Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

overclocker

Nadex Auto Signals by John Anthony

Rekomendowane odpowiedzi

Otworzyłeś konto trialowe u nich? Z tego co na szybko doczytałem to min depozytu to 500$. 

Otwierają pozycje o wartości 100$ (1lot) i zalecają wpłacić 2000$ co daje 5% na transakcje.

Beta tester dają na 14dni za free, potem za udział chcą 149$ na miesiąc. 

Jeśli faktycznie mają takie zwroty 60%-100% na miesiąc to może warto byłoby spróbować ale to

jednak tylko obietnice a w praktyce może być inaczej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@turbo ja też bym się może skusił ale kto to przetestuje jako pierwszy? Ja 500$+ na testy to nie mam  :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No powinien, z zasady powinien być nawet lepszy taka "marchewka" na zachęte. Jutro może zarejestruję tego triala

i zobaczymy co i jak. Jakby ktoś testował niech da znać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zarejestrowałem sie na demo, myślę o koncie real

Ktos uzywal Nadex ? jak tam z wplatami, wyplatami ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście jeśli potestuję demo dam znać. Jeśli chodzi o Nadex to pierwsze słyszę. Wydaje się że to nowy broker na rynku ale

to tylko moja opinia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To że z USA to dobrze nie świadczy bo u nich binarka zakazana.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chce mi się wierzyć że ktoś kto ma genialną, stabilną strategię dającą zyski na poziomie 60-100% miesięcznie dzieli się nią za 150$ ... :) Przecież to jest całkowicie nielogiczne :) Raczej bym się spodziewał że po max 2 miesiącach wyzerują konta klientów...

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety nie udało mi się otworzyc dema. Pobrałem platformę jednak nie mogę się zalogować i za diabła nic

pozmieniać nie mogę bo ekran przeskakuje i tylko nerwy mnie biorą. Także ja podziękuję.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Blad maja i system im sie zrestartowal, w nastepnym tygodniu ma wyjsc nowa wersja.

To że z USA to dobrze nie świadczy bo u nich binarka zakazana.

Skad masz te informacje bo ja takie cos znalazlem o nich.

Nadex, the only
fully registered Binary Option Company in the
USA.  So any money you invest is fully
protected.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zobaczymy zatem w przyszłym tygodniu. @turbo taka informacja to raczej żadna informacja ale nie będę się

zagłębiał w legalność tej platformy w USA. To że napisałem że w USA binarka zakazana to z własnego doświadczenia

wyciągnąłem wnioski ponieważ brokerzy z którymi miałem doczynienia nie obsługiwali USA a przecież to duży 

rynek i raczej bez powodu by sobie go nie odpuścili. Jeśli jednak binarka jest dostępna w USA to mnie poprawcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja niestety mimo wielokrotnych prób otwarcia konta zostałem z niczym. Napisałem do support ciekawe czy odpiszą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Niestety nie udało mi się otworzyc dema. Pobrałem platformę jednak nie mogę się zalogować i za diabła nic

pozmieniać nie mogę bo ekran przeskakuje i tylko nerwy mnie biorą. Także ja podziękuję." - no to nie wygląd zbyt ciekawie; jeśli jednak okaże się, że po wstępnej "padaczce" coś się ruszy in plus, to dajcie znać.

Chociaż przyznam, że "Święty Graal" za ok. 150$ miesięcznie to trochę podejrzanie tanio.

Czekam na bieżące, świeże i rzetelne informacje od aktywnych userów. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest odpowiedź z support-u:

"Hi,

I would first like to thank you all for signing up to the beta version of Nadex Auto Signals, your support is greatly appreciated and has certainly helped to identify and fix some bugs.

We have reviewed all the bug reports that you have kindly submitted and we are very pleased to announce that the majority of the major bugs have now been patched. We will of course be fixing the rest of the bugs and implementing some new features but these will take a few more days.

We have released a new version of the software which you will need to download and run instead of the old one.

Please delete the old version and download and run the new version from the link below:
http://www.nadexautosignals.com/updates/

BUG FIXES IN VERSION 0.9.9.1
-Fixed issues of not receive any signals
-Fixed getting stuck on “Opening Contractâ€
-Fixed blank ticket issues
-Fixed user logouts at random
-Modified risk management in demo mode to standard 1 lot

Thank you again for your support and please keep helping us by reporting any issues or recommending a feature.

Best Regards

John Anthony

Nie będę tłumaczył zróbcie sobie w tłumaczu google. Przepraszam.

Będę dzisiaj próbował ponownie wejść do beta testów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale co dlaczego? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego pytasz czy to nie przypadkiem to? masz jakas teorie/doswiadczenie na ten temat czy nie wiedziales ze to wlasnie to.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta