Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

brokers

My Paying ADS - www.mypayingads.com

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Przy okazji, właśnie skończyliśmy 2 miesiące udanego funkcjonowania serwisu. 

Uday okazuję się bardzo uczciwym pracodawcą.

Ktoś tutaj wspomniał że Uday miał już kiedyś podobny program i po pewnym czasie padł.

Jak każdy z nas w życiu aby wspiąć się to coraz wyżej ,musi po drodze napotkać kilka porażek 

Uday właśnie stworzył coś o czym marzył od samego początku zaistnienia w internecie.

WOLNOŚĆ FINANSOWA  dla tych którzy przyłączyli się do My Paying Ads

Muszę przyznać osobiście że  koleś jest WIELKI i gratuluje tym którzy zaufali Udayowi.

Znowu zaczyna się chwalenie i pisane o programie typu PONZI, jako o wolności finansowej.

Ja na pewno nie bede wchodził w program, ale mamienie i naciąganie ludzi na takie bzdurne obietnice i niby uczciwość zwanego przez użytkownika #broker.

Powiedzmy sobie w prost to jest PONZI i  i jest to naciąganie ludzi. Bo że byś Ty #broker mógł otrzymać kasę ktoś musi ją wpłacić.

PS. Jeszcze jedno, jaki przywilej??

Jest dla mnie to dalej nakłanianie i naciąganie ...

Edytowane przez chudeusz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uday okazuję się bardzo uczciwym pracodawcą.

od kiedy właściciel piramidy jest pracodawcą ???

Ty chyba straciłeś kontakt z rzeczywistością ...

program będzie płacił dopóki będą napływy nowej gotówki, wyschnie źródełko wpłat to skończą się wypłaty

tak jak już też pisałem - admin po swoim pierwszym krótko żywotnim projekcie nie cieszy się wielką popularnością i wielu poważnych inwestorów nie weszło ze swoimi $ w jego nowy biznes i nie wejdzie bo po prostu mają swoje powody i brak zaufania do tego człowieka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niejednokrotnie ludzie używają słów, których znaczenia nie znają :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Chudeusz,Scooter Ja podchodzę do każdego programu jak do normalnej pracy na etacie.

Ja tutaj nie widzę żadnego chwalenia się programem .

Ja tylko staram się informować że program  na dzień dzisiejszy jest opłacalny aby do niego zainwestować i oczywiście zarobić.

Przecież nam wszystkim o to tutaj chodzi.Jesteśmy tutaj po to aby zarabiać.Ale jeśli widzisz w tym jakiś problem .

Wystarczy wyjść z tego działu i poczytać sobie coś innego niż temat MPA.

Być może lubisz być zawsze w punkcie uwagi na tym czacie.

Z tego co widzę to tutaj udziela się kilka osób którzy tylko widzą oszustwo i naciąganie.

Wiecznie czarne chmury nad wami widać.

Ja jestem zdania takiego że jeśli nie jesteś w programie ,nie zainwestowałeś ,nie znasz gościa który to stworzył.

Nie powinieneś się na ten temat udzielać .

Pracuj w swoim programie i czerp zyski z niego jeśli uważasz że to właśnie twój program do robienia zielonych banknotów jest najlepszy.

Nie twierdzę również że program będzie wiecznie trwał.

Wiem jedno -To jest ten moment aby wejść i zarobić.

Zajmij się swoją pracą  a nie krytykowaniem innych osób na tym forum.

Nie jesteś , nie byłeś, nie będziesz .

Głosu nie masz na ten temat

Pracuję w internecie od wielu lat i nauczyłem się jednego.

Nie pracować tam gdzie jest dużo Polaków.

A czemu?

Nie powiem Ci .Bo być może nie dorosłeś jeszcze aby zarabiać w internecie.

[---]

Nie ma potrzeby prowokować innych użytkowników do kłótni i używać niekulturalnego słownictwa.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wybacz @brokers, ale twierdzenie że ten program da wolność finansową jest naciągane. Niby jak taki program może dać wolność finansową, zwłaszcza że każdy w inny sposób może to interpretować. Czy to znaczy że za pomocą tego programu każdy będzie mógł sobie zarabiać traktując to jako jedyne źródło dochodu, skoro ono ma dać wolność finansową? A może ci co teraz wejdą będą wolni finansowo, ale co z następnymi którzy wejdą - dostaną troszkę mniej wolności finansowej, albo wcale...?

Skoro Uday miał wcześniej jakiś program który padł, to czy ma to oznaczać że ten nie padnie? Z tego niewiele wynika.

Co do udzielania się, to każdy ma prawo się udzielać niezależnie czy jest w programie czy nie. Odbieranie głosu komukolwiek, tylko dlatego że ma inny pogląd lub nie uczestniczy w programie, jest nie na miejscu. Ogólnodostępne fakty na temat programu, jego budowa itp są ogólnodostępne, więc na ich podstawie każdy może coś powiedzieć. Tu nie ma żadnej filozofii. 

To że dziś program funkcjonuje, nie oznacza że będzie funkcjonował wiecznie i nie sprawi że ludzie będą wolni finansowo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polon przyznam że masz  tutaj pełną rację. 

Być może  użyłem  złego słowa.WOLNOŚĆ FINANSOWA przyznaje się.

Jeśli wszyscy jesteśmy tutaj po to aby zarabiać w różnych programach.

To pracujmy  w programach gdzie się opłaca .

Można pracować  w wielu programach i wtedy dotrzeć do WOLNOŚCI FINANSOWEJ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Racaja nie uczestnicze wprogramie, ale zachęcanie ludzi przez używanie wyrazów: uczciwy, wolność finansowa,  pracodawca, wielki, zaufali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chudeusz .Ponad 4000 userów zaufało Udayowi.

Ja osobiście codziennie z nim rozmawiam na skype.

Wyczuwam w nim całkiem spoko gościa choć nie widziałem go nigdy na oczy.

Również Uday ma swoją grupę na facebooku i wiele osób ma do niego wielkie zaufanie.

Choćby ostatnio pewien użytkownik MPA zainwestował do programu 5000$.

Czy gdybyś miał 5000$ to byś zainwestował w coś co nie znasz?

Ale i tacy się znajdują którzy pracują od lat w internecie i nie sądzę że to jest zwykły inwestorek który na ślepo chce szybko zarobić.

Na pewno sugeruję się swoim wieloletnim doświadczeniem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem zdania takiego że jeśli nie jesteś w programie ,nie zainwestowałeś ,nie znasz gościa który to stworzył.

znam gościa z jego pierwszego programu i wiem o nim jedno :

pięknie opowiada bajki ale wielu już go zna i ilość osób mówi o tym gdzie mają jego program, w 1 straciło 90% a 10% zarobiło z odzyskaniem wkładu a po to jest forum by pisać o wszystkim i nie ty będziesz decydował gdzie ja się mogę wypowiedzieć czy też nie mogę

Chudeusz .Ponad 4000 userów zaufało Udayowi.

dla ciebie to jest aż tak dużo po aż 2 miesiącach ? nawet niewielu promuje ten program bo każdy kto zna gościa nawet nie wchodzi i nie promuje tego

to jest bardzo mało i stawiam, że 99% to osoby które nie znają osoby i sytuacji z pierwszego dzieła, gdzie szybko zawinął się z pieniędzmi

te 4k osób to max 2-3 miesiące jeszcze moim zdaniem, lub jeszcze szybciej jak uzna że znowu dobrze zapełnił konta by zwinąć interes

To pracujmy  w programach gdzie się opłaca .

to jest program wysokiego ryzyka a opinia zostaje po pierwszym serwisie

ty go przedstawiasz jako niewiadomo co cudownego itp itd a niestety to nie jest prawda i jak widać jak w pierwszym serwisie wielu dało się omamić pięknymi rozmowami tak i teraz ty dałeś się zmanipulować w drugim serwisie i uwierz gość w cale nie jest spoko, to wyrachowany interesiarz który zwinie biznes jak tylko na jego kontach będzie odpowiednia kwota

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obawiam się że znam zasady i każdy z nas wie jak działają takie programy.

Więc sory nie ty mi będziesz dyktował gdzie ja mam zarabiać.I z jakim ryzykiem to się liczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obawiam się że znam zasady

twoje słowa : "wolność finansowa", "praca" i pozostałe pokazują, że jesteś żółtodziobem i laikiem w tematyce ponzi i hyip nie mający zielonego pojęcia o zasadach takich programów

żaden doświadczony inwestor od lat zarabiający w takich programach takich słów nie używa a plus ja ci nie bronię swoich własnych pieniędzy wkładać gdziekolwiek ci się zamarzy jedynie nie wypisuj banialuków bo wtedy czy ja czy inne osoby które nie straciły kontaktu z realną rzeczywistością napiszą odpowiednie kwestie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc po kolei...

Muszę przyznać osobiście że koleś jest WIELKI i gratuluje tym którzy zaufali Udayowi.

4000 osób w 2 miesiące

MPA staje się popularnym programem w Polsce.

Bądz pierwszy i skorzystaj z tego przywileju.

Z przyjemnością dowiedziałbym się na czym wielkość admina tego programu polega, bo uczciwie powiem, że nie widzę w tym programie i jego adminie niczego nadzwyczajnego... Zwyczajny admin, zwyczajnego ponziaka...

Chciałbym też dowiedzieć się na czym ten przywilej polega...

Nie jesteś , nie byłeś, nie będziesz .

Głosu nie masz na ten temat

Hm... A niby dlaczego osoby, które nie są w programie miałyby być wyłączone z dyskusji o programie?

To już bez wejścia w program nie da się go ocenić?

Zapewniam Cię, że się da i każdy z nas robi to wielokrotnie zanim zdecyduje się włożyć parę centów w ten czy inny program.

Wiem jedno -To jest ten moment aby wejść i zarobić.

Bądź więc tak dobry i wyeksplikuj nam dlaczego tak Waćpan uważa.

Wszak program ma już miesiąc a nie cieszy się jakąś nadzwyczajną popularnością. A przecież wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez napływu nowych userów z nową kasą nie ma widoków na długotrwałą żywotność...

Jakie symptomy CIę ku temu zdaniu skłaniają?

Pracuję w internecie od wielu lat i nauczyłem się jednego.

Nie pracować tam gdzie jest dużo Polaków.

A czemu?

Nie powiem Ci .Bo być może nie dorosłeś jeszcze aby zarabiać w internecie.

Hm...

Zaiste, ciekawa polemika... Pierw zachęcasz mało zainteresowanych Polaków do zainteresowania się programem po czym stwierdzasz, że nie pracujesz z Polakami. Do tego powód tego utrzymujesz w ścisłej tajemnicy... Dla mnie to śmieszne...

Na czym ma polegać dorośnięcie do zarabiania w internecie? Na ślepym zaufaniu do sponsora?

Ja zaś powiem Ci, że Polacy w żaden sposób nie odstają od uczestników tego typu programów innych nacji. Ani in plus ani in minus...

Polon przyznam że masz tutaj pełną rację.

Być może użyłem złego słowa.WOLNOŚĆ FINANSOWA przyznaje się.

Jeśli wszyscy jesteśmy tutaj po to aby zarabiać w różnych programach.

To pracujmy w programach gdzie się opłaca .

Można pracować w wielu programach i wtedy dotrzeć do WOLNOŚCI FINANSOWEJ.

Naprawdę uważasz, że uczestniczenie w ponziakach to droga do wolności finansowej?

Mylisz się...

To najczęściej droga do straty części lub całości wkładanych do ponziaków pieniędzy...

To nie żadna inwestycja z mniejszym lub większym ryzykiem. To zabawa zbliżona do hazardu.

W żadnym jednak razie nie sposób na zarabianie na życie..

A to, że ten program oparty jest na schemacie Ponziego chyba nie ma żadnych wątpliwości.

A... Zapomniałem...

Wg mnie dane podawane przez Admina są nieprawdziwe a przynajmniej mało wiarygodne...

1z2q7aa.png

Skoro zapłacono 59.183,40$ prowizji, znakiem tego do programu wpłynęło 591.834$, bo prowizja sponsorska to 10%

Zakładając, że 20% userów zainwestowało w ten program, co jest mało prawdopodobne aczkolwiek możliwe, przeciętna inwestycja wynosiła 591.834/806 = ok. 735$...

