Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Egzekutor

Wyjątkowa promocja! Opcje bez ryzyka!

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestruj konto u brokera Utrader z naszego linka rejestracyjnego (wyczyść ciasteczka przed kliknięciem ctrl+shift+del), aby otrzymać możliwość zawierania transakcji bez ryzyka poniesienia straty!*

Szczegóły oferty:

Depozyt 750 - 900 PLN - 2 transakcje bez ryzyka do wysokości 40% depozytu

Depozyt 901 - 1,800 PLN - 3 transakcje bez ryzyka do wysokości 60% depozytu

Depozyt 1,801 - 3,500 PLN - 4 transakcje bez ryzyka do wysokości 60% depozytu

Depozyt +3,500 PLN - 5 transakcji bez ryzyka do wysokości 100% depozytu

* Zwrot depozytu następuje tylko wobec transakcji, które w ogólnym rozrachunku przyniosą stratę. Jeżeli więc na 5 transakcji bez ryzyka 4 zakończyły się sukcesem to nie otrzymamy zwrotu. Jeżeli natomiast jest sytuacja odwrotna, i ogólny bilans przyniesie stratę to otrzymamy zwrot negatywnego bilansu. Ten zwrot jest traktowany jako bonus, i należy nim obrócić 20x aby móc go wypłacić.

Ale to nie wszystko!

Otrzymasz również 10% dodatkowego bonusu przy depozycie 750-900 PLN oraz przy depozycie powyżej 3,500 PLN!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko do końca miesiąca promocja!!! Dla kazdego bonus 100% nawet przy minimalnym depozycie!!! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy kwota bonusu jest dostępna do wykorzystania w grze przed wymaganym 20X obrotem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bonus jest dostępny po obrocie, dlatego aby nie blokował własnej gotówki, którą można wycofać w dowolnym momencie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak :), żeby nie blokował :) Nic nowego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mysle ze to jest fair, inny brokerzy oferuja bonus zaraz po depozycie i potem maja zablokowana gotowke, ktorej nie mozna wyplacic az po obrocie bonusu. Takze, aby nie blokowac Panstwa depozytu do wyplaty, bonus jest plynny po obrocie. mozna go uzywac i wyplacac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja myślę że jedna i druga sytuacja jest nie fair :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego Pan myśli, że to nie jest fair? Wydaje mi się, że jest to jak najbardziej fair. Przecież nie może być takiej sytuacji, że klient otrzyma bonus, wypłaci swoje środki i do inwestycji używa tylko bonusu. Tutaj obie strony muszą być fair.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może warto spróbować, jeśli kila transakcji są bez ryzyka;) już jestem zarejestrowany, zobaczymy jak dalej się potoczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego Pan myśli, że to nie jest fair? Wydaje mi się, że jest to jak najbardziej fair. Przecież nie może być takiej sytuacji, że klient otrzyma bonus, wypłaci swoje środki i do inwestycji używa tylko bonusu. Tutaj obie strony muszą być fair.

Widzę że Pan rzadko ostatnio bywa ale odpowiem tak. A co w sytuacji gdy straci swoje środki i zechce skorzystać z bonusu do gry, bo ja zakładałem taką ścieżkę rozumowania. Z doświadczenia wiem że należy złożyć własny następny depozyt, bo bonus wisi i czeka na obrót. To jest nie fair :).

Edytowane przez r00ts

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja odpowiem tak - dlaczego Pan z gory zaklada, ze straci wszystkie swoje srodki na samym poczatku? utrader oferuje minimalna inwestycje 15 PLN, aby miec mozliwosc otwarcia jak najwiekszej liczby transakcji. Bardzo rzadko sie zdaza, ze nawet poczatkujacy trader blednie przewidzi wszystkie transakcje, a jesli klient skorzysta dodatkowo z naszej edukacji i zapozna sie z analiza techniczna i fundamentalna, pozna strategie, sukcesjest murowany. Takze prosze myslec pozytywnie :) Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakładam jedną z ewentualności (stratę własnego kapitału), która jest prawdopodobna, cóż w tym nadzwyczajnego. I między innymi z tego powodu chciałbym użyć "przysługujący" mi bonus aby przy edukacji i odpowiedniej strategii odzyskać swój kapitał. Aczkolwiek w przedmiotowej sytuacji zmuszony jestem nadal sam "finansować" swoja edukację, co wcale mnie nie dziwi. Nie zgodzę się również z "murowanym sukcesem", ponieważ globalne statystyki są jakie są :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obrot, po ktorym przyznawany jest bonus naliczany jest po udanych i nieudanych transakcjach, takze nie trzeba tylko wygrywac, aby obrot wzrastal. Nie jest to trudne do wykonania, ale konieczne poniewaz mamy duzo osob, ktore korzystaja tylko z bonusu i wycofuja swoje srodki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dalej funkcjonuje ta strona? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze działa :) Ciekawe ,że w XXI wieku część ludzi woli obstawiać opcje binarne, gdzie jest mniejsza szansa osiągnięcia zysków niż np. w ruletce czy zakładach bukmacherskich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta