Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

MrKB

Nieetyczny promotor "Kujawa"

Recommended Posts

Witajcie!

Na początku chciałbym zaznaczyć, że wszystkie wypowiedzi na forum włącznie z tą piszę jako pełnomocnik (czyt. reprezentant) firmy Mix Holding Ltd.

Adres znajduje się na tej stronie: https://mixholding.com/

Wracając do meritum. Chciałbym Wam przedstawić od dłuższego czasu już działającą w necie kukiełkę Pana P. którego opisałem w tym wątku:

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/12796-nieetyczny-promotor-pietruszka/

Miałem przyjemność poprowadzić konwersację z jego współlokatorem ale podczas tej konwersacji potocznie mówiąc Pan K. "zapuścił żurawia". Dowiedziałem się o tym, ponieważ wysłał do mnie następującą wiadomość:

ls3S9cS.png

A tutaj załączam tekst który tak wzburzył tego osobnika:

JH8cZl0.png

Dwie ciekawostki:

1) Według Pana K. Traficmonsoon nie jest piramidą finansową (pieniądze biorą się z kosmosu), nie przedstawia rzetelnie projektu

2) Według Pana K udostępnianie nielegalnie zdobytego oprogramowania lub e-booków w zamkniętych grupach jest legalne

I takie same zarzuty jak w przypadku Pana P. 

Tworzy wokół promowanych biznesów/piramid sztuczne otoczki przez co w przyszłości ludzie mogą ucierpieć. Każdy inwestor powinien być ŚWIADOMYM inwestorem!

--------------------------------

Nowości:

aNJrdYz.png

Chciałbym jeszcze zobaczyć dowód tego, że obrażałem wszystkich tam na jego grupie :)

Edited by MrKB

może chodzi o wałki które oni robią ...

tzn wciskają ciemnotę by ludzie bezmyślnie ładowali kasę a Ty pisząc prawdę odganiasz im ludzi więc zmniejszasz ich ewentualny zysk z wpłat ludzi odurzonych

Gwoli wyjaśnienia, użytkownik @kujawa nie dostał bana na HyipForum za zdradzanie wałków innych użytkowników, jak to na wklejonym screenie napisał, lecz za bezpodstawne wulgarne ataki na innych użytkowników. Mimo kilku ostrzeżeń, nadal bezpodstawnie atakował i w agresywny i wulgarny sposób się wypowiadał, więc ostatecznie został zbanowany. 

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/12796-nieetyczny-promotor-pietruszka/page-3#entry343586

A "Pietruszka" za posiadanie multikonta. Dowód:

PmcbrvM.png

Oskarzenia pod kierunkiem naszego forum są więc zwykłą złośliwością nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością.

Hm... Wygląda na to, że aby tym panom udało się napisać prawdę będziesz musiał mnie i @scamkillera dopuścić do spółki :)

A tak całkiem poważnie to oni są po części w kropce dlatego ciągle odwracają kota ogonem udając, że nie wiadomo o co chodzi...

Ja, i znakomita większość forumowiczów, nie promuję  tego czy innego programu lecz co najwyżej go prezentuję wskazując jak działa, czym jest i jakie wiążą się ryzyka z wejściem do programu opartego na schemacie Ponziego.

Oni, doskonale zdając sobie sprawę z tego jak program funkcjonuje i czym jest, wciskają ciemnotę o biznesach bez ryzyka (przepraszam, teraz już piszą, że ryzyko jest zawsze i wszędzie) czy też o tworzeniu całej Polski milionerów w rok (link).

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że sami promując ponziaki (dobrze wyważone ale jednak poziaki) zarzucają innym, że robią robią to samo nie udając, że nie widzą różnicy w ich opowiadaniu bajek a uczciwym wskazywaniu przez innych na charakter programu...

Oczywiście można się zastanawiać czy w ogóle etyczne jest samo uczestniczenie w ponziakach, nawet bez polecania i promowania ale to insza inszość. 

Z tym, że oni mają na to wytłumaczenie: oni promują biznes nie ponziaka :)

a ja sie wypowiem w obronie pana K, bo o tyle o ile pietruszka faktycznie bardzo nieetycznie działą, to Kujawa nie jest jakimś tam diabłem wcielonym pod tym względem,

on promuje to na czym wie, że da się w danym momencie zarobić, program upadający odradza i ostrzega ludzi, czego nie było w przypadku piertuchy który jak już pisałem kiedyś zachęcał do inwestowania w padające AHP, 

z resztą jak sam Kujawa napisał w swojej gupie związanej z paidverts/mtv zeby nie patrzec na info i porady z grupy paidverts polska prowadzonej przez pietruche bo oni tam pv/mtv za bardzo idealizują :) 

tak więc moim zdaniem MRKB nie podałeś zadnych dowodow na jego nieetycznośc tylko screena jak cie wyzwał i cos co mu sie nie spodobało, a ten tekst pisałem z resztą ja sam:) więc wydaje mi się ze chcesz się odegrać za to, ze wyśmiewał i odradzał ludziom lucrelab i tyle:)

Czy ja napisałem, że poleca upadające programy :)? Napisałem, że promuje nieetycznie czyt. nie mówi ludziom całej prawdy na temat promowanych programów. A to, że TraficMonsoon to piramida finansowa z palca sobie nie wyssałem ;)

no TM jest piramida to prawda, równie dobrze Ty tez jesteś nieetyczny bo masz i promujesz lucrelab, które też kiedyś swoje rezerwy pieniężne wyczerpie tak jak autosurfon i ktoś będzie stratny:) a nigdzie nie napisałeś, ze trzeba wejść na początku, bo ci co wejdą w pewnym krytycznym momencie będą stratni

promować można, ale z umiarem, a Kujawa ten umiar zna więc myślę, że taki temat nie ma większego sensu:)

Wydaje mi się, że nie siedzisz kompletnie w temacie :) Dlaczego Autosurfon miał problemy już pisałem nie raz, nikt nie stracił. Druga sprawa to to, że pieniądze z LL inwestujemy w coś konkretnego a nie liczymy tylko na dopływ świeżej gotówki tak jak jest to w przypadku TM. To nas odróżnia od innych revsharów. Nie mam sobie nic do zarzucenia, robię wszystko co w mojej mocy żeby wszyscy byli "happy". A jeśli masz co do tego jakieś wątpliwości prześledź wszystkie wątki związane z moimi projektami. Jeśli dalej będziesz uważał, że działam nieetycznie załóż skargę.

@MrKB z "fanatykami" z zamkniętej grupy nie wygrasz ...

kujawa & pietruszka to kryształowe chłopaki, to Ty jesteś nieetyczny i się czepiasz tak wyśmienicie kryształowych osobistości :P

przy okazji twój sklep z dopalaczami rozwija się jak na dopalaczowym dopingu, ale kryształowy chłopak pietruszka swoim wciska ciemnotę  w postaci kawałków, że ll nie płaci :D

Edited by scooter

@senthinel, więc posłuchaj co pan K. mówił w tym filmiku:

- skąd biorą się pieniądze w programie? Wg niego TM zarabia na sprzedaży usług reklamowych (minuta 32:15) i porównuje to do działania sklepu warzywnego, który niby działa na tej samej zasadzie (!)

- mówi również że jest pewne na 100% że ludzie w programie zarobią (minuta 35:30). 

Każdy może sam ocenić czy takie przedstawianie programu jest etyczne czy nie. Wg mnie to nie jest etyczne.

https://www.youtube.com/watch?v=RgrAPJP3b3A

polon to jest najzwyklejsze wciskanie ciemnoty i gusłów nieświadomym ludziom

etyczne to by było w słowach : słuchajcie to jest piramida, kesz bierze się z wpłat ludzi, wpłata&inwestycja wiąże się w każdej chwili z możliwością utraty kapitału, inwestuj jeśli już chcesz taką kwotę na którą stać cię oddać na ewentualną stratę i wtedy każdy wie że jest ryzyko i z czym wiąże się inwestycja ALE TEGO PRZECIEŹ NIE POWIE BO WTEDY ILOŚĆ OSÓB CO WPŁ Edited by scooter

nie chce nikogo oskarzac o nieetycznośc, to tylko porównanie, bo wszyscy doskonale tu wiemy jak działają takie programy:)

czyli z założenia lucrelab nigdy nie padnie i będzie płacić do końca świata lub tak aby 100% użytkowników wyszło przynajmniej na zero? dajesz na to jakąś gwarancję? 

hehe warzywniak to nie słyszałem, no a tm faktycznie zarabia na paczkach problem w tym ze zarabia tylko od nowych użytkowników, a nie od tych którzy reinwestują:) a puki co wchodzi sporo nowych więc zarabia na nich, a co do stwierdzenia ze 100% zarobi to fakt nie do konca prawda, chociaż pewnie ci co wejdą w tym momencie zarobią:)

jednak do jednego wora z pietrucha bym go nie wrzucał:) 

Tak z założenia LL ma nigdy nie paść i płacić do końca świata, ale wydaje mi się, że to nie temat od dyskusji na temat LL. Jeśli masz pytania na temat funkcjonowania tego programu zapraszam do odpowiedniego działu. Ten wątek tyczy się nieetycznej promocji Pana K. i jak to ładnie nakreślił @Polon można go wrzucić do jednego wora z pietruszką, koperkiem i innymi.. ;)

no wy macie swoje zdanie, ja mam swoje:) i nie jest to jakieś kółko wzajemnej adoracji czy coś w tym stylu, ale nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego ze taka wielka wojna jest miedzy tym forum, a piertucha i  Kujawą i pewnie jeszcze kilku by się znalazło:)  wiem już czemu obaj odradzają czytanie wszelkiej maści for:) 

Bo na forach mówią prawdę :)? Zauważ, że prowadzimy sensowną dyskusje i żaden post nie został zmoderowany ani usunięty. Pietruszkowcy odradzają fora bo nie mają na nich żadnej władzy i nie mogą ukryć niewygodnych dla siebie wypowiedzi. Nie wiem o jaką wojnę Ci chodzi. Jestem zwykłym użytkownikiem, z tym że ja się nie boję i stać mnie na różne konfrontacje prawne. Nie walczę tylko z nieetycznymi promotorami ale także ze złodziejami. Proszę przed wypowiedzią na jakikolwiek temat zapoznaj się z nim szczegółowo,szczególnie jeśli chcesz wyciągać jakieś konkretniejsze wnioski.

Ja tylko jeszcze dodam, że forum forum nie równe ;)

Rzeczywiście, na naszym forum wbrew pozorom swoboda wypowiedzi jest duża, wystarczy trzymać się kilku reguł związanych z elegancją i kulturą.

no to to ja wiem, ze oni tu się nie wypowiadają, bo by padało zbyt wiele niewygodnych pytań, a co do wojny to mam na myśli to, że na forum daje się wycisk im a oni na fejsie dają wycisk forom( przynajmniej temu) chociazby jak to mówił pietrucha "sadystyczny Peperonis" czy coś w tym stylu:)

Czym innym jest z kimś ostro dyskutować na argumenty a czym innym jest blokować czyjeś wypowiedzi, które są niewygodne dla administracji danego portalu.

pietruszka i kujawa tutaj pisali ale popis ich wypowiedzi to nawet trudno skomentować

odpowiedź na argumenty innych to wyzwiska, epitety i poza tym żadnej merytorycznej dysputy

Dokładnie...

Co więcej Kujawa, w mojej ocenie, wpadał na te forum wyłącznie po to by dostać medal od @pietruszki a swój pierwszy post zaczął od tego, że pewnie dostanie bana po czym w niecenzuralny sposób zarzuca mnie i innemu koledze z forum, coś co nie jest żadną tajemnicą, mianowicie to, że korzystaliśmy w PV z botów klikających. Każdy z łatwością znajdzie na tym forum wątek z dyskusją na temat stosowania botów w tego typu programach i moje stanowisko z tym związane,  którym można się zgodzić lub nie ale nie ma najmniejszego powodu twierdzić, że to nasza dwójka doprowadziła PV/MTV na skraj upadku i wymusiła oba ostatnie swapy.

W drugim i ostatnim Jego poście na tym forum były już same wyzwiska i obrażanie... Ani jednego merytorycznego Cel osiągnięty. Ban otrzymany. Medal od @pietruszki za otrzymanie bana pewnie też. Fałszywa martyrologia rzekomej wojny z forum zbudowana...

Ja po części rozumiem, że można odbierać iskrzenie na linii nasze forum - pietruszkowi liderzy jako swego rodzaju wojnę. 

Tyle tylko, że wojna jest w istocie jednostronna. Prowadzona przez pietruszkowych ludzi na inwektywy...

Zresztą także przez tę grupę zafałszowywana. Zajrzyj do wątku TrafficMonsoon a z łatwością zauważysz, że @pietruszka vel @Hieronim nie chciał bądź nie potrafił  wykazać swoich twierdzeń. Niczego nie zmienia fakt, że ostatecznie potwierdziło się, że adminem jest Karol Scoville. Tak na marginesie 2/3 racji było po mojej stronie :) Jeden Admin potwierdzony a dwóch pozostałych do dziś nie ma. Podobnie jak maga promotorów z USA... Ale to insza inszość... 

Jak zwykle problem zaczął się, w chwili kiedy zaczęto, także tu na forum, promować ten program w oderwaniu od jego istoty działania i na podstawie NIEPOTWIERDZONYCH wówczas informacji. Tylko tyle i aż tyle...

Sam zaś @pietruszka przypiął sobie medal dyskryminowanego i pozbawianego głosu na Forum z wielką wstęgą choć zbanowany został za to czym tak się brzydzi i piętnuje: za multikonto i dyskusję z samym sobą... O groźbach pod moim adresem tylko wspomnę...

Ja po części rozumiem też, że można odbierać iskrzenie na lini @MrKB - @pietruszkowi liderzy jako zemstę...

Pytanie tylko kogo na kim...

Bo ja mam wrażenie, że to @pietruszka apriori uznał i ogłosił swoim wyznawcom, że LL to scam, Kamil to złodziej i oszust a wszystko dlatego, że Kamil rozpoczął wątek dotyczący @pietruszki

Wracając do głównego bohatera tego wątku.

Oczywiście jest różnica miedzy promowaniem programu na siłę do upadłego i odradzanie wchodzenia w projekt gdy coś zaczyna wokół niego śmierdzieć. Powiem nawet, że jest to duża różnica ale pod ciągle warunkiem, że promując program nie wciska się kitu. Dla tych bowiem, którzy weszli w PBbR (Pewny Biznes bez Ryzyka), który okaże ponziakiem bez zysku marna to pociecha, że ich lider już nie promuje PBbR... Marna...

[...]

on promuje to na czym wie, że da się w danym momencie zarobić, program upadający odradza i ostrzega ludzi, czego nie było w przypadku piertuchy który jak już pisałem kiedyś zachęcał do inwestowania w padające AHP, 

[..]

Zdecydowanie nie mogę się zgodzić z tym stwierdzeniem. Miałem 'okazję' współpracować z panem K. przy programie Banners Broker. Pech chciał, że wszedłem początkiem roku 2013 a kto był w programie ten wie, że odzyskanie wkładu w BB byłoby nie możliwe po wejściu w tym okresie. Gdy w programie zaczynały się dziać cuda, to otrzymałem od niego propozycję odkupienia jego paneli po okazyjnej cenie. Oczywiście skorzystałem z tej oferty. Z tego co udało się mi wówczas dowiedzieć, to nie tylko mi sprzedał co miał wówczas a sam gotówkę wycofywał. Jak myślicie, dlaczego na jego stronie od tamtego czasu nic nie ma? Ponieważ już wówczas miał mnóstwo negatywnych komentarzy na swój temat. Przypuszczam, że jakby teraz odpalił na niej coś to byłoby podobnie w komentarzach. 

Ja lekcję odrobiłem i zdecydowanie omijam tą osobę szerokim łukiem. Teraz zmienił nieco image (zapuścił brodę), więc może nie wszyscy go od razu poznają ale po głosie i sposobie mrużenia oczu można szybko go rozpoznać ;-) Ja mówię stop takim osobom. 

Edited by PanInwestor