To dziwne skoro 18 maja tak bardzo podniecałeś się userem, który wpłacił 1050$ http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/13644-my-paying-ads-wwwmypayingadscom/?p=349474

Dziwnym też trafem wypłaty są mikro http://www.mypayingads.com/themes/common/recent_payout.php

Ale przeanalizujmy sobie dalej dostępne dane:

29lbkty.jpg

Zarobki z Top 5 są tyleż fantastyczne co nierealne. Dość dodać, że lider musiałby włożyć w projekt ok. 15.000$.

Ocenie czytelników pozostawiam, czy wśród poziakowców są tacy, którzy w mig "zainwestują" taką kasę w projekt admina, którego jedynym osiągnięciem jest szybie zescamienie pierwszego programu swojego autorstwa. Tutaj Top 5 zainwestowałoby w taki "interes" aż 55.600$. Samobójcy?

Co ciekawsze żaden z nich nie promuje jakoś specjalnie programu, bo na top 5 sponsorów nie ma żadnego z nich...

W mojej ocenie wszystkie te dane to fake... A faktyczna liczba aktywnych uczestników projektu to 257 -300 na o wskazuje ilość zamieszczonych w programie banerów a łączne środki zgromadzone w programie to max. rząd 5.000 - 10.000$.

Oczywiście dzięki zasadzie 30/70 program jeszcze miesiąc, półtora pociągnie... Potem najpewniej zniknie wraz ze swym wielkim adminem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to mamy peepe powtórkę z rozrywki ...

1 serwis - rasowane statystyki, po większych wpłatach serwis znikł

2 serwis - mamy to samo rasowane statystyki, zapewne oczekiwanie na większe wpływy i wtedy żegnajcie z waszą kasą

jak widać admin jest na prawdę WIELKI, jest to super miejsce pracy która da wam WOLNOŚĆ FINANSOWĄ oraz nie przegapcie szansy - słuchajcie w ciemno swego mentora Brokers bez dyskusji i myślenia ( łudząco tutaj widzę metody, zachowanie pietruszka vel kujawa i inne trawy i zioła - czyżby to ich uczeń?), bo jak zaczniecie myśleć, dyskutować i analizować to Brokers odbierze prawo głosu i będzie wam rozkazywać czy możecie coś czy nie możecie

BTW

Brokers z polakami nie współpracuje, ale bez dyskusji polacy wpłacajcie jako poleceni mentora  bo polaków jako "współpracowników" już nie lubi ale polską kasę z prowizji to tak bardzo lubi ....

Edytowane przez scooter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja aż tak daleko idących wniosków bym nie wyciągał. Nic nie wskazuje ani na związki kol. @brokers z ww. panami. Inna sprawa, że o ile mnie pamięć nie myli to ma On tendencje do rekomendowania trupów jak ACX, w których jedynym realnym sposobem na zarobek jest liczenie na prowizję nowych wpłacających. ie w tym jednak rzecz. Osobiście mam bardziej wrażenie, że @brokers dość bezkrytycznie i łatwowiernie podchodzi do tego typu programów być może właśnie z powodu swojego doświadczenia w JBP/ACX. Zarobienie na jednym projekcie to jednak za mało by mówić o doświadczeniu.

Wbrew temu co piszesz widzę jednak różnice między Nim a owymi promotorami. Wszak zgodził się ze zdaniem @Polona i pośrednio ale jednak stwierdza, że ten program to Ponzi...

Wracając do analizy programu to warto też zwrócić uwagę, że rzekomy "inwestor", który zarobił już 20.000$ by wypłacić tę kasę potrzebowałby ponad roku. Biorąc pod uwagę zasadę 30/70 oraz limit wypłat 200$ dziennie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście mam bardziej wrażenie, że @brokers dość bezkrytycznie i łatwowiernie podchodzi do tego typu programów być może właśnie z powodu swojego doświadczenia w JBP/ACX. Zarobienie na jednym projekcie to jednak za mało by mówić o doświadczeniu.

Wbrew temu co piszesz widzę jednak różnice między Nim a owymi promotorami. Wszak zgodził się ze zdaniem @Polona i pośrednio ale jednak stwierdza, że ten program to Ponzi...

Wracając do analizy programu to warto też zwrócić uwagę, że rzekomy "inwestor", który zarobił już 20.000$ by wypłacić tę kasę potrzebowałby ponad roku. Biorąc pod uwagę zasadę 30/70 oraz limit wypłat 200$ dziennie.

takie odnoszę wrażenie czytając jego wpisy,że to szkoła z "zieleniaka" tam też jak się ktoś wypowie niepoprawnie do wizji pietruszka to jest be i nieprawdę pisze i najlepiej by się nie wypowiadał bo tylko mentor ma prawo głosu i wszyscy ci którzy piszą zgodnie z tezą i założeniami mentora a tutaj takie samo zachowanie pokazane wpisami o tym, że mając inne zdanie i opinię ja mam się nie odzywać ....

stąd takie moje spojrzenie na jego wpisy i takie skojarzenia mam z tymi "bochaterami" - oczywiście ch w tym słowie to ironia i sarkazm :)

ten "inwestor" to resor, w jednym miejscu ludzie już się śmieją że w swoim 2 projekcie "wielki" właściciel tak się rozpędził z ustawianiem danych, że mu liczenie nie wyszło i przekombinował :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Zainwestowałem $15 stan konta mam teraz taki :

Cash Balance $6.5187 Re-purchase Balance $0.8564 Commission Earnings $1.8000 Share Earnings $24.54

Mam 34 pakiety w 1 planie :

Active #127991 18-Jun-15 1 $1 $0.02808 / $1.2 $0.01 $0.02

Active #124790 17-Jun-15 1 $1 $0.0714302946 / $1.2 $0.02 $0.05 

Active #122431 16-Jun-15 1 $1 $0.1092302946 / $1.2 $0.03 $0.08

Active #120569 16-Jun-15 1 $1 $0.1427102946 / $1.2 $0.04 $0.1

Active #117244 14-Jun-15 1 $1 $0.1578302946 / $1.2 $0.05 $0.11

Active #114217 14-Jun-15 1 $1 $0.2010302946 / $1.2 $0.05 $0.15

Active #111254 13-Jun-15 1 $1 $0.2507102946 / $1.2 $0.06 $0.19

Active #105247 11-Jun-15 1 $1 $0.3176702946 / $1.2 $0.08 $0.24

Active #101639 09-Jun-15 1 $1 $0.3565502946 / $1.2 $0.09 $0.27

Active #96231 08-Jun-15 1 $1 $0.4110302946 / $1.2 $0.1 $0.31

Active #93646 07-Jun-15 1 $1 $0.4638302946 / $1.2 $0.11 $0.35

Active #90474 05-Jun-15 1 $1 $0.5250302946 / $1.2 $0.12 $0.41

Active #87544 04-Jun-15 1 $1 $0.5814302946 / $1.2 $0.13 $0.45

Active #85081 03-Jun-15 1 $1 $0.6366302946 / $1.2 $0.15 $0.49

Active #82468 02-Jun-15 1 $1 $0.6942302946 / $1.2 $0.17 $0.53

Active #77308 31-May-15 1 $1 $0.7981502946 / $1.2 $0.2 $0.6

Active #75013 31-May-15 1 $1 $0.8443502946 / $1.2 $0.2 $0.64

Active #70381 29-May-15 1 $1 $0.9459902946 / $1.2 $0.22 $0.72

Active #70219 29-May-15 1 $1 $0.9512702946 / $1.2 $0.22 $0.73

Active #65926 27-May-15 15 $15 $16.0906544184 / $18 $3.91 $12.18

Edytowane przez larry1976

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuje zainwestować troszkę więcej pieniędzy niż 15$.

Jeśli pracujesz już w sieci i chcesz zarabiać dobre pieniądze to trzeba zaryzykować troszkę większymi pieniędzmi.

Można też dobrze się rekomendować.

Powodzenia życzę jesteś w dobrym programie i myślę że można zaufać właścicielowi MPA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zaś proponowałbym Adminowi, który maluje statystyki nie powierzać już a nie jednego centa więcej. Szczególnie, że program już się postarzał i jest bliższy swojego końca o 3 tygodnie a Admin już w jednym programie stwierdził, że nadszedł czas zebrać zabawki i pójść do domu myśleć jakby tu stworzyć drugi program zarobkowy...

Co do statystyk. Przez 19 dni przybyło niby 2500 userów

5 najlepiej zarabiających zarobiło ponoć 152.668$ (o 72692$ więcej niż 19 dni temu)

5 najlepiej polecających zarobiło ponoć 59481$ (o 24136 więcej niż 19 dni temu)...

Znakiem tego skoro prowizji jest o 24136$ więcej to userzy zakupili w tym czasie paczek za 241360$, Czyli po ok 12000$ dziennie...

Jeśli wierzysz w takie bajki to wierz ale ich nie wciskaj innym...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Peperoniss a Ty jakiś wszechwiedzący wróżbita .

Program gdy wchodził na rynek już Ci sie nie podobał a teraz piszesz że jest już przestarzały.

Myślę że to Ty jesteś przestarzały  na tym forum czas zmienić zawód i wróżyć z fusów.

56359204977419905480.png

Twoje obliczenia ,analizy ZACHOWAJ DLA SIEBIE

Ludziom odradzasz wejść przykładowo do ACX  bo twoje fusy mówią że to oszuści.

Jakoś od 27 listopada 2014 roku wyciągnełem ponad 3000 $ a ty nadal twierdzisz że to scam 

Dla mnie firma jest ok i nie moge na nich złego słowa powiedzieć.

Pamiętaj że ludzie maja tam swoje pieniądze i można je odzyskać nikt mi nie powie że nie ma tej możliwości.

W MPA jestem od samego początku i już zarobiłem na dzień dzisiejszy na czysto 760$

Nie twierdze że program się nigdy nie zamknie.Bo to było by za piękne.

Lecz na ten moment wszystko dział sprawnie i będzie działać.Bo jestem optymistą   a nie jakimś przestarzałym analizatorem który widzi wiecznie czarne chmury patrząc na statystyki

Gdybym miał sie opierać na twoich wpisach to dawno bym zbankrutował.

Przede wszystkim bądz ,pracuj a potem oceniaj a nie zabierasz ludziom nadzieje 

Ja twojego programu nie krytykuje którego reklamujesz bo pewnie wcale nie jest lepszy od mojego.

Siedzisz tyle czasu na forum i do tej pory nie wiesz co to Hyip.

SZYBKI ZAROBEK WYSOKIEGO RYZYKA.

bierzesz wszystko na własną odpowiedzialność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje obliczenia ,analizy ZACHOWAJ DLA SIEBIE

A co to, czemu niby nie można na forum dzielić się swoimi analizami dotyczącymi programu? Czyżby jakaś obawa o utratę potencjalnych użytkowników programu? A zachwalać program można, a analizować już nie? Pewnie gdyby to były analizy pozytywne dla programu to by Ci nie przeszkadzały. Wiedz, że wszelkie analizy które są w stanie uświadomić ludzi i ułatwić im decyzje o przystąpieniu do programu, są mile widziane. Oczywiście nie mam tu na myśli "analiz" pod tytułem "propaganda".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również mam swoje zdanie.

Jak się nie podoba wykasuj mnie z tego forum.

Będę uszcześliwiony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I właśnie o to chodzi, że każdy ma prawo przedstawiać swoje zdanie. Natomiast zamiast odnieść się do statystyk przedstawionych przez @Pepperonissa i je w jakiś sposób obalić, bo rozumiem że nie zgadzasz się z analizą wynikłą z tychże statystyk, to w zamian próbujesz wymusić czyjeś milczenie w tej kwestii. No niestety, ale takie argumenty, to żadne argumenty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie giełda to HYIP.

Analiza tutaj sie nie przydaje tutaj trzeba odwagi, zaufania i pracy.

Nie ma czasu na gdybanie ,analizowanie itp.

TU TRZEBA DZIAŁ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wy się bijecie słowami a ja koszę $ $ $ :D hahah

Słuchajcie, każdy ma własne zdanie...

Ja również z Uday rozmawiam bardzo często , to porządny człowiek ;)

0yemt9.jpg

Edytowane przez Komor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie giełda to HYIP.

Analiza tutaj sie nie przydaje tutaj trzeba odwagi, zaufania i pracy.

Nie ma czasu na gdybanie ,analizowanie itp.

TU TRZEBA DZIAŁ

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta