Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

KlubInwestorow

Klub Inwestorów - 20% zysku na pożyczce z gwarancją zwrotu kapitału - www.klub-inwestorow.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad dwóch miesięcy nie mam żadych spłat rat na konto. Zupełny brak kontaktu z KI. Telefonów nikt nie odbiera lub są wyłączone (wyłączane po sygnale), brak reakcji na maile i nagrane wiadomości. Masz rację rufus75, ktoś wyłudza pieniądze od inwestorów.

Edytowane przez aboco

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, ja również potwierdzam wypowiedzi rafus-a75 i aboco. U mnie też zero spłat. Maile, które wysłałem pozostają bez odpowiedzi. Telefonu nikt nie odbiera. I co tu teraz począć...? A pamiętam, jak przed podjęciem decyzji o infestowaniu Pan Rafał mnie do tego zachęał i chwalił system, jak to wszystko pięknie i ładnie będzie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomijając kwestie z ewentualnym oszustwem lub przywłaszczeniem warto rozważyć czy nie czas podjąć kroki na gruncie cywilnym a przede wszystkim wypowiedzieć KI pełnomocnictwo oraz  powiadomić o tym pożyczkobiorców wraz z informacją, że od teraz powinni spłacać pożyczki bezpośrednio na wasz rachunek.

Jeśli informacje o przywłaszczeniu środków przez KI się potwierdzą to jest to szkolny przykład mamienia zabezpieczeniami dawnymi przez pożyczkodawców...

Tak jak pisałem wcześniej, weksel gdzie pożyczkodawca nie jest remitentem, i który nie znajduje się w posiadaniu pożyczkodawcy jest nie tylko żadnym zabezpieczeniem ale jest wręcz niebezpieczny natomiast pożyczkodawca nie ma żadnych zabezpieczeń swojej wierzytelności od KI. Bo przecież zabepzieczenie w formie "gwarancji" przez spółkę zależną można chyba w sławojce powiesić...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę autora wątku o zajęcie stanowiska w tej sprawie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Za pośrednictwem naszego portalu inwestuje całkiem spora grupa osób. Raty klientów są wypłacane inwestorom zgodnie z regulaminem oraz zgodnie z harmonogramem (proszę go przeczytać uważnie zwłaszcza rozdział 2 paragraf 6). Owszem czasami zdażają się przesunięcia ale zazwyczaj są wyłapywane i uzupełniane.

Co do osób które wypowiadają się na forum informuję, iż nie mogę udostępnić publicznie informacji o kwotach jakie zostały przez te osoby zainwestowane ani jakie kwoty zostały im zwrócone. Nadmieniam że spłaty znacząco przekraczają wartość spłaconych pożyczek. Niemniej jednak dla dobra współpracy Ich konta zostaną przeanalizowane a informacje zostaną przekazana na Ich adresy podane w trakcie rejestracji.

Powiem jedynie że jeśli inwestor ma 1 pożyczkę trwającą od zaledwie 2 miesięcy a jego pożyczkobiorca płaci niesystematycznie to jego wypowiedzi nie mogą być miarodajne.

Co do kontaktu to faktycznie zmieniliśmy operatora i dostęp do naszyh komórek jest zlikwidowany. Jedyny kontakt to nr 343112411. Wkrótce dołączony zostanie nr infolini oraz wirtualna centrala dla kontaktu z poszczególnymi działami. Na e-maile odpowiadamy systematycznie ale tyle ich jest. Zawsze można nas odwiedzić wypić kawę i porozmawiać. Zapraszamy.

Mocno pracujemy nad rozbudową systemu oraz rozwojem bezpieczeństwa i sieci sprzedażowej. Niestety w przypadku pożyczek windykowanych nie mamy wpływu na to że w naszym sądzie czeka się rok na klauzulę wykonalności. To rodzi frustracje inwestorów. Rozumiejąc to wprowadziliśmy Program Gwarancji Zwrotu Kapitału aby przenieść ciężar złych długów na siebie.

Reasumując.

Prowadzony za naszym pośrednictwem system udzielania pożyczek gotówkowych oraz system sprzedaży ratalnej AGD i RTV jest dla spółki tak dochodowy że byłoby dziwne gdyby spółka nie rozliczyła się finalnie z inwestorem.

Większość inwestorów rozumie nasz system i dzięki tej wiedzy całkiem nieźle zarabia. A my z nimi. Ci którzy nie rozumieją sposbu działania a chcieli by zacząć zarabiać zapraszam do zadawania pytań na biuro@klub-inwestorow.pl

Zapewne na tym forum pojawi się jeszcze wiele wpisów oczerniających mnie i moją firmę. Na szczęście większość osób ma swój rozum i potrafi wyciągnąć prawidłowe wnioski zwłaszcza gdy zarabia. "Pieniądze lubią ciszę" a my i nasi inwestorzy lubimy pieniądze.

Z poważaniem,

Zespół Klubu inwestorów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na adres biuro@klub-inwestorow.pl pisałem już maila z pytaniem gdzie znajdują się aktualnie moje pieniądze i do dnia dzisiejszego nikt nie raczył mi na to odpowiedzieć. Więc w jakim celu ludzie mają pisać na ten adres, skoro nie odpowiadacie inwestorom?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Jestem Inwestorem KI od listopada 2013r. i lubię, kiedy moje pieniądze wracają do mnie terminowo, wtedy nie ma na co narzekać i jest cicho. W razie nieprawidłowości - należy zrobić szum i to duży, odpowiednio wcześnie.

Zapisy Regulaminu nie stanowią prawa i muszą być z nim zgodne.

Problemy z przelewami spłaconych przez PB rat przez KI trwają - w moim przypadku - od września ubiegłegło roku i dotyczą pożyczek zaciągniętych do tego terminu.

Spłaty przekazane na konta Inwestorów nie przekraczają znacząco wartości wpłaconych pożyczek. Maksymalna wartość spłaconych przez PB odsetek i bonusów wynika z oferty na stronie internetowej, reszta - to zwrot kapitału Inwestora (kwota pożyczki).

Licząc odsetki w skali roku (tj. tak jak liczą to banki, kalkulatory online, etc.) - z tytułu opóźnień i nieterminowych wpłat na konto Inwestora z przyczyn leżących po stronie Operatora - realny zysk Inwestora jest znacznie niższy, niż wynika to z oferty, a w skrajnych przypadkach - przynosi straty (np. jeśli Inwestor ma inne oprocenowane wierzytelności, na spłatę których chciał przeznaczyć spłaty rat PB przetrzymywane przez Operatora).

Dopóki Inwestor nie otrzyma zwrotu własnych pieniędzy na swoje konto - nie może ich reinwestować ani dysponować nimi w żaden inny sposób. Z tytułu zwłoki w przelewach spłat - prawo przewiduje w takich przypadkach karne odsetki ustawowe, który to temat jest skrzętnie omijany przez KI. Czy za ostatnie dwa miesiące zaległości spłat opisane na forum przez różnych Inwestorów KI wypłaci Inwetorom ustawowe odsetki karne?

Podobnie - czy w przypadku przekroczenia regulaminowego terminu wpłat na konto Inwestora z tytułu rozliczenia pożyczki całkowicie spłaconej przez PB  - czy KI wypłaci Inwestorowi ustawowe odsetki karne? A takie przypadki już są, nieprawdaż?

Jest jeszcze kilka kwestii dotyczących braku dostępu Inwestorów jako Stron do wiarygodnych informacji np. treści umów (zawartych w ich imieniu, wg starego regulaminu), danych PB (Stron) i bieżącego stanu windykowanych wierzytelności. Do dnia dzisiejszego system - pomimo pozornej ciągłej rozbudowy - tego nie generuje.

Pisanie na forum o faktach i własnych doświadczeniach z firmą - nie jest oczernianiem. Chodzi o własne oszczędności Inwestorów, ich często ciężko zarobione pieniądze i oczywiste jest, że chcą wiedzieć co się z nimi dzieje.

Proszę terminowo wywiązywać się ze swoich zobowiązań, a nie czarować kawą i pogawędką.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I jeszcze jedno - Operator (KI) nie ma prawa dysponować pieniędzmi Inwestorów w sposób inny, niż wynika to z informacji na stronie internetowej i zakresu udzielonych Pełnomocnictw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, muszę Wam się pochwalić, że po wczorajszej mojej wypowiedzi na tym forum, wpłynęły na moje konto dwie spłaty pożyczki (pomijam fakt, że powinno to stać się już o wiele wześniej...).  W związku z tym ponawiam pytanie mojego poprzednika: co z odsetkami karnymi??

No i szkoda, że aby otrzymać swoje zaległe pieniądze trzeba pisać o problemach na forum...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie trzeba nigdzie pisać aby wpłaty wchodziły na konto inwestora. Przelewy były zlecone wcześniej i zostały zrealizowane. Normalna sprawa.

Co do odsetek karnych patrz regulamin rozdział 6, paragraf 2, pkt 9

Z poważaniem,

Zespół Klubu Inwestorów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tyle tylko, że ten zapis Regulaminu w mojej ocenie należy ocenić jako abuzywny, gdyż jest sprzeczny zarówno z dobrymi obyczajami kształtując w sposób niesymetryczny i nieekwiwalentny wzajemne świadczenia Operatora i Pożyczkodawcy, którego operator jest TYLKO pełnomocnikiem. 

Wszak Operator w sposób zupełnie nieuzasadniony dysponuje nie swoimi środkami w tym okresie ponad czas niezbędny do realizacji zlecenia Pożyczkodawcy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W takim razie kiedy te przelewy zostały zlecone, skoro na moim koncie wpłaty pożyczkobiorcy zostały odnotowane w 20 i 21 tygodniu? A już mamy tydzień 26... Więc ponad miesiąc ten przelew do mnie szedł, czy zlecenie przelewu zostało wykonane w późniejszym czasie niż Wy otrzymaliście pieniądze od pożyczkobiorcy? Jeśli tak, to dlaczego zostały przelewy wykonane w późniejszym czasie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś długo Klub Inwestorów myśli nad odpowiedzią na moje pytanie. Chyba pytanie jest zbyt kłopotliwe...

Ale nie ma co się dziwić- na mojego maila z pytaniem gdzie znajdują sie aktualnie moje pieniądze do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi... A na odpowiedź czekam już któryś tydzień...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To mój pierwszy post na tym forum.

To jedyna taka firma gdzie inwestuję.

Już 2 lata tam pożyczam i do tej pory wszystko OK.

Były faktycznie jakieś obsuwy z przelewami ale wszystko było zawsze wyrównane.

Mam u nich całkiem sporą - okrągłą sumkę i jak narazie zarabiam. Całkiem nieźle zarabiam.

babajaga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja w każdym razie nadal czekam na odpowiedź dotyczącą tego, gdzie są moje pieniądze. Na maila odpowiedzi jak na razie brak (czekam już kilka tygodni na odpowiedź). A jeśli chodzi o forum, to na odpowiedź czekam już 6 dzień...

Będę Was na bieżąco informował, po jakim czasie firma udziela odpowiedzi na pytania zadane w mailach. To tak a propos tego co firma pisze na forum, by wszelkie pytania kierować do nich drogą mailową...

Więc czekamy na odpowiedź.

Pytanie zostało wysłane mailem 8 czerwca 2015 roku:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Godziny sesji elixir i ksiegowań przelewów wychodzących i przychodzących polskich banków są wiedzą ogólnie dostępną w internecie.

26 i 29 czerwca br. -  zgodnie z harmonogramem KI - powinny być być zrobione przelewy na konta Inwestorów.

Ostatni przelew z tytułu rat spłaconych przez Pożyczkobiorców umów sfinansowanych z moich pieniędzy zaksięgowano na moim koncie 17 kwietnia br.

Gdzie są moje pieniądze? Suma kwot, którymi nie mogę dysponować stanowi dla mnie sporą sumę (utracone korzyści).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uprzejmie informuję, iż w związku z pojawiającymi się różnymi informacjami na temat naszej platformy decyzją zarządu spółki rozpoczęto prace nad wprowadzeniem systemu monitoringu wpłat. O postępach prac będziemy informować na bieżąco.

Jednocześnie informuję, iż pozytywnie zakończyliśmy proces testów sprzedaży ratalnej AGD i RTV. Niebawem na stronie dostępne będą oferty inwestycji w sprzedaż ratalną AGD i RTV.

Odpowiadając na pojawiające się pytania o możliwości kontynuowania procesu inwestycyjnego po zmianach prawnych uprzejmie informuję, iż inwestycje w pożyczki za pośrednictwem portalu klub-inwestorow.pl oparte są na przepisach Kodeksu cywilnego z wyłączeniem przepisów Prawa bankowego i Ustawy o Kredycie konsumenckim.

Jedyna zmiana jaka może wystąpić to brak możliwości inwestowania przez Osoby fizyczna prowadzące działaność gospodarczą i Osoby prawne lub jednostki organizacyjne nie posiadająca osobowości prawnej. O końcowym kształcie poinformujemy.

Z poważaniem,

Zespół Klubu Inwestorów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od poprzedniego mojego wpisu nic się nie zmieniło.

Zgodnie z harmonogramem na stronie internetowej - 3-go i 6-go lipca minęły kolejne terminy wpłat kwot spłaconych przez Pożyczkobiorców Klubowi Inwestorów (Operatorowi), a na moim koncie (Inwestora) w dalszym ciągu brak jakichkolwiek przeksięgowań zwrotu kapitału, odsetek i bonusów, czyli - Klub Inwestorów w dalszym ciągu (kolejny tydzień)  jest moim dłużnikiem. Kodeks cywilny to fascynująca lektura, np. Tytuł VII, Dział II - Skutki niewykonania zobowiązań (art. 471 - 486):

Art. 473.§ 2. Nieważne jest zastrzeżenie, iż dłużnik nie będzie odpowiedzialny za szkodę, którą może wyrządzić wierzycielowi umyślnie (Apropo regulaminu rozdział 6, paragraf 2, pkt 9);

Art. 481. § 1. Jeżeli dłużnik opóźnia się ze spełnieniem świadczenia pieniężnego, wierzyciel może żądać odsetek za czas opóźnienia, chociażby nie poniósł żadnej szkody i chociażby opóźnienie było następstwem okoliczności, za które dłużnik odpowiedzialności nie ponosi.
§ 2. Jeżeli stopa odsetek za opóźnienie nie była z góry oznaczona, należą się odsetki ustawowe. Jednakże gdy wierzytelność jest oprocentowana według stopy wyższej niż stopa ustawowa, wierzyciel może żądać odsetek za opóźnienie według tej wyższej stopy.

§ 3. W razie zwłoki dłużnika wierzyciel może nadto żądać naprawienia szkody na zasadach ogólnych.

Art. 482. § 1. Od zaległych odsetek można żądać odsetek za opóźnienie dopiero od chwili wytoczenia o nie powództwa, chyba że po powstaniu zaległości strony zgodziły się na doliczenie zaległych odsetek do dłużnej sumy.
§ 2. Przepis paragrafu poprzedzającego nie dotyczy pożyczek długoterminowych udzielanych przez instytucje kredytowe (Operator taką instytucją nie jest, to Inwestor udziela pożyczki krótkoterminowej).

lub:

Art. 741. Przyjmującemu zlecenie nie wolno używać we własnym interesie rzeczy i pieniędzy dającego zlecenie. Od sum pieniężnych zatrzymanych ponad potrzebę wynikającą z wykonywania zlecenia powinien płacić dającemu zlecenie odsetki ustawowe. Itd.

Ponadto internet pełen jest stosownych interpretacji prawnych.

Wkrótce chyba wreszcie zacznę zarabiać z KI - za każdy dzień zwłoki i inne utracone korzyści, na zasadach ogólnych.

Chyba że zaległości zostaną wyrównane, a kolejne wpłaty będą na bieżąco, o czym poinformuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zamiast mydlić oczy o systemie monitoringu wpłat , może należało by po prostu terminowo i zgodnie ze stanem faktycznym rozliczać wpłaty PB z PD i po problemie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie, po co wprowadzać system monitoringu wpłat?? Jak nawet ja sam sobie to monitoruję i piszę do nich i dzwonię, że nie dostałem pieniędzy, to i tak nadal ich nie mam. Pomimo tego, że oni wiedzą już od dawna, że nie zrobili mi przelewów. Więc po co ten monitoring, skoro inwestorzy już sami sobie monitorują i przesyłają informacje do KI dotyczące braku przelewów. Zaniast wprowadzać monitoring, proponuję zrealizować zaległe przlewy, o których i tak już wiecie od swoich inwestorów, którzy pytają się gdzie są ich pieniądze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

miałem zamiar inwestować tutaj ale czytając o tym cyrku z przelewami to ja dziękuję nie wsiadam

inwestuje sie po to by w terminie mieć pieniądze a po tym co piszą tutaj przedmówcy z terminowością jest ogromny problem

gdyby pożyczkobiorca spóźnił się ze spłata są monity, windykacje a co mają inwestorzy gdy w terminie nie mają pieniędzy ??? szczerze mówiąc mają wielkie g

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Troll

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie często mi się zdaża pisać gdziekolwiek bo mam mało czasu ale dostaje na mail te posty i muszę zareagować.

Tak sią składa że dużo jeżdże po kraju w interesach i w Częstochowie też bywam.

Postanowiłam przekonać się jak to jest - bo do tej pory to tylko przez internet i może ze 3 razy telefonicznie.

Wypiłam pyszną kawę, porozmawiałam z księgową, przyjechał prezes porozmawialiśmy i było bardzo miło.

Cieszę się, że poświęciłam godzinkę bo teraz wiem że mogę dalej spać spokojnie a moje pieniądze są bezpieczne.

Wiem też, że nie warto czytać tego forum tylko kierować się własnym rozumem i przeczuciem.

Pozdrawiam wszystkich niedowiarków

babajaga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A u mnie nic się nie zmieniło. Od kwietnia nie mam zwrotu od KI na moje konto kwot spłaconych przez Pożyczkobiorców.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@babajaga nie ma to jak 2 posty i to same psalmy

jakoś widzę więcej osób narzekających niż chwalących a Twoje 2 posty nie sprawią, że zmienię zdanie.

Sam autor tematu na pw próbował mnie skłonić do sprawdzenia samemu jak to jest z czasem ale jakoś nie jestem chętny do wsadzenia pieniędzy po przeważających i krytycznych opiniach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta