Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama
Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć często przeglądając forum odnoszę wrażenie, że administracja i moderatorzy forum to straszni manipulanci. Teraz wychodzi na to, że aby lilion oznaczyć jako SCAM należy złożyć wniosek w odpowiednim dziale z odpowiednią argumentacją (kit z tym, że mnóstwo użytkowników skarży się, że czeka od miesięcy na grube pieniądze). W innych wątkach można znaleźć mnóstwo tematów gdy programy lądują w scamie bo:

 

- program nie spodobał się moderatorowi

- moderator nie otrzymał kasy w 24 h

- jeszcze przed startem moderator ma pewne podejrzenia

 

Kasa! - Panie i panowie! Przecież to był (jest) partner główny tego forum, więc nie można. Tak samo jak nie można się negatywnie odnieść do innych programów "wspieranych" przez forum lub "wspierających" forum. To tylko takie spostrzeżenia nowicjuszki. Wystarczy zapłacić a od razu tutaj wszystko się robię ładne piękne. Podobnie jak z opisem recyclix w money-monitor, który z tego co wiem należy do jednego z administratorów hyipforum. W opisie programu admin zaprasza ludzi do odwiedzin biura Recyclix w Warszawie. Sprzedajna banda - przecież wszyscy wiemy, że to wirtualne biuro za 49 zł/miesięcznie. No ale kasa...!

 

 Ivaho - jeden z administratorów hyipforum.pl - zamknął swój własny kantorem i w tym samym czasie otworzył lilion (o czym sam wspomina w pierwszym poście dotyczącym Lilion) tak samo jest prowadzącym money-monitor. Wnioski wyciągamy sami. Ja już wyciągnęłam! Lilion nie trafi do scamu bo to własność administratora hyipforum.

 

Jeden wielki offtop, insynuacje i Twoje manipulacje. Wniosek dotyczy Lilion a nie innych programów i ich analiz. I nie ma mnóstwa programów które lądują w scamie przez widzimisię moderatorów. Jeżeli nie znasz faktów to proszę abyś się nie wypowiadała w kwestiach co do których nie posiadasz wiedzy. Gdybyś zechciała się zapoznać chociaż z tym postem, to byś wiedziała że Lilion nie jest partnerem forum, a jakiekolwiek partnerstwo nie gwarantuje niczego. Jeżeli już cokolwiek piszesz, to to zastanów się wpierw czy ma to pokrycie w faktach, czy może jest jedynie Twoimi przypuszczeniami i manipulacjami.

Edytowane przez Egzekutor
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie na wydzielenie tego posta do oddzielnego tematu, gdyż odnosi się bezpośrednio do administracji forum, dlatego wymaga komentarza z naszej strony.

 

 

Teraz wychodzi na to, że aby lilion oznaczyć jako SCAM należy złożyć wniosek w odpowiednim dziale z odpowiednią argumentacją (kit z tym, że mnóstwo użytkowników skarży się, że czeka od miesięcy na grube pieniądze). W innych wątkach można znaleźć mnóstwo tematów gdy programy lądują w scamie bo:

 

- program nie spodobał się moderatorowi

- moderator nie otrzymał kasy w 24 h

- jeszcze przed startem moderator ma pewne podejrzenia

 

Na ten kantor od początku jego istnienia skarżyło się wiele osób. Czy to oznaczało, że wtedy kogoś oszukał? Nie, głównym powodem było błędne przeprowadzenie transakcji. Czasami wina leżała po stronie kantoru, ale nikt nie został oszukany. Trudno więc oczekiwać, że na kolejne komentarze niezadowolonych klientów forum będziemy reagować w sposób kategoryczny. Jeżeli ktoś oczekuje takiego trybu, to po to istnieje dział skarg. Znam też trochę właściciela kantoru i wiem, że nigdy problemy klientów nie wynikały z jego nieuczciwości, a prędzej z nieumiejętnej organizacji swojej pracy. Myślę, że jest tak tez i tym razem, choć niepokoi rzeczywiście brak aktywności przedstawicieli na forum.

 

 

Kasa! - Panie i panowie! Przecież to był (jest) partner główny tego forum, więc nie można. Tak samo jak nie można się negatywnie odnieść do innych programów "wspieranych" przez forum lub "wspierających" forum. To tylko takie spostrzeżenia nowicjuszki. Wystarczy zapłacić a od razu tutaj wszystko się robię ładne piękne. 

 

Za bycie partnerem forum się nie "płaci". Jest to więc po prostu wyssany z palca i wynikający z czystej złośliwości wniosek. Które programy są wspierane przez forum i co rozumiesz przez wspieranie? Chętnie też zobaczę wątek, w którym negatywne komentarze zgodne z regulaminem są blokowane czy kasowane. Proszę o link. 

 

 

 

Podobnie jak z opisem recyclix w money-monitor, który z tego co wiem należy do jednego z administratorów hyipforum. W opisie programu admin zaprasza ludzi do odwiedzin biura Recyclix w Warszawie. Sprzedajna banda - przecież wszyscy wiemy, że to wirtualne biuro za 49 zł/miesięcznie. No ale kasa...!

 

A skąd to wiesz? Bo jeśli Ty to wiesz a ja tego nie wiem, to jestem ciekaw dlaczego ja o tym nie wiem :) Bo jeśli jesteśmy administratorami recyclix, to chętnie się upomnę o swoje dywidenda. Nieladnie ustanawiać nas właścicielami bez naszej wiedzy!  :evil:

 

 

 

W opisie programu admin zaprasza ludzi do odwiedzin biura Recyclix w Warszawie. Sprzedajna banda - przecież wszyscy wiemy, że to wirtualne biuro za 49 zł/miesięcznie. No ale kasa...!

 

No przecież sam o tym napisałem w tym temacie, więc trochę dziwne postępowanie "właściciela" Recyclix, który ocenia biuro jako wirtualne :D

 

 

 

Ivaho - jeden z administratorów hyipforum.pl - zamknął swój własny kantorem i w tym samym czasie otworzył lilion (o czym sam wspomina w pierwszym poście dotyczącym Lilion) tak samo jest prowadzącym money-monitor. Wnioski wyciągamy sami. Ja już wyciągnęłam! Lilion nie trafi do scamu bo to własność administratora hyipforum.

 

Bzdura. Liliontrasfer istniał dużo wczesńiej zanim partnerstwo zostało zawiązane. Kantorek Ivaho zajmował się tylko sprzedażą walut. Skoro więc jedynym odbiorcą tych walut stał się lilion, to utrzymywanie kantorku nie miało dalszego sensu. Nigdzie też nie znalazłem informacji o tym, aby Ivaho otworzył kantor lilion. Trudno też otwierać kantor, który jest już otwarty :)

Zapewne chodzi o te słowa: 

 

 

 

Liliontransfer otrzymuje wyłączność na partnerstwo co oznacza zamknięcie partnerstwa z pozostałymi serwisami oraz zamknięcie mojego kantorka. Zapraszam wszystkich do korzystania i promowania naszego rodzimego serwisu, sam rowniez z niego korzystam.

 

"Nasz rodzimy" nie oznacza, że jesteśmy właścicielami serwisu, tylko oznacza wskazanie, że jest to serwis prowadzony przez naszego rodaka. Co również nie oznacza, że to "nasz" człowiek. ;)

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Znam też trochę właściciela kantoru i wiem, że nigdy problemy klientów nie wynikały z jego nieuczciwości, a prędzej z nieumiejętnej organizacji swojej pracy. Myślę, że jest tak tez i tym razem, choć niepokoi rzeczywiście brak aktywności przedstawicieli na forum.

to jest tylko Twoje pobożne życzenie i zaklinanie rzeczywsistości

jak można nazwać człowieka uczciwym który nie odpowiada na wiadomości, znikł z support lillion, forum ( a na blogu pisze)

według ciebie każda osoba nie ma pieniędzy z własnej winy ? nie pieniędzy nie ma bo phoenix wpłaty przyjmuje a nie robi przelewów - nie bez powodu już co najmniej kilka osób zgłosiło sprawę do prokuratury i na policję bo każdego cierpliwość ma swoje granice a gdy czekają na swoje pieniądze a ich nie ma i phoenix milczy to zgłoszenie jest chyba jedyną drogą by odzyskać swoje pieniądze, może organom ścigania uda się nawiązać kontakt i porozmawiać z phoenix bo żadnej z poszkodowanych osób nie udało się od kilku miesięcy z nim porozmawiać ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ty mowisz o tym co jest teraz, a ja o tym co bylo kiedys (przed wyjazdem Kamila z Polski). Od czasu wyjazdu nie mialem z nim kontaktu, wiec trudno mi cos wiecej powiedziec jaka jest przyczyna obecnej sytuacji. Wskazuje jednak, ze moje wczesniejsze doswiadczenia z tą osobą nie dają mi podstaw do podejrzewania tej osoby o celowe oszustwo, choc oczywiscie nie musisz tego brac pod uwage.

Jednakze okreslenie przyczyny nie ma az takiego znaczenia, w przypadku obecnego milczenia warto na pewno skorzystać z pomocy prawnej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

chciałeś tematu w skargach to zaglądnij - rozwija się lista osób - mam nadzieję, że lillion zostanie w końcu oznaczony na SCAM bo tak powinno być już daaaawno

 

wiesz co było a nie jest nie pisze się w rejestr, świat i ludzie się zmieniają - fakty są takie, że nikt swoich pieniędzy po wpłacie na konto lillion przelewów waluty czy zwrotu już nie widzi

a ogólny support pisze o problemach technicznych, bugu i co tam jeszcze wymyślą - przekierują do phoenix i na tym kończy się wszystko

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

fakty są takie, że nikt swoich pieniędzy po wpłacie na konto lillion przelewów waluty czy zwrotu już nie widzi

 

Nikt?

 

#1

#2

 

A przed chwilą pisałeś o zaklinaniu rzeczywistości. Ehh...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

2 osoby dostały na x które niedostały

więc nie można mówić o tym że dostają bo grono "oszukanych" jest ogromne więc określenie zaklinanie rzeczywistości w mojej ocenie jest jak najbardziej na miejscu tym bardziej, że było to w kwietniu a mamy czerwiec gdzie w maju nikt się nie pochwalił, że dostał a wręcz przybyło osób co dokonały wpłat w maju i piszą jedynie o braku pieniędzy od lillion, ja sam czekam od kwietnia i dobrze, że chodź nie widziałem opisu w tytule tematu SCAM to na swoje szczęście przeczytałem ostatnie posty co uchroniło mnie przed utratą 2000 co by miało miejsce gdybym dokonał wpłaty do lillion tej kwoty

jedna osoba w moim temacie pisze, że czeka od stycznia więc już pół roku

Edytowane przez scooter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wyciagam wnioskow, tylko trzymam sie faktow. Nie mozemy powiedziec ze nikt. Nie wszyscy tez klienci LT sa aktywni na forum. Tak naprawde wiec nie wiemy wg jakiego klucza ktos jest a ktos nie jest splacany. Mozemy sie tylko domyslac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

. Tak naprawde wiec nie wiemy wg jakiego klucza ktos jest a ktos nie jest splacany. Mozemy sie tylko domyslac.

selektywne wypłaty to domena SCAM, jednym przelewam kasę a innym nie - sam podajesz argument do oznaczenia tematu odpowiednim przedrostkiem przed dodaniem którego tak się wzbraniasz....

takie są fakty

coś co nie jest SCAM płaci wszystkim, a tego miejsce nie ma w lillion

 dzisiaj specjelnie po przeczytaniu tematu przyszły na forum 2 poszkodowane osoby by napisać o tym w temacie w skargach

Edytowane przez scooter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Forum to nie monitor. To po pierwsze. Po drugie scam to oszustwo. Nie kazda selektywna platnosc wynika z oszustwa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

to wychodzi na to : "kolega" więc pomimo, że x osób nie ma kasy to nie oznaczamy scam no bo jakże tak temat znajomego na którego patrzymy przez pryzmat tego co było a nie tego co jest, niech ktoś kto nie czyta tematu nie widząc SCAM wpłaca dalej do lillion no bo wychodzi przecież na to, że wszystko gra no i brak pieniędzy od lillion to wina wpłacających po wyciągnięciu esencji z tego wpisu :

głównym powodem było błędne przeprowadzenie transakcji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wg Twojego rozumowania, kantor powinien być oznaczony jako scam 4 lata temu, bo ktoś napisał, że nie dostał wtedy pieniędzy już po pierwszym miesiącu istnienia wątku. 

 

Istnienie znajomości czy ich brak nie mają tutaj żadnego znaczenia. Nie wiem skąd takie insynuacje, czy gdzieś napisałem, że ma to znaczenie? Znaczenie ma doświadczenie wynikające z 4 letniej wspólpracy, którą oceniam pozytywnie i dlatego nie traktujemy tego serwisu podobnie jak to czynimy w przypadku np 1-dniowych hyipów. Wysłałeś skargę zgodnie z moim zaleceniem i czekaj na jej rozpatrzenie a nie szukasz dróg na skrót.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wg Twojego rozumowania, kantor powinien być oznaczony jako scam 4 lata temu, bo ktoś napisał, że nie dostał wtedy pieniędzy już po pierwszym miesiącu istnienia wątku. 

 

Istnienie znajomości czy ich brak nie mają tutaj żadnego znaczenia. Nie wiem skąd takie insynuacje, czy gdzieś napisałem, że ma to znaczenie? Znaczenie ma doświadczenie wynikające z 4 letniej wspólpracy, którą oceniam pozytywnie  Wysłałeś skargę zgodnie z moim zaleceniem i czekaj na jej rozpatrzenie a nie szukasz dróg na skrót.

po prostu takie wyciągam wnioski z takiej a nie innej postawy i nie tylko ja wyciągam takie wnioski

pieniędzy nie ma 1"ktoś" tylko tych "ktosiów" jest dużo a to znacząca różnica, nie rozmawiamy o sytuacji sprzed 4 lat tylko o bieżącej z 2015 roku a nie 2011 bo miesiąc a kilka miesięcy u grona "ktosiów" robi ogromną różnicę

Nie szukam drogi na skróty, tylko ludzie od miesięcy nie mają pieniędzy i jak chłopu należy się ziemia tak tematowi lillion należy się przedrostek SCAM, ale coś mi mówi, że przez pryzmat przeszłości temat dalej się ciężko zapracowanego przedrostka nie otrzyma ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

 

 

tylko tych "ktosiów" jest dużo

 

To namów te osoby do zakladania swoich skarg, bo jak narazie widzę tylko jednego "ktosia".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To namów te osoby do zakladania swoich skarg,

napisały w moim temacie to usunąłeś posty wymyślając by zakładali nowe tematy

dla mnie utopia i bzdura - jest jeden temat, to zgrupowane w nim wszystko, zakładanie kolejnych - no proszę bez przesady .....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć burdel na własnym podwórku - Twoja sprawa. Pozwól jednak, że jako osoby odpowiedzialne za porzadek na tym forum sami będziemy ustalali reguły tego co wolno a co nie. A jak masz ochote dyskutować o konkretnej panującej zasadzie na tym forum i zaproponować własne rozwiązania to zapraszam do zalozenia nowego tematu w odpowiednim dziale. To nie jest temat o funkcjonowaniu i stosowaniu działu skarg.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pozwól jednak, że jako osoby odpowiedzialne za porzadek na tym forum sami będziemy ustalali reguły tego co wolno a co nie.

Panu szanownemu się wymsknęło co dawno wszyscy wiedzieli, ale on zasłaniał się regulaminem. Regulamin jest o kant dupy! Co wolno a co nie określają tylko i wyłącznie administratorzy i tylko oni mogą mówić, że lilion jest scamem lub nie. Tym samym widzisz kolego @scooter, że zarówno Ty jak i ja jesteśmy kretyńskimi irogantami. Śmiemy twierdzić, że lilion jest oszustwem. Pamiętaj, że nie mamy do tego prawa bo admin tak mówi! Ma na to bardzo mocny argument, który brzmi NO BO TAK.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

@antyhyip, kolejny raz mijasz się z prawdą. Nigdzie nie napisałem, że nie masz prawa wyrażac swojej opinii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

@antyhyip
Nie masz racji.
Nikt nikomu nie zabrania dokonywać swoich ocen. I wielu forumowiczów to czyni w wątku dyskusyjnym lillona.
Czym innym jest kwestia przeniesienia wątku do działu SCAM. Tutaj decyzję podejmuje Administracja forum. 
Jednak program nie staje się scamem z powodu przeniesienia programu do tego działu. 
Wbrew temu co Ci się wydaje dział ten nie jest działem w którym obwieszcza się światu, że ten czy inny program to na 100% scam, choć zwykle tak jest. To dział, w którym umieszcza programy, które za scam uważa. To prezentacja stanowiska Administracji.
Dlatego też konieczne jest przekonanie odpowiednimi skargami do uznania programu za scam.
 
W przypadku lilliona @Egzekutor dość jasno powiedział dlaczego samej dyskusji w wątku dyskusyjnym nie uznał za przekonywującą. 
Wszakże w tym wątku od początku jego istnienia 90% postów to skargi, zarzuty oszustwa, itd., itp.... Nigdy treść wątku nie była reprezentatywna do transakcji lilliona. Tu trafiała grupka niezadowolonych gdy tymczasem prawie wszystkie transakcje dopinały się bez problemów. CI drudzy userzy nawet nie wiedzieli o istnieniu tego wątku. Na forum trafiali tylko ci z problemami szukając pomocy...
 
Skoro twierdzisz lub twierdzicie, że lilion to oszustwo to przedstawicie Administratorowi dowody na swoje twierdzenie w taki sposób by mógł podjąć próbę wyjaśnienia sprawy i ewentualnej zmiany Jego oceny programu.

 

Z całym szacunkiem ale @scooter odmawiając przedstawienia dowodów

z całym szacunkiem do ciebie ale takie informacje podaję tylko na support lillion pisząc w swojej sprawie ani ten temat ani pw forum nie jest support lillion ....

uniemożliwił @Egzekutorowi dokonanie oceny zasadności swojej skargi.

 

Nikt nikomu nie broni uważać tego czy innego programu za scam ani tak go oceniać a nawet o tym pisać na forum. Jeśli jednak program ma znaleźć w odpowiednim dziale to tak oceniać musi ten program Administracja forum. Przedstawcie więc w odrębnych skargach swoje twierdzenia i dowody na ich poparcie i umożliwcie ich ocenę. Nie wymagajcie by Admin podejmował dokonywał swojej oceny wyłącznie dlatego, że @pepperoniss, @scooter, @antyhyip czy ktokolwiek inny tak program ocenia...

 

Co do Regulaminu. Zawsze możesz złożyć propozycję zmian w Regulaminie w odpowiednim dziale. Natomiast wydaje mi się, że z zaistniałej sytuacji wyciągnąłeś złe wnioski. Ani z zapisów Regulaminu ani z cytowanej przez Ciebie wypowiedzi @Egzekutora nie wynika bowiem to, że jesteście ignorantami i nie możecie wyrażać swojej opinii. Cytat dotyczy kwestii porządkowych, proceduralnych i porządku na forum nie kwestii merytorycznych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z całym szacunkiem ale @scooter odmawiając przedstawienia dowodów

uniemożliwił @Egzekutorowi dokonanie oceny zasadności swojej skargi.

 

 

pepe z całym szacunkiem ja dowody zamieściłem ale egzegutor szuka kwadratowych byle tylko mieć dalej pretekst by temat koleżki nie został Broń Boże w scamach umieszczony.

Sam sobie wystawia świadectwo zrażając do siebie i forum ludzi i wybacz, ale prywatnych rzeczy osobom obcym i postronnym się nie podaje bo ktoś żąda ma takie widzimisię itp itd jestem człowiekiem starej daty :P ( nawet patrząc w dowód:P ale nie widzę żadnej zasadności podawania osobie postronnej jakim jest admin forum bo nie jest phoenix właściciel lillion prywatnych rzeczy i danych a odpowiednie screen z informacjami jakie powinny zostać zamieszczone zostały umieszczone w skardze a wymyślanie uzasadnienia, że nie podałem mu danych prywatnych to odrzuca skargę pozostawię bez komentarza bo nie ja sobie wystawiłem świadectwo tylko on sam i pokazał swoją stronniczość po stronie kolegi i pryzmatu, że coś kiedyś było, grało i działało więc skoro było a nie jest to tutaj dalej jest

chyba, że egzekutor to część lillion, support to wtedy zmienia postać rzeczy i żądanie takich rzeczy mówi samo za siebie, bo co mając moje dane nap do support w moim imieniu bez upoważnienia zapytać czy screen z email support nie jest fake ? czy może jednak ma kontakt z phoenix i jego osobiście zapyta ? a jeśli support to też egzekutor to wtedy zna sytuację a tutaj gra że wszystko z lillion ok - może to moje teorie spiskowe, ale takie nasuwają się wnioski

wywala posty osób piszących o swoich perypetiach z lillion podających dowody bo burdel według niego zgrupowanie wszystkich skarg w 1 temacie ale przykładowo 100 tematów każdego z osobna to już nie burdel ale porządek chodź ja mam zdanie, że burdel to właśnie opcja druga ( cenzura jak za komuny a to już przeżyłem, zasady reg są po to by je ustawiać pod siebie, co niewygodne lub niezgodne ze spojrzeniem ekipy to spam

zacytuję sam siebie....

 

Nie szukam drogi na skróty, tylko ludzie od miesięcy nie mają pieniędzy i jak chłopu należy się ziemia tak tematowi lillion należy się przedrostek SCAM, ale coś mi mówi, że przez pryzmat przeszłości temat dalej się ciężko zapracowanego przedrostka nie otrzyma ....

 

zawsze będzie jakieś ale i coś wyszukane by scam kolegi się w scamach w cale nie znalazł bo w lillion wszystko gra i działa  a ludzie na znajomka admina się uwzieli i taki sobie kaprys wymyślili by do scam ich dodać no bo przecież to wina ludzi, że od miesięcy swoich pieniędzy od lillion dziwnie zobaczyć nie mogą ....

Edytowane przez scooter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

. To dział, w którym umieszcza programy, które za scam uważa. To prezentacja stanowiska Administracji.

stanowisko administracji już znamy :

 

- był uczciwy więc dalej jest chodź od marca go nie ma, ludzie pieniędzy nie mają

- patrzymy na jedną stronę medalu co było w przeszłości bo na to co jest w teraźniejszości już nie patrzymy bo przecież kolega, na wątek dyskusyjny nie patrzymy bo po co widzieć prawdę, bo udając że nie widzimy czarujemy zaklinając rzeczywistość bo tak nam dobrze w przypadku kolegi, na wnioski wymyślamy bzdury by je odrzucić, wprowadzamy cenzurę

- kolega więc jak to tak dodać koleżki temat do scam, przecież się jeszcze obrazi jak zobaczy gdy wróci

- bzdurnymi podstawami odrzucamy wnioski by  mieć czyste ręce i koleżka po powrocie nie obrazi się na nas bo nie dodaliśmy tematu do scam

 

 

wychodzi zasada kolesiostwa - jeśteśmy za nim pomimo, że sytuacja jest zupełnie inna i wymyślamy bzdury by utrzymać stan rzeczy by czasem nie obrazić czy urazić kolegi

Edytowane przez scooter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

scooter, zasady forum działają tutaj od lat, ale Ty chcesz pokazać, że nie będziesz się do nich stosować. Rejestrując się na forum sam się na nie zgodziłeś, więc do kogo masz pretensje? Nikomu to wcześniej nie przeszkadzało, oprócz Ciebie. Jezeli dla Ciebie jedyną alternatywa dla czasów PRLu jest anarchia, to masz rację. Na forum stosujemy cenzurę dla zasad anarchii. Wolność nie oznacza dowolności. Poza tym kolejny raz proszę, byś się nie wypowiadał w imieniu administracji. Jak chcesz podkreślić nasze stanowisko to proszę nas cytować a nie wyciągać dobrowolne wnioski i wkładać w nasze usta.

Nie chcesz nam pozwolić zweryfikować słuszności Twoich oskarżen to jest Twój wybór i pretensje możesz mieć tylko do siebie. Ja na "słowo" Tobie wierzyć nie będę, a lilion nie pozwoli nam zweryfikować skargi bez Twoich danych. I jakoś nie widzę, aby ktoś oprócz jeden osoby, która nie potrafi udowodnić swoich racji kwapił się do wskazania podstaw swoich oskarżen. A podobno jest ich cała rzesza. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

scooter, zasady forum działają tutaj od lat, ale Ty chcesz pokazać, że nie będziesz się do nich stosować. Rejestrując się na forum sam się na nie zgodziłeś, więc do kogo masz pretensje?

Nie chcesz nam pozwolić zweryfikować słuszności Twoich oskarżen to jest Twój wybór i pretensje możesz mieć tylko do siebie. Ja na "słowo" Tobie wierzyć nie będę, a lilion nie pozwoli nam zweryfikować skargi bez Twoich danych. I jakoś nie widzę, aby ktoś oprócz jeden osoby, która nie potrafi udowodnić swoich racji kwapił się do wskazania podstaw swoich oskarżen. A podobno jest ich cała rzesza. 

regulamin regulaminem a administracja i tak swoje zasady stosuje wymyślanie bzdur itp itd

wybacz dowody dałem, jesteś osobą postronną swoich prywatnych danych podawał ci nie będę  bo jesteś adminem forum a nie osobą upoważnioną do dysponowania danymi prywatnymi , nie jesteś lillion, jego support ani phoenix by otrzymywać takie dane

dla administratora forum odpowiednie dowody zostały zamieszczone przez moją osobę, jak i przez jeszcze dwie inne których to posty wywaliłeś ....

 

temat którego nie chcecie widzieć http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/1434-pl-dyskusja-og%C3%B3lna-10-zni%C5%BCka-dla-forumowicz%C3%B3w/page-136 posty od 2707 jest pełno w nim dowodów i nie tylko moich ale lepiej udawać, że ich nie ma chodź są no bo wracamy do tematu stanowiska wobec kolegi

 

na tym też kończę swoje wypowiadanie się w temacie lillion gdyż jak widzę nie ma to najmniejszego sensu, wszystkie argumenty są olewane, stanowisko administracji jest znane i każdy kto ma wyciągnąć wnioski to zrobi i odpowiednią opinię sobie wyrobi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe 

 

Nie chcesz nam pozwolić zweryfikować słuszności Twoich oskarżen to jest Twój wybór i pretensje możesz mieć tylko do siebie. Ja na "słowo" Tobie wierzyć nie będę, a lilion nie pozwoli nam zweryfikować skargi bez Twoich danych.

Źeby nie było, że wkładam w usta admina czegoś o czym w rzeczywistości nie mówił to powyżej jest cytat. Wynika z niego jednoznacznie, że aby Hyipforum zweryfikowało oszustwo należy podać swoje dane osobowe, a admin sprawdzi u źródła sprawę. Bardzo to szczytny cel, ale pytam wobec tego czy tą zasadę stosujecie do wszystkich programów-potencjalnych scamów? Rozumiem, że przed przeniesieniem do scamu piszecie maile do danego programu - podajecie dane osobowe ludzi potencjalnie oszukanych i program Wam potwierdza "tak to prawda - tym ludziom nie zapłaciliśmy" i dopiero w takiej sytuacji program idzie do scamu. 

Jeżeli @egzekutor powiesz teraz, że mówię głupoty to od razu zadaję następne pytanie - dlaczego inne programy tak nie są sprawdzane, a lilion ma być?


I jeszcze coś do admina - skoro lilion nie jest oszustwem to najprościej zweryfikować to tak: dokonaj zakupu za 5 zł jakiejś waluty na lilion i zobacz co się stanie. Przecież to nie jest oszustwo, a to co robimy ze @scooterem to jedynie pomówienia, więc niczym nie ryzykujesz.

Widząc jednak kierunek w jakim idzie rozmowa niestety zapewne powiesz, że "wsiąknięcie" 5 zł to jeszcze żaden dowód oszustwa bo to tylko 5 zł. Wpłać w takim razie 5 tysięcy - powtarzam - niczym nie ryzykujesz! Przecież to nie scam.

  • Lubię 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

 

Widząc jednak kierunek w jakim idzie rozmowa niestety zapewne powiesz, że "wsiąknięcie" 5 zł to jeszcze żaden dowód oszustwa bo to tylko 5 zł. Wpłać w takim razie 5 tysięcy - powtarzam - niczym nie ryzykujesz! Przecież to nie scam.

kolega koledze wyśle pewnie pieniądze .... wtedy wyjdzie na to, że osób które od miesięcy nie mają środków od lillion to ich wina a dowody wszystkie to  fake

walka z wiatrakami dosłownie, jeśli by całe lillion znikło z on-line na offline na 3-4 miesiące może wtedy temat trafił do scam, a tak działa i przecież wszystko jest GIT

 

 

ups.... miałem się już nie wypowiadać ...

 

 

Jeżeli @egzekutor powiesz teraz, że mówię głupoty to od razu zadaję następne pytanie - dlaczego inne programy tak nie są sprawdzane, a lilion ma być?

 

tak stanowi regulamin forum który stanowi o wszystkim

a czego nie ma w regulaminie to już wolna amerykanka wedle uznania ekipy( można przecież skargę napisać która też zresztą zostanie rozpatrzona bądź odrzucona wedle kaprysu i zgodności lub niezgodności z nurtem - te skargi i ich rozpatrywanie to kpiny, ale to zasady a co poza to anarchia) no ale takie zasady są od lat i chodź nie ma zasad NIE pisanych jak się akceptuje regulamin to akceptując taki akceptuje się widać jednoznacznie zasady już niepisane ( chodź się ich nie zna bo skoro nie ma ich napisanych w regulaminie to nie powinno być żadnych niepisanych zasad skoro tak się ekipa trzyma pisanego regulaminu)

 

a z resztą anarchię siejemy bo wszystko co niezgodne z nurtem pisanym&niepisanym to ...

Edytowane przez scooter
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.×