Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

zalozylem konto by specjalnie napisac tutaj ten post

Fajnie ze cokolwiek tu piszecie bo jakiekolwiek informacji o nich ciezko znalezc, praktycznie brak.

Na capitalclub siedzę od niedawna, jakieś 3 tygodnie, ogolnie siedzę w inwestowaniu w mieszkania pod wynajem lub flipy i tez szukam alternatywy zainwestowania kilkuset tys.... trafilem na ten capitalclub...
Mimo tego krotkiego okresu tez mam podobne spostrzezenia co forumowicz wyzej, tak po za tym inwestujesz tam nadal czy juz nie????
To co moge napisac o tej stronie to podstawy, maja cos takiego jak NAPISALI O NAS, czyli niejako rekomendacje, za chiny nie ma tam nic wartego zlamanego gorsza, wiekszosc nie dziala, jeden link udalo sie ze zadzialal to jedynie byla wypowiedz w jakims tam temacie tego prezesa capitalclub, a nie zadne NAPISALI O NAS. Czyli moze byc tak jak pisze MATEUSZA, ze naganiaja sobie na robienie stron, a zakladka NAPISALI O NAS to do stron ktore zrobili i moze mieli zeby ich promowac ale jak widac wypieli sie na nich juz. Jezeli toma byc firma godna zaufania to ju zna poczatku jak sie ja sprawdza to widac ze prowizorka z trescia niepotwierdzona czyli SCIEMA...

Udalo mi sie jakies tam inwestycje zalicytowac czy zlozyc propozycje bo nie wiem jak to u nich nazwac i tak kontaktuje sie jakis czlowiek przedstawia sie ze Andrzej Górecki, jąkajacym głosem czy chce potwierdzic to co tam daje (nie jestem uprzedzony do osob z wada wymowy typu jakanie sie, ale do obslugi klientow przez telefon wybiera sie takie osoby? nie maja nikogo innego czy jak?), potwierdzam i od razu korzystajac z okazji chce mu zadac kilka pytan, oczywiscie mowi ze nie ma problemu, to przystepuje do pytan.

Przedstawiam mu jakie sa niewiadome w tym ogloszeniu, notabene tez jak wyzej kolega pisze byl pit pozyczkobiorcy co chce wziasc 530tys kredytu (moze ta sama sytuacje opisujesz?), a jego pit caloroczny opiewa na zysk STO ZŁ

Edytowane przez INOVIT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

tak po za tym inwestujesz tam nadal czy juz nie????

To co moge napisac o tej stronie to podstawy, maja cos takiego jak NAPISALI O NAS, czyli niejako rekomendacje, za chiny nie ma tam nic wartego zlamanego gorsza, wiekszosc nie dziala, jeden link udalo sie ze zadzialal to jedynie byla wypowiedz w jakims tam temacie tego prezesa capitalclub, a nie zadne NAPISALI O NAS. 

Widzę ze odzew jest, ciekawe czy biedzie większy w sprawie opinie o capitalclub.

Co do inwestowania, zmieniłem trochę strategie, stronę Capitalclub traktuje jak wyszukiwarkę pożyczkobiorców w tym sensie że wyszukuje oferty z mojego regionu i sam osobiści z nimi kontaktuję się dogadując się, że całą kwotę im pożyczę i żadnych pośredników nam nie potrzeba. Zazwyczaj w zastaw hipoteka.

Można organoleptycznie sprawdzić dokumenty, księgę wieczystą, czy ta firma działa, a nie firma słup, itd. itp., a nie liczyć że firma "krzak" zadba o moje pieniądze, które tak naprawdę najmniej ją obchodzą bo z nich nie są finansowani...

Ja mam trochę inne kwoty do zainwestowania, ktoś tam z początku pisał o kwocie 1000zł. to rzeczywiście z takim kapitałem to jest skazany na pośredników...ja nie...

Co do tych linków NAPISALI O NAS, nawet nie sprawdzałem, bo mam świadomość z góry że będzie to tylko reklama na innych stronach za którą zapłacili i dlatego tam są, ale rzeczywiście linki podane do śmieci, niedziałające, tym bardziej wychodzi jaka to prowizorka, ja już nie chce kopać leżącego :) więc nie będę dokładał nowych faktów jakie tam oferty bywały, które niby miały być wiarygodne, sprawdzone, a tylko googlując można było łatwo sprawdzić że oferta firmy SŁ

Edytowane przez RandalOP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@gonzo00, dawno nie zaglądałam na forum, ale już jestem :) Co do spłacania pożyczek, dwie już zostały u mnie spłacone, a trzy są w trakcie spłacania. Na razie nie mam żadnych problemów, wszystkie raty wpływają terminowo.

@RandalOP

Zdaję sobie sprawę, że dużo tu zależy od pożyczkobiorców, ich uczciwości i możliwości spłaty - takie inwestycje są z definicji ryzykowne. Z punktu widzenia pożyczkodawcy traktuję CClub jako pośrednika, dostawcę infrastruktury umożliwiającej takie inwestycje, a ryzyko związane z takim lub innym pożyczkobiorcą należy ocenić samemu. Sam pomysł sfinansowania jakiegoś większego przedsięwzięcia przez wielu drobnych pożyczkodawców oceniam pozytywnie, bo nie każdy ma możliwość pożyczenia tak dużej kwoty w całości, a dla takich drobnych jak ja to jest jakaś szansa dorzucenia się do czegoś większego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Tu też liczy sie skala inwestycji, ja  staram sie nie schodzić poniżej 50tyś. na jedna pożyczkę. Przy takich kwotach jednak domagam sie lepszej INFRASTRUKTURY, przeciez tam ogłaszają sie inwestorzy-pożyczkobiorcy którzy chcą i miliony, a strona taka prowizorka? sama wiesz jak tam to wszystko działa, np teraz wchodzę na konto, a tam pełno śmiecia, zakończone inwestycje na które się nie załapałem ciągle mam w profilu, jest taki bajzel ze nie wiadomo co sie dzieje, przy kilkudziesięciu takich jest masakra. Przecież nawet nie można samemu skasować swojej oferty mimo tego że regulamin stanowi że możesz, nie ma w profilu takiej opcji, można ustawić np 0zł ale nie skasować, później to zostaje w zakończonych, masakra. 

Inna sprawę która chciałbym poruszyć jak już jest z kim dyskutować to powinni mieć tam forum (lub chociaż możliwość zadawania pytań, czyli aby były pytania i odpowiedzi w danej ofercie, które tam są  i każdy może sie z tym zaznajomić) na którym dano możliwość wymieniania informacji do każdej oferty, czyli kto jakie informacje zdobył o pożyczkobiorcy to by mógł podać itp itd. Na ta chwile to tam jest wielka tajemnica wszystkiego, zadając pytania przez jakąś tam zakładkę dostaje się odpowiedz z osobna, co nie sprzyja zdemaskowaniu przypuszczalnych oszustów itp.

Myślę że powstanie portal który spełni moje oczekiwania, ale na pewno nie jest nim CapitalClub w takiej odsłonie jak teraz...bo pomysł jest dobry ale wykonanie tragiczne....

PS.

Tak jak podsumowałem swoje doświadczenia, i co widzę też z tym sie zgadzasz ayla czyli najważniejsze to samemu sprawdzić pożyczkobiorcę.

Czyli stare mądre przysłowie, UMIESZ LICZYĆ, LICZ NA SIEBIE.

Edytowane przez RandalOP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Racja, ta infrastruktura powinna być lepiej dopracowana :)  Radzę sobie w taki sposób, że póki trwa jakaś aukcja, to co ciekawsze pliki (wyniki finansowe itp.) zapisuję sobie na kompie, żeby nie zniknęły wraz z zakończeniem aukcji :) Forum na pewno też byłoby dobrym pomysłem.

Myślę, że rynek crowdfundingu pożyczkowego dopiero się rozwija i ma przed sobą przyszłość, więc może będą powstawać różne inne podobne portale.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam póki co 2 pożyczki tam (tzn. zainwestowałem w dwie ;) ) i póki co spłacane terminowo, bez żadnych problemów. W wypadku hipoteki normalnie przychodzi kurier z dokumentami ws. ustanowienia administratora hipoteki.

Sama strona wygląda tragicznie i działa tragicznie czego absolutnie nie rozumiem, ale sam system pożyczkowy (przynajmniej dla pożyczkodawców) działa chyba w porządku.

Fakt faktem - forum by się przydało, bo sporo niejasności jest nt. C-C.

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szanowni Państwo!

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i z poziomu oficjalnych firmowych kont odpowiadać na nurtujące Was pytania. Nasi klienci, pytani skąd się o nas dowiedzieli, bardzo często odpowiadają, że trafili na trop właśnie poprzez rozmaite fora internetowe. Sprawdziliśmy to i rzeczywiście - mówi się o nas, a brakuje rzetelnych informacji. Doszliśmy do wniosku, że zależy nam na bezpośrednim kontakcie z klientami, dzięki któremu możemy otrzymywać opinię na temat naszej firmy z pierwszej ręki. Jesteśmy tu po to, by rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości oraz udzielić ewentualnych wskazówek.

Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że nasza strona internetowa poddana została pewnym zmianom, mającym na celu usprawnienie działania platformy. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z dokonanych poprawek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami naszych pożyczkobiorców i zachęcamy do inwestycji! Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

Zespół CapitalClub

Edytowane przez CapitalClub

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś ostatnio inwestował na Capital Club? Widziałem, że zmienili stronę i całkiem prężnie działają. Znalazłem dwie potencjalne inwestycje, którymi jestem wstępnie zainteresowany. Zastanawiam się jednak, czy macie jakiś system na te licytacje...No bo stanąć do licytacji to jedno, a wygrać ją to drugie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta