Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

Wyjątkowa promocja! Opcje bez ryzyka!

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestruj konto u brokera Utrader z naszego linka rejestracyjnego (wyczyść ciasteczka przed kliknięciem ctrl+shift+del), aby otrzymać możliwość zawierania transakcji bez ryzyka poniesienia straty!*

Szczegóły oferty:

Depozyt 750 - 900 PLN - 2 transakcje bez ryzyka do wysokości 40% depozytu

Depozyt 901 - 1,800 PLN - 3 transakcje bez ryzyka do wysokości 60% depozytu

Depozyt 1,801 - 3,500 PLN - 4 transakcje bez ryzyka do wysokości 60% depozytu

Depozyt +3,500 PLN - 5 transakcji bez ryzyka do wysokości 100% depozytu

* Zwrot depozytu następuje tylko wobec transakcji, które w ogólnym rozrachunku przyniosą stratę. Jeżeli więc na 5 transakcji bez ryzyka 4 zakończyły się sukcesem to nie otrzymamy zwrotu. Jeżeli natomiast jest sytuacja odwrotna, i ogólny bilans przyniesie stratę to otrzymamy zwrot negatywnego bilansu. Ten zwrot jest traktowany jako bonus, i należy nim obrócić 20x aby móc go wypłacić.

Ale to nie wszystko!

Otrzymasz również 10% dodatkowego bonusu przy depozycie 750-900 PLN oraz przy depozycie powyżej 3,500 PLN!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko do końca miesiąca promocja!!! Dla kazdego bonus 100% nawet przy minimalnym depozycie!!! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy kwota bonusu jest dostępna do wykorzystania w grze przed wymaganym 20X obrotem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bonus jest dostępny po obrocie, dlatego aby nie blokował własnej gotówki, którą można wycofać w dowolnym momencie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak :), żeby nie blokował :) Nic nowego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mysle ze to jest fair, inny brokerzy oferuja bonus zaraz po depozycie i potem maja zablokowana gotowke, ktorej nie mozna wyplacic az po obrocie bonusu. Takze, aby nie blokowac Panstwa depozytu do wyplaty, bonus jest plynny po obrocie. mozna go uzywac i wyplacac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja myślę że jedna i druga sytuacja jest nie fair :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego Pan myśli, że to nie jest fair? Wydaje mi się, że jest to jak najbardziej fair. Przecież nie może być takiej sytuacji, że klient otrzyma bonus, wypłaci swoje środki i do inwestycji używa tylko bonusu. Tutaj obie strony muszą być fair.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może warto spróbować, jeśli kila transakcji są bez ryzyka;) już jestem zarejestrowany, zobaczymy jak dalej się potoczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego Pan myśli, że to nie jest fair? Wydaje mi się, że jest to jak najbardziej fair. Przecież nie może być takiej sytuacji, że klient otrzyma bonus, wypłaci swoje środki i do inwestycji używa tylko bonusu. Tutaj obie strony muszą być fair.

Widzę że Pan rzadko ostatnio bywa ale odpowiem tak. A co w sytuacji gdy straci swoje środki i zechce skorzystać z bonusu do gry, bo ja zakładałem taką ścieżkę rozumowania. Z doświadczenia wiem że należy złożyć własny następny depozyt, bo bonus wisi i czeka na obrót. To jest nie fair :).

Edytowane przez r00ts

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja odpowiem tak - dlaczego Pan z gory zaklada, ze straci wszystkie swoje srodki na samym poczatku? utrader oferuje minimalna inwestycje 15 PLN, aby miec mozliwosc otwarcia jak najwiekszej liczby transakcji. Bardzo rzadko sie zdaza, ze nawet poczatkujacy trader blednie przewidzi wszystkie transakcje, a jesli klient skorzysta dodatkowo z naszej edukacji i zapozna sie z analiza techniczna i fundamentalna, pozna strategie, sukcesjest murowany. Takze prosze myslec pozytywnie :) Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakładam jedną z ewentualności (stratę własnego kapitału), która jest prawdopodobna, cóż w tym nadzwyczajnego. I między innymi z tego powodu chciałbym użyć "przysługujący" mi bonus aby przy edukacji i odpowiedniej strategii odzyskać swój kapitał. Aczkolwiek w przedmiotowej sytuacji zmuszony jestem nadal sam "finansować" swoja edukację, co wcale mnie nie dziwi. Nie zgodzę się również z "murowanym sukcesem", ponieważ globalne statystyki są jakie są :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obrot, po ktorym przyznawany jest bonus naliczany jest po udanych i nieudanych transakcjach, takze nie trzeba tylko wygrywac, aby obrot wzrastal. Nie jest to trudne do wykonania, ale konieczne poniewaz mamy duzo osob, ktore korzystaja tylko z bonusu i wycofuja swoje srodki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dalej funkcjonuje ta strona? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze działa :) Ciekawe ,że w XXI wieku część ludzi woli obstawiać opcje binarne, gdzie jest mniejsza szansa osiągnięcia zysków niż np. w ruletce czy zakładach bukmacherskich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • kali885
  • Stażysta
  •  0
  • 1 post

Witam!!! Od razu mówię Wam odpuście tych oszustów z utrader bo pieniędzy nie zobaczycie!!!!

1 raz to robię w życiu i czuje się jak w jakimś matrixie. To co tutaj opisuje to jest 100% prawda ,świadczę dowodami (zrzutami ekranu od każdej transakcji oraz rozmowami telefonicznymi nagranymi przez sieć Orange).Moja historia wygląda następująca: 

Zobaczyłem reklamę na facebooku co anymous mówią jak stać się bogatym-oczywiście w to uwierzyłem jak KOMPLETNY FRAJER zadzwoniłem do nich sam i się wpisałem w to( grałem kiedyś na giełdzie nie zdradzę nazwy,niestety przez ustawe z temtego roku ograniczyli to w PL). Został przydzielony dla mnie OSOBISTY analityk finansowy - Alicja Cybulska. Oczywiście wszystko od samego początku bardzo miło telefon co 5 minut jak trzeba było wpłacić pieniądze.Na początku wpłaciłem 1000 zł dostałem 1000 zł bonusu. Zostałem kolejnym nabranym FRAJEREM.Pięknie zaczeła opowiadać o bonusie ,że tylko do jutra jest promocja od kwoty wpłaconej jest 100%. SŁOWO KLUCZ NIE BYŁO - a mianowicie ILE RAZY OBRÓCIĆ TRZEBA TYM BONUSEM , ŻEBY WYPŁACIĆ NIE POWIEDZIAŁA!!!!!!!A wiecie co jest najlepsze? ŻEBY WYPŁACIĆ COKOLWIEK POWIEDZIAŁA MI po 2 miesiącach gdy rozegrałem 140 000 obrotu ,że zostało mi jeszcze 40 tyś do obrócenia!!!To było już po tym jak wpłaciłem 8000 zł  CZY WY TO ROZUMIECIE ??!! WPŁACACIE 8000 zł a macie zrobić OBRÓT! 180 000zł!! przy skali jak gracie za 1000 zł wygrywacie 750zł a jak przegrywacie to tracicie 1000 zł!! to jest najprostszy wzór matematyczny -niech każdy sobie odpowie sam czy osoba bez pojęcia jest w stanie to zrobić to po 1 a po 2 w jakim czasie!!.Co dla zwykłego użytkownika ,który jest laikiem i dal się nabrać na szybkie pieniądze jest oczywiście SZYBKO ZAROBIONYMI PIENIĘDZMI -no bo jak nie zgarnąć 100% pieniędzy od wpłaty!!! Wtedy mój mózg został oświecony.Oczywiście piękne słówka jak to wszystko jest super same wygrane i może nam pan ufać. Pani Alicja podała na samym początku dla mnie akcje ,które spadną ,a które wzrosną. 90% tych akcji weszło-no bo jak na samym początku można by stracić? Kropla w morzu!!Przez ok 2 tygodnie dzwonienia kontakt się przestał powoli obniżać ,jeżeli już nie chciałem więcej wpłacić pieniędzy- no po co komu klient który już więcej nie włoży?? Wtedy zacząłem szukać w internecie o tej firmie więcej informacji - i co o moje ZGROZO oczy nic nie wyłapały? Kiedyś na zwykłej giełdzie chciałeś to brałeś i wpłacałeś i wypłacałeś -ZERO JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW. A tutaj zaczeły się schody...Kontakt telefoniczny słabł z tygodnia na tydzień -entuzjazm również sympatycznej na samym początku pani alicji cybulskiej. Jak zacząłem się dopytywać o moje pieniądze to był tylko tajemniczy uśmieszek ,że może Pan wyciągnąć jak będzie obrót 180 000 zł. Oczywiście umiejętności posiadam jakieś (nie zerowe) i zrobiłem ten obrót....

A TERAZ HISTORIA ZACZYNA SIĘ NAJLEPSZA :) 

Oczywiście chciałem ,aby zadzwonił do mnie analityk , tydzień czasu nie miał chwili na telefon aby zadzwonić i potwierdzić wypłatę- TYLKO MA CZAS JAK WPŁACASZ!!! NA czacie oczywiście pisali ,że przekazali informacje- a co mieliby napisać??

Zespół do mnie pisze maila ,że nie mam wystarczającego obrotu na koncie.

Więc wysłałem im takiego emaila:

"Dzień dobry rozmawiałem dziś z Panem Drużbackim. Moje stanowisko jest takie ,że wypłacają mi Państwo pieniądze . Nie obchodzi mnie nic poza tym. Spełniłem warunki. Żadne kompromisy nie wchodzą w grę . Jeżeli do tego nie dojdzie dołożę wszelkich starań aby więcej osób państwo nie nabrali. Mi zależy na moich pieniądzach i tego oczekuje.

Jeżeli tak się nie stanie informuję co się stanie.
1. Sprawa zostaje zgłoszona do prokuratury . Dzwoniłem do orange mojej sieci gdyż mam telefon na firmę wszystkie rozmowy są nagrywane i poinformowali mnie ,że jak zgłoszę sprawę na policję zostaną przekazane.
2. Wszystkie osoby ,które mnie wprowadziły w błąd poniosą odpowiedzialność karną.
3. Sprawa zostanie nagłośniona przez gazety.
4. Posiadam wszystkie screen shoty z moich transakcji- zostaną pokazane na wszystkich forach bukmacherskich jak i dostarczone do prokuratury.
5. Analityk finansowy został nagrany w każdej rozmowie podkreślając kwotę.
Zależy mi na czasie . Karty są po mojej stronie , nie chce słuchać żadnych wyjaśnień oczekuje zwrotu pieniędzy."

Po czym dzwoni do mnie BOSS tej zakłamanej firmy Przemysław Drużbacki- polecam poczytać opinię w internecie o nim.
Nasza rozmowa trwała 25 minut.Podczas tej rozmowy zaczął mnie przekonywać ,że trzeba obrócić 40 razy bonusem co mu dawałem argumenty ,które mój analityk mówił ,że 20 po czasie bo na początku to zataili i ,że w życiu bym się nie zgodził na 40 . A wiecie co ten ów pan powiedział? Że analityk mógł się pomylić i nie wiedzieć??!!!!!!! To jest jawna kpina jak mógł nie wiedzieć jaki jest regulamin!!!. I mówi ,że ta pomyłka jest rzeczą ludzką -więc spytałem dlaczego na moją korzyść się nie pomylili. Ogólnie ten facet sam nie wierzył w to co mówił. Mam argumenty w swojej dłoni -rozmowy telefoniczne nagrane są w Orange i tam jest za każdym razem powiedziane ,że analityk finansowy mówi 20 razy i ustalaną kwotę. Co oczywiście pani alicja cybulska odpowie za umyślne wprowadzanie klienta w błąd.Drużbacki cały czas mnie przekonywał ,że to super oferta dostać 100% bonus i obrócić go 40 razy. To jest niewykonalne -prosta matematyka. Oczywiście ten pan nie miał argumentów i ciął swoje frazesy ,że musi porozmawiać z analitykiem czy tak powiedział , że analityk mógł nie znać nowego regulaminu który wszedł w styczniu podobno (hahahahahaha) jak ja wchodziłem było 20 razy-czego nie zauważyłem i się ocknąłem później. Oczywiście telefonu nie było. Sprawę zgłosiłem dziś na policję. Wszytsko będe opisywał dzień po dniu. Rozmowy mają zapisane ,więc sprawa w sądzie będzie wygrana. Dla tych oszustów będzie kara. Bo jeszcze jestem w złym stanie psychicznym , jestem oszukanym , nie mam za co żyć. Ludzie jednoczmy się i odzywajmy ,aby zrobić pozew zbiorowy. Jeżeli będzie ktoś chciał proszę o kontakt ,służe pomocą!! Robię to w imię wszystkich osób ,aby nikt nie dał się nabrać tak jak ja i stracić swoich ciężko zarobionych pieniędzy i zdrowia. Powodzenia ludziska i musimy wygrać tą sprawę!! A osoby ,które nas okłamały pociągnąć do odpowiedzialności karnej . Bo tak nie może być!!
Mam print screeny z każdej transakcji, jeżeli będzie potrzeba to wkleje każdy screen . Rozmowy są zapisane, czekam na decyzje policji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta