Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

MrRabbit

[SCAM] Inwestycja w kopalnie BTC - udziały w firmie - Sponsor opłaca 500$ za każde 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

To tak. Nigdy nie było żadnych problemów jeśli chodzi o łamanie zasad. Sponsor jest bardzo wyrozumiały jednak nie lubi kretaczy i naciągaczy. Zasady są proste. Każdy wie kiedy program upadł. Sponsor nie jest osobą która nie wywiązuje się z umowy i wie ze to On głównie ryzykuje. Nie będzie czegoś takiego, że program upadnie a on będzie mówić że działa. W historii wielu programów i tysięcy opłaconych kont nie było takich problemów o jakich piszecie. Nie ma też podpisywanej umowy. Jest ona zawarta bardziej ustnie (czy w tym wypadku pisemnie?). Nie znam się na prawie i czy to się zalicza do umowy pisemnej czy ustnej czy jakiej. Sponsor jest wyrozumiały i zapewne windykacji nie będzie potrzeba bo nigdy takiej nie było, jednak jeśli ktoś będzie kretaczem to taka zapewne nastąpi. Wielu z Was nie wierzy w dobre intencje. Ja w nie wierzę. Dlaczego? Bo sam nie raz pomagam innym. Nie chodzi tylko o dawanie pieniędzy ale też zbieranie dla nich pieniędzy. Mam w tym ukryte intencje? Nie... Dawajac cała kasę jaka mam w portfelu nie liczę na nic.

Tak więc umowa jakaś jest.

Jeśli chodzi o identyfikację - nie oszukujmy się, trudno by nie było.

Idąc takim tokiem myślenia mogę wejść do każdego wątku z programem i zacząć pytać, czy czasami Admin nie je dzisiaj królika w sosie grzybowym za pieniądze ludzi. Po odpowiedzi ze chyba nie, mogę napisać czy ma jakieś dowody. W końcu dojdę do momentu czy czasami admin nie je na kolacje kanapek z marmolada za nasze pieniądze i ciągnąć te dyskusje bez końca.

Szczerze nie rozumiem Waszych pytań. A co jeśli ktoś z użytkowników umrze? Jeszcze tego pytania nie było. Co jeśli Admin programu umrze? Te pytania możecie ciągnąć bez końca. Nie rozumiem celu. Zarzucacie Sponsorowi na starcie oszustwo i naciąganie? Jeśli ktoś podaje Wam sznur abyście wyszli ze studni to powiecie, że nie bo może jak będziecie u góry to go przetnie. Jeszcze mnie nie zapytaliscie czy czasami ja nie jestem sponsorem i nie ukradnę pieniędzy. Czemu? Przecież mnie nie znacie. Może ja za tym stoję i mam 400 innych kont na FB i odpisuje ludziom na kilkanaście wiadomości na raz? Opanujcie się, serio. Zasady są proste. Nie ma żadnych haczyków a Sponsor nie chce Was wy*uchać na kasę. Ja rozumiem wątpliwości i pytania, ale bez przesady!

Właśnie dostalem wiadomość na GG:"wiesz dlaczego tak pytają? bo na tym siwecie a szczegolnie w tym panstwie nie spotyka sie taki ofert... nikt nie wierzy w ludzi którzy ' bezineterownie' chca pomoc innym" Chodzi o te pytania. Ja wierzę w bezinteresownosc bo jak dla mnie jest to normalne. Jeśli Wy żyjecie tylko dla kasy i nie kierujecie się czasami bezinteresownoscia to jest mi przykro. Nie wiem czy nie posłuchać innych i przestać odpowiadać na takie pytania. Możecie to ciągnąć wieczność i taka jest prawda. A może pomyślcie raz, że są osoby które chcą pomóc innym? Pewnie nie wierzycie, co? Rozumiem wiele, ale żeby po "elicie" tego forum? Nie spodziewalbym się ze pomoc to coś na tym forum obcego i nieznanego...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm rowniez wierze w pomoc bezinteresowna... bo ona wraca podwojona... Ale w tym swiecie hyip to zadkosc...

Tutaj staram sie byc ostrozny., ale nie raz daje sie naciac na dobre slowka jak to sie mowi... Ale jesli nie ufac ludzia to komu...? 

Zycie jest krotkie i trzeba z niego korzystac.

U mnie kazdy zasluguje na zaufanie, tylko ze to zalezy od tej osoby czy je utrzyma  czy straci...

Takie moje gadu gadu..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja w to, że wróci podwojona nie wierzę. Nawet nie wierzę, że wróci. Chyba, że na starość dobra informacją będzie ze mam tylko Alzheimera i raka... Jak pomagam to wiem, że komuś ta pomoc się przyda. To jest dla mnie motywacją. Jednak chamstwem się brzydzę i dla osób które są chamskie - chamstwa nie odmówię. No cóż. Jak osioł iść nie chce to choćbyś mu największe smakołyki dał, przy swoim będzie trzymać. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to pytajcie, ale na niektóre to do Wróżbity Macieja odsyłam.
Później zapodam kilka wiadomości od Inwestora. Kilkanaście minut i będę mieć dostęp do laptopa.
Później zapodam kilka wiadomości od Inwestora. Kilkanaście minut i będę mieć dostęp do laptopa.

Dobra, więc to są wypowiedzi na kilka moich pytań.

- [*nie pamiętam pytania*] - to są moje pieniądze, ale żeby pozyskać większe kwoty muszę pytać zarządu o zgodę, inaczej to wszystkie pieniądze bym w ten sposób rozporządził

-[kim jest ten zarząd?] - zarząd moich spółek, to oni rozporządzają pieniędzmi

-[czemu Pan to robi?] - Wiem jakie życie potrafi być ciężkie, a nie lubie rozdawać pieniędzy tylko wolę dać wędkę; jeżeli już ktoś poświęca te 100 zł na zmianę życia to wydaje mi się być odpowiednią osobą

- [Poprzez "wiem, jakie życie potrafi być ciężke" masz na myśli swoją historię, tak?] - Owszem, sam do wszystkiego dochodziłem ciężką pracą, ale wiem, że nie każdemu może się to udać, dlatego też chciałbym wam pomóc

- [Wiele osób nie wierzy w Pana dobre intencje] - Jeżeli jestem w stanie komuś pomóc to po prostu to robię, dla mnie powinna to byś normalna rzecz bo osobiście nie potrzebuję takiej ilości pieniędzy, a wiem, że inni z nich zrobią pożytek

- [Rozumiem. Czy ktoś Pana uczciwość może potwierdzić? W tych czasach mało kto jest uczciwy, a tym bardziej mało kto oddaje innym.] - Proszę wybaczyć, ale gdybym miał odpisywać na każdą taką wiadomość to życia bym nie miał, otrzymuję tego typu przynajmniej kilkanaście dziennie, a tak na marginesie to wydaje mi się, że co najmniej 500 osób z różnych programów jest w stanie potwierdzić; ufam głównie jednej osobie w całej grupie (Piotr Turczyński) i jej powierzam zajmowanie się całością i ona o wszystkim decyduje, a ja jedynie opłacam; W większości serwisów nawet nie znam zasady ich działania więc ciężko mi odpowiadać na pytania

To była rozmowa (oczywiście nie cała, a jedynie jej cząstka) z Inwestorem. Mam nadzieję, że dla niektórych sytuacja zrobi się bardziej przejrzysta.

Edytowane przez TRUPIOBLADY

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie powinieneś się dziwić że padają różne pytania. Różnych podobnych ofert w sieci jest mnóstwo. I również są do tego wykorzystywane hasła które mają zachęcić ludzi. I teraz gdyby każdy wierzył w to co czyta i korzystał z ofert, to ludzie by całe majątki tracili, gdyż znaczna większość z tych ofert to oszustwa. I to one są przyczyną tego że ludzie dopytują i wyrażają wątpliwości na przykład tutaj. Gdyby każda oferta była uczciwa, to nie byłoby problemu. Problem jest, jak wyłuskać te uczciwe oferty. Ty twierdzisz że ta inwestycja jest w pełni uczciwa, i masz do tego prawo, ale powinieneś dać prawo innym do wyrażania swoich wątpliwości. Gdyby nikt nie wyrażał wątpliwości i nie zadawał czasami trudnych pytań i akceptował każdą ofertę jaka się pojawi, nie tylko tu na forum, to to już trąci o naiwność i skutkuje niemal pewną stratą pieniędzy. 

Właśnie dostalem wiadomość na GG:"wiesz dlaczego tak pytają? bo na tym siwecie a szczegolnie w tym panstwie nie spotyka sie taki ofert... nikt nie wierzy w ludzi którzy ' bezineterownie' chca pomoc innym" Chodzi o te pytania. Ja wierzę w bezinteresownosc bo jak dla mnie jest to normalne. Jeśli Wy żyjecie tylko dla kasy i nie kierujecie się czasami bezinteresownoscia to jest mi przykro. Nie wiem czy nie posłuchać innych i przestać odpowiadać na takie pytania. Możecie to ciągnąć wieczność i taka jest prawda. A może pomyślcie raz, że są osoby które chcą pomóc innym? Pewnie nie wierzycie, co? Rozumiem wiele, ale żeby po "elicie" tego forum? Nie spodziewalbym się ze pomoc to coś na tym forum obcego i nieznanego...

Mnie też jest przykro że w niesprawiedliwy sposób oceniasz użytkowników forum, w tym jak mniemam - mnie.

Czym innym jest jeśli ja chcę być bezinteresowny, a czym innym jest moja wiara w to że ktoś może być bezinteresowny.

Nie powinieneś uzależniać tego, czy ktoś jest bezinteresowny tylko poprzez pryzmat tego, że wierzy w bezinteresowność innych. Bo jaka jest różnica we własnej bezinteresowność kogoś, jeśli ten ktoś wierzy lub nie wierzy w bezinteresowność kogoś innego? Nie ma żadnej różnicy. Nie powinno się zatem tego od siebie uzależniać, bo w konsekwencji doszlibyśmy do absurdu że tylko osoby wierzące w bezinteresowność innych, mogą same być bezinteresowne, co jednoznacznie takie stwierdzenie krzywdziłoby te osoby. 

Po drugie, źle i niesprawiedliwie oceniasz forum. Nie powinieneś się spodziewać że każdy przyklaśnie na każdą zaprezentowaną ofertę i jej od razu zaufa. Czym innym jest wzajemna pomoc, która wg mnie na tym forum stoi na wysokim poziomie, a czym innym naiwność i wiara w każdą prezentowaną ofertę. Na całe szczęście ludzie posiadają mniejszy lub większy poziom nieufności. Gdyby jej nie mieli, to wylądowaliby w przytułku. I nie mam tu na myśli akurat tej inwestycji, ale ogólny tego obraz. Można pomagać innym i jednocześnie można być nieufnym do różnych przedsięwzięć, zwłaszcza takich, gdzie trzeba zainwestować pieniądze. To się absolutnie nie wyklucza, powiem więcej, wg mnie takie cechy są wręcz pożądane. 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze. Nie mam nic przeciwko pytaniom i wątpliwościom, jednak niektóre pytania uważam za narzucanie mi, że jestem oszustem. Każdy z Was może poczekać do momentu aż zostaną opłacone konta RevAdBurst - ma się to stać na początku listopada o ile wszystkie czynniki na to pozwolą. Tak więc liczę na to, że w ciągu kilku dni będę znał już odpowiedź. A tymczasem - od znajomego dostałem, że już myślą nad kolejną inwestycją. Ja tutaj napiszę jak przebiegła opłata kont Payza (bo tutaj przelewają pieniądze na procesor i każdy kupuje paczki sam). Aktualnie jest robiona druga lista 200 osób. 

Pierwsza lista chętnych 200 osób była wymogiem, aby móc przedstawić projekt na spotkaniu zarządu, w tym głównego Sponsora i wspólników firmy. Na nim, po analizach itp. podjęto decyzję o sfinansowaniu programu.

Teraz została otworzona lista tych 200 osób. Nie wiadomo czy będzie tworzona kolejna, ale jeśli będzie duże zainteresowanie to jest to bardzo możliwe (jednak nie na pewno). Tak więc jest to - chyba - bardzo dobra wiadomość dla osób chcących wejść po potwierdzeniu opłacenia kont w RAB. Przypomnę również o możliwości wpłaty większej niż 500zł - na drugie konto, np. na żonę. Nie wiem czym jest spowodowany limit 500zł na konto, ale cóż. Jeśli tak zadecydować Sponsor - trzeba się do tego dostosować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To tak. Nigdy nie było żadnych problemów jeśli chodzi o łamanie zasad. Sponsor jest bardzo wyrozumiały jednak nie lubi kretaczy i naciągaczy. Zasady są proste. Każdy wie kiedy program upadł. Sponsor nie jest osobą która nie wywiązuje się z umowy i wie ze to On głównie ryzykuje. Nie będzie czegoś takiego, że program upadnie a on będzie mówić że działa. W historii wielu programów i tysięcy opłaconych kont nie było takich problemów o jakich piszecie. Nie ma też podpisywanej umowy. Jest ona zawarta bardziej ustnie (czy w tym wypadku pisemnie?). Nie znam się na prawie i czy to się zalicza do umowy pisemnej czy ustnej czy jakiej. Sponsor jest wyrozumiały i zapewne windykacji nie będzie potrzeba bo nigdy takiej nie było, jednak jeśli ktoś będzie kretaczem to taka zapewne nastąpi. Wielu z Was nie wierzy w dobre intencje. Ja w nie wierzę. Dlaczego? Bo sam nie raz pomagam innym. Nie chodzi tylko o dawanie pieniędzy ale też zbieranie dla nich pieniędzy. Mam w tym ukryte intencje? Nie... Dawajac cała kasę jaka mam w portfelu nie liczę na nic.

Sęk w tym, że jeżeli do tego wszystkiego dochodzi windykacja - Sponsor NIC nie ryzykuje. Kryty jest z każdej strony. Ponadto jeżeli mówią, że w grę wchodzi windykacja zawierana jest umowa w znaczeniu prawnym - osobiście wolałbym ją mieć na piśmie. Nie można kierować się tylko wiarą w czyjeś słowa - toć ludzie z kultu Pietruszkowego też nic nigdy nie słyszą o zbanowanych i usuwanych ludziach lub usłyszą, że osoba co się na nich skarży to jakiś oszukujący kiedyś kontrahent ;) Pieniądze i dobre intencje nie idą w parze - "dobrymi intencjami" jest wybrukowane piekło.

Zarzucacie Sponsorowi na starcie oszustwo i naciąganie? Jeśli ktoś podaje Wam sznur abyście wyszli ze studni to powiecie, że nie bo może jak będziecie u góry to go przetnie. Jeszcze mnie nie zapytaliscie czy czasami ja nie jestem sponsorem i nie ukradnę pieniędzy. Czemu? Przecież mnie nie znacie. Może ja za tym stoję i mam 400 innych kont na FB i odpisuje ludziom na kilkanaście wiadomości na raz? Opanujcie się, serio. Zasady są proste. Nie ma żadnych haczyków a Sponsor nie chce Was wy*uchać na kasę. Ja rozumiem wątpliwości i pytania, ale bez przesady!

Stwierdzamy, że kieruje się własnym zyskiem - co potwierdza to co powiedziałeś o jego Radzie i starannym wybieraniu programów które sponsoruje. Pytamy jedynie o ważne rzeczy i nie schodzimy z tematu. Sęk w tym, że zasady nie są proste - co rusz wyskakują nowe fakty, a teraz pojawił się fakt windykacji.

Powiem tak - czemu powołujesz się wciąż na to co mówią inni? Może ja zaczne powoływać się na grono moich znajomych, moje kontakty i ich zdanie na ten temat? Większość osób z którymi rozmawiasz to stricte osoby, które DORABIAJĄ sobie w sieci, a z biznesem na większą skalę nie mają doczynienia. A większym biznesem jest sponsorowanie tylu osób tym bardziej, że na wejściu Sponsor ma już zysk, potem mu oddajecie to co pożyczył (lub jest zabezpieczony windykacją). Nie ma tutaj żadnego ryzyka ze strony Sponsora - żadnego.

Jeżeli tak jak mówisz zakładalibyśmy, że to oszust od początku powiedziałbym tak :

- dostaje od Was 100 zł i zgadzacie się na windykację w wysokości 500$+, którą może egzekwować na niejasnych warunkach, więc zapewne nawet jak program padnie i tak to zrobi , bo przecież liczy się zysk

- nie mając zapisanej umowy gdy w grę wchodzi windykacja narażacie się na duuuuże nieprzyjemności i napewno to wykorzystają

- wszystko to pic na wodę - oni dostają po 100 zł, wiele informacji do ich bazy danych jak i Waszą zgodę na windykację bez sprecyzowanych na piśmie warunków

Różni się to od tego co my mówimy?

Uwierz mi, że osobiście wypowiadam się z zasada ograniczonego zaufania - wszystko na wiarę i słowa biorą jedynie ludzie naiwni i fanatycy. Jeżeli w grę wchodzi windykacja, umowa powinna zostać zawarta na piśmie - to tak jakbyś brał kredyt w banku bez spisania umowy. Najlepsze jest to, że oni mają wszystkie Twoje dane a Ty nie wiesz o nich nic.

Oczywiście życzę Wam jak najlepiej - jednak ten sponsoring z każdym kolejnym postem ukazuje nowe fakty i coraz dziwniej to wygląda.

Na wierze nikt nigdy nie zyskał (no może oprócz kapłanów :D). Świat interesów jest twardy i nie mając z tego zysku nikt by tego nie robił - tym bardziej, że jeżeli jest tak jak mówi Sponsor, że zarząd jego spółek się tym zajmuje - są to koszty i nie należy to do ich głównych interesów. A czas takich ludzi jest dużo warty - wszystko jest szyte dość grubymi nićmi co zauważysz odrazu jeżeli obracasz się w tym świecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz, wg Ciebie wychodzą nowe rzeczy na jaw. Jednak - w żadnym programie wcześniej nikt nie miał nic do tego. Nie było jeszcze jakichś problemów z tym związanych i każdy był zadowolony. Zauważyłem pewną rzecz. Jeśli chodzi o sprawy biznesowe - są trzy grupy ludzi:
1. działają i kontaktują się na FB

2. działają na forum

3. działają tu i tu

Grupa sponsorowana działa niemal tylko w 1 grupie - na FB. Może dlatego tak mało osób na forum o tym słyszało. Dziwne... No to mam nadzieję, że wprowadzę coś nowego tutaj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż, odpowiem na tyle na ile wiem, jednak w razie potrzeby, odpowie mi pewien Lider.

Czy jest możliwość udostępnienia informacji kto jest tym Liderem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest kilka Liderów. Ja się zgłaszam głównie do Justyny - Justyny Dubel (to Ona jest "wrogiem" Mr. Króla Chajkowskiego - nie wiem czy nawet nie miała mieć z nim sprawy sądowej za oczernianie Jej). Są także inni Liderzy, jest ich paru. Organizatorem jest Wojciech Górniak - to do niego idą pieniądze. Każda osoba, która wpłaciła, trafia do grupy na FB sponsoringu. Jeszcze był kiedyś sponsoring w profits25.

Każda osoba mająca wyższe stanowisko jest na FB. Autentyczne profile, autentyczni ludzie.

Może jeszcze podam oficjalną wiadomość od Sponsora sprzed dwóch dni:

"Doszły mnie słuchy, że trochę morale spadają.

Bądźcie ludzie cierpliwi, zyski na prawdę są tego warte.
Czas opłat delikatnie się przeciąga, ale nie jest to niestety z mojej winy, do 06/11/2015 powinni już zostać opłaceni liderzy, a do 13/11/2015 reszta kont.
Liderów jest oczywiście mniej więc szybko zostaną opłaceni, a reszty kont trochę się nazbierało więc potrwa kilka dni opłacanie wszystkiego.
Także nie martwcie się, każdy z Was jest dla mnie priorytetem."

Dodam kolejną ważną informację dla osób, które już się u mnie zapisały, a także dla zainteresowanych.

Rozpisanie wykupu pakietów:
1. 1×100zł = 500$
2. 2×100zł = 2×500$
3. 3×100zł = 1×500$ i 1×1000$
4. 4×100zł= 2×500$ i 1x1000$
5. 5×100zł= 1×500$ i 2×1000$

Przepraszam, że taka duża czcionka, ale jest to bardzo ważne. Są to pakiety w zależności ile kto wpłaci. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@TRUPIOBLADY

IMHO, nie ma co się obruszać na pytania i wątpliwości związane z tą ofertą...

Ona po prostu śmierdzi na odległość. I trzeba to jasno powiedzieć.

3/4 z tego co piszesz jest kompletnie niewiarygodne.

W samym projekcie nie mamy w zasadzie żadnych konkretów poza zbieraniem realnej kasy od ludzi w zamian za obietnicę przyszłych zysków...

Nie obrażaj się ale to typowy schemat typowego oszustwa: Za małą opłatą dostaniesz wielkie zyski...

Mamy spółki widmo, widmowe zarządy spółek widmo, kompletnie anonimowi organizatorzy przedsięwzięcia... Do tego adres BTC, który nie wiadomo do kogo należy i w zasadzie każdy może chwalić się i Twierdzić, że jest jego...

Całe przedsięwzięcie oparte na marketingu szeptanym z uwiarygodnieniem rzekomym sponsoringiem w jakiś tam programach...

Przedsięwzięcie kompletnie oderwane od rzeczywistości...

To prawda, że można zawrzeć umowę ustną i nie ma potrzeby zawierania jej na piśmie.

Tyle tylko, że nie da się zawrzeć umowy nie wiadomo z kim i nie wiadomo na jakich warunkach...

Wbrew temu co Twierdzisz mail, IP , konto na facebooku czy skypie to za mało do wykazania kto zawarł umowę i kompletnie za mało by wykazać jej treść.

Pomijam już fakt, że uzyskanie informacji o IP jest w zasadzie nie możliwe w legalny sposób....

Heh... Windykacja... Czego i przez kogo? Nie przypuszczam by jakakolwiek firma windykacyjna przyjęła zlecenie windykacji nie wynikających z pisemnej umowy kwot, zawartych pomiędzy nieokreślonymi stronami na nieokreślonych warunkach....

Warto też pamiętać, że chcąc dochodzić roszczenia w sądzie należy wskazać stronę pozwaną. Z imienia i nazwiska, z konkretnym adresem a nie mail czy IP...

Skoro firma legalna, zarząd legalny, umowa ponoć jasna i precyzyjna to w czym problem by tę umowę zawrzeć w normalny cywilizowany sposób... Na piśmie...

Odpowiedź nasuwa się sama... 

Cały pic w owych 100 zł, do zapłacenia tak naprawdę nie wiadomo komu... 200 * 100 = 20.000 zł...  200 * 500 = 100.000 zł...

A tłumaczenie:

-[czemu Pan to robi?] - Wiem jakie życie potrafi być ciężkie, a nie lubie rozdawać pieniędzy tylko wolę dać wędkę; jeżeli już ktoś poświęca te 100 zł na zmianę życia to wydaje mi się być odpowiednią osobą

Kompletnie niewiarygodne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pepperoniss, O jakim adresie BTC mówisz? Może chcesz powiedzieć, że tę kopalnię stworzył Inwestor na potrzeby oszustwa? Adres BTC też jest podrobiony, statystyki też - zapłacił Blockchainowi za fałszowanie danych, jasne. Organizatora - co z tego, że masz podane imię, nazwisko, kontakt telefoniczny - On też jest ANONIMOWY. Więc każdy z nas, nawet prezydent jest anonimowy, bo znasz tylko jego imię i nazwisko. Numer buta i orientację seksualną też potrzebujesz aby powiedzieć, że anonimowy nie jest? 

Dobra, co z tego, że warunki są, wg Pana Pepperonissa ich nie ma. Co z tego, że Organizator jest jawny - wg Pepperonissa jest anonimowy. Co z tego, że kopalnia istnieje i ma podane na tacy statystyki - są sfałszowane. Jeśli nastąpi postępowanie karne to na wniosek sądu uzyskanie IP też jest nielegalne, OK. 

Dane są, Imię i nazwisko, które podajesz w tytule.

Zawarcie umowy na piśmie z taką ilością osób w szybki sposób jest kosztowne i mało realne. Tym bardziej, że cały czas dochodzą nowe osoby i nowe programy. Nie wiem czy wiesz, o czym piszesz.

A już w ogóle osoby, które zostały opłacone w innych programach to są kosmici. Nie warto w nich wierzyć. To nie są ludzie. Niektóre wypowiedzi są śmieszne. Dla Ciebie mogą być moje, a dla innych Twoje.

Przecież już napisałem, że każdy może poczekać do momentu aż opłacą konta RAB. Wtedy dopiero wejść tutaj. Nie ma problemu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Heh... Windykacja... Czego i przez kogo? Nie przypuszczam by jakakolwiek firma windykacyjna przyjęła zlecenie windykacji nie wynikających z pisemnej umowy kwot, zawartych pomiędzy nieokreślonymi stronami na nieokreślonych warunkach....

Warto też pamiętać, że chcąc dochodzić roszczenia w sądzie należy wskazać stronę pozwaną. Z imienia i nazwiska, z konkretnym adresem a nie mail czy IP..."

Jest wiele "firm" windykacyjnych, które by to zainteresowało, bo jest wiele osób, które by oddały kasę wiedząc, że taka "umowa" miała miejsce - ile jest historii o ludziach tracących pieniądze bo "firma" windykacyjna przyszła do nich i po fakcie rozpłynęła się w powietrzu. Jeżeli osoba dobrowolnie im na to zezwala i boi się konsekwencji to dałaby spokój - wiele ludzi nie grzeszy inteligencją i nie zna prawa. A uzyskanie adresu osoby znając imię i nazwisko, mając dostęp do profilu FB, danych procesorów etc to naprawdę chwila.

Przeciwnie do Ciebie pepe można powiedzieć, że myślę pozytywnie - nie stwierdzam oszustwa na etapie wpłaty do programu stricte dlatego, że będą z tego mieli duży zysk jeżeli użyją struktury prowizyjnej w tym celu. Za pomocą takiej kwoty i wielu kont + systemu prowizji z poleconych takiemu jak tutaj można wyprowadzić z programu w 1-2 godziny więcej pieniędzy niż wpłacili, a konta dadzą dla świętego spokoju. Plan doskonały ;) 

Jak mówiłem jest to grubymi nićmi szyte i to podtrzymuje.

PS. Polska to kraj w którym czasami dzieją się cuda, więc nie można wykluczać prób windykacji :)

Edytowane przez VinXin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

- [Wiele osób nie wierzy w Pana dobre intencje] - Jeżeli jestem w stanie komuś pomóc to po prostu to robię, dla mnie powinna to byś normalna rzecz bo osobiście nie potrzebuję takiej ilości pieniędzy, a wiem, że inni z nich zrobią pożytek

Niestety to się nie klei. Skoro sponsor działa bezinteresownie i nie potrzebuje takiej ilości pieniędzy, to po co w takim razie trzeba mu oddawać to co on wpłaci? .

Nie wątpię, że na samej górze jest konto sponsora, ale na pewno nie będzie tu zaglądać zbyt często. 

Skoro sponsor nie potrzebuje takiej ilości pieniędzy i chce pomagać innym, to po co ma konto na samej górze, co zapewne sprawi że dodatkowo zarobi, a więc będzie miał jeszcze więcej pieniędzy których już teraz ma za dużo? 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polon, ponieważ chce pomagać także w innych programach i potrzebuje kasy aby inne programy opłacić.

Nie jest stwierdzone, że ma konto na samej górze. Podsunął ten pomysł VinXin. Uważam, że to możliwe i w to nie wątpię jednak nikt nie stwierdził, że tak jest.

Mam nowe informacje na temat windykacji. W szczególnych przypadkach mogłaby ona zostać wszczęta. Jednak tylko w jednym programie Sponsor posiadał zabezpieczenie przed oszustwem. Tutaj, jak się dowiedziałem od Organizatora - Wojtka Górniaka - nie mają żadnego zabezpieczenia i polegają na zaufaniu, jednak w ekstremalnych przypadkach mogłaby zostać procedura windykacji wszczęta. Nie przewidują jednak takich czynności.

To tyle co zdążyłem napisać, bo po prostu na Skype nastąpiło przerwanie połączenia ale już ponownie rozmawiam z Wojtkiem.

Ok, kilka faktów:
Organizator również nie zna Sponsora (zna go tylko Piotr Turczyński), ale ma do niego bardzo duże zaufanie i cały czas ono rośnie.

Liderów jest trochę - są to osoby wchodzące ze swoją grupką ludzi, mogą pojawić się kolejni

Organizatorem jest tylko Wojciech Górniak

Pieniądze cały czas ma Wojtek na swoim koncie. Przeleje je Sponsorowi dopiero w momencie opłacenia kont.

O ile dobrze zrozumiałem nazwę programu - "wesharecrowdfunding" - opłacił tam 1100 kont. Na początku miało ich być 50, max. 100. Jednak po tym jak gwałtownie wzrosłą liczba zainteresowanych - musieli przełożyć czas startu, bo nie przygotowali się na takie zapotrzebowanie pieniędzy (opłacali konta po 200$). Aktualnie liczba kont w tym programie opłaconych to 1100. Opłacał również profits25, także TrafficMonsoon. Jeszcze były inne, teraz przyszła kolej na kolejne. Aktualnie liczba osób zapisanych do Kopalń (które wpłaciły pieniądze) to minimum 250 kont i cały czas przybywa. Czasami przychodzą osoby w grupie od razu - 10, 20 a nawet 30 kont. Sam Inwestor jest zdziwiony zainteresowaniem i dlatego przyłoży dużo uwagi na tę inwestycję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"wesharecrowdfunding" - 

sledze ten temat z ciekawoscia, ale ten wpis mówi już wszystko

orliki, biedne dzieci w afryce, szlachetna paczka i wiele wzruszajacych histori - potwierdza się fakt przykrywka CF na dochodowy biznes ....

Moja opinia : trzymać się od tego z daleka :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oraz - ze względu na tak duże zainteresowanie - już niemal na pewno nie będzie ograniczenia osób zaliczających się do opłat. Nie ma zapowiedzianego końca zapisów, więc dla niedowiarków - mogą wejść w opłatę również wtedy, kiedy już opłaci inne konta. Jaki jest minus? A taki, że system poleconych tutaj bierze podobno nawet osoby z góry oraz z "boku" - system binarny. Tak więc - jeśli chcą poczekać i w ogóle nie ryzykować 100zł - niech czekają, ale jeśli wolą mieć od razu lepsze miejsca w strukturze - powinni już wchodzić. Każda osoba, która wpłaciła 100zł może zapraszać kolejne osoby. Program powoli zyskuje zainteresowanie w innych krajach i - jak mi powiedział Wojtek - nawet osoby, które są na końcu Naszej listy, są na początku jeśli chodzi o inwestycje w tych kopalniach.

@scooter, to nie Sponsor decyduje czy wejść w dany program, a zarząd - ze względu na to, czy ludzie chcą czy nie. Najwyraźniej tutaj chcieli - jeśli jest 1100 kont opłaconych. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź, bo niewiele napisałeś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

te "kopalnie" to na 99%  takie same jak z wesharecrowdfunding projekty orlikow, zbiorek na glodujacych w afryce, szlachetna paczka itd itp

ze szlachetnej idei ktos sobie robi przykrywke dla piramidy i koszenia $

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wesharecrowdfunding? 

Ten program udający ideę crowdfundingu, z którą nie ma kompletnie nic wspólnego? To w mojej ocenie podważa fakt, czy organizatorzy wybierają odpowiednie programy do tych inwestycji.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jednak - nie możesz powiedzieć, że Kopalnie nie dają pieniędzy. Może motyw bycia szlachetnym nie jest ok w takiej sytuacji, ja w tym nie byłem. 

Ten Sponsor daje zarobić. Po to tutaj jesteśmy. Jeśli chcę pomagać to daję na inne akcje. Równie dobrze można powiedzieć o WOŚP i akcjach charytatywnych, że na dzieci i cel idzie tylko 20% funduszy. 

Polon i scooter, a powiedzcie, czy ten program nie dał zarobić :) ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@TRUPIOBLADY

Nie łaskawco...

Mówię tylko to, co widać na pierwszy rzut oka... Nic się w tym wszystkim nie zgadza...

Skoro inwestor ma spółki, których zarządy inwestują w niepewny interes kasę za drobną opłatą to dlaczego pozostają one ukryte, tajne...

Odpowiedź:

1. Bo nie ma żadnych spółek,

2. Bo nie ma żadnych zarządów.

3. Bo nie ma żadnego Inwestora...

To, że ktoś gdzieś komuś w necie powiedział, że nazywa się Kowalski Jan i ma taki to a taki numer telefonu i takiego a nie innego maila wcale nie oznacza, że Pan Jan kowalski taki numer i takiego maila ma. W tym przypadku jestem wręcz przekonany, że Jan Kowalski nie jest Janem Kowalskim... Tylko delikwentem łasym na łatwą kasę od liczących na łatwy zarobek bez wysiłku...

Zgadza się... Osoby z opłaconymi kontami w innych programach to najpewniej kosmici... Identyczne wirtualne, mityczne twory jak mityczny sponsor z anonimowymi spółkami... Dziwnym trafem wszyscy znają kogoś kto miał opłacone konto. Gdzie widzisz te rzesze kosmitów?

Ł

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Organizator powtórzę n-ty raz nie jest anonimowy. 

Są ludzie i parapety. Osoby chętne dalej mogą wchodzić w program. Niektóre posty po prostu będę ignorować. Ty nie wierzysz, ja wierzę. Super. Chyba czas odejść trochę od monitora, bo już czasami głowa boli.

wesharecrowdfunding miał sfinansować - sfinansował. To ma sfinansować - sfinansuje. A ja odchodzę na razie od monitora bo nie ma sensu tracić nerwów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wesharecrowdfunding? 

Ten program pozwolił bezczelnie naciągać i oszukiwać...

Nic więcej...

Jednak - nie możesz powiedzieć, że Kopalnie nie dają pieniędzy. Może motyw bycia szlachetnym nie jest ok w takiej sytuacji, ja w tym nie byłem. 

Nie dają tyle by pokryć zobowiązania. 

Stąd piramidalny system referencyjny...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten program nie powinien być do zarabiania, ale niestety perfidnie wykorzystuje on ideę cowdfundingu. Crowdfunding powinien służyć pomaganiu. To raczej Ty powiedz czy ludzie tam zarobili, skoro utworzono 1100 kont.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie wiem czy dał zarobić bo to mnie kompletnie nie interesuje, natomiast co mnie interesuje i ci wiem  że program to jedno wielkie oszustwo pod płaszczykiem CF ukryta piramida do koszenia kasy

te korporacje, firmy i zarzady to na 99,99% firmy krzak z lipnymi zarzadami, nikt powazny nie inwestuje w tego typu programy a jesli juz to kazdy prezes umowe zawieralby na pismie sporzadzona przez prawnikow i podpisana przez obie strony a tutaj anonimowosc, ludzie nie wiadomo kto i skad 

konto fb ? jaki to problem kupic/zalozyc na rozne osoby, nazwiska itp - to ma byc wedlug ciebie trupioblady jakakolwiek podstawa wiarygodnosci ? prosze cie nie badz smieszny tylko powazny

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta