Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama
Rekomendowane odpowiedzi

Dawno  temu przedstawiałem na forum program Bullion Vault (http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/791-inwestuj-w-z%C5%82oto/), który był jakąś alternatywą dla klasycznego gromadzenia własnych aktywów w złocie. Niczym innym nie jest program BitGold, który posiada wszystkie zalety poprzednika a jednocześnie daje zupełnie nowe możliwości.

 

Zacznijmy od początku. Bitgold to program przeznaczony przede wszystkim dla goldbugów, umożliwia systematyczne gromadzenie złota, nie zmuszając jednocześnie usera do dokonywania systematycznych wpłat (zakupów złota) a oferując (bez przymusu) różnorodne możliwości powiększania swoich zasobów złota, za niemal dowolne kwoty.

Sama rejestracja w programie daje nam mały bonus w postaci 0.025g złota, co może nie powala na kolana, ale i tak jest przyjemnym bonusem.

 

Złoto możemy kupować w różnych lokalizacjach. Do wyboru są skarbczyki (vaults) w następujących miejscach:

-Toronto

- Nowy Jork

- Londyn

- Zurich

- Dubaj

- Hong Kong

- Singapur

 

Zakupów dokonujemy za pośrednictwem:

- przelewu bankowego

- karty Visa (debit)

- karty kredytowej (przechodzą także karty wirualne Visa i MC)

- bitcoin (do niedawna można było dokonywać zakupów poprzez BTC na wszystkie skarbczyki, niestety ta możliwość została ograniczona jedynie do Dubaju)

 

/pozostałe opcje zakupów są niedostępne dla Polaków, więc nawet o nich nie piszę/

 

Zakupów dokonujemy poprzez dostępną w dashboardzie (panelu głównym) opcję Deposit, kliknięcie w ten przycisk prowadzi nas jak po sznurku do ostatecznego złożenia depozytu. Depozyt zostaje zatwierdzony w ciągu max 48h, tuż po złożeniu widnieje w dashboardzie jako "Pending"

 

Dashboard,  w części dotyczącej skarbczyków może wyglądać np. tak:

2hAoZb.png

Mamy tu przegląd naszych aktywów wraz z bieżącymi zmianami.

Dashboard oferuje także przegląd ostatnich transakcji, ale nie będę teraz o tym pisał.

 

Od wspomnianego na wstępie Bullion Vault, BitGold różni się jednak zasadniczo w kontekście wykorzystania zgromadzonego złota (kapitału). Otóż, gromadząc sobie kolejne gramy złota, w razie potrzeby, wcale nie musimy zlecać wypłaty w postaci sztabek. To oczywiście jest możliwe, można to robić po zgromadzeniu minimum 10g złota w którymś z naszych aktywnych skarbczyków (sam zleciłem już wypłatę w postaci jednej 10g sztabki i czekam na realizację zlecenia). Można jednak zamienić posiadane złoto na żywą gotówkę, wypłacaną na przedpłaconą kartę MC. Kartę dostajemy za darmo, po krótkich procedurach weryfikacji tożsamości. Ł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w adresie strony jest przekreslone https?

2.Zarejestrowałem się z Twojego linku... po rejestracji nie widzę żadnego bonusu. Kiedy ten bonus otrzymujemy?

Edytowane przez Jack
 • Lubię 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wtedy jak zrobisz pierwszy depozyt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Depozyt nie ma nic do bonusu. Bonus prędzej czy później pojawi się, Bitgold nie jest sprinterem w tym względzie. Nie wierzę jednak, aby ktoś rejestrował się w programie jedynie z powodu mikrego bonusu. Jest wiele innych czynników, powodujących, że udział w programie daje wiele korzyści.

Z pewnością, jednym z takich czynników jest możliwość przelewania środków pomiędzy użytkownikami w czasie rzeczywistym i bez kosztów, wystarczy użyć funkcji Send Payment (zakładka z poziomu dashboardu) aby środki znalazły się na koncie odbiorcy tuż po kliknięciu w klawisz Send Payment, oczywiście po uprzednim wpisaniu adresu e-mail odbiorcy i kwoty przelewu. W dashboardzie może wyglądać to tak:

k2vaep.png

Pierwsza pozycja pokazuje, że przelanie kwoty $3 odbyło się bez przeszkód, u odbiorcy ta kwota pojawiła się jako  0.082g Gold (0.082g złota)

 

 

Dziś jednak chciałbym, abyśmy przyjrzeli się programowi afiliacyjnemu BitGolda, czyli czymś co internetowe tygrysy marketingowe lubią najbardziej. To jeden z najbardziej atrakcyjnych programów z którymi zetknąłem się ostatnio i warto poświęcić chwilę aby się z nim zapoznać.

BitGold podchodzi do spraw promocji bardzo poważnie. Aby zostać pełnoprawnym uczestnikiem programu afiliacyjnego należy najpierw zarejestrować się w nim i zweryfikować. Rejestrujemy się na stronie: http://affiliates.bitgold.com/

Gdy już przejdziemy wszystkie procedury, dostajemy dostęp do naszej własnej strony marketingowej. To strona wykorzystująca taki sam skrypt jak wiele marketingowych networków, rozbudowana ale też czytelna i łatwa w użyciu. Po pierwszym zalogowaniu widzimy coś takiego:

 

FAiqYn.png

Listwa z lewej strony daje nam dostęp do wszystkich funkcji. Nas najbardziej interesuje zakładka Offers, która po kliknięciu pokazuje nam aktualne oferty:

 

O13a4w.png

Od razu uprzedzę, że pierwsza z ofert - Account SignUp (ID18) jest już praktycznie nieaktualna, dziś ostatni dzień jej ważności, zostaje zastąpiona przez ofertę First Time Depositor  Offer (ID 23). Po kliknięciu w nazwę oferty zostajemy przeniesieni na jej podstronę:

 

iSKg4I.png

nzRGMT.png

2cnrla.png

 

To cała strona. Mamy tu wszystkie narzędzia do promowania programu: nasz link (Your Tracking Link) do strony przechwytującej, oraz spory zestaw banerów (Creatives), kierujących do naszego linka referencyjnego. Do tego oczywiście opis promocji, a ta wydaje się być bardzo atrakcyjna dla promotorów.

 

Premie dla promotorów, którzy sprawią, że ktoś dokona rejestracji w programie:

$25    / 1-25 (nowych userów)
$30    / 26 - 100 (nowych userów)
$35    / 100+ (nowych userów)

 

Liczby w pierwszej kolumny, to stawki "za głowę", jednak, żeby nie było tak wspaniale, to są to stawki maksymalne, a same stawki są zależne od wyników uzyskanych w poprzednich miesiącach. Są więc niejako stawkami docelowymi.

Aby zachęcić do uczestnictwa w programie, BitGold oferuje również mocny program motywacyjny dla nowych użytkowników. Jeśli nowy użytkownik dokona depozytu w ciągu 10 minut od rejestracji, dostanie 5% bonus (dopisywany do salda konta), wartość bonusu nie może jednak przekroczyć $100.

 

Nasze (ewentualne) zarobki w programie afiliacyjnym, mogą być wypłacane (na saldo konta) po uzyskaniu minimum, które wg zapowiedzi wynosi $100 CAD.

Ta oferta jest ważna od 1XI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie bonusu to faktycznie trzeba cierpliwie poczekać a dowiedziałem się tego po skrupulatnej lekturze oferty. Tym niemniej, zaraz po rejestracji jest oferta złożenia depozytu, od którego serwis oferuje właśnie taką wysokość bonusu i tym się kierowałem pisząc poprzedni post.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No tak, ty pisałeś o "nowym" bonusie, ja odnosiłem się do "starego". A to dwie różne sprawy. Ale przyznaję, że z racji nowej oferty, twój wpis jest "prawdziwszy".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

spam + offtop

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Bitgold wprowadził nowe udogodnienia dla użytkowników. Można teraz "przelewać"  środki pomiędzy własnymi skarbczykami (fee 1%). Funkcja przydatna przede wszystkim dla tych, którzy chcą skonsolidować środki w jednym miejscu. Niestety niedostępna dla skarbczyka Dubaj, który jako jedyny może być zasilany za pomocą BTC.

Właśnie w "Dubaju" zaordynowałem wypłatę w postaci rzeczywistego złota. Po 10 dniach złoto dotarło do mnie za pośrednictwem kuriera. To 10g złota kostka (8.04mm x 8.04mm x 8.04mm), zapakowana w plastik:

DY8wB6.jpg

 

Pierwszy raz spotykam się z taką formą złota.

Oczywiście, zrobiłem to raczej dla testu programu niż z rzeczywistej potrzeby zdobycia złota w ten sposób. Nie będę ukrywał, że choć cena za kruszec była "normalna", to całkowity koszt był sporo wyższy z powodu wysokiej opłaty za przesyłkę ($66). Nie opłaca się sprowadzać złota w tak niewielkich ilościach. Przy czterech takich kostkach (40g) sprawa byłaby dużo bardziej ekonomiczna. No, ale test i tak wypadł pozytywnie. Chciałem złota, to mam złoto, wiedziałem od początku jakie będą koszty całkowite.

Jednocześnie informuję, że karta MC Bitgold działa bez zastrzeżeń. Zasilanie karty środkami ze skarbczyków jest szybkie a wypłaty gotówki w bankomacie pezproblemowe.

 • Lubię 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję BitGold zdecydowanie wcześniej niż pojawił się na forum i ciekaw byłem, co z tego pomysłu wyniknie.

Myślę, że to już jest odpowiednia pora, żeby przemyśleć temat bardziej konkretnie.

Do rzeczy.

Kombinuję od pewnego czasu nad rozwiązaniem, które ma służyć jako podstawowa forma rozliczeń w projekcie typu hyip/rev share, albo inaczej: szukam wygodnej i taniej alternatywy wobec 'badziewnych', drogich, irytujących, a chwilami złodziejskich (bezpodstawna blokada kont łącznie ze środkami na nich zgromadzonymi) procesorów, typu PayPal, Payza, STP.

Niewykluczone, że BitGold spełni moje oczekiwania.

Pierwszy etap (zasilenie rachunku): Z tego, co udało mi się zrozumieć, to konto można zasilić via 'bank wire', credit/debit card, BTC. Inne formy na tę chwilę nie są mi niezbędne, zatem tutaj jest wszystko ok.

Czy wiadomo w jakim tempie pieniądze znajdują się na koncie użytkownika w poszczególnych przypadkach?

To dla mnie dość istotne.

Drugi etap (transfer P2P): Pieniądze denominowane na złoto, między użytkownikami można przesłać bez problemu.

Domyślam się, że tego typu transakcje odbywają się instant?

Niebagatelna dla mnie jest też kwestia opłat za tego typu operacje.

Ponieważ planowane przedsięwzięcie, to żadna hyipo-ściema, tylko w 100% legalny biznes oparty na FX, zależy mi na tym, żeby operacje były możliwie jak najszybsze i jak najtańsze. ;)

Póki co, opłat za tego typu operacje nadal nie ma?

Jeśli tak, to kolejny pozytyw dla tego projektu w kontekście tego, co zamierzam.

Załóżmy że przesłany pieniądz wyrażony w złocie wylądował na koncie odbiorcy (programu hyip/rev share).

Trzeci etap (wycofanie środków): Teraz środki znajdujące się na rachunku powinny znaleźć się, np. u brokera FX.

Wypłata środków następuje na kartę BitGold PrePaid, BankWire, BTC.

Czy zmieniło się coś pod tym względem? Doszły jakieś nowe formy?

Przewidują może wprowadzenie wypłat na karty własne użytkownika? 

Karta BitGold instant, a jak się mają sprawy w pozostałych przypadkach?

Wiadomo coś więcej?

Kolejna kwestia: Czy karta BitGold jest denominowana obligatoryjnie, np. w USD, czy też istnieje możliwość wyboru waluty.

Nie ukrywam, że zależało by mi na EURO, co by nie ponosić w przyszłości kosztów przeliczenia USD/EURO.

I ostatnia (w tej chwili ;)) sprawa: Na screen'ach widzę salda wyrażone w $. Czy to wartości w dolarach CAD, czy USD?

W innym miejscu z kolei widzę wartości wyrażone w PLN.

Proszę uprzejmie o wyjaśnienie, o co chodzi, bo się lekko 'zakręciłem'... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

-Wypłata środków następuje na kartę BitGold PrePaid, BankWire,   (BTC wkrótce).

 

-opłat za przesyłanie środków między użytkownikami nie ma, operacja w trybie instant

 

-...W innym miejscu z kolei widzę wartości wyrażone w PLN...,  saldo może być wyrażone w dowolnej walucie. Na górze strony jest przełącznik, który powoduje wyświetlanie aktywów w niemal każdej walucie. Sama strona może być również wyświetlana po polsku, niestety ze wszelkimi niedogodnościami automatycznego tłumacza.

 

-...Czy karta BitGold jest denominowana obligatoryjnie, np. w USD...,  wydaje mi się, że tak, nie pamiętam abym miał jakiś wybór w kwestii wyboru waluty karty.

Edytowane przez cynus1
 • Lubię 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

@cynus1: Serdeczne dzięki za szybką i wyczerpującą odpowiedź.

Na razie odpuszczam temat, ale będę się nadal przyglądał. 

Jeśli pojawią się jakieś istotne wiadomości, to będę wdzięczny za info z pierwszej reki. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wita. Cos ten temat troche ucichl? Czy ktos jeszcze tam inwestuje i moglby podzielic sie informacjami?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że inwestujemy w złoto, kupujemy coś co nie dostajemy, nie trzymamy u siebie w sejfie a wirtualnie mamy jak bitcoiny. Jak uzbieramy więcej to możemy wypłacić. To minus programu jak i duże koszty transportu. Pewnie jak ktoś będzie chciał więcej włożyć kasy to wpierw sprawdzi program, jego wypłacalność. Większość inwestujących w złoto lubi mieć je jednak pod ręką. Wtedy można spieniężyć kiedy się chce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bzdury wypisujesz. Jestem ciekaw, jak chciałbyś "mieć" złoto kupione np. za $5? Kilka zeskrobanych ze sztabki płatków? BitGold daje ci możliwość inwestowania niewielkich kwot w złoto, jednakże nie będzie ci darmowo przesyłać fizycznego złota, bo nagle wydałeś np. $10. Sam musisz ocenić kiedy warto sprowadzić "fizyka" do domu, a kiedy lepiej wypłacić kasę.

 

BitGold nie jest dla wszystkich. To nie temat na szybką spekulację. To raczej dla tych, którzy odróżniają "pieniądz" od "waluty".

 

 

jOzTUY.png

Powyższy screen ilustruje nam opłacalność inwestycji w złoto, w odniesieniu do pierwszych pięciu miesięcy roku, choć oczywiście nie jest to ostateczna wykładnia, czynników warunkujących nasz zysk/stratę jest dużo więcej.

 

A teraz moje własne uwagi w temacie BitGold.

 

Moje pierwsze konto BitGold zostało zbanowane. Wina leżała po mojej stronie, gdyż byłem chciwy myśląc jednocześnie, że jestem sprytny.

 

BitGold dawał możliwość depozytu za pośrednictwem kart kredytowych. Odkryłem, że uwzględnia w rozliczeniach  karty podarunkowe (Gift Cards) Visa i MC. Kupiłem więc kilkadziesiąt Gift Cards Visa i MC za pośrednictwem localbitcoins.com  

Ci, którzy "siedzą" w temacie, wiedzą, że kartę o nominale $100 można tam kupić za $60-$70.

Tak robiłem i moje konto w BitGold wzrastało szybko i bez bólu. Liczyłem zyski. Niestety, nagle dostałem prośbę o przedstawienie dowodów (front side of card) na posiadanie tylu kart kredytowych. Podałem jedynie numery kart... i po pewnym czasie zostałem poproszony o wypłacenie zgromadzonych środków w związku z rychłym zamknięciem (mojego) konta. Cała operacja odbyła się bezboleśnie,  pieniądze miałem na koncie w ciągu 3-4 dni, a konto zostało zamknięte.

 

Otworzyłem więc w BitGold  całkiem nowe konto, na którym jestem już  "grzeczny" i nie wychylam się w kwestii niestandardowych zachowań. Inwestuję (dotychczas) wyłącznie za pomocą BTC na skarbczyk Dubaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wita. Cos ten temat troche ucichl? Czy ktos jeszcze tam inwestuje i moglby podzielic sie informacjami?

owszem złoto na TAK....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dość dużo i długo zastanawiałam się nad BitGold. Teraz pytanie, czy bonus nadal działa? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez Scam666
   Witam,
    
   Kilka dni temu natrafiłem na jednego Pana Edmunda.......który znany jest ze wszystkich marketingów i tego, że tam gdzie można naciągnąć ludzi aby szybko zarobił to to robi.  Tym Razem oferta padła na Vehrsen Corporation ! Już na sam początek firma jest podejrzana bo zarejestrowana jest na Wyspach Marschalla. Wiec jak przyjdzie co do czego żeby odzyskać kasę to w regulaminie tej firmy jest napisane, że wszystkie spory będą rozpatrywane przez sąd na Wyspach Marschalla- Wiec powodzenia wszystkim naiwnym!
    
   4. Wszelkie ewentualne spory między Organizatorem a Uczestnikiem,
   wynikające z niniejszego Regulaminu będzie rozstrzygał Sąd zgodnie z
   przepisami Kodeksu postępowania cywilnego na Wyspach Marschalla.
    
   5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy
   kodeksu cywilnego. Prawem właściwym dla zawarcia i wykonania niniejszego
   Regulaminu jest wyłącznie prawo Wysp Marschalla.
    
    
    
   A jak wygląda ta piramida to zobaczcie! i Jakie możliwości oferuje na początek oferuje. Opisują w swojej prezentacji jak w każdej lepszej "ściemie" że to dopiero I etap a będzie ich aż 5!!!!  
    
   W I Etapie mówią że będą między narodową platformą zakupową! I kiedyś w przyszłości wszyscy jak " Na ALLEGRO"  będziemy robić zakupy!  Jak wiecie takich opowieści to już na rynku sporo wiec nic nowego nie wymyślili

    
    
   Ale nagle z Platformy zakupowej zamienia się w inwestowanie w złoto! i za połowę wpłaconych pieniędzy dostaniesz złoto, które kupowane jest w " zakładzie ślusarskim" czyli Mennicy Małopolskiej! Spróbuj sprzedać taką sztabkę gdzieś na świecie to dostaniesz tyle co za skup złomu złota! Oczywiście będą Ci opowiadali że mają gwarancję odkup!!!! żenada! naciągacze!  zadzwoń do powaznych firm jak Umicor czy Harreus i zapytaj co sądzą o takich sztabach!.
    
   Ale to  patrzmy co dalej!   wybierasz tzw SET czyli ile wpłacisz poprostu! i co się okazuje? że tylko za połowę pieniędzy które wpłaciliśmy  dostajemy  złoto z pseudo Mennicy, które dla Ciebie zamawia firma z Wysp Marschalla hahhaha ale wpłacasz na Polskie konto do PKO BP! 
    
   Czyli już nie masz 50 % swoich pieniędzy bo reszta idzie na wypłaty w Matrycę!

    
   oczywiście jak wygląda  piramida to tu macie! Ten kto jest pierwszy to zarabia najwięcej! i tu dokładnie tak jest!

    
   Każdy oczywiście za nagonienie kolejnego " dawcy Kapitału dostaje prowizję  żeby szybko zarobił z wpłat innch!
    

    
   ale to jest nic!!! najlepsze jest to że jak już zajmiesz miejsce w tzw Matrycy piramidy to firma będzie Ci wypłacała pienądze za to że ktoś wpłacił ( czyli typowy schemat piramidy, masz pieniądze jak ktoś wpłaci!)   mało tego!
   Jak pisze firma z Wysp Marschala co 15 dni część pieniędzy z pozostałych 50%  za które nie kupiono ci złota i i będzie wypłacała wszystkim którzy są nad Tobą!   oczywiście analogiczna sytuacja się dzieje gdy jakiś " Dawca Kapitału " wykupi Set pod Tobą! to teraz Ty będziesz dostawał z jego wpłaty co 15 dni częśc pieniędzy! 
   i tu dokładnie jest to pokazane:

    

    
   Czyli jak widzicie do tej pory wszystkie czynniki Piramidy Finansowej opartej o kupno złota Vehrsen spełnia , to są fakty! 
    
   Ale to nie koniec wspaniałych możliwości! dopiero tu się zaczyna inżynieria finansowa prawie jak w PayTrade bo widzę analogię!

    
   Jak wpłacisz od 2500 , 5000, lub7500 Euro  to będziesz otrzymywał część pieniędzy jaką wpłacili inni i zostały przekazane ne te worki i dzielone na liczbę osób ilu ma dostęp do tych worków!!!! 
    
    
    
    
    
   no i tu kulminacja następuje! bo jak szybko zajmiesz MIEJSCE to Matryca będzie sie sama zamykała poprzez "magiczne rozszczepianie pieniędzy" , to znaczy że jak zajmiesz miejsce to inni z góry bardziej pracowici, będą wrzucać kolejne osoby i w taki oto sposób , dostaniesz dodatkowe pieniądze!zobaczcie sami!  

    
   No  istne Perpetum Mobiele!  
   Tylko powiem wam jak to działa! jeżeli pod Tobą X znajdzie się następnych 3 i 9 chętnych do wpłaty pieniędzy i ustawią się pod Tobą to Firma znowy z częśći ich pieniędzy, które wpłacili przyza Tobie  ( ładnie nazwane Euro Pozycje) czyli  trafiają do takiej identycznej matrycy 3-kowej! Następnie gdy ktokolwiek we firmie zrobi taki sam układ i zamknie pierwszą linię 3 osoby, i drugą linię 9 osób to również otrzyma Euro udziały i jego Euro udziały  ustawią się pod twoimi!  i kolejne osoby jak wprowadzą 3 i 9 to takie udziały otrzymają!  Czyli zapełnia się Euro Matryca trójkowa i jak tak uzbiera się 18 osób które dostały takie Euro udziały to z ich pieniędzy wystarczy żeby kupić 1 Nowy udział dla pierwszego w Piramidzie, który jako pierwszy dostał nakłonił 3 i 9 osób do wpłat! on dostaje 1200Euro w Pakiecie!! ale już złota za to nie dostaje!
    
   Więc podsumujmy ten bonus dziesiątki osób muszą się układać za tobą w Euro udziałach żebyś wyszedł z nich i dostał udział w głównej matrycy!!! pierwszych 5  osób szybko dostanie bo to liderzy i napchają naiwnychale później!!!! hmmmmm dokładnie tak samo znowu analogicznie do PayTrade jak było z tym Kołem Zamachowym!  też  dokładnie tak samo to wygląda że jak zamkniesz 2 linię to dostawałeś na początku 3 udziały " wtedy to  się nazywało Koło Zamachowe"!!!!
    
   Ale to wszystko to NIC!!!! bo nie ma jak dobrze obiecać tym którzy naganiają następnych! Będziesz już zawsze podróżować! i jeździć nawet Maybachem!!!!!
   no ludzie tego jeszcze nie było !!!!hahhahaha 
    

    

    
    
   Wiec podsumuję to wszystko może jednym zdaniem!!!!!   Śmierdzi to piramidą już z daleka! i pokazałem wam fakty, ale oczywiście nie naciągacze typu pan Edmund , jakiś Aleks co zna się ponoć na złocie i Pan Paweł z Lyonesa nie mają  wyrzutów sumienia gdy okradną kolejne osoby! 
    
   Jak będziecie chieli widzieć cały regulami to wstawiam go w załączniku
    
    
   Więc proszę o wasze odczucia i opinie o tym projekcie bo może się mylę........
    
   http://vehrsen.com
    
   Pozdrawiam 
   Karol
   piramida 23.pdf
  • Przez Jeo
   999nines

    
   Może być ciekawy aczkolwiek to nowy program start 8.12.2015, oparty jak w przypadku Marlive na skrypcie inwestującym w złoto.
    
   Rejestracja -Link-
    
    
   Jak wygląda plan inwestycyjny?
    
   Z każdym dniem nasze profity przybierają na sile. Zaczynamy od 0.9% i tak aż do 23.4% po 26 dobach zyskując 0.9% każdego dnia
    
   Rozliczenia dzienne 
    
   Minimalny depozyt 9.99$ / Maksymalny 9999.99$ 
   Nieograniczona ilość depozytów
    
   Wypłaty rzekomo instant już od 1$
    
   Do lokat  1-3 dniowych naliczają 25% podatku, od 4 dni bez podatku.
    
   Program partnerski:
   - Basic
   9% z poziomu 1
   0.9% z poziomu 2
    
   - VIP gdy własna inwestycja min. 499$
   18% z poziomu 1
   1,8% z poziomu 2
    
    
   Serwer zabezpieczony przed atakami DDos i innymi
    
   Co mnie zaciekawiło w programie? Bonusy jakie można otrzymać od programu to m.in:
   - co 9 depozyt otrzymuje dodatkowo 0.9%
   - co 99 depozyt otrzymuje dodatkowo 9.9%
   - przy wpłacie jeżeli Twój kod będzie z końcówką "9" otrzymujesz dodatkowo 9%
    
    
   Akceptowane systemy płatności: 
   - Payeer
   - BTC
   - PM
   - Advanced Cash
    
   Przed wypłatami trzeba uzupełnić dane do wypłat w ustawieniach.
   Po wpłacie od razu otwiera się nam depozyt, możemy go zamknąć w każdej chwili wystarczy wejść w "deposits" kliknąć "details" a następnie na "Complete Deposit"
    
   Wpłaciłem na próbę 10.99 ale nie dostałem żadnego bonusu, poszła wiadomość do supportu w tej sprawie
    
   Rejestracja >LINK<
    
    
    
   Statystyki Programu
    

    
   Rejestracja -Link-


×