Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

IQoption IQoption to broker nietuzinkowy, charakteryzujący się doskonałą platformą oraz szczególnie przystępnymi warunkami do dokonywania transakcji.

Minimum depozytu u tego brokera to tylko $10 a min. transakcji - $1. Broker oferuje również darmowe konto typu demo.

Zapraszamy do lektury recenzji

W6Cv9Lo.png[/url]

Pełna recencja brokera IQOption

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wstępnie demo testuję. Wygląda zachęcająco. Prawie same wygrane ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A gdybyś obstawił analogiczne zakłady na innej platformie to jak by to wyglądało ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie mam pojęcia... Szczęście nowicjusza? ;) Nie miałem wcześniej do czynienia z binarkami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grałeś wg jakiegoś klucza?

Dużo miałeś udanych zagrań?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jak wspomniałem wcześniej, wczoraj był mój debiut.

Z początku, klikałem jak popadanie ;) I były same trafione ;) Gdy zacząłem analizować wykresy, częściej stratę miałem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy odpowiednim doborze stawek i strategii gry nawet ta przewaga stratnych pozycji (oczywiście stosunek jest ważny), może przynieść zysk niż takie klikanie "jak popadnie", które kiedyś się na 100% skończy stratą. Czego także nie można wykluczyć w sytuacji pierwszej :)

Edytowane przez r00ts

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2IK0nBV.png

Bardzo przyjemna platforma :) Chyba muszę mocniej zainteresować się opcjami binarnymi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wspomniałem wcześśniej, to mój debiut. Dlatego wybrałem wersję demo, aby zobaczyć co i jak. Stresujące jest, gdy patrzysz na wykres, który zmierza w przeciwną stronę obstawionej ☺

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2IK0nBV.png

Bardzo przyjemna platforma :) Chyba muszę mocniej zainteresować się opcjami binarnymi.

Polska platforma, to by było to ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj, w opcjach jeszcze raczkuję. Musiałbym się nimi mocniej zainteresować żeby dowiedzieć się co i jak działa ;) Ale niewykluczone, że w przyszłości...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem szczerze że może coś tam wpłacę jakieś grosze by je szybko pomnożyć. Długi czas ćwiczę opcje ale zawsze na koncie demo więc może teraz wejdę na poważnie :)

Zachęca tutaj ten mały depozyt i małe transakcje dla mnie w sam raz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest tu w ogóle ktoś kto nie zna IQoption? Ich SEO jest koszmarne.  :wacko:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musze powiedzieć, że się bawię tym od pewnego czasu - podciągnęli jeszcze interfejs, wszystko chodzi jak burza i do tego te inwestycje - depo 10 euro i minimalna inwestycja 1 euro.

Wymarzona platforma, bo działa jak zdrapka. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie. Czy miał ktoś taki problem, że po wysłaniu dokumentów proces weryfikacji trwa jakiś miesiąc i 0 odzewu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Weryfikacja u nich jest po prostu koszmarna, przez długość oczekiwania na ruch z ich strony. Moja pierwsza próba weryfikacji oczekiwała około tygodnia, po czym odesłali mnie z kwitkiem. Kolejna próba, po zastosowaniu się do ich wskazówek, poszła szybko, bo w przeciągu 24 godzin.

Może napisz do nich maila. Chyba że i na maile brak odzewu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Kusmider dzięki spróbuję do nich napisać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz u nich to norma, niektórzy nawet po 3 tygodnie czekają ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kanibal Już wszystko OK, tak jak napisał Kusmider najlepiej napisać do nich ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I co? Ugrał ktoś coś na tych binarkach? Ja lecę na binarkach tylko na kontach demo. Zasada jest ta sama u wszystkich brokerów więc nie ma się co zbytnio rozpisywać na ten temat. Nieważne czy robię analizę czy lecę na chybił-trafił to efekt zawsze jednakowy - w perspektywie czasu zawsze jest wtopa. Nie widzę różnicy czy klepiemy regularny forex czy bianarkę - tutaj i tutaj prawdopodobieństwo straty całego kapitału wynosi (przynajmniej u mnie) 100%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesteśmy akurat w wątku poświęconym IQOption, więc mogę się wypowiadać głównie na temat gry z tym brokerem. Wpłaciłem niewielki depozyt (w sumie ok. 40$) i ucząc się grania na opcjach, wtopiłem większość depozytu (75%), po czym powolutku - z wahaniami, rzecz jasna :D - zacząłem odrabiać straty. W tym momencie jestem na 50% całościowego depozytu. Oprócz nauki Price Action (ruchy cen), formacji, układów świec itp., uczę się "okiełznania" własnych ciągotek psychicznych (np. do "odkuwania się", "euforii" itp.) :P - po prostu stosuję pewne ograniczenia (np. 1 lub maks. dwa zagrania dziennie, niezależnie od rezultatu). Wskaźnikom coraz mniej ufam (może poza stochastic-iem). Konto demo z rzadka używam, wolę uczyć się na realnym koncie, z całym bogactwem przeżyć, hehe. ;)

(U innego z kolei brokera jestem jakieś 30% na plus względem depozytu, ale tam też uczę się gry)

Niedawno tak sobie pomyślałem, że gra na opcjach binarnych wymaga od nas jednak jakiejś dozy pokory...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepsza jest zabawa w wersji mobilnej dzieje się... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wersja mobilna jest nieco ograniczona wobec wersji desktopowej - jest tylko kilka wskaźników, nie ma - a przynajmniej nie zauważyłem - opcji szybkiej odsprzedaży opcji itp. 

Zdarza mi się jednak i z niej korzystać. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest szybka odsprzedaż. Niestety na smarfonie gorzej ustrzelić akurat ten moment który my chcemy. Na pewno na komputerze o wiele łatwiej jest.

Antyhyip to zależy jak gracz i jakie czynniki bierzesz pod uwagę. 50% tego to trzymanie się zasad i pilnowanie swojej własnej psychiki. Po drugie opcje 30-60 sekundowe są raczej dla mega mega doświadczonych osób. Nowicjusz działa tam jakby grał w ruletkę, nawet jak włączy sobie 10 wykresów naraz  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta