy do wniosku, że najlepsze efekty zawsze przyniesie polecanie. 
Można pracować samemu i świetnie zarabiać z większym wkładem, ale osiągniecie naprawdę spektakularnych rezultatów wymaga większej aktywności.
Wtedy Charles powiedział mi że istnieje pewna strategia w jednej z zagranicznych grup liderskich Traffic Monsoon gdzie ludzie założyli sobie pewien cel, który realizują a ja niżej wam go nakreślę:
Otóż....

Planem grupy jest zarobienie 1.000.000$ w ciągu 12 miesięcy i powielenie tej strategii w CAŁ

• Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może to on mi wysyła maile o tym, że zarobię miliony, że ktoś tam odkrył sposób na kasę w milionach i prawie bez wysiłku  :lol:

Dobrze, że trafiają do spamu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@peppe, a może to Wałęsa ;) on też miliony obiecaływał 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hehe...

Jeno wałęsowe 100.000.000 to dzisiejsze 10.000... Ale tłumaczenie pewnie w stylu JE. Prezydenta Wałęsy będzie:

Śpiewa piosenkarz, że: 'Wałęsa oddaj sto milionów' - ja chciałem dać! chcę! Tylko, że oni mi nie pozwalają, a ja nie mogę, bo ja nie mam mocy wykonawczej. Ale to niech ten piosenkarz, który uważa, że on jest inteligentniejszy, to niech pomyśli, że to nie ja. Tylko niech on ostatnią zwrotkę zaśpiewa: 'Pomóżmy Wałęsie zrealizować to', 'Pomóżmy Wałęsie lepiej to zrobić, mądrzej'.Ja nie mówię..to jest wprost niezbyt mądre, ale w samym założeniu mądre.

Hm... Nawet już jest...

Pomóżmy @piertruszce zrealizować ten szczytny cel...

Pędźmy co sił do banków, do schowków, sprzedajmy auta, złoto, chałupy...

Wystarczy 5000$ od każdego z nas...

Wystarczy raz...

Wpłaćmy po 5000$ na 100 paczek do TrafficMonsoon...

Natychmiast staniemy się milionerami...

TraficMonsoon to wszak maszynka do zarabiania pieniędzy... Mennica Polska... Kserokopiarka pieniędzy...

A tak całkiem serio...

To tym jednym wpisem udowodnił swoim wyznawcom, że TM to zwykła piramida jest... Bo niby jak wpłacajć 5000$ można zrobić milion w rok....

Upsss... Można... W TM z Agassim...

hehe...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wdałem się w dyskusję z "Pietruszką" pod jego postem, że LucreLab to scam.
Nie wyzywałem, nie obrażałem, nie krzyczałem a on bez powodu usunął mnie z grupy, bo zacząłem udowadniać mu, że jest w błędzie.
Nienawidzę takich ludzi, którzy nie potrafią się przyznać, że popełnili błąd...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tu nawet nie chodzi o błąd...

W hyipach w jeden program się wchodzi, w drugi nie. Czasem się trafi w świetny program a czasem taki program przegapi...

@pietruszka ma po prostu typowe zachowania pseudolidera czy wręcz oszusta tworzącego wokół siebie sektę wyznawców. Ma się na kim wzorować. Bystrzanowski w MTW miał dokładnie identyczne zachowania. 

Każdy może mieć swoje zdanie pod warunkiem, że będzie to zdanie identyczne z guru. Gdy nie jest to wysiadka... I grupa wciąż wygląda na skonsolidowaną i jednomyślną ze swoim bożkiem...

Inna sprawa, że wielu sobie niewiele robi z tego co @pietruszka mówi i pisze. Tylko siedzi cicho  robi swoje. Wśród userów aktywnych lucrelab widzę wielu aktywnych promotorów TM z jego grupy...

Mnie bardziej przeraża brak granicy bezczelności. Jak choćby cytowany przeze mnie wpis na blog, w którym w nonszalancki sposób robi z admina TrafficMonsoon kłamcę, oszusta i naciągacza... Bo jakoś nie wierzę w to, że Admin tego projektu wymyślił w burzy mózgów  @pietruszką Fabrykę Milionerów bez Ryzyka. 

A, że sekta działa ak każda inna to wśród członków grupy oprócz tych rozsądnych, którzy mimo uszu puszczają jego podrygi i zawodzenia znadą się też tacy, którzy rzucą się sforą na program, który się guru nie podoba i będą powtarzać kłamstwa, hejtować, trollować... 

A dobry program... No cóż... Poradzi sobie i sam się obroni a @pietruszka usunie swoje zawodzenia z ogólnie dostępnych miejsc w necie i dalej będzie naciągał na biznesy bez ryzyka...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---]

Obrażanie i atakowanie innych użytkowników + wulgaryzmy.

Na forum nie akceptujemy zachowania które tu zaprezentowałeś. Jeśli zarejestrowałeś się tylko po to aby oczerniać innych na podstawie własnych wizji , to nie tędy droga. 

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cały ten post jak i jego tytuł ma na celu najeżdżanie jednej osoby wiec dlaczego dostaję bana [---] Za co w takim razie ban?

Offtop.

To nie jest wątek o użytkownikach forum, ani o zasadności przyznawania ostrzeżeń. Jeszcze nie dostałeś bana, ale jesteś na prostej drodze aby ten cel osiągnąć.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otóż ten wątek ma na celu ostrzeganie i zwrócenie uwagi na osobę pokroju pietruszki. Oraz na ukazanie w jak bardzo wypaczony i nieetyczny sposób promowane są przez niego biznesy. Osobną kwestią nie mniej istotną jest jego zachowanie w stosunku do innych osób, gdzie wystarczy że ktoś krzywo spojrzy, a pietruszka już grozi palcem i wyrzuca ze swojej ściśle kontrolowanej społeczności w której robi za nieomylne guru. 

Zdaję sobie sprawę że znajdą się osoby które chciałyby uciszyć niewygodne głosy, bo jakże to inni mają czelność pisać coś niepochlebnego o tak wybitnej postaci jaką jest pietruszka? Ano mają do tego prawo aby ostrzegać innych przed manipulacjami i wyciągać na wierzch brudy. Bo czyja to wina że tam są takie brudy? Tych co o tym piszą, czy tego, który te brudy wytworzył? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodałem zapytanie na Passive Earnera gdzie ma potwierdzenie na wypłate tych tysięcy (bo jak narazie to wkleił sam screen z programu) to usunął mój komentarz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tu raczej będzie się zgadzało, bo od pewnego czasu na passive earner wypłaty pojawiające się w portfolio są zatwierdzane przez administrację po przedstawieniu dowodu wypłaty. 

Stąd też pomału dopiero uzupełniam wpłaty i wypłaty w poszczególnych programach, bo admini usunęli wcześniejsze wpisy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tym, że u niego jest "dowód" w postaci screena z programu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Piotr Agassi Chajkowski | Pietruszka promuje następny serwis, TraficMonsoon. Szkoda tylko, że dalej ludziom nie mówi całej prawdy. TM naprawdę preżnie sie rozwija ale to nie zmienia faktu, że jest piramidą finansową. 

Edytowane przez MrKB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapytałem się Pana Pietruszkę dlaczego jego rotator jest tylko dla jego grupy, przecież według niego jest to jednopoziomowy system wynagradzania więc co mu do tego? Okazuje się że drabina nie ma końca i te pieniądze ciągle wirując pomiędzy użytkownikami. Wystarczy że jego wierni fani z ekipy (jedynej słusznej bo widziałem już bany na grupy o tej samej nazwie) mają po 100~200 podpiętych userów co daje im samym średnio 500~100$ - mało kto kupuje jedną adpaczkę więc sukcesywnie to się powiększa. Z kolei ta kasa ponownie ląduje u pietruszki, jak? A no wystarzy że jego fani zrzeszeni wykupią adpaczki (do czego nachalnie namawia każdego pokazując ilość jaką zgromadził) i tak z tego ma 10% (im więcej userów - tym więcej kasy dla niego).

Dzisiaj pochwalił się że do grupy dołaczył ktoś kto wpłacił 30.000$ (swoją drogą ma ktoś jaj*) tylko to na 99% jest kolejny chwyt który nakłoni nowe osoby na to żeby wpłacać wszystko co mają. Ktoś pisał o domach... Osoba która mnie wprowadziła wchodzi w kredyty i zastawy. Jak dla mnie to już przesada! Brać kredyt na 20~30% (bo realnie podchodząc to niższych kosztów niema)  żeby zarobić na tej kasie 40~50% = zysk 20% z kwoty kredytu. A co jak systme padnie? Wystarczy wprowadzić blokadę na wypłatę max 80% uzyskanych pieniędzy i większość kasy zostanie zamrożona ot tak z dnia na dzień.

Nie mówię że cały Trafficmonsoon jest złym programem ale mam w głowie własny biznes i taka zabawa zarabianiem (nie gwarantowanym przez nikogo) jest dla mnie na ten moment skończona. Pieniądze które wyciągnę z tego systemu w rok będą sześciokrotnie powielone.

Pietruszka to tylko kawałek tego interesu. Sam zostałem wciągnięty w TM przez osobą która zarzekała się że:

- zarabia tylko ułamki procentów (fakt, 1/10 i 1/1 - to też ułamki)

- za rok będzie mnie stać na co tylko zechcę

- nie musisz niczego polecać.

Co się okazało? Włożyłem w to sporą kasę. Dowiedziałem się że nie tylko 10% jest dla niego od zakupów "pieniężnych" (czyt. wkładu) ale od każdego zakupu. Np, mam 90 adpacków zakupionych za własne pieniądze (kasa na samchód) To mój "kolega" ma z tego "tylko" 9 adpacków. Nie prawda, on ma za każdym razem te 10% jak robię zakup. Cóż, nie podoba mi się takie podejście i od 3 dni nie robię ponowych zakupów adpacków. "Kolega dźwonił i pytał co się dzieje, czemu nie reinwestuję itd. Kasę wcyiągam bo z mojego założenia planowego (reinwestycje do końca roku) to zarobię na tym bagatela 3.500zl. Swoją drogą. u mnie już zaczynają się cyrki z tym TM. Zegar odliczający działać zaczął tak ze w środku dnia kończy się czas mimo że powinnien dopiero późnym wieczorem. A to już zaczyn się kombinowanie.

Pozdrawiam i życzę Wam omijania szerokim łukiem takich ludzi.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli Twój kolega jest "publicznym" promotorem napisz do mnie PW :) Coś na to zaradzimy. Każdy ma swój rozum, to że grupa kogoś mami to nie znaczy, że odrazu ja mam kogoś mamić. Wątek jest w celach informacyjnych nie po to żeby nie wchodzić w program X, tylko żeby unikać promotorów X :)

Edytowane przez MrKB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie o to chodzi że to osoba która znalazła Pietruchę w sieci i jest chyba 3 poziomy pod nim a czy "publiczną"? Nie, nakłania tylko znajomych dookoła w taki a nie inny sposób.

EDIT//

Awaria TM - spora bo padły serwery (jeśli jest ich więcej niż jeden). Mają wszystko odzyskiwać ręcznie.

I co robi pietruszka? Usuwa niewygodne komentarze!

Już dwa razy pisałem o tym że ludzie zaczną teraz masowo wypłacać kasę z programu bo taka jest normalna reakcja ludzi na coś takiego.

Edytowane przez Kornelus
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś pietrucha dodał taki oto post w grupie TM polska :

SPONSOR KTÓRY NIE POMAGA I PRZEKIEROWUJE SPRAWY DO INNYCH

W tym poście demaskujemy niekompetencję i ignorancję osób, które polecają TM po czym umywają ręce i nie chcą pomagać swoich poleconych przekierowując sprawy do innych osób takich np jak ja.
Skończyły się żarty - ja już nie mam zamiaru odbierać telefonów na łączu mojej szkoły tańca od osób które podają go swoim poleconym bym pomagał ich poleconym kiedy oni nie robię kompletnie nic - tu będzie info kogo unikać jako polecającego z wklejonymi dowodami - strzeżcie się SPYCHACZE POLECACZE.

TO NIE ZNACZY ze ja nie mam zamiaru pomagać - zrozumcie mnie dobrze. Chcę tym sposobem aktywować ludzi, którzy nie są w mojej 1 linii i przesyłają mi ludzi do pomocy przeskakując nieraz 3 poziomy poleceń. Efekt jest tego taki że ja mam pełne ręce roboty a oni sami nadal nic nie wiedzą i nie pomagają. Szkodzi to wszystkim globalnie. 
Dlatego TAK POMAGAM, ale tylko bezpośrednio poleconym i tylko im udzielam bezpośredniego wsparcia. Oczywiście jeśli oni proszą o pomoc z ich bezpośrednim poleconym też pomagam, ale pomoc musi iść w strukturze - nie może omijać poziomów.

co o tym sądzicie? tym bardziej, ze ja już chyba 2-3 osoby wyedukowałem które pochodziły od niego bo on im odpowiadał tak po łebkach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co mamy sądzić :D Teraz wszyscy będą chcieli się przepisywać pod niego bezpośrednio bo tylko on jest taki dobry i pomaga. Sam nauczył ludzi naciągać i wciskać ciemnote, to niech się teraz nie dziwi że stado lgnie do niego. Ja tylko czekam aż TM się wypierniczy  :rolleyes: Wtedy będzie miał zabawy co nie miara.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jest ciąg dalszy tych filozoficznych wywodów <beka>

"Ja mógłbym już teraz wrzucić tu kilka nazwisk ale nie zrobie tego. Resetuje moje doświadczenia i będę wskazywał osoby które od dziś wykarzą się niedbałością o własne zespoły. "Nie ten lider prawdziwy co wciągnął lecz ten co wychował" cytat własny"

"bo czują i widzą że ich polecający są niekompetentni, wiec po co im zawracać głowę Emotikon smile Ale niestety nie tedy droga.
Piszą do mnie ludzie którzy sami uczą swoich sponsorów... Do takich kuriozalnych sytuacji dochodzi nawet."

Edytowane przez scooter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja go rozumiem... Najpierw naganianie wszystkich do PBbRnL (Pewny Biznes bez Ryzyka na Lata) i nakłanianie nagonionych do naganiania kolejnych, bo im sybciej tym lepiej i więcej... A ty nagle okazuje się, że nagonionych jest tak dużo a prowizji z nich nie widać... Więc po co się męczyć... 

Teraz liczą się tylko ci, którzy przychodzą z duuuuużą kasą...
j64hhs.png
I ci, którzy czytając narzekania naszego warzywnego kolegi na niekompetencję swoich uczniów, zdecydują się na jedynie słusznego sponsora...

Swoją drogą to trzeba mieć nieźle pod sufitem albo kupę luźniej kasy by na tym etapie życia programu angażować w niego 5000 USD...

Ale przecież, jak pewnie wszyscy wiedzą, że biedotą nie ma co się zajmować, bo 
6eghz8.png
Więc sprawa jest prosta... Wśród biednych trudniej znaleźć jeleni a nawet jak się dadzą omamić to kasy z nich mniej...
Oczywiście retoryka natychmiast podchwycona przez wiernych wyznawców...
117yz5z.png
Wszak skoro weszło się w TAAAKI biznes to już każdy może czuć się bogaty... Co ja piszę... Czuć...
Już jest bogaty...Już jest wolny... Najczęściej od zbędnych pieniędzy ale zawsze wolny to wolny...

Na koniec zadanie z matematyki, z poziomu bodajże 3-4 klasy podstawówki...

Ile będzie się miało pieniędzy po inwestycji jeśli zarobek wynosi 110% a inwestycja 100 zł?

Proste: 100 + 110 = 220...

Ale już za parę dni, za dni parę możesz posłuchać, że jest inaczej...
 2vlr1x2.png

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój polecający na to jedzie. C*uja wie o TM i koniec końców ja się wypisuję z tego. Kapitał wycofuję sukcesywnie i czekam aż dolar skoczy po wakacjach (mają stopy uwolnić w USA) powyżej 4zł Wtedy coś na tym zarobię nawet.

Ostatnio chciałem się wbić na HG pietruszki ale nie akceptował nikogo z kim wcześniej nie ustalał tego co ma się mówić. Z chęcią zadałbym im pytanie o legalność wielopoziomowości TM i o to czemu ludziom wciskają bajki że mam 100% pewności że kasa do mnie wróci nawet jak TM padnie. 

Zadałem pietruszce pytanie ile czasu zajmie CS wypłata tych pieniędzy a on mi na to że minimum 4 lata!! Przez ten czas takie pieniądze można 3 razy pomnożyć.

Najlepsze równanie jest :D

110% = 210% loool no jak on tak prowadzi rachunki domowe to ja się nie dziwię że ma "kolegę" u boku i mu pomaga jak wierna owieczka.

Dorobią się ale policja skarbowa jak się o nim dowie to mu nic nie pomoże.

Co ciekawsze, zadałem pytanie pietruszy dlaczego rozsyła spam do mnie z tym spotkaniem... On na to że przecież regulamin jego rootatora o tym mówi.

Szach mat aggasii, w rootatorze mnie nie ma więc dalej nie wiadomo o co chodzi!

Wysłałem mu informację że jeśli jeszcze raz dostanę od niego jakąkolwiek wiadomość sprawę zgłaszam do sądu.

Edytowane przez Kornelus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta