Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie wchodziłem na moje konto w MTV, i pierwsze co zauważyłem, to wszystkie moje plany 170.2% zostały zamienione na sharesy. Dokładna ich ilość to 834. Sprzedać za $ ich się nie opłaca, ponieważ jeden shares schodzi za $0,01. Jakieś pomysły, co z tym zrobić, tak żeby jak najlepiej na tym wyjść ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprzedałem wszystkie akcje i "zarobione" dolary wrzuciłem w Plan 115%.... zobaczymy czy uda mi się coś tutaj jeszcze zarobić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Plan 130% kosztuje 10$ a mi po sprzedaniu akcji zostało 28$... co ciekawe przed tymi SWAPami miałem ponad 400$ w Planach.... no cóż, spróbuje odbudować ten kapitał :D

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś zakończył się mój Plan 115%, zleciłem wypłatę na portfel BTC zobaczę w  jakim czasie dojdzie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypłata doszła dziś o 13:48 więc trochę ponad 24h trwała wypłata - dobry czas :)

Narazie wycofałem się z programu ale wydaje mi się, że tutaj wrócę za jakiś czas bo program chyba odbija się od dna :D

Zarobki Programu są średnio powyżej 1 000$ dziennie więc w miarę szybko powinny się teraz zamykać Plany

https://www.mytrafficvalue.com/results.html

Mój Plan 115% trwał 64 dni więc wchodzi jakieś 7,5% miesięcznie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam !

Kiedyś się bawiłem w PV (2015r) i potem przelałem cały BAP wlasnie na MTV na akcje - teraz się tam logowałem i nie potrafię sie odnalezc, nie widze nigdzie juz tych akcji i nie wiem jak to odzyskać choć grosze ale zawsze by coś było... pomoże ktoś coś ?...
Dzięki !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta