Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

hmm no skoro tak, to zwracam honor, nie wiedziałem, ja swoją przygodę z nim zacząłem dość niedawno i było jak pisałem, co do wcześniejszych zagrań, nie wiadomo mi o tym nic, ale piszcie dalej co i jak, bo z chęcią dowiem się więcej takich ciekawostek:) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kujawa promuje nowy projekt "AdBrook" :) Dość niefortunnie wybrał, program stosunkowo krótko pochodzi.. ciekawe co na to jego poleceni kiedy padnie ;)

zQXJHDQ.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To będziesz mógł ocenić dopiero jak padnie. Jeśli za tymi promotorami pójdą inwestorzy z dużym portfelem to tym samym mogą przedłużyć żywotność programu.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki odświeżeniu tego tematu wpadł mi on w oko - z Kujawą jako takim nie miałem doczynienia,  widziałem jego (i paru innych osób) rozmowę na grupie AdBrook gdy ktoś podmienił baner na stronie etc. Jak się okazało zarówno Kujawa jak i parę innych osób doskonale znało osobę, która chciała namieszać przy programie. Samo to niezbyt dobrze o nim znaczy jako o kontrahencie/mentorze, skoro zna i utrzymuje kontakty z takimi osobami. Jeszcze jedno nazwisko kojarzy  mi się w tej rozmowie - Krystian Sołwik. Oprócz tego jeszcze z dwóch Polaków znało tego "hakera", ale nie jestem w stanie podać imion i nazwisk a nie chcę bazować na domysłach i spekulacjach

Przejrzałem właśnie grupę, żeby zamieścić screeny, ale wygląda na to, że posty zostały usunięte przez administratora - trudno się dziwić gdyż komentarz napisany został z konta "hakera".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kujawa promuje nowy projekt "AdBrook" :) Dość niefortunnie wybrał, program stosunkowo krótko pochodzi.. ciekawe co na to jego poleceni kiedy padnie ;)

zQXJHDQ.png

Adbrook juz wg ciebie miał paść dawno temu, a tymczasem zatacza końcówkę drugiego cyklu 150% :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tu nie chodzi o to, co się promuje tylko w jaki sposób to robi i do jakich działań się ucieka - ot całokształt.

I pragnę zauważyć, że @MrKB wskazał, iż program pochodzi 'stosunkowo' krótko, więc nie łapmy się tutaj za słówka, bo chyba nie o to chodzi(bazuje na tym temacie, nie wiem czy coś gdzieś indziej pisał i nie bardzo mnie to interesuje, nie o to tutaj chodzi) :)

@Down

Źeby nie zaśmiecać wątku to mały edit.

Ja za to zauważyłem, że Ty zawsze musisz znaleźć jakieś nawiązanie i wtrącić gdzieś kilka słów o LL albo o MrKB, oczywiście  zawsze jako dogryzanie i tym podobne.

Ot taka sytuacja :)

Edytowane przez userek
  • Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zauważyłem, że nieetycznym promotorem jest ten, co nie promuje Lucrelab ;) ot cała filozofia 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm... przyjąłeś bardzo wąskie kryteria. Na szczęście to że ktoś czegoś nie promuje, nie definiuje jednoznacznie że ten ktoś jest nieetyczny. Z prostego powodu: Raczej nie może być wyznacznikiem etyczności fakt że ktoś coś promuje, a czegoś innego nie promuje. Dopiero sposób promowania ma tu znaczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i znowu słowna pyskówka Alduviela. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zauważyłem, że nieetycznym promotorem jest ten, co nie promuje Lucrelab ;) ot cała filozofia 

Skąd taki wniosek?

To ewidentna prowokacja. Zaraz znów dostaniesz ostrzeżenie  :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam coś dla Aldka..

[---]

Tak jak pisze @userek, nie chodzi mi o to co promuje tylko jak to promuje.

Nawet trafny komentarz wyrażony nieregulaminowo narusza Regulamin :)

Edytowane przez pepperoniss
  • Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego wniosek, że trzeba @pietruszkę i Rafała na nauki do promotorów LL wysłać a nie się krzywić...

Wiem, że nie masz w tym zakresie żadnej władzy, więc raczej ten koncept nie wypali ale zawsze można spróbować...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież to nie ja zacząłem nową pyskówkę słowną, na początku było że program nie pociągnie nawet jednego cyklu, potem że zaraz padnie, a teraz łączenie nieetyczności z Adbrookiem - rozmawiamy o nieetycznych metodach promocji przez Kujawe, a nie o programach które promuje dodając komentarze "Dość niefortunnie wybrał, program stosunkowo krótko pochodzi.. ciekawe co na to jego poleceni kiedy padnie  ;)"

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba jednak troszeczkę naginasz rzeczywistość do swoich tez...
Ja nie zauważyłem łączenia nieetyczności z promowaniem adbrooka lecz wręcz przeciwnie... Zastanawiał się:

@MrKB 

Ja to odebrałem w ten sposób, że nieetyczność nie polega na promowaniu tego programu tylko na promowaniu wśród uczestników długoterminowego TM...

Nie wiem jak Kujawa promuje adbrooka więc nie odnosiłem się do tej wypowiedzi. 

PS. Dlatego trafną była odpowiedź @Egzekutora... Pożwiom uwidiom :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Alduviel, Adbrook jest tylko ostatnią częścią aktywności promotora i nie za to są Ci promotorzy oskarżani jeżeli śledzisz temat od początku. Natomiast to w co oni wchodzą czy nie wchodzą nie ma większego znaczenia, bo brak etyki oznacza, że głównie wchodzą w te programy co im przynoszą dochód a nie osobom, którym polecają. Dobry promotor powinien być jak przewodnik stada; nie jest więc tylko jedną z owiec a jego zadanie nie polega tylko na ich "strzyżeniu" a głównie na opiece przed "złymi wilkami". A tutaj przewodnik wypuszcza stado do lasu i każe szukać w nim szczęścia. Co jakiś czas las się tylko inaczej nazywa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@MrKB

Widzę ze masz ogromny ból dolnych partii ciała jeśli chodzi o AdBrook. Wszędzie musisz podkreślić że program długo nie pochodzi lub jak sam to ująłeś "stosunkowo krótko", choć sam nie masz pojęcia jak długo będzie działał. 

Równie dobrze mogę napisać że twój program:

- "stosunkowo" długo wypłaca pieniądze.

- "stosunkowo" długo trzeba czekać na zwrot inwestycji.

- "stosunkowo" jest nieopłacalny. 

Jednak "stosunkowo" mnie twój program nie obchodzi więc nie pisze takich rzeczy przy każdej możliwej okazji. 

Co do samych "nieetycznych" promotorów. Nie śledzę ich profili wiec mogę odnieść się jedynie do tego co zostało zamieszczone w tym wątku. 

W skrócie chłopaki promują programy które opierają sie na modelu piramidy finansowej, jako realne biznesy na wiele lat, a wszyscy tutaj są wielce oburzeni. 

Jednak chciałbym zauważyć że to samo dzieje się również na tym forum. Oczywiście nie odnoszę sie do wszystkich użytkowników, bo jest tu wielu zdroworozsądkowych ludzi którzy trzeźwo patrzą na świat oraz na programy tutaj opisywane. Jednak jest grupka ludzi którzy piszą w wątku LL lub poza nim, że inwestycja w LL to inwestycja w "realny biznes", "program na lata" lub że niedługo LL będzie finansowym "perpetuum mobile" ( sam admin tak pisze ). Dodatkowo jak ognia unikają łączenia LL ze słowami takimi jak: ponzi, piramida czy hyip, a każdy kto ośmieli się coś takiego napisać od razu staje się hejterm, trollem lub sie na niczym nie zna.

W mojej ocenie jest to tak samo nieetyczne jak zachowanie panów których ten wątek dotyczy. 

Dlaczego ? Dlatego:

- program w żaden sposób nie wykazuje cech realnego biznesu. Opiera się o ten sam model co cała reszta programów. Śmiem twierdzić ze program nie ma nawet połowy pieniędzy na procesorach, aby pokryć wszystkie aktualne inwestycje.

- mówienie że to program na lata czy dekady również jest nieetyczne ponieważ admin może się zwinąć nawet jutro z częścią pieniędzy tak jak w każdym tego typu programie.

- "perpetuum mobile" heh ( smiechłem ). Nie ma możliwości stworzenia takiego programu i pisanie takich rzeczy może tworzyć błędne wyobrażenie dla ludzi którzy nie są zorientowani w temacie.

Mama zawsze mnie uczyła żebym nie brał cukierków i nie chodził z nieznajomymi ludźmi. To samo stosuje w przypadku moich pieniędzy czy inwestycji. Decyzje podejmuje na podstawie własnej oceny, jednak jeśli są ludzie którzy potrafią powierzyć swoje pieniądze bezpośrednio lub pośrednio osobom poznanym w internecie to już jest ich problem i my nic z tym faktem nie zrobimy. Pozwólmy ludziom popełniać błędy i się na nich uczyć, a roztrząsanie  i emocjonowanie się tutaj że ktoś promuje tak, a nie inaczej w mojej ocenie nie ma najmniejszego sensu. Oni będą promować tak dalej, a my będziemy wypisywać co raz to większe oburzenia. I tak w kółko...

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W skrócie chłopaki promują programy które opierają sie na modelu piramidy finansowej, jako realne biznesy na wiele lat, a wszyscy tutaj są wielce oburzeni. 

Jednak chciałbym zauważyć że to samo dzieje się również na tym forum.

Oczywiście, że katalog nieetycznych promotorów nie jest zamknięty. Ale czy to oznacza, że możemy temat uznać za nieistniejący? Skala tego co robią Ci chłopcy jest nieporównywalnie większa od tego, co spotkasz na forum, gdyż tutaj działa też moderacja i kontrola z naszej strony. Na pewne rzeczy nie pozwalamy.

Określanie siebie jako mentora czy guru do czegoś jednak zobowiązuje.

Dodatkowo jak ognia unikają łączenia LL ze słowami takimi jak: ponzi, piramida czy hyip

Mieszasz rolę promotora/mentora z rolą administratora. Trudno, aby administrator programu był obiektywny w kwestii swojego gniazda. On nie tylko może ale i powinien przedstawiać swój program w najlepszym świetle, inaczej działa na własną szkodę. Mentor już tego robić nie musi, bo jego rola jest inna, a opisałem ją powyżej, chyba, że jego intencje są jednokierunkowe (grabienie, ale nigdy od siebie tylko do siebie). Mnie również razi budowanie własnego wizerunku na krytyce konkurencji, ale moim zdaniem wynika to trochę z zawziętego charakteru MrkB niż czysto złych intencji. Dlatego MrKB moja rada, w mojej ocenie szkoda czasu na walkę z wiatrakami :) Rób swoje w sposób transparentny i profesjonalny i pokazuj owoce swojej pracy, a oceny projektów pozostaw nam - inwestorom. To najbardziej skuteczny sposób walki z konkurencją.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście że odróżniam role mentora od administratora. Jednak czy jest jakaś różnica kiedy trefne auto wciśnie mi sprzedawca który dostaje tylko prowizje czy sam właściciel komisu samochodowego ? Moim zdaniem nie. 

Tworzenie wątku i zarzucanie komuś nieetycznego promowania programów będąc jednocześnie samemu administratorem podobnego programu to nie są jakieś szczyty, tylko to już są Himalaje hipokryzji.

A co do określania siebie mentorem czy guru. Ostatnio w Polsce na topie jest człowiek który określił się "Królem Albanii" ;) wiec nie przywiązywałbym większej wagi do tego kto jak sam się określa czy nazywa, bo na każdy tytuł ( nawet tytuł debila ) trzeba sobie zapracować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy forumowiwicz ma prawo na naszym forum otworzyć wątek. Jego tytuł i treść pierwszego postu determinują zakres tematyczny dyskusji prowadzonej w tym wątku.

W tym wątku nie dyskutujemy więc o kol. @MrKB, LL, TM, Adbrook tylko staramy się przedstawić i ocenić metody kolegi Kujawa.

Przyznasz, że bez względu na intencje, które przyświecały twórcy wątku dyskusja na ten temat jest prowadzona i przedstawiane są dowody na poparcie nieetyczności działania konkretnie tego promotora.

Czy Cię te dowody przekonują czy nie to inna sprawa.

Jeszcze inną sprawą jest to, że każdy może przedstawić tutaj inne zdanie i dowody na ich poparcie bądź też dokonać innej oceny przedstawionych tutaj dowodów.

Każdy z czytelników może wyciągnąć własne wnioski. Celem wątku nie jest bowiem uzgodnienie wspólnego stanowiska Forum wobec metod marketingowych Kujawy czy pietruszki...

Natomiast Twoje offtopowe wtręty nie mają kompletnie nic  wspólnego z dyskutowanym tutaj tematem.

Jaki bowiem związek z tematem tego wątku ma chociażby te Twoje stwierdzenie, zresztą bzdurne i kłamliwe:

Dodatkowo jak ognia unikają łączenia LL ze słowami takimi jak: ponzi, piramida czy hyip, a każdy kto ośmieli się coś takiego napisać od razu staje się hejterm, trollem lub sie na niczym nie zna.

Jaki to ma związek z metodami promocji Kujawy czy choćby z etyką promowania programów opartych na schemacie Ponziego?

IMHO, Źadnego...

No, może taki, że mniej lub bardziej świadomie kierują odciągają dyskusję od istoty dyskutowanego tematu.

Dlatego prosiłbym o trzymanie się tematu dyskusji a jeśli masz zastrzeżenia lub swoje uwagi do tego czy innego programu lub osoby to wypowiadaj się we właściwym wątku lub otwórz stosowny. Tutaj takie wypowiedzi będą traktowane za offtop.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:offtopic:

To nie jest wątek o zasadności istnienia tegoż wątku, ani o Administratorach innych programów, ani o Ewie Kopacz. 

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj chyba będzie się działo... Zanim przeczytacie, to lepiej usiądźcie na krzesłach  :D

Aw74UdR.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

szybciej ten biznes zniknie jak sie pojawi

chyba, ze członkom sekty wmówi, że to kolejny biznes bez ryzyka i bezmyślne baranki napompują mu portfele

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

szkoda ze mnie zbanował na FB tam takie fajne klimaty panują w jego kółku wzajemnej adoracji , ale pewnego dnia nie wytrzymałem jak to pisał ochy i achy że zaczyna super hiper mega biznes i to tajemnica jest a tym biznesem okazał się Futurenet który już bagatela roczek istniał :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta