Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

@Egzekutor, nie koniecznie poczatek konca. Jakby nie bylo i nie patrzac na to jak promuje, to jednak troche w tym swiatku juz sie obraca. Wiedze na pewno posiada, kwestia tylko jak to wykorzysta.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niby dlaczego miałby zadziałać inaczej niż do tej pory?

Coś na to wskazuje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Egzekutor, nie koniecznie poczatek konca. Jakby nie bylo i nie patrzac na to jak promuje, to jednak troche w tym swiatku juz sie obraca. Wiedze na pewno posiada, kwestia tylko jak to wykorzysta.

Pozdrawiam.

Nie napisalem, ze ten koniec bedzie szybki.Bazuje jednak na swoim doswiadczeniu. Kazdy, kto brał się za tego typu aktywność, źle kończył.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Egzekutor

Szanuje Twoje doswiadczenie, ale konce sa rozne albo "zginiesz marnie", albo "sory taki mamy klimat", lub "trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc". W kazdym razie rozumiem o co Ci chodzi.

@pepe

Niby dlaczego mialby zadzialac tak samo jak do tej pory?. :)

Zupelnie nic, tak samo jak nic nie wskazuje, ze bedzie dzialal jak teraz. Na razie to wszystko "gdybanie".

Nikt z nas nie zna jego planow, ale nie mozna skreslac na starcie. Nalezy pamietac, ze mimo wszystko bedzie to przedsiewziecie firmowal swoja twarza, a nie jest anonimowa postacia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niby dlaczego mialby zadzialac tak samo jak do tej pory?. :)

Jego słowa:

"Otwarcie mówię, że za całym pomysłem i firmą stoję ja więc jak ktoś mnie obserwuje przez kilka lat to wie czego można się spodziewać "

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Polon, wszystko sie zgadza, ale zapewniam Cie, ze sa ludzie bez "wypranego mozgu", ktorzy mu ufaja i zarobili przy nim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a co z tego ze coś planuje, byłem w wielu jego projektach i zarobiłem,,,,raz jedyny raz weszłem w inny LL...ponoć perpetum mobile ..i wyszło jak wyszło. Dlatego podoba mi się zwłaszcza jak admin wspaniałego permentum , padocha mobile LL wypowiada się na jego temat lub pietruszki

Edytowane przez robert3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wymień choć jeden projekt który był tego człowieka i w którym byłeś :) Świetnie, że podobają Ci się moje wypowiedzi. Napewno nie jedną jeszcze przeczytasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

z napisałem w jego projektach nie znaczy ze dosłownie były jego ...byłem w tym xco on promował...nie bierz wszystkiego tak dosłownie ..... ale z nim dawało sie zarobić zawsze a w twoch xhocby oficjalnych ktore sam robisz szkoda słow i pisania ...o fermentum mobilach

Edytowane przez robert3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zależy kto w co kiedy wejdzie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaiste, prawdę rzekłeś ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kujawa przeszedł sam z siebie kilka dni temu rozmawiałem - Dariusz Piotr Kaczmarek, o otworzenie własnego revshare, wziołem go tylko pod podpuchę i już sprzedawał mnie Kujawie że chce otworzyć nielegalny ponzi - czy piramidę finansową i kujawa teraz chce mnie podać na policję, o wyłudzenie i oszustwo. 

Oz Luke - napisał mi coś takiego : 

84872109702875722409.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze mam nadzieję, że zgłoszą to na policję i prokuratura się tym zajmie. Wystarczy w tym momencie, że rozrysujesz w sądzie projekt RevShare'a dokładnie taki sam jak TrafficMonsoon. Będą musieli udowodnić, że to Ponzi. A jeżeli udowodnią to w sądzie to strzelą sobie sami w stopę - działają przecież też w takim samym programie i określają go biznesem na lata. A jeżeli Twój projekt działałby na schemacie Ponziego to analogicznie TM robi to samo = CAŁ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@PaulPB

Po prostu w rozmowie z tymi panami popełniłeś błąd :)

Po prostu powiedziałeś prawdę a wystarczyło poprosić o promowanie, świetnie przemyślanego Biznesu na Lata bez Źadnego Ryzyka w Branży Reklamowej z Podziałem Dochodów wśród Współpracowników...

Ci panowie udają, że nie wiedzą, że w Polsce nie ma zakazu organizowania piramid za to karalne jest oszukiwanie, czyli krótko mówiąc świadome wprowadzanie w błąd. Karane jest to co oni robią...

Już sobie wyobrażam jak łgają prokuratorowi, że oni nawet nie przypuszczali, że TrafficMonsoon to zwykłe pozni - no bo niby jak miałoby być to ponzi skoro oni zarbiali, i inni zarabiali, i reklamy były i zus to nie był i z egiptem nie miało nic wspólnego. Ergo ni nie mogli wiedzieć, że to piramida a jeśli się już okazało, że to zwykła piramida jest to przecież oni najbardziej poszkodowani są bo tyle tych paczek kupili a tu... piramida... I nie będzie kasy, która miała być...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyraziłem swoja opinie na temat hyipforum  pozytywnie  prosze zobaczie jak reaguje kujawa sitwa i spółka pierwszy screen 

drugi screen  sam kujawa się włączył jak dostał donosy ze ostrzegam ludzi przed nim a i ciesze się ze nalezę do rodziny hyipforum

post-12920-0-90175800-1453840038_thumb.png

post-12920-0-59186200-1453840057_thumb.png

Edytowane przez antwan99

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie zmieniaj % na 67 bo nic nie widać tekstu, daj jeszcze raz widoczne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koń by się uśmiał... normalnie jak "KOD bronią demokracji", szkoda czasu na nich :) i tak się obudzą niedługo...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chętnie bym podyskutował, ale trudno się dyskutuje z nieobecnymi, dlatego powstrzymam się od swojej opinii, szczególnie przy takim poziomie kultury. Szkoda tylko, że panowie nie rozumieją, że pluralizm to różnorodny sposób wyrażania opinii i nie wszystkie opinie forumowiczów są tożsame z opinią administracji. Ale to nie jest łatwe do zrozumienia jeśli co chwilę trzyma się przycisk na buttonie "ban" szczególnie właśnie jeśli z jakąś opinią się nie zgadzamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

o....pan Kołodziej , skarżypyta

Szkoda Robercie, że tak zdecydowanych acz ciągle gołosłownych racji jak w cytowanych postach z grupy nie wyrażasz na naszym forum wśród forumowej społeczności, do której przecież też należysz...

Czyżby rozdwojenie jaźni?

Na grupie tak bardzo upraszczasz informacje od dyskusji o TM na naszym forum, że muszę zadać Ci wprost proste pytanie z prośbą byś odpowiedział pełnym zdaniem - choć I tak nie wierzę, że na nie odpowiesz:

Czy uważasz, że TrafficMonsoon działa wg schematu Ponziego i w istocie jest piramidą finansową?

Edytowane przez pepperoniss
  • Lubię 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

heh kujawa  udostepnił liste hejterów   jestem prawie  na samym  dole co prawda ja go nie hejtowałem tylko prawde  napisałem o banners broker i o jego nie etycznych działaniach delikatnie ale czy to od razu hejt  a i  napisałem pozytywna opinie na jego profilu na hyipforum    nawet za prawde człowieka  banuja takie czasy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jak widać nadal brak odpowiedzi na proste pytanie...

Czy uważasz, że TrafficMonsoon działa wg schematu Ponziego i w istocie jest piramidą finansową?

Przypuszczam, że taka postawa wynika z tego, że pozwala Robertowi stać w rozkroku...

Z jednej strony na grupie facebookowej krytykować a nawet wręcz ubliżać hyipforum  a z drugiej tutaj na hyipforum pozwal mu mówić, że on o ryzykach informuje...

Szkoda, że nie wprost... A może odpowiedź wprost na powyższe pytanie byłaby podstawą do wyrzucenia samego siebie z facebookowej grupy wzajemnego omamienia?

Hm... Tak ma wyglądać owo informowanie o ryzykach, że na pytanie zadane wprost nie ma żadnej odpowiedzi?

Mam jeszcze dwie inne propozycje do arsenału... Można odpowiedzieć pytaniem: A co nie jest piramidą? albo stwierdzić, że Piramidy są w Egipcie. Ewentualnie odesłać do debilnego filmiki na którym miś wyjaśnia te kwestie. Filmiku tak chętnie wykorzystywanym do mamienia przez naganiaczy z EMGOLDEX...

Edytowane przez pepperoniss
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

odpowiadam ...piramida finansowa jest nawet u mnie w domu ..............nie ,nie stoje na rozdrożu , powiem więcej nawet nie zamierzam . I nie zamierzam odpowiadać i rozmawiac na ten temat ...zarzucacie mi i innym atak na cokolwiek a pokazujecie posty człowieka o loginie antwan99 ,który atakuje a nawet zdania nie potrafi stworzyć w logiczną całość....

Edytowane przez robert3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